Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

made in turkey gönderdigin bi kaç iletiyi okudum Ahmet Telli ve Ahmet Ariften şiirler yazmıssın bende çok severek okurum yanlız görüntü resmini degiştirmeyi düşündünmü hiç bilmiyorum ama bunu bi düşün istersen

Sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim onu bunu bilmem imzan süpermiş bi düşündümde seni atına kızlar deh diyo falan ne bileyim sabahtan beri gülüyorum kendi kendime işin gücün rastgelsin

14239[/snapback]

abicim sağolasın tabi onlar deh demese atım gitmez onun için kızları çooookkk seviyorum.şaka bir yana insanları çok sever ve anlayışlarına sığınarak yazarım konuşurum.seninde işin rastgele B):zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

made in turkey gönderdigin bi kaç iletiyi okudum  Ahmet Telli ve Ahmet Ariften şiirler yazmıssın bende çok severek okurum yanlız görüntü resmini degiştirmeyi düşündünmü hiç bilmiyorum ama bunu bi düşün istersen

Sevgiler  :clover:

14161[/snapback]

sevgili kardeşim güzel şevvalim mühim olan insanın iç güzelliği değilmidir.resmin ne önemi var mühim olan para :D:D ben kendimle barışık biriyim resimde benim tamamen yansımam.bu arada senin içinde nazım hikmetten gözlerin şiiri gelsin.ama şuan hiç yazasım yok ara bul oku.(zahmet olmazsa) :zorro::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:excl: haaaapppppşşuuşu pardon ya birazcık grip olmuşumda :D

gel gelelim konuya ben burayı cidden sevmiştim yada sevdiğimi sanmıştım,yanılmışım.insanlar hata yapabilir önemli olan hatayı fark edip bir daha yapmamaktır.bende fark ettim ve bugün size veda ediyorum.bu son yazılarımdan biri beni nasıl bilirdiniz kötü olsun be canlarım en azından bilinme kısmı güzel buda bana yetiyor.

birde sevgili bayan arkadaşlara şunu sormak istiyorum hanginizi rahatsız ettim saygı sınırlarını aşıp küfürlü söz aşağılayıcı rencide edici bir kelime yazdım mı özelden mesajlar çekip sizleri bunalttım mı.yooooo yapmadım ne dediysem açık net herkesin içinde dedim yazdım.ama ne utanç vericidirki bizim insanımız hemen havaya girip burnu ta kaf dağına çıkıyor.ya gerçek beni tanısaydınız iyi olur be :D:zorro:

hepinizi çoookk seven abiniz..................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ TÜRK MALI, :clover:

GÜLE GÜLE DE...ANCAK O RESME SIĞAMADIN DİYE KIZLARA PEK HOŞ

OLMAYAN TEBARÜZ İFADELERİNİ ARZ ETTİN..

BAK CANIM TAKLİDİM...

YAPTIĞIN EĞER ŞAKA İSE TEPKİLERE DE TAZARRU ET.MUTAZARRIR OLMA.

DEDİKLERİNİ ANLAMIYOLARSA SENDE ONLARI ANLADIĞINI ANLADIM DİYİP

ANLAMADIĞINI ANLADIM DEME...BEN NE DEDİM...NE DEDİĞİMİ ANLAMADIM...

ANLAMADIĞIMI BİLE ANLAMADIM...GİNE GÜLE GÜLE. :mellow:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ TÜRK MALI, :clover:

GÜLE GÜLE DE...ANCAK  O RESME SIĞAMADIN DİYE KIZLARA PEK HOŞ

OLMAYAN TEBARÜZ İFADELERİNİ ARZ ETTİN..

BAK CANIM TAKLİDİM...

YAPTIĞIN EĞER ŞAKA İSE TEPKİLERE DE TAZARRU ET.MUTAZARRIR OLMA.

DEDİKLERİNİ ANLAMIYOLARSA SENDE ONLARI ANLADIĞINI ANLADIM DİYİP

ANLAMADIĞINI ANLADIM DEME...BEN NE DEDİM...NE DEDİĞİMİ ANLAMADIM...

ANLAMADIĞIMI BİLE ANLAMADIM...GİNE GÜLE GÜLE. :mellow:

14524[/snapback]

bana taklidim demekten vazgeç arkadaş.hem ne mutlu bana ki senin gibi bir ustaya benzetilmişim:))))bak başım göğe erdi :P geleyim konuya ne alakamız var ben kızlara asılan ama pas alamayan sense anlaşılması zor kelimeleri kullanan tuhaf birisin.benim ki şaka değil di, bir oyun diyelim buna düşüncenin değilde tipin doğruluğunu ispatlamak için yapılan bir oyun vede haklı çıktım belki resim farklı olsaydı izlenimler tepkiler farklı olacaktı.düşünsene hangi erkek bu kadar hakaret dolu cümlelere ses çıkartmaz .elbet bende cevap vermesini bilirdim ama kendimi sallamıyorum başkalarını ne sallayam be hayatı tiye almışım ben.hem daha benim bomba gibi itirafım var dur bi bide o bölümün nerde olduğunu bulsam.itirafımı yapıp döçncem sevgili sayfam sana B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AAAHHHHH AHHHHH.....

KULLANDIĞIN O DÜZGÜN CÜMLELER VE CÜMLELERE YÜKLEDİĞİN FEVKALBEŞER

GÜÇ AKLIMI BAŞIMDAN ALDI DA NE TEPELERE NE NEHİRLERE GÖTÜRDÜ.

BU ŞOKLA BENDE UYANDIM.....

BENDE AÇIKLIYORUM BU BÜYÜK SIRRI........

NEDEN ANLAŞILMAZMIŞIM?

BEN ASLINDA BİR FİLMİŞİM!.... :unsure:

CANLARIM FANLARIMA ( FANLARIMA DİYORUM ) DUYURULUR

SEVGİLER :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AAAHHHHH AHHHHH.....

KULLANDIĞIN O DÜZGÜN CÜMLELER VE CÜMLELERE YÜKLEDİĞİN FEVKALBEŞER

GÜÇ AKLIMI BAŞIMDAN ALDI DA NE TEPELERE NE NEHİRLERE GÖTÜRDÜ.

BU ŞOKLA BENDE UYANDIM.....

BENDE AÇIKLIYORUM BU BÜYÜK SIRRI........

NEDEN ANLAŞILMAZMIŞIM?

BEN ASLINDA BİR FİLMİŞİM!.... :unsure:

CANLARIM FANLARIMA ( FANLARIMA DİYORUM ) DUYURULUR

SEVGİLER :wub:

14735[/snapback]

AMAN Bİ AÇIKLADA KUSUR KALMA.....BEN BU DUYURUYU ES GEÇİYORUM O ZAMAN(MALUMATINIZ BEN FAN GRUBUNA GİRMİYORUM).NESLİN TÜKENİYOR TİKKAT ET FİLLERİN DİŞLERİ DEĞERLİ.SENDE FİLSEN HERAN GÜME GİDEBİLİRSİN :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ANTİ FANIMA VE İLGİSİZ ZAT-I MUHTEREME BİR HANIM OLMASI!!!

SEBEBİYLE NAZİKANE CEVABI MUHTEREMİMDİR....

BİR DEFA FİL DEDİYSEK HAYVANATINDAN BAHSETMEDİK.

BAHSETTİĞİMİZ KELİMELERİ DOĞRU KULLANMA KAABİLİYETİNE SAHİP

OLDUĞUM HUSUSUNDA ZATIMDAN GAYET EMİN OLDUĞUMDUR.

HANIMLAR, AŞIRI ZEKİDİRLER.AKILLIDIRLAR.ATILGANDIR.AMA

GÖZLERİNDEN ATEŞ ÇIKARAMAMAKTADIRLAR :D

:wub: BU SİMGEYİ KULLANMADIM.KULLANABİLİRDİM.

KULLANMAMAYI SEÇTİM.SEBEBİ SİZ ZAT-I AŞIRI İDRAKIN, KADİRDEN PEK

NASİBİ OLMADIĞI KENDİ İFADENİZ İLE BEYAN EDİLDİĞİNDENDİR.

YANLIŞ ANLAMAYA VE HATAYI KENDİNİZDE GÖRMEYİP GÜNÜ KURTARMAK

İÇİN ETRAFTAN SEBEB ARAMAYA MÜSAİT BİR BEYİN PROGRAMI

KULLANMAKTASINIZ.

GENE DE BLOCKA GİDİP 5 PUAN VERİRSENİZ VE BUNU BURADA BEYAN

EDERSENİZ FANIM OLUR, BİRLİKTELİĞİ SAĞLARSINIZ.

SEVGİLER..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ANTİ FANIMA VE İLGİSİZ ZAT-I MUHTEREME BİR HANIM OLMASI!!!

SEBEBİYLE NAZİKANE CEVABI MUHTEREMİMDİR....

BİR DEFA FİL DEDİYSEK HAYVANATINDAN BAHSETMEDİK.

BAHSETTİĞİMİZ KELİMELERİ DOĞRU KULLANMA KAABİLİYETİNE SAHİP

OLDUĞUM HUSUSUNDA ZATIMDAN GAYET EMİN OLDUĞUMDUR.

HANIMLAR, AŞIRI ZEKİDİRLER.AKILLIDIRLAR.ATILGANDIR.AMA

GÖZLERİNDEN ATEŞ ÇIKARAMAMAKTADIRLAR :D

:wub:  BU SİMGEYİ KULLANMADIM.KULLANABİLİRDİM.

KULLANMAMAYI SEÇTİM.SEBEBİ SİZ ZAT-I AŞIRI İDRAKIN, KADİRDEN PEK

NASİBİ OLMADIĞI KENDİ İFADENİZ İLE BEYAN EDİLDİĞİNDENDİR.

YANLIŞ ANLAMAYA VE HATAYI KENDİNİZDE GÖRMEYİP GÜNÜ KURTARMAK

İÇİN ETRAFTAN SEBEB ARAMAYA MÜSAİT BİR BEYİN PROGRAMI

KULLANMAKTASINIZ.

GENE DE BLOCKA GİDİP 5 PUAN VERİRSENİZ VE BUNU BURADA BEYAN

EDERSENİZ FANIM OLUR, BİRLİKTELİĞİ SAĞLARSINIZ.

SEVGİLER..

14744[/snapback]

oldu canem.fan olmak istiyorum demedim,zaten sevmem fanları genelde havada uçuşan tozları toplar bide kurutuyor ortalığı bu yüzden itici gelir bana.hem ole varmı bedavaya beşlik almak.önce emek sonra beşlik......beşlik versem falıma mı bakcan sanki kusura bakma beşliği vermedim :clover: kullandığım programın yenileri çıkmış sende kullan çookk hoş :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÖHÖ ÖHÖ IHI IHI YAHU BEN BU HALİMDEN ÇOK SIKILDIM.İMZAMI DA RESMİMİDE ESKİSİ GİBİ YAPCAM.HEPİNİZİN AFFINA SIĞINIYORUM............ZATEN İYİ BİR İNTİBA BIRAKMAMIŞIM VARSIN OLSUN OLEDE BEN MUTLUYDUM:(((((((((((((( :(

ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BİLE BİZİM İSMİMİZ GEÇMİYOR ÇOK KIRILDIM VALLA BU KADAR DA AYRIMCILIK OLMAZ..................VALLA BU DURUMDA ATIMA BİNİP GİTMEK DÜŞÜYOR BANA YENİ OKYANUSLARA MI AÇILSAM ACABA????OOOOFFFFFF OOOFFFFF BİR YANIM GİT BİR YANIM GİTME DİYOR............. :unsure:

GİTME KAL DAHA ŞİMDİDEN DELİLER GİBİ ÖZLEDİM.........

YUUUPPPYYY GİTMİYORUMMMMMM :P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÖHÖ ÖHÖ IHI IHI YAHU BEN BU HALİMDEN ÇOK SIKILDIM.İMZAMI DA RESMİMİDE ESKİSİ GİBİ YAPCAM.HEPİNİZİN AFFINA SIĞINIYORUM............ZATEN İYİ BİR İNTİBA BIRAKMAMIŞIM VARSIN OLSUN OLEDE BEN MUTLUYDUM:(((((((((((((( :(

ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BİLE BİZİM İSMİMİZ GEÇMİYOR ÇOK KIRILDIM VALLA BU KADAR DA AYRIMCILIK OLMAZ..................VALLA BU DURUMDA ATIMA BİNİP GİTMEK DÜŞÜYOR BANA YENİ OKYANUSLARA MI AÇILSAM ACABA????OOOOFFFFFF OOOFFFFF BİR YANIM GİT BİR YANIM GİTME DİYOR............. :unsure:

YUUUPPPYYY GİTMİYORUMMMMMM :P  :P

16102[/snapback]

Hocam senin derdin ne biz anlıyamadık ki hayır yani ikide bir cinsiyet değiştiriyon filan depresyona mı girdin anlamadım ki ? Hele bi anlatsan derdini de varsa bir çözümü yardımcı olsak ama sen iyisimi sağlı sollu yazmaya devam et biz senden memnunuz paylaşacağın özel bi derdin filan olursa da buyur gel özelimize dinleriz seni be hocam...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YUUUPPPYYY GİTMİYORUMMMMMM :P  :P

16102[/snapback]

Hocam senin derdin ne biz anlıyamadık ki hayır yani ikide bir cinsiyet değiştiriyon filan depresyona mı girdin anlamadım ki ? Hele bi anlatsan derdini de varsa bir çözümü yardımcı olsak ama sen iyisimi sağlı sollu yazmaya devam et biz senden memnunuz paylaşacağın özel bi derdin filan olursa da buyur gel özelimize dinleriz seni be hocam...

16115[/snapback]

ya kusura bakma anropoza girmişimde :P teşekkür ederim ama derdimi anlatırsam sana bu güne lanet okursun benden demesi.hayatının hatasını yapma yol yakından teklifini geri al :D ama söz ziyaret ederim bir gün(tabi iyi olduğumda geleyimki bir daha gelmeye yüzüm olsun :lol: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

river'ın mystic'liğine kapılmış,reiki ile insanlığa şifa dağıtan,nerdeyse her gördüğü arabaya vurulan,amatör türk sanat müziği solistliği yapan,arkadaşınızı aranıza alırmıydınız?? :clover:

16265[/snapback]

BU SEN MİSİN NEHİR BACI NE DEMEK BUYUR GEL...GELİRKEN RÜŞVET GETİRMEYİDE UNUTMA(PASTA BÖREK FALAN) :P

ŞAKA BİR YANA YAZILARINLA RENK KATIYORSUN HER ZAMAN BEKLERİZ... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

river'ın mystic'liğine kapılmış,reiki ile insanlığa şifa dağıtan,nerdeyse her gördüğü arabaya vurulan,amatör türk sanat müziği solistliği yapan,arkadaşınızı aranıza alırmıydınız?? :clover:

16265[/snapback]

BU SEN MİSİN NEHİR BACI NE DEMEK BUYUR GEL...GELİRKEN RÜŞVET GETİRMEYİDE UNUTMA(PASTA BÖREK FALAN) :P

ŞAKA BİR YANA YAZILARINLA RENK KATIYORSUN HER ZAMAN BEKLERİZ... :clover:

16272[/snapback]

çok duygulandım arkadaşım teşekkür ederim. :crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz onu bunu bırakın.

Ben çok büyüüüüüüüükk bir ŞEYH'İm

GElin benim müridlerim olun.

Çok güzel okur acayipte Güzel yazı dua yazarım bütün sıkıntılar kuş olur ucar gider. :P

16280[/snapback]

şıh abi banada bişi yazıver gari.çok sinir olduğum biri var hem çokta üzdü beni.ona yazıver olmazmı.şöle en kuvvetlisinden üflede bana geri dönsün :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.