Jump to content

Recommended Posts

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dan Brown'ın Cehennem isimli kitabını okurken bir çok sanat eserinden bahsedildiğini söylemiştim. Kitabı okudukça ilgili fotoğrafları da buraya eklemek iyi olur diye düşündüm. Mümkün olduğunca bahsedi

Gerisi okudukça gelecek. Umarım işe yarar     Hoş oldu be 

Sayfa 88:    Rodin'in Cehennem Kapıları'ndaki Heykeli 3 Gölge     Bahsedilen 3 Gölge:         Bir ayrıntıya dikkat çekmek için görüntüyü biraz yaklaştırıyorum.      Tanıdık geliyor

Posted Images

https://youtu.be/RH2BD49sEZI

EVVVEEEETTT, bir yandan heyecanla bekliyorum, bir yandan da gitsem mi gitmesesem mi emin olamıyorum, hayallerim kırılsın istemiyorum smile.png

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

THE END IS NEAR!!!

Çeşitli zamanlarda bu pankartı taşıyarak dolaşan din fanatikleri

Kuran'da da "SAAT YAKLAŞTI" yazar! laughing.gif Yobazlık binlerce senedir değişmiyor. Üstelik Kuran'a göre hem saat yaklaşmış, hem de Ay yarılmış! Ayyyyy yarıldı! biggrin.png

• 1 month later...
Guest drgkhncvk

Sitenizi ve paylaşımlarınızı, dan brown un cehennem kitabının baslarında geçen bir yapıyı internetten ararken buldum ve kitabı paylaşımlarınız eşliğinde bitirdim. Çok başarılı olmuş sayenizde çok daha doyurucu ve keyifli oldu. Emeğinize sağlık teşekkürler.

• 4 months later...
  • 1 year later...

Resimler ara sıra linkleri kırıldığından olsa gerek siliniyor. Eğer kırık linkle karşılaşırsanız lütfen haber verin, tüm resimleri güncelleyelim. Bu arada gün itibariyle bütün resimler güncellenmiştir.

• 1 year later...

Bu arada yeni okuduğum bir kitap var TEKVİN, Arif Ergin tarafından yazılmış. Gerçekten de çok güzel bir kitap, okumamışsanız kesinlikle öneririm. Tarz olarak Dan Brown'u çok andırıyor, bu eser de polisiye bir roman, romanın çoğunluğu Beyoğlu, Galata civarlarında geçiyor, Dan Brown okurken içeriğinde geçen mekanları, eserleri nasıl merak ediyor google a bakıyorsak Tekvin'de de aynı böyle oluyor. Merak edenler ya da okumak isteyenler için bu başlığa benzer bir başlık da Tekvin için açtım, bakabilirsiniz