Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Siz ne istiyorsunuz..?

Smyrna

Önerilen İletiler

Foruma daldım izlediğim film yarım kaldı, filmi izlerken hangi arada foruma daldım onu da anlamadım. Şu an o filmi bitirmek istiyorum. Tek istediğim bu.. Tabii forumdan çıkabilirsem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa taman hatırladım ördüğüm bereyi istediğim gibi yapamayınca bir de forum arkadaşlarıma sorayım belki onlar bilir diye geldiğimde daldım foruma... Fırsattan istifade istediğim berenin modelinin yer aldığı sayfayı da şuracığa linkleyeyim ki belki bir bilen çıkar..

Şu anda bir bilenin çıkmasını da istiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hiç öfkelenmemek istiyorum..öfkemi yenmeyi öğrendiğim gün kendimi daha fazla seveceğim..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence sen arada ofkelendikce daha cazip hale geliyosun : ) )

Hahaha o zaman ben biraz dozunu ayarlıyayım tongue.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 gün oldu akşamları eve gidemiyorum... Yorgunum, uykusuzum ve hapşırıyorum. Evimi özledim, evimde sıcak sıcak oturup üzerime battaniyemi çekip, fincana salep ya da kahvemi doldurup Jim Jarmusch filmleri izlemeyi özledim. Şu an yapmak istediğim tek şey bunlar... Ama dışarıda kar yağıyor, ben işteyim ve akşam yine eve gidemeyeceğim. O halde lütfennnnn Cuma gelsin artık.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.