Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Teknik Bir Sorun mu?

evrensel-insan

Önerilen İletiler

Teknik sorun Gönderen Smyrna - Bugün, 23:03
Görüntüle

Peki şöyle sorayım öyleyse;

gönderemediğin mesajda açmaya çalıştığın başlığın içeriği var mıydı?

"Icerik" derken!

Bu baslikta mesaj 24'te detayli acikladim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sevgili evrensel insan,

Burada gösterdiğin poreblemlerin çoğu bu yazıları kopyaladığın yerden kaynaklanıyor.

Kopyaladığın içeriğin görünmeyen bölümnde bizim forum yazı editörünün sevmediği kodlar bulunuyor bu nedenle gönderemiyorsun...

Kopyala yapıştır problemi yaşıyorsun....

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili evrensel insan,

Burada gösterdiğin poreblemlerin çoğu bu yazıları kopyaladığın yerden kaynaklanıyor.

Kopyaladığın içeriğin görünmeyen bölümnde bizim forum yazı editörünün sevmediği kodlar bulunuyor bu nedenle gönderemiyorsun...

Kopyala yapıştır problemi yaşıyorsun....

Saygılar

Bu dedigini ornekleme ile gosterebilir misin?

Mesela "gorunmeyen kopyalanan" olarak.

Ya da ben bu "gorunmeyen kopyalananlari" nasil gorebilip, gondermeden once silecegim?

Daha once neden boyle bir sorun yasanmiyordu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bu dedigini ornekleme ile gosterebilir misin?

Mesela "gorunmeyen kopyalanan" olarak.

Ya da ben bu "gorunmeyen kopyalananlari" nasil gorebilip, gondermeden once silecegim?

Daha once neden boyle bir sorun yasanmiyordu?

Bilgisayarda ekranda gördüğün herşeyin gerisinde bir kodlama bulunmaktadır.

Kopyaladığın yerden arka planda bazı yasaklı kodlar geliyor ve bizim editor onu yüklemiyor...

Daha once neden olmuyordu? sorusuna cevap ise daha once güvenlik sistemimiz iyi değildi ve başımıza olmadık olaylar geldi bu nedenle yeni sistem anlamadığı şeyi göndermene izin vermiyor...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilgisayarda ekranda gördüğün herşeyin gerisinde bir kodlama bulunmaktadır.

Kopyaladığın yerden arka planda bazı yasaklı kodlar geliyor ve bizim editor onu yüklemiyor...

Daha once neden olmuyordu? sorusuna cevap ise daha once güvenlik sistemimiz iyi değildi ve başımıza olmadık olaylar geldi bu nedenle yeni sistem anlamadığı şeyi göndermene izin vermiyor...

Saygılar

Iyi de ben bundan sonra bir kionu uzerinde bir guncel haber alintilarken, "arka planda bazi yasakli kodlar" oldugunu nasil anlayacak ve kopyalamadan once onleyebilecegim?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Iyi de ben bundan sonra bir kionu uzerinde bir guncel haber alintilarken, "arka planda bazi yasakli kodlar" oldugunu nasil anlayacak ve kopyalamadan once onleyebilecegim?

Kopyaladigin yazilari windows text editorune (Notepad) yapistir ve oradan tekrar kopyala. Notepad geri planda istenmeyen kodlari temizler...  

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kopyaladigin yazilari windows text editorune (Notepad) yapistir ve oradan tekrar kopyala. Notepad geri planda istenmeyen kodlari temizler...  

Saygilar

Anladim, tesekkurler.

Simdi bir tane deneyecegim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.