Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İlk öpücük

arman

Önerilen İletiler

O sabah her zamankinden daha heyacanlı ve farklıydım pırıl pırıl yesyeni elbiselerimi

giymiş oturma odasına doğru yönelmiştim O tam karşımdaydı usulca yanına yanaştım

hemen yanında Annem vardı ve bana '' hadi oğlum öp babanın elini '' dedi bende

büyük bir hüşuyla öpmüştüm babamın elini... İşte ilk öpücüğüm budur. O günden bu yana

geçen tüm öpücükleri hep bu anla kıyasladım ama hiç biri o bayram sabahı babamın elini öpmem

gibi olmadı ayrıca hiç kimsede harçlık vermedi. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O sabah her zamankinden daha heyacanlı ve farklıydım pırıl pırıl yesyeni elbiselerimi

giymiş oturma odasına doğru yönelmiştim O tam karşımdaydı usulca yanına yanaştım

hemen yanında Annem vardı ve bana '' hadi oğlum öp babanın elini '' dedi bende

büyük bir hüşuyla öpmüştüm babamın elini... İşte ilk öpücüğüm budur. O günden bu yana

geçen tüm öpücükleri hep bu anla kıyasladım ama hiç biri o bayram sabahı babamın elini öpmem

gibi olmadı ayrıca hiç kimsede harçlık vermedi. :angry:

15178[/snapback]

ALEMSİN ARMAN NE DİYİİİM SANA :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İLK ÖPÜCÜĞÜMÜ HATIRLIYORUM DA OKULA GİTMİYORDUM HENÜZ, KOMŞUNUN OĞLUŞUNU SIKIŞTIRIP ÖPMÜŞTÜM OOOFFF NE GÜNDÜ BEEEEEAA.JOJUK GÜNLERCE KARŞIMA ÇIKAMADI :D  :D

15464[/snapback]

Tercihlerine saygı duyuyorum demek ta çocukluktan beri durum buydu :mellow:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İLK ÖPÜCÜĞÜMÜ HATIRLIYORUM DA OKULA GİTMİYORDUM HENÜZ, KOMŞUNUN OĞLUŞUNU SIKIŞTIRIP ÖPMÜŞTÜM OOOFFF NE GÜNDÜ BEEEEEAA.JOJUK GÜNLERCE KARŞIMA ÇIKAMADI :D  :D

15464[/snapback]

Senden yaşça küçük olma olasılığını sezdim, doğrumu..

Saygılar..

15479[/snapback]

yok aslında ben okula başlamamıştım o ise ilk okul 3.sınıfa gidiyordu.benden büyüktü ne o abi beni süpyancımı sandın...........cıx cıx ayıp ettin şimdi -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

15464[/snapback]

15473[/snapback]

şimdi bir hönk demekten kendimi alı koyamadım.ne tercihi yahu bundan kastın ne :clover: hııımm yoksa sen beni hala daha sap mı sanırsın şaşkın insan :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

15464[/snapback]

15473[/snapback]

şimdi bir hönk demekten kendimi alı koyamadım.ne tercihi yahu bundan kastın ne :clover: hııımm yoksa sen beni hala daha sap mı sanırsın şaşkın insan :D

15584[/snapback]

Forumlarda cinsiyet ayırımı yapmam ama bence sen en az benim kadar sap sın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu nedir.. sap map almış ortalığı gidiyor.. Birincisi birbirinize sap demeniz uygun değil, ikincisi erkeklere sap denilmesi uygun değil..

Saygılar..

15744[/snapback]

HAKLISIN SONUNA KADAR KATILIYORUM. :P ÇOK AYIP ETTİK ARMAN ARTIK SAP MAP YOK TAMAM MI?

SAYGI BİZDEN :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARKADAŞLAR BİRDE ŞUNU DENEMEYE NE DERSİNİZ.SADECE KONULARLA İLGİLİ YAZALIM BUNDAN SONRA.YANİ FORUM BAŞLIĞI İLK ÖPÜCÜK BİZ BİRBİRİMİZE LAF YETİŞTİRİYORUZ.HER KONUDA BU BÖYLE OLUYOR ASLINDA.BAZENDE KIRICI OLUYORUZ.AZ ÖNCE İSİM FALINA BAKTIMDA LAF DALAŞI YÜZÜNDEN KONU KAPATILMIŞ.

BİZLER YORUMLAR YAPALIM PAYLAŞILACAK BİR DURUM OLURSA ÖZELDEN KİM NE İSTERSE O ŞAHSA YAZAR.

BİR FİKİR İŞTE..

SEVGİLER... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman konuya dönelim. İlk öpücüğümü hatırlayamıyorum. Sanırım dedemin elini öpmüştüm, o da para vermişti..))

Hmmm.. konuyla alakalı birşey yazmıştım ama.. genede yazacağım. İlk öpücüğüm diye bir başlıkta değilde, ilk öpüşmem diyim.. İlk öpüşmemde ayaklarım yerden kesilmişti, tansiyonum ve kalb atışlarım yükselmişti, neredeyse kısmi felç geçirecektim.. tabi zamanla buda sıradanlaştı..

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

ilk kimi öptüğümü hatırlamıyorum.. karanlıkda deildi ama :=)))

hislendiğim ve heyecanladıgım öpücük sadece nikah dan sonra eşimi anlından öpüşümdü.. sanki dudaklarımla mühür vurmuştum anlına sonsuza kadar benimsin diye... öööffffff be yaşlandık artık.... :=)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arman sen süper komikmişsin :D:D:D

ben de 13 yaşımdayken bi çocukla öpüştüm ama ilk aşkımdı ilk öpücüğüm ilk çıktığımdı

çocuk da bana hala saygı duyar ben de ona ...

ama daha güzel öpenler olmadı mı tabiki olduuu :wub: yerini doldurabilir mi tabikiiii doldurabilirrr

ilk kimi öptüğümü hatırlamıyorum.. karanlıkda deildi ama :=)))

hislendiğim ve heyecanladıgım öpücük sadece nikah dan sonra eşimi anlından öpüşümdü.. sanki dudaklarımla mühür vurmuştum anlına sonsuza kadar benimsin diye... öööffffff be yaşlandık artık.... :=)

hep böyle konuşuyorsun öldürücen beni bu sözlerinle wallahi

çok çok çok şanslı bir eşin var ilbey... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.