Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yardımcı olur musunuz ?

Önerilen İletiler

..

Peki ben yardım edeyim. smile.png

Sevgiline en güzel hediye sensin. Onun yanında olmak.

İstersen sor ona. %100 hak verecektir.

..de mi acaba?

is that so?7.gif

yane..

..

şaka idi..blushing.gif

sana aynen katılıyorum@alkis.gif

merhaba@@zeynep9453gul.gif

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar sevgilime hediye alcam       bu ürünü alsam mı uygun geldi bana yada başka bir ürün mü alsam karar veremedim yardım edinn 

Sevgilin 3 yaşında mı? Eğer öyleyse senin yanında olman pek bir şey ifade etmez, o zaman bunu al bunu al biggrin.png yuvarlan.gif

Yani sana katılmıyorum bu durumda @

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgilin 3 yaşında mı? Eğer öyleyse senin yanında olman pek bir şey ifade etmez, o zaman bunu al bunu al biggrin.png yuvarlan.gif

Yani sana katılmıyorum bu durumda @

Hem çok zeki, hem çok akıllı. Bu iki yeti bir arada olamaz. Hayır hayır olamaz !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hem çok zeki, hem çok akıllı. Bu iki yeti bir arada olamaz. Hayır hayır olamaz !!!

O zaman beni alsın biggrin.png Nadir bulunan bir şeyim ben :D 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayırrrr !!! Bunu ben keşfettim. Sildireceğim iletileri.. Benim hakkım. Diyomuşum.  smile.png

diyormuşum kısmını gizlemişsin, demiyormuymuşmusun.. demiyormuşmuymuşmusun!!!! hepsi birbirine karışrı, o ne yaaaa yuvarlan.gif  demiyormuymuşmuyum biggrin.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diyormuşum kısmını gizlemişsin, demiyormuymuşmusun.. demiyormuşmuymuşmusun!!!! hepsi birbirine karışrı, o ne yaaaa yuvarlan.gif  demiyormuymuşmuyum biggrin.png

@@Canraşit heheehhe bence kesin bunu telaffuz etmekte zorlandın :D ben yazarken zorlandım çünkü :D 

ayrıca o alarmlı saatmiymiş neymiş, öyle bişi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Buldum bu saatin aynısından, milliyetin sayfasında tanıtımını yapmışlar: 

Saklambaç oynuyor  
fft16_mf26100.Jpeg

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nden (MIT
Gauri Nanda, uyanamama probleminden mustarip olanlar için saklambaç oynayan bir saat tasarladı. Clocky iki tekerleği olan oyuncak bir arabaya benziyor. Alarm çaldığında saat bulunduğu masadan zıplıyor ve odanın içinde saklanacak bir yer buluyor. Ve siz yataktan çıkıp saati bulana kadar alarm çalmaya devam ediyor.

Gördün mü neden bahçedeymiş, çünkü sahibi uyanmamış, uyanmayınca da o da bahçeye çıkmış, saklambaç oynuyor yani biggrin.png  iyi de bahçeye çıkıyorsa sahibi uyanamaz ki, bahçeden de sesi duyulmuyordur herhalde biggrin.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünyanın en iyi teknik üniversitesi bula bula bunu mu bulmuş ? original.gif

Ben sabahları direkt kırarım o saati. Kırdığım yerde de yine devam ederim uykuma. Saat darbeye de dayanıklı olmalı ki bir şeye benzesin.

Hee valla, almasın bu kız sevdiceğine o saati, boşa almış olur, bak kırıyorlarmış, duydun mu @@zeynep9453

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet Horoz alsın mesela. O darbeye darbe ile karşılık verebilir. Uyandırmada daha etkili.original.gif

Bana porsche alsınlar, porsche si olanlar cinayet işlemez... Çok dexter izliyorum ben

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.