Jump to content
sonnefes34

4 yıldır bir tek şarkı arıyorum

Recommended Posts

Guest MaryseOuellet

m1.gif4 Mayıs 2016; 14:14:22 

2012 2013 arası ablamın düğünü olmuştu bursa yıldırım çaçar düğün salonunda bi duygusal müzik vardı watch your live me (cavil me)= tam emin değilim burda ne dediğinden this come the live ovv bey last he she sure you good bye shy gibi bişey diyodu şarkıda bulan varsa link atabilirmi çok güzeldi o müzik 

Guest emire amade

BENDE Bİ ŞARKI ARIYORUM KAFAYI YİYECEM..

şarkı sözleri şöyle;

içim yanar lalaylalaylalay........ seni çok özlüyorum...

kim bu şarkıyı söyleyen..

bilen duyan gören.. ya da şarkının adı ne?

her türlü arama yaptım yok çıkmıyor şarkı..

bu arada slow pop gibi bişi,

aramalarımda hep arabesk şarkılar çıkıyor, ferdi Tayfur falan gibi..

Guest Mnur

Bir şarkı arıyorum 2-3 yıldır klibinde eriyen mankenler vardı müzededeydi galibe ingilizceydi sarki ama sözlerini hatirlamiom klibinde en son yangin cikiodu iki manken yanyana eriyodu erkek manken mavi gozluydu

INSTANT CRUSH-DAFT PUNK

Guest ayca357

INSTANT CRUSH-DAFT PUNK

ben de bir şarkı  arıyorum   dININI* CERI*  MAMA  THE OTHER SİDE ... ?  

Guest onyx

Bir şarkı arıyorum 2-3 yıldır klibinde eriyen mankenler vardı müzededeydi galibe ingilizceydi sarki ama sözlerini hatirlamiom klibinde en son yangin cikiodu iki manken yanyana eriyodu erkek manken mavi gozluydu

julian casablancas ft. daft punk- instant crush 

herkese selam. bir klip ariyorum. jazz ya da blues ola bilir. klipte siyah tenli bir adam siyah atlet ve siyah pantolonlu ve siyah ayakkabili. dans ediyor. bir diger adam da galiba saksafonla. yardim ederseniz sevinirim

Guest Yardım lütfen

Merhaba 2000 2001 gibi dinlediğim bi şarkı bay j çok çalardı bu şarkıyı o zamanlar klibini bulmuştum ama şimdi unuttum klipte kırmızı bluz giymiş sürekli gitar çalan bi sarı veya kumral bi hatun şarkı hareketli yüksek basslı nakaratta taritita gibi bişey söylüyordu bilen varmı

Merhaba bir şarkı arıyorum 2000li yıllara ait zayıf zenci kısa saçlı bir kadın söylüyor turuncu bir klip gunbatımında geçiyordu galiba hafif slow bir şarkıydı nakaratı come to you get are gibi bişeyle başlıyordu aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Guest karakule

Arkadaslar bende bi parca ariyorum 2010 yilinda dinlemistim sarki yabanci.bi bayan soyluyor icinde ennovo (burasi turkce okunusu)just in for you diye devam ediyo yardi!ci olursaniz sevinirim

Guest Haydırocubbak

Ya şu nelly furtadonun şarkısı mıydı hani motor üstünde bi şarkı söylüyo önden çekim,birde eski bir eve giriyor başka bi kliptede paranın önemsizliğini mi anlatıyordu neydi kafayı yücem bulamıyorum imdatt

Guest ZeL

Arkadaşlar İlk Öncelikle Ben bir müzik arıyorum Bir erkek var gözlüklü Kızın peşinden gidiyor O müziğni adı ne böyle evine felan giriyor camdan kız takip ediyor aklıma bir türlü gelmiyor 

ARKADAŞLAR MERHABA Bİ ŞARKI ARIYORUM BANA YARDIMCI OLUN 1 KEZ DİNLEME ŞANSIM OLDU TAM HATIRLAMIYORUM.

KILİBİ HAVALİMANI PİSTİNDE ÇEKİLİYOR 3 TEKERLEKLİ BİSİKLET SÜREN BİR ADAM VE KILİBİN ARKASINDA RENKLİ DUMANLAR ÇIKIYORDU

Guest DenizCanİrem

Merhaba arkadaşlar bende güldür güldür programında çalan tango müziğini arıyorum ismini bilen varmı acaba 

Guest Şapşal kurbağa

MERHABA BENDE Bİ YAKLAŞIK 4 SENE ÖNCE DİNLEĞİM Bİ ŞARKIYI ARIYORUM Şöyle söyliyeyim bu müziği şişman bi siyahi erkek söylüyor  bide şarkının içinde Oklahoma kelimesi geçiyor

Guest 5yılsonragelencevap
Tarih ‎25‎.‎03‎.‎2015 at 12:53 , zevcemm dedi:

arkadaşlar, gotik bir sirkte geçen bi klip varı 2000-2005 seneleri arasında. bir kız ipte yürürken düşüp ölüyordu. zaten sirkte çalışanların da hayaletleri dolanıyordu etrafında. hatırlayan olursa lütfen yazsın, çıldırıcam

Kardeşim artık umurunda mı bilmiyorum ama şarkının ismi "carnival of rust" 2 gündür arıyordum buldum sonunda

Guest eski yabancı şarkı

ya beyler kaç gündür arıyorum eski 80 90 lardan bir yabancı şarkı var müziği nınınınınıı nınınınınıı yeeaah diye bir söz söylüyor müziğin arasında 

sözleride tam söyleyemiyorum ama so my love is lova gibi olması lazım 

Guest Beyza
Tarih 11.03.2016 at 21:36 , Misafir Ayibogan dedi:

Bir Şarkı arıyorum hele diye bir şarkı yabancı iki adam sahte para basıp Lamborghini alıyor havuz kenarında dans falan ediyorlar Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu şarkıyı bulmam lazım yardımcı olun lütfen 

bir müzik arıyorum
osu oyununda duymuştum ama oyunla ilgisi yok yani başka müzikleri oyuna ekleyebiliyorsun ama müzik dün gibi aklımda
midomi.com denedim olmadı hiç arayamadı shazam zaten olmaz o çalan müziği buluyor müzik arama motorlarına baktım olmadı 
müzik şöyle duyduğum şekliyle yazacağım nano dıssey dıssey
lütfen yardım edin