Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Recep tayyip erdoğanın siyaseti mehdilik mi halifelik mi rolünde

jalex

Önerilen İletiler

· İnançsız Allah yok. Ve kimse bana hesap sormaz der.

· Kendini beğenmiş Rab be yönelmez ve ondan dilemez

· Zorda kalınca dünyalık için halisane olarak Rab be dua eder.

· Rab den dilekleri gelmeyince Allah unuttu der,

· Kendisine verilince de gücü kendinden zanneder.

· Dilimizle, aklımızla ve kuvvetimizle kazanırız. Kim bize efendilik edebilir? derler.

· İçinden "Ben sarsılmam, hiçbir zaman sıkıntıya düşmem." Der.

· Dünya yaşamını tercih edenler Ahreti reddederek ruhlarını şeytana sattılar.

· Ölümden sonra hayat yok dediler. Ve iyiliklerden yüz çevirdiler.

· Böylece Rabbe asi oldular. Yalan söylediler ve dik başlılık ettiler.

· Rabbin yasalarını hor görüp kendi tasarılarını uyguladılar

· Doğruluk yerine yalanı, adalet yerine haksızlığı barış yerine savaşı seçtiler.

· Zulümle egemenliklerini kurdular. Mazlumları hor gördüler. Kibirlendiler.

· Dünyayı arzulayan kötüler, sürekli artan arzularının kölesi oldular.

· Fitne çıkardılar. Haset, kötülük ve gıybet yayıldı. Dalkavukluk, ikiyüzlülük ettiler.

· Kötülerin ağzı lanet, hile ve zulüm dolu, ısrarla taşkınlığı istediler.

· Yalan, itibar gördü; saygısızlık ve günah gözde olunca *********lik aldı yürüdü.

· Alçaklık rağbet görünce kötüler her yerde dolaşır oldu. İnsanlık bozuldu.

· Kutsalları kirlettiler, Yasa'yı çarpıttılar. Söz dinlemediler, ders almadılar.

· Tasarılarını RAB 'den gizleyenler "Bizi kim görecek, kim tanıyacak?" dedi.

· Başkaldıran, yozlaşan, acımasız ve günahta ısrarcı insanların vay haline!

· Suç işleyenler ve destekçileri, mazlumların hayalini boşa çıkarırdı.

· Kötü tasarılarıyla bozgunculuk çıkartıp mazlumun üzerinden kazandılar.

· Her yeri sömürdüler, yediler içtiler hiçbir yerde bir şey bırakmadılar.

· Sapmış menfaatçiler, uydurma bahanelerle birbirlerini savaşa çağırdılar.

· İnançsızların sahte Peygamberleri yalancı sorumsuz ve güvenilmezdi.

· Sahte mimikli ve aldatmada usta George Bush ortaya çıktı.

· Büyüklüğünden bütün uluslar ondan korkup çekindi. Gücünü yıkılmaz zannettiler.

· Dilediğini öldürür, dilediğini yaşatırdı; dilediğini yüceltir, dilediğini alçaltırdı.

· Gurur da, saygısızlıkta direnince krallık tahtından indirilip yüceliği kendisinden alındı.

· Yapılan kötülükler doruğa varınca krallığının sonu yaklaştı ve Rab onları geri çevirdi.

· Takipçisi Obama Rabbin kralına karşı mücadeleye kalkışıyor.

· Doğrular karşısında küçülecek, insan eli değmeden yok edilecek.

· Rab kötü insandan, aldatarak yönetenden, zorbalığı sevenden tiksinir.

· Rab sahte peygamberleri, zulmün ardındakileri, kirli ruhu da yeryüzünden temizleyecek.

· Egemenliği elinde tutmak için insanlara zulmedenlerin sonu elbette ki gelecek.

· Hainler hainliklerini sürdürüyor. Rab her türlü doğal afetlerle uyarıyor onları.

· Kentlerinin başına gelenleri görenler hala gerçekleri anlamıyorlar.

· Zalimleri; servetleri, gelişmiş silahları ve güçlü devletleri de kurtaramayacak.

· Acımasızlar, alaycılar, kötülüğe fırsat kollayanların hepsi yeryüzünden silinecek.

· Yaşamı kirleten egemenler güçlerini yitirecek ve ceplerde metelik kalmayacak.

· Rab küresel kaosla eskileri gönderip yenilerini getirirken yeni bir çağ açıyor.

· Rab büyük değişimi gerçekleştirirken hiç görülmemiş sıkıntı dönemi yaşanıyor.

· Rabbi öfkelendirenler geçmişte neler yaptıklarına ve neyi tasarladıklarına bir baksınlar.

· Kötülüğü sevenler bozgunculuk çıkarttılar, savaşı yayarak İnsanlığa savaş açtılar.

· Bir daha dehşet saçmasın ölümlü insan. Zulme destek verenler Rabbe hesap verecekler.

· Göklerde ki Rab öfkeyle uyaracak onları ve insanları elekten geçirecek

· İnsanların gözü RAB 'be çevrili, gücünü gösterecek ve büyük günü yaklaştı.

· RAB 'bin öfke gününde en güçlüler bile acı acı feryat edecek.

RABBİN SESLENİŞİ

· Şükretmeyenler sürekli fazlasını isteyerek haram kazancı seçtiler.

· İnsanların mallarına ve canlarına kastedenler zulümde haddi aştılar.

· Bozguncuları sürekli uyardık. Doğru yola davet ettik. Ümitle bekledik.

· Her doğrucu kulumuzu öldürdüler. Zulmü arttırdılar. Israrla taşkınlık ettiler.

· Sözlerimiz inançsızlara masal, uydurma, yalan gibi gelmişti.

· Onlar belayı gözleriyle görünce hemen secdeye kapanırlar. Onlara ‘Daha önce neredeydiniz.’ Denilir.

· Nice kullarımı ve masum halkları öldürerek insanlığın düzenini bozdular.

· Dünyaya sahip olanlar güçlerine güvenip halkımı katletmek istiyordu.

· Rabbiniz benim, Gökten sesimi duyuruyorum ve İyilere özledikleri kurtuluşu vereceğim.

· Her şeyi yeniliyorum. Şefkatimle iyileri kolluyor, vaadimi gerçekleştiriyorum.

· Kulum Erdoğan seni bir melekle destekledim. Ve Münadiye ‘Yaz.’dedim.

· Münadi, söyle onlara ‘Artık zalimlere mühlet verilmeyecek.’

· Batıda korkulan, doğuda sevilen kulum, fermanımı ilan ediyor.

· müjdeci ki, esenlik duyuruyor. İyilik müjdesi getiriyor, kurtuluş haberi veriyor.

· Yeryüzüne indim. Konutuma geldim. Tahtıma oturdum.

· Şimdi harekete geçeceğim, Ne denli yüce ve üstün olduğumu göstereceğim.

· Ey uzaktakiler, ne yaptığımı işitin, Ey yakındakiler, gücümü anlayın.

· Zalimlere öfkem iyice alevlendi. Şimdi kalkacağım. Ansızın dehşete düşecekler,

· Ey zalime kulluk edenler, ey zulme ses çıkarmayanlar sizi cezalandıracağım.

· Bozgunculuğu isteyenlerin nesillerini ve onlara uyanların canlarını alacağım.

· Gururlanmalarına, halkımı aşağılayıp alay etmelerine karşılık onlar hak ettikler.

· Her yerde sıkıntı ve felaket, afetlerden şehirler boşaltılıyor, evlerinde oturamıyorlar

· Geçmişte yaptıklarından ve yeni kötü tasarılarından dolayı onları ansızın yakalayıvereceğim.

· Mazlumlar ve yoksullar inliyor. Kötüler, gururla iyileri ve mazlumları avlıyor.

· İnanan halkım benden korkarlar, günahtan çekinirler, iyilik ederlerdi.

· Deniz kıyısında yaşayan ulusların vay haline! Zulmü sevenlerin kentlerini yıkacağım,

· Halkıma karşı yapılanlara intikamım Sodom ve Gomora gibi olacak

· Şaşkınca ve korkuyla bakakalacaklar. Beni çağıracaklar ama yanıt vermeyeceğim.

· Bunlara rağmen kötüler, uyarılarımı anlamıyorlar, Israrla da taşkınlıklarını arttırıyorlar.

· Bozgunculuk çıkartıp inananları yeryüzünden kazımak isteyenlere artık fırsat vermeyeceğim.

· Kötülük kalplerine işlemiş. Zalimler yeryüzünü sahiplenmişler. Benimle mücadele ediyorlar.

· Ne mutlu bana sığınanlara, kötülükten uzak duranlara. Kayıracağım onları.

· Sıkıntı içinde yakarıp beni yardıma çağıracaksınız. O anda geleceğim.

· İnananlar yalvarıyor bana. ‘Kötülere artık fırsat verme. Yardım et bize. Egemenliğin gelsin.’

· Sesinizi duyacak rahatına düşkün aymazları, zulmedenleri cezalandıracağım.

· Dünya ve üzerindeki herkes, yeryüzü ve ondan türeyenlerin hepsi işitsin!

· Zalimlerin güçlerini tümüyle kıracağım. İntikamım pek şiddetli olacak.

· Savaş naralarının atıldığı gün İnsanları öyle bir felakete uğratacağım ki,

· zaman yeryüzü avucumun içinde. Emrederim, hemen olacak olan oluverir.

· Mikail hızla düşmanları dağıtıyor, ulusları kılıçtan geçiriyor, İnsanlar gurup gurup yere yığılıyor.

· Benden nefret edenler feryat edecekler ama onları kurtaran olmayacak

· Günahkârlar dehşet içinde, inançsızları titreme aldı. Tüm uluslar acı feryatları görecekler.

· Acı içinde çürüyen bedenlerini kaşıyacaklar. Ve onları korkunç bir sona uğratacağım.

· Zalimleri ve onların kullarını alçaltacağım. Etlerini kuşlar, hayvanlar parça parça koparacaklar.

· gün yeryüzünde bir dehşet ve ölüler her yerde, pis kokan cesetlerini sellerle temizleyeceğim.

· Yeryüzündeki kötüler için ulusları elekten geçirecek, değersizleri ayıracağım.

· Gururlu ve küstah olanları, zulmedenleri ve kullarını yeryüzünden çıkaracağım.

· Bana sığınan uysal ve alçakgönüllüleri, sakınanları bırakacağım.

· Yeryüzüne egemen ilahların servetlerine ve yurtlarına mazlumlar sahip olacak.

· Nuh’un soyu coşacak ve insanlara tek bir krallık vereceğim. Esenlikte kalacaklar.

· Uluslar birlikte bana yakaracaklar ve yeryüzünün her yerinden bana ibadetler edecekler.

· Artakalanlar yalan söylemeyecek, haksızlık etmeyecek, kimseyi aldatmayacaklar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

· Varlığın egemeni, mülkün sahibi, her şeye kadir Rabbinizden başka ilahınız yoktur.

· Rabbe kulluk edin. Sadece o’nun hoşnutluğu için çalışın.

· Aldatmaca yöntemlerle şeytanın düzenini ve gücü elinde tutan egemenleri bırakın.

· Doğruluktan ayrılmayın, adaleti tutun ve kardeşçe yaşayın.

· Dünyaya hırslananlar Rabbe asi oldular. Yasalarını çiğnediler, Ve O’nu reddettiler.

· İnançsızlar, yalan söyledi, kötülük etti, bozgunculuk yaptı ve düzeni bozdu.

· İnsanlar, yaşama ve esenliğe sahip olsunlar diye Rabbin kralı gönderildi.

· Kitap ehli, Erdoğan’ı öz oğulları gibi tanırlar, Ve İnananlar gerçeği özüyle bilirler.

· Ben Rab, Kulum Recep Tayyip Erdoğan, bana sığındın. Benden korktun. Ve rızamı aradın.

· Benim yolumda yürüdün, doğruluktan ve adaletten ayrılmadın, yasalarıma bağlı kaldın.

· Mazlumu, yoksulu gözettin, Kötülükten ve suç işlemekten sakındın.

· Güçlü egemenlere direndin, canını hiçe saydın. Bana güvendin.

· İnsanlığa hizmete koşanken mücadelenden hiç geri durmadın.

· Sana kavrayış, sağduyu ve olağanüstü bilgelik verdim. Ruhumu üzerine koydum.

· Razı olduğum seçme kulum, Doğruluğunun karşılığını verecek, Seni çalışmalarından ödüllendireceğim.

· Kulum Erdoğan seni suçlamak için fırsat kolluyorlar. Yalan söylüyorlar. İftira atıyorlar.

· Nice elçilerimize yalancı dediler. Kötü sözler söylediler. Tehditler savurdular. Ölüm tuzakları kurdular.

· Kötü kazançlarına ortak yapmak istediler. Sana yaptıklarını geçmiş peygamberlere de yaptılar.

· Erdoğan’da ne hata ne de utanç bulabildiler, Çünkü O güvenilir biriydi.

· O’na uyanlara sahip çıkacağım Ve diğerleri izlediği yollarda mahvolacaklar.

· Kulum, bozgunculukla ve terörle seni üzüyorlar. Uyarılarımı anlamayanlar sabrımı zorluyorlar.

· Ayetlerimizi yalan sayanları, dünya için bozgunculuk yapanları, arzuları için zarar verenleri bırak.

· Artık onlardan doğru yola gelecek yok. Bundan sonra taşkınlıkları iyice artacak.

· Ey krallar, akıllı olun ve korkun benden. Menfaatleri için zulmü arzulayanları affetmeyeceğim.

· İnançsızların önderleri ‘Erdoğan sıradan bir insandır. Sizin benzerinizdir. Rabbin kralı değildir.’

· ‘O yalancıdır. Size karşı üstünlük istiyor. O ne yaptığını bilmeyen şaşırmış adamdır.’

· ‘Erdoğan bizimle çekişip durdun. Sana sıradan, aşağı tabakadan insanlar uyuyor.’ diyecekler.

· Davranışlarını, iyiliklerini, barış için çabalarını gördükleri halde onu reddettiler.

· İnançsızlar söz dinlemez, laf anlamaz, zulümde ısrarcıydılar.

· Kuluma karşı ölüm isteyenleri cezalandıracağım. Mazlumları esenliğe kavuşturacağım.

· İnananları baskıyla engellendiklerinde ve zulmü artıracakları anda onları yakalayıvereceğiz.

· Kulum Erdoğan senden güçlü olanlar birleşip felaket gününde karşına dikilecekler.

· Yukarıdan elimi uzatıp sizi güçlü düşmanlarınızdan, bizden nefret edenlerden kurtaracağım.

· gün insanları büyük dehşete düşüreceğim. Daha sağken bedenleri, gözleri, dilleri çürüyecek.

· Azap onlara varınca ‘Zalimler topluluğu yeryüzünden uzak olsun.’ denildi.,

· Ey yüreği kaygılılar, güçlü olun ve korkmayın, Rabbiniz öç alacak ve sizi kurtaracak.

· Azap inançsızlara varana dek ısrar edecekler. O gün zalimlerin tümünü cezalandıracağım.

· Bana yakaranları koruyacağım ve halkımı kurtaracağım.

· Zorbaların ve gururluların başını eğeceğim. Düşkünleri kurtaracak, sakınanları yücelteceğim.

· Utanç içinde kaldıkları bütün uluslarda inananları yüceltip onurlandıracağım.

· İnançsızlar; kör, sağır ve anlamaz bir kavimdi. Hakkı anlatsanız da gerçekleri göremezler.

· Kulluğu bırakıp zulümde ileri gitmelerinden dolayı onları mühürledik. Artık inanmazlar.

· Kuru inatlarıyla kendilerinin doğru yolda olduklarını sanadursunlar.

· Onların ruhlarını bedenlerinden acıyla çekip aldığımda gerçeği anlayacaklar.

· zaman çok geç olacak. Ölenler bedenlerine bakarken yaptığı kötülükler etrafını saracak.

· Kalplerinde kötülük olduğundan Onlara ancak günahlarını arttırmak için fırsat verdik.

· Mazlumlardan pek çok kişiyi cennete kattık. Zalimler için de alçaltıcı azap hazırladık.

· Kulum Erdoğan bana olan korkundan ve boyun eğişinin güzelliğinden seni üstün kılacağım.

· Sana sevgimi göstereceğim. Düşmanlarından kurtaracağım. Halkları sana bağımlı kılacağım.

· İnsanlık arasında seni öveceğim. Adın hep iyilikle anılacak. Sürekli dua alacaksın.

· Dile benden, miras olarak sana ulusları, Mülk olarak yeryüzünün dört bucağını vereyim.

· Doğrulukla, adaletle yöneteceksin. Rabbin maşası ve sevdiği kral olarak anılacaksın.

· Sen yoluna devam et. Rahatına kavuşacak ve günlerin sonunda payına düşen mirası almak için uyanacaksın.

· Yeryüzü toprağında uyuyanlar o gün uyanacak, Hesap gününden sonra kimisi sonsuz esenliğe, kimi sonsuz azaba gönderilecek.

ESENLİK VE GERÇEKLEŞEN YARGI

· Uluslar da sağ kalanlar sevinç çığlıkları atacaklar.

· Mazlumlar ödüllendirilecek. Yoksullar coşacak. Düşkünlerin sevinci artacak,

· Batıda yaşayanlar RAB 'bin büyüklüğü karşısında hayranlıkla bağıracak.

· Doğudakiler RAB 'bi yüceltecek ve dünyanın her yerinden Rabbe övgüler işitilecek.

· RAB bütün dünyanın kralı olacak. Yalnız RAB, yalnız O'nun adı kalacak.

· Sağırlar kitabın sözlerini işitecek, körler görecek. Yer Rab bilgisiyle dolacak.

· Kimse kötülük etmeyecek, düşmanlık yapmayacak. İnsanlar güvende yaşayacak.

· Bir daha yıkım olmayacak. Müjde affedilenlere çünkü esenliği hak ettiler.

· Rabbin yasaları baş üstünde taşınacak. İnsanlar Rabbe yönelip kulluk edecekler.

· İnsanların üzerine ruh dökülecek, bilerek ve inanarak halis ibadet edecekler.

· Bereket üstüne bereket yağacak, tok yatacaklar ve onları korkutan olmayacak.

· Doğruluk ve adalet yeryüzünün uçlarına ulaşacak, esenlik serpilip saçılacak.

· İnsanlar kardeşçe yaşayacaklar. Sürekli huzur ve güvende olacaklar.

· Rab’ bin egemenliği kuşaklar boyunca sürecek. Krallığı sonsuza dek duracak.

· Rabbin belirtileri ne büyük, şaşılası işleri ne yüce, isabetle dilediğini yapıveriyor.

· Bilgelik ve güç; egemenlik ve krallık Rab’ be özgüdür. Kralları ve çağları değiştirir.

· Antlaşmayı bozdular. Yasaları çiğnediler. İnsanlığa zulmettiler. Lanet dünyayı yiyip bitirdi.

· Büyük temizlik, kötülüğün kralı şeytana kulluk edenler için geldi.

· Rab, başkaldırıyı ortadan kaldırmak, günaha son vermek,

· Suçu bağışlamak, sonsuza dek kalıcı doğruluğu sağlamak için geldi.

· Görüm ve peygamberliği mühürledi ve Kutsallığını gösterdi.

· Esenlik çağında insanın serveti dünya malı değil, RAB korkusu olacak.

· Yerin ve göğün yaratılışında, yaşam senaryosunda Rabbin varlığına sayısız deliller görecekler.

· Bilgi ve bilgelikle gerçekler bilinecek ve varlığın özü anlaşılacak.

· Bilgeler ortalığı aydınlatan ışık gibi sonsuza dek parlayacaklar.

· Rabbi tanıyacaklar, mükemmel ahlakını ve Ademoğluna şefkatini görecekler.

· Tüm bu düzeni yaradan kudretli ve bilgin bir Rabden şüphe etmeyecekler.

· O, Rab ki; sevilecek ve korkulacak olan, saygıyı hak eden ve hoşnutluğu için çabalanması gerekendir.

· Rabbi, kudretini, varlığın nedenini, Rab’ bin neyi amaçladığını anlayacaklar.

· İnsanlar arınıp temizlenecek, ıslah olacaklar ve Rabbe teslim olup olgunlaşacaklar.

· Rabbimiz, sen mazlumları güçlü elinle kurtardın ve büyük ününü fark ettirdin.

· Sözlerine kulak vermedik, Yasalarını çiğnedik, Kötülük yaptık ve günah işledik.

· Sana başkaldırdık, Peygamberlerini dinlemedik. Yalanladık onları ve dik başlılık ettik.

· Rabbimiz. Sadakatsizliğimizden utanç içindeyiz. Senden başka sığınağımız ve dayanağımız yok.

· Doğruluğumuzdan değil, senin büyük merhametinden ötürü özür diliyor ve dilekte bulunuyoruz.

· Rabbimiz biz insanları sadece sana yönelen, senden isteyen ve sana ibadet edenler kıl.

· Bizleri dosdoğru bir yola sevk et. Bizleri doğruluktan adaletten ve barıştan ayırma.

· Gökleri geren, yeryüzünün temelini atan, insanın içindeki ruha biçim veren RAB ne yücedir.

· Biz münadiye insanları uyar gerçekleri bilsinler diye yazdırttık. Bunlar farklı şeyler değil.

· Bu yazılanlar Rabden indirilen tüm kutsal metinlerin aynısıdır. Kutsal kitapları destekler ve tekrarıdır.

· Yozlaşıp şeytana uyulmuşluğun ardından insanları doğru yola sevk etmek içindir.

· Bu yazılanlar bir hidayet rehberidir ve şanı yüce kendi aziz. Büyük kral Rab tarafındandır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.