Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

korku başlığı neden yok.!

modernjames

KORKU  

18 üye oy verdi

1. 1. sitemizde 'korku' bölümü gerekli mi?

• evet, gerekli
      25
    • hayır, gerek yok
      12
    • farketmez böyle iyi
      4

Önerilen İletiler

formumuz da KORKU başlığının olmamasının bir eksikliği olsa gerek. forumda dolaşırken olmadık yerlerde korku ve şiddet unsurları içeren mesajlarla karşılaşmak mümkün. oysa böyle bir bölüm olsa bunlar yok denecek kadar azalacak. en azından bu tür başlıklardan hoşlanmayanlar hiç kötü bir sürprizle karşılaşmayacaklar. ya da hoşlananlar kendilerini ifade edecek yeri aramada zorlanmayacak.

siz forum sakinleri ne dersiniz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence hiç gerek yok böyle bir bölüme.Bakın bazı arkadşlar motorlu taşıtlar bölümü istemişti ama taleb yok denecek kadar az 3-5 tan konu mevcut o bölümde.Tabiki son sözü admin söyler de bana kalırsa açılmasın çünkü o bölümede taleb olmayacaktır...

Kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence gerekli. madem bazı arkadaşlarımız korku konularından hoşlanıyorsaki ben de hoşlanırım. neden olmasın. elimdeki korkuyla ilğili dökümanları paylaşmak için başka forumları ziyaret ediyorum. eğer burada da olsa neden başka forumlara gidelim. ben ce açılırsa talep artar. ayrıca möodern'nin bir sözüne de katılıyorumn. forumda bu konu olmadığı için insanlar olmadık yerlere şiddet içeren mesajlar yolluyorlar ve her an karsımıza çıkabiliyor. adminin değerlendirmesini ümit ediyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ok...

Hangi dizinde????????

Nasıl Bir Başlık - Dizin İsmi ??????????

ve altında verilecek konular ne olmalı?????????

Hadi bakalım yazın anlayalım.....

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ok...

Hangi dizinde????????

Nasıl Bir Başlık - Dizin İsmi ??????????

ve altında verilecek konular ne olmalı?????????

Hadi bakalım yazın anlayalım.....

:)

ya ben bu admini ne kadar gözümde büyütmüşüm

adam bizim gibi ok mok diyo bizim gibi bir sürü soru işareti koymuş yazısının sonuna

hayal kırıklığımı desem bizden biri diye iç rahatlaması mı desem .........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duyarlı olmanıza sevindim. az önce parasetemol'ün yazısını okudum ve önerisi gayet güzel..

eger yeni bir dizin açmaya gerek yoksa Eğlenceler bölümünde de alt başlık olarakta 'korku ve gerilim' diye de açıla bilinir.

ama benim önerim

ayrı bir dizin açılması...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence de böyle bir bölüm gerekiyo. belki konuyu gören insanlar bunu yadırgayıp terslemiyo ama konu açan insanlar da bir tedirginlik oluyo. acaba tepki çekermiyim diye bir düşünce olabiliyo. tabi ben bu işlerin masrafını veya nasıl bir emek gerektirdiğini bilmem ama eğer admin ve moderatörler için zor olmayacaksa bi zahmet ilgilenin. tutmazsa bile denemiş olursunuz. maksat büyümekse eğer tabi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fıkralar - İlginç Olaylar - Resimler başlığı altında parasetemol 'un dediği gibi Korku ve Gerilim diye alt başlık açılabilir. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben bu admini ne kadar gözümde büyütmüşüm

adam bizim gibi ok mok diyo bizim gibi bir sürü soru işareti koymuş yazısının sonuna

hayal kırıklığımı desem bizden biri diye iç rahatlaması mı desem .........

:D:D kiz ben sana ne diim... gün gectikce daha da seviorumm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.