Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

UNUTMAYIN HEPİMİZ POTANSİYEL BİR ENGELLİYİZ

focal

Önerilen İletiler

01_13.jpg

Türkiye Omurlik Felçlileri Derneği (TOFD) nin düzenlediği ve 20 nin üzerin de sanatçının katılacağı konser 19 HAZİRAN 2006 saat 20:30 da

başlayacak geliri TOFD ne kalacak olan konserin tüm geliri engelliler için engelsiz eğitim kampanyasında istanbulda bulunan okullardaki

engellerin kaldırılması için kullanılacaktır.

Konser biletleri 05 haziran pazartesi günün den itibaren BİLETİX satış noktalarından temin edilebilir

İrtibat Telefonları

............................

+90 212 661 08 61

+90 212 661 88 74

+90 212 661 88 75

+90 212 661 1 661

Bağışlarınız için Banka Hesap Numaralarımız

Ziraat Bankası Atrium şubesi

Hesap no:1136-6055-5001

Dolar Hesabı: 00127279

.................UNUTMAYIN HEPİMİZ POTANSİYEL BİR ENGELLİYİZ............

.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hemen göndericem,geçen akşam tv haberlerinde izlediğim bir olaya çok üzüldüm omurilik felçli tekerlekli sandalyeye bağlı genç bir kız vekalet vermek için notere gidiyor ama ikinci kattadaki noter dairesine engelliler için çıkış yapılmadığından çıkamıyor yanındaki arkadaşı yukarı çıkıp durumu anlatıyor çalışanlar kendisinin mutlaka gelmesi gerektiği söyleyince arkadaşı o zaman taşımama yardım edin diyor kabul etmiyorlar biz aşağıya ineriz fakat farklı ücret alırız diyorlar ve nitekimde böyle oluyor.

Zaten zor bir hayat sürmekte olan bu insanların hayatlarını dahada zorlaştırmak ne büyük bir düşüncesizliktir.Ben nezaman böyle durumda bir insan görsem benim o şekilde olmayacağımın garantisi varmı tabiki yok yarın başımıza ne geliceğini nerden bilebiliriz ki.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Paylaşım için tşk...

Hemen göndericem,geçen akşam tv haberlerinde izlediğim bir olaya çok üzüldüm omurilik felçli tekerlekli sandalyeye bağlı genç bir kız vekalet vermek için notere gidiyor ama ikinci kattadaki noter dairesine engelliler için çıkış yapılmadığından çıkamıyor yanındaki arkadaşı yukarı çıkıp durumu anlatıyor çalışanlar kendisinin mutlaka gelmesi gerektiği söyleyince arkadaşı o zaman taşımama yardım edin diyor kabul etmiyorlar biz aşağıya ineriz fakat farklı ücret alırız diyorlar ve nitekimde böyle oluyor.

Zaten zor bir hayat sürmekte olan bu insanların hayatlarını dahada zorlaştırmak ne büyük bir düşüncesizliktir.Ben nezaman böyle durumda bir insan görsem benim o şekilde olmayacağımın garantisi varmı tabiki yok yarın başımıza ne geliceğini nerden bilebiliriz ki.

Gerçekten çok üzücü...

Ama üzücü oldugu kadar da ülkemin bir gerçeği malesef :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu ve buna benzer olaylar mevcut maalesef hayatın gerçekleri fakat bunları değiştirmekte elimizde duruşumuzu belli ettiğimiz takdirde tabi..

konuyu açtığımdan bu güne 7 gün geçmesine rağmen duyarlı arkadaşlarımızın sayısı sadece 3-5 kişiyle sınırlı insanları bu konulara daha çok yönlendimek gerektiğide aşikardır sanırım.

bence

engelliler özürlü değil bilinçsiz ve duyarsız insanlar özürlüdür .......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.