Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OLSADA YESEK! :)

simin

Önerilen İletiler

Uzun süredir canım höşmerim çekiyor, ama burada gerçek höşmerim yapan yok..:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Paris'ten döndüğümden beri şöyle ağız tadıyla şapırdatarak bir " rasayana köri soslu frog leg pane" yiyemedim sad.pngcrying.gif ..Bildiğiniz bir restaurant varsa lütfen öneriniz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uzun süredir canım höşmerim çekiyor, ama burada gerçek höşmerim yapan yok..sad.png

aaaa bilmene sevindim Radya sana söz yaptırınca kargo edeceğim. sana simin sözüü gerçekten yolluycam koruyucu kapta hiç bişicik olmazz ama uzun sürebilir babannem şuan burda değil ama yaptırıp yolluycam :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman " olsa da yemesek! :) " gibi bir durum ortaya çıkmakta oluyor. Ama yaşım gereği size hak vermek durumundayım.

Bu sebepten sözümü değiştiriyorum ve "tavuk suyuna çorba" diyorum. Ama içine birazcık tel şehriye atabilir miyiz?blush.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman " olsa da yemesek! smile.png " gibi bir durum ortaya çıkmakta oluyor. Ama yaşım gereği size hak vermek durumundayım.

Bu sebepten sözümü değiştiriyorum ve "tavuk suyuna çorba" diyorum. Ama içine birazcık tel şehriye atabilir miyiz?blush.png

tabiki yoğurtlu terbiyede eklenecek birazcıkta maydanoz dereotu kırpıştırılacak ımmmmmmm ımmmmmmm smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaaa bilmene sevindim Radya sana söz yaptırınca kargo edeceğim. sana simin sözüü gerçekten yolluycam koruyucu kapta hiç bişicik olmazz ama uzun sürebilir babannem şuan burda değil ama yaptırıp yolluycam smile.png

Benim eniştem Tekirdağlı bilmem mi..:) Üstelik bizim burada köylerde de aynı usul yapılır höşmerim.Ama buralarda taze tuzsuz peynir bulmak çok zor.

Neyse ben talı lor ile çaresine baktım..:D

Çok teşekkür ederim..flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim eniştem Tekirdağlı bilmem mi..smile.png Üstelik bizim burada köylerde de aynı usul yapılır höşmerim.Ama buralarda taze tuzsuz peynir bulmak çok zor.

Neyse ben talı lor ile çaresine baktım..biggrin.png

Afiyet bal olsun ozaman rolleyes.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim eniştem Tekirdağlı bilmem mi..smile.png Üstelik bizim burada köylerde de aynı usul yapılır höşmerim.Ama buralarda taze tuzsuz peynir bulmak çok zor.

Neyse ben talı lor ile çaresine baktım..biggrin.png

sevgili radya'nın bilmediği yoktur efendim..forgiveme.gif

boşuna uğraş..islik.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki yoğurtlu terbiyede eklenecek birazcıkta maydanoz dereotu kırpıştırılacak ımmmmmmm ımmmmmmm smile.png

kilo aldırmaz da hem değil mi?

doğal antibiyotik..original.gif

ve en önemlisi..

simin-simin'in sevgi dolu tarifi ile..

yönlendirilme..flowers.gif

teşekkürler.. iyi bayramlar..

köyden yeni getirdiğin ne varsa artık..usutuk.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili radya'nın bilmediği yoktur efendim..forgiveme.gif

boşuna uğraş..islik.gif

89.gifflowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kilo aldırmaz da hem değil mi?

doğal antibiyotik..original.gif

ve en önemlisi..

simin-simin'in sevgi dolu tarifi ile..

yönlendirilme..flowers.gif

teşekkürler.. iyi bayramlar..

köyden yeni getirdiğin ne varsa artık..usutuk.gif

getirdiklerimi yüklüycem burayada şirkete getirmedim fotoğrafların olduğu belleği rolleyes.gif heybem çok yüklü bu kez ama tatil dönüşü bir toparlanamadımki yahu ruhum hala tatilde usutuk.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.