Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SOAD -- lonely day

idealist serseri

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...

Türkiye'de çok fazla hayranı olan grubun SÖZDE Ermeni soykırımına yaptıkları maddi manevi destekten dolayı seveni olduğu gibi sevmeyeni de çok fazla.Ama bu önyargı ve nefretin oluşma nedenlerinden en önemlisi ise kulaktan kulağa dolaşa dolaşa herkesin her yorumda kendi kafasından yalan bazı yorumlar eklediği "Türkler ve köpekler giremez" ve "bayrak yakma" vakasıdır.Bu eylemlerin ikisinin de yapılmadığını Serj Tankian ve diğer grup üyeleri röportajlarında açıklamışlardır.Ayrıca Türklere düşman olmadıklarını sadece Türk Hükümeti'nin SÖZDE soykırımı reddetmesine tepkili olduklarını dile getirmişlerdir.Geçmişte Slayer'ın alt grubu olarak turnelerde yer alan grup Türkiye'ye gelmeyi sahnede kendilerine ve söyleyecekleri parçalara kısıtlamalar getirileceği gerekçesiyle reddetmiş ve Türkiye'ye gelmemişleridir.Ayrıca internette dolaşan ve herkesin izleyip vay şerefsizler dediği sözde Türklere ve Atatürke küfür edilen Holy Mountains isimli şarkının klibi'de tamamen sahtedir.Bu klip bazı resimlerin üstüne şarkı konularak kaydedilmiş ve grubu karalamak için yapılmış aciz bir harekettir.Bu tür davranışlar ne S.o.a.d'ın hayran kitlesinin azalmasını sağlar nede bizlerin onlara ve metale olan sevgisini azaltır.S.o.a.d'ın Türkiye'deki hayran kitlesi katlanarak çoğalmaktadır ve bu gidişle gelmeden yapamayacaklar.Sizlerden ricam önyargılı olmayıp bazı şeyleri araştırıp tepki göstermenizdir.

soadqf8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
bunlar Türk düşmanı bunu görmeyecek kadar *********

Ya senin yorumlarına anlam veremiyorum neden biliomusun çünkü burda adamlar şarkı almaya çalışıolar birbirlerine link veriolar

sen heryerde bu konu üzerine yorum yapıosun tamam anladık soad türk oüşmanı ama lütfen baska baslıklı bi yerde soadla ilgili yorum yap!!!!! :angry::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Ya senin yorumlarına anlam veremiyorum neden biliomusun çünkü burda adamlar şarkı almaya çalışıolar birbirlerine link veriolar

sen heryerde bu konu üzerine yorum yapıosun tamam anladık soad türk oüşmanı ama lütfen baska baslıklı bi yerde soadla ilgili yorum yap!!!!! :angry::angry:

arkadaşım adam klibinde bile küfür ederken Türklere....az bile yapıyoruz...!!emin olabilirsin...ama onca şeye rağmen yine söylüyorum emeğe saygı...ve dinleyene de...!!ama eleştri yapmamıza mani olma...sende buna saygı göster...tepkiler yersiz değil çünkü... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'de çok fazla hayranı olan grubun SÖZDE Ermeni soykırımına yaptıkları maddi manevi destekten dolayı seveni olduğu gibi sevmeyeni de çok fazla.Ama bu önyargı ve nefretin oluşma nedenlerinden en önemlisi ise kulaktan kulağa dolaşa dolaşa herkesin her yorumda kendi kafasından yalan bazı yorumlar eklediği "Türkler ve köpekler giremez" ve "bayrak yakma" vakasıdır.Bu eylemlerin ikisinin de yapılmadığını Serj Tankian ve diğer grup üyeleri röportajlarında açıklamışlardır.Ayrıca Türklere düşman olmadıklarını sadece Türk Hükümeti'nin SÖZDE soykırımı reddetmesine tepkili olduklarını dile getirmişlerdir.Geçmişte Slayer'ın alt grubu olarak turnelerde yer alan grup Türkiye'ye gelmeyi sahnede kendilerine ve söyleyecekleri parçalara kısıtlamalar getirileceği gerekçesiyle reddetmiş ve Türkiye'ye gelmemişleridir.Ayrıca internette dolaşan ve herkesin izleyip vay şerefsizler dediği sözde Türklere ve Atatürke küfür edilen Holy Mountains isimli şarkının klibi'de tamamen sahtedir.Bu klip bazı resimlerin üstüne şarkı konularak kaydedilmiş ve grubu karalamak için yapılmış aciz bir harekettir.Bu tür davranışlar ne S.o.a.d'ın hayran kitlesinin azalmasını sağlar nede bizlerin onlara ve metale olan sevgisini azaltır.S.o.a.d'ın Türkiye'deki hayran kitlesi katlanarak çoğalmaktadır ve bu gidişle gelmeden yapamayacaklar.Sizlerden ricam önyargılı olmayıp bazı şeyleri araştırıp tepki göstermenizdir.

soadqf8.jpg

Öncelikle bu bir önyargı ve nefret değil kesinlikle değil! Çünkü çok geçmişe dayanan bir mesele!

Eğer kulaktan kulağa dolaşan bir şeyler varsa muhtemelen doğrudur. Durup dururken işimiz gücümüz yok, grubun hayran kitlesini azaltmak için Türklere şöle bölee diyolar diyerek ve sahte şeyler yaratarak grubu karalıcak bi Türk olacağını sanmıyorum. Bu arada ben Ermenilerden nefret edilmesi gerektiğini de söylemiyorum. Fakat onlar bizden nefret ediyor, biz de onları sevecek ayılıp bayılacak değiliz.

Dikkat, bu genel düşüncemdi!!! Şahsi düşünceme gelirse hala ermeni soykırımı yaptığımızı düşünen bir milletin rock grubu, sen ne beklersin seni sevmesini mi???!!! O senin atalarının, onların atalarını katlettiğini düşünürken... Ben böyle düşünen bir milletten nefret ederim. Benim yapmadığım birşeyi yaptı diye direten insanlardan da nefret ederim!! Umarım anlatabilmişimdir. Ama sana da saygım var. Kendimi ve düşüncelerimi açıklamayı başarabildiysem ne mutlu bana..

Türkiye'de sahneye çıkmalarına ne diye bi kısıtlama getirilmesi istenmiş onu bana açıklarsan da sevinirim.

Aslında başka başlık açmak fikri gayet güzel yani, ama hazır başlık var, link için bile olsa! Belki arkadaş düşüncelerini soad sevenlerle de paylaşmak istedi, belki ona hak verirsiniz diye düşündü!! Bi yabancı grup yüzünden milletinden bir insana bu kadar katı olma canım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.