Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

en sevdiginiz kitap hangisi

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

• Cevaplar 115
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

benimki mesela Siddartha (H.Hesse)

bu kitapta kendimi ve bir cok sey daha buluyorum....

ve en cok tavsiye ettigim kitaptir...

19146[/snapback]

G.G.MARQUEZ Yüz yıllık yalnızlık

çok etkileyici bi kitap,tavsiye ederim,gerçi çok satan kitaplar biraz antipatik oluyor ama,bu öyle değil...ben çok etkilenmiş,bittiğinde en yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi olmuştum...

daha bi kaç tane daha wardı yaw...bi düşüniim... :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MEAVE BİNCHY DEN İTALYANCA AŞK BAŞKADIR DERİM.GERÇEKTEN ÇOK OPTİMİST BİR YAKLAŞIMLA YAZILMIŞ VE ÇOKTA SÜRÜKLEYİCİ BİR KİTAP.

BİRDE ÖLÜ OZANLAR DERNEĞİ İNCE BİR KİTAP AMA BİR İNSAN ANCAK BU KADAR GÜZEL YAZABİLİR.(N.H.Kleinboum YAZARI.)YILLAR ÖNCE OKUMUŞTUM BENİ ÇOK ETKİLEMİŞTİ ARA SIRA AKLIMA GELİR TEKRAR OKURUM BİR ÇIRPIDA.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karçiçeği hangi kitapları okuduğumu bir bir yazayımmı şimdi..))) Nasıl hatırlayım hepsini. En sevdiğiniz kitap demişsiniz bende Kuran'ı Kerim yazdım. Bu kadar ürpermeyin ya..)) Şaka şaka siz de müslümansınız..

Zaten ayrılmışız canımız sıkkın, bana bağırmayın kalbim kaldırmaz..)) Yaralıyım..

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARTIK ALIŞTIK SİZİN BU KAPRİSLERİNİZE :P BUDA GEÇER DÜZELİR HERŞEY TAKMA KAFANA.AMA KARDEŞİMİDE ÜZEYİM DEME ALTIN GİBİ KALBİ VAR. BİRAZ ALTTAN ALMAYI DENERSEN HERŞEY ESKİSİ GİBİ OLUR BUNDAN EMİNİM.

DEEEEEE KİTAP ADI HALA YOK HERALDE SEN BİR ÖMÜR BOYU KURANDAN BAŞKA BİR KİTAP OKUMAMAKTA ISRARLISIN.EH BİZEDE SAYGI DUYMAK DÜŞER.... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedat ayrılmayı takma kafana geride daha kaç milyar bayan var dostum

19215[/snapback]

PİRAYE BİRAZ EMPATİ KURSAN DURUMUN BU KADAR BASİT OLMADIĞINI BELKİ ANLARSIN.MİLKWAY İYİ BİR İNSAN VE SEDAT KARDEŞİMDE KIYMETİNİ BİLSE İYİ OLUR.SADECE GECİCİ BİR İNATLAŞMA VAR ARALARINDA AMA DÜZELİR HERŞEY...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Karçiçeği benmi kendimi ifade edemiyorum sizmi ifademi anlamıyorsunuz. O kadar çok kitap okudum ve okuyorumki hangi birinin adını yazayım. En sevdiğimiz kitap sorulmuş bende Kuran'ı Keirm dedim. Bu Kuran'ı Kerimden başka kitap okumadım anlamına geliyorsa..

Bende şöyle söylerim.. En sevdiğim kız daha doğrusu aşık olduğum kız x dir. Ondan başka kızda yok güzelde yok.. Olurmu böyle bir mantık. En sevdiğim kitap Kuran'ı Kerimdir çünkü o Rabbimin kitabıdır bana huzur veren bir kitaptır. Ama başka kitap isimleri de isteriz derseniz tek tek hatırlayayım. Mesala şu an tanzimatın kıblesini okuyorum.. Ne biliyim ya... Roman pek sevmem... Hayatımız roman zaten, genellikle fikir kitapları okurum.. ok..))

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunu daha önce duymuş gibiyim. Bu bir kitap ismi değildir. Yukardaki yazıya binaen yazılmıştır. Alıntı yapıp yazmayı unuttuğum için geri dönmek istemedim, hızlı cevaptan gönderiyorum...)))

Saygılar-Sevgiler..

19310[/snapback]

"Sevgiliye Mektuplar", R. Lüxemburg´un anilarindan bir kesit iceren kendi kitabidir.

Telikeli bir komünist oldugundan, alman polisi tarafindan basi tasla ezilip, cesedi kanala atilmistir.

aniti bu bün, Berlin´de kanal kenarinda dir.

Oldukca güzel bir kitapti ama.

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunuda duydum yada gördüm. Acaba ben hayalmi görüyorum. Hani vardır, olan birşeyin daha önce olduğunu sezer gibi oluruz. Yoksa sizde aynı yazıları yazmışmıydınız bir yere sayın canuqur..)

Saygılar-Sevgiler..

19316[/snapback]

sayin kralx, saniyorum, böyle bir soruya, aynen ben de yanit vermis miydim, su an bilemiyorum.

Uykulu oldugum ya da yorgun oldugum bir anda miydim bilmem. Ikinci kez yazdigim kanisi var icimde :D

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.