Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OLSADA YESEK! :)

simin

Önerilen İletiler

Baklava istedi benim canım, böyle ev yapımı bol cevizli...

hmm vardıki :) bak onu resimlemedim ben sevmediğim içindir belki rolleyes.gif tatlı sevmeyen nadir canlılardanım değilmi ? ama bitter çikeletaaa severimki tongue.png işte bundan %70 kakao acı acı böyle mmmmm mmmmm :)fft20_mf2424788.Jpeg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiç çorbasını yemedim..Bilmemde..Eğer tarifini yazarsan denerim ve sevinirim..Ben börülce yemeği ve taratorunu bilirim...

Peki soğanları ince ince kıyıp sıvı yağda azıcık salça ile kavuruyoruz sönene kadar... sonra börülceyide ekleyip biraz daha kavuruyoruz.. sonra börülce miktarımıza göre uygunu 1 lt suyu ekliyoruz bunlar kaynamaya bırakılırken. bir yanda 3 yemek kaşığı yoğurt 1 yemek kaşığı un ve bir yumurta terbiyesi hazırlanıyor. kaynayan çorbamızdan birazcık su alıp terbiyemiz kesilmesin diye yavaş yavaş sulandırıyoruz ve çorbamıza ekliyoruz. isteğe bağlı olarak tavuk tabletide ekleenbilir. tuz karabiber serbest ;) afiyet olsun ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım nasıl ama nasıl ıspanaklı börek çekti anlatamam yani, öyle böyle değilllll

ufff benimde çekiyor ama dukan amca cıss diyor !!! kepekli krepten börekimsi bişi yapayım bari smile.png) sen yee kuşum toparla mideni ohh afiyet olsun . m.köydeki aslı böreke git güzeldi ordaki smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ufff benimde çekiyor ama dukan amca cıss diyor !!! kepekli krepten börekimsi bişi yapayım bari smile.png) sen yee kuşum toparla mideni ohh afiyet olsun . m.köydeki aslı böreke git güzeldi ordaki smile.png

Ne Dukan'ı, boşver Dukan'ı, o yanlış biliyor zaten aldılar doktorluk sertifikasını da elinden, inanma ona... Aldılardı dimi, ben yanlış bilmiyorum yani unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne Dukan'ı, boşver Dukan'ı, o yanlış biliyor zaten aldılar doktorluk sertifikasını da elinden, inanma ona... Aldılardı dimi, ben yanlış bilmiyorum yani unsure.png

yok kendisi vermiş idi.. gerek duymadı artık kitpatan iyi kazanıyor imiş smile.png ben tam yapmadımki meyva yiyorum ben smile.png ama tabi beyaz un ve şekeri kullanmıyorum olması gerektiği gibi kızartmada yemiyorum... proteine ağırlık tam dukan diyemeyiz ama böyle oturup börekte yemiyorum... etraf manda dolu azcık dikkat edeyim kendime nihahaha usutuk.gif sen ye özgürce gayet güzelsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok kendisi vermiş idi.. gerek duymadı artık kitpatan iyi kazanıyor imiş smile.png ben tam yapmadımki meyva yiyorum ben smile.png ama tabi beyaz un ve şekeri kullanmıyorum olması gerektiği gibi kızartmada yemiyorum... proteine ağırlık tam dukan diyemeyiz ama böyle oturup börekte yemiyorum... etraf manda dolu azcık dikkat edeyim kendime nihahaha usutuk.gif sen ye özgürce gayet güzelsin...

Bebeeeeemmmm sen de çok güzelsinnnnnnnn :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bebeeeeemmmm sen de çok güzelsinnnnnnnn hug.gif

güzel gören fıstıkım..tam diiğilim az daha kaldı ama tabi beterin beteri var derlerya mütavazide olmayalım biz yinede güzeliz yani birçok kendini güzel zannedenlerden.. uzuvlar belli !!!! :) ya tostoparlak bişi oluvereydim hiiii yuvarlan.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.