Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Birisi Kahve Yapsa da İçsek Şöyle Hüpppppppppppppp Diye

Admin

Önerilen İletiler

Bugün çok koyu bir kahveye ihtiyacım var.. belki de mırrayı tarif ediyorum smile.png

ooo mırraaaaaa içim ekşidi birden bunu duyunca... İşte damak farkı, ben hayatta içemem.. Ama ne edeceğiz, sana yapcez artık kuzummm :D

isteyen de alsın

mirra.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ooo mırraaaaaa içim ekşidi birden bunu duyunca... İşte damak farkı, ben hayatta içemem.. Ama ne edeceğiz, sana yapcez artık kuzummm biggrin.png

isteyen de alsın

aslında koyu kahve dündü bugün tam aksine canım çok tatlı bir kahve istiyor. Şimdi kahveciye gitmem gerek... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimd e kahveciye gitmem gerek, evde kahve bitti... Sömürü uyguluyorum evdeki kahve poşetlerine... En fazla 1 hafta dayanabiliyorlar sonra yeniliyorlar bana..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kahvemiz, gunde en cok ictigim seydir. Nedense onun tadini ve verdigi her ne ise onu, baska hic bir sicak/soguk icecekte bulamam. Yemekten sonra, sohbette, v.s. onu yudumlarken, dusuncemi dusundurtmek ve kendimi sorgulamak, her zaman beynimin numenal yeti degisim ve gelisimine yardimci olmustur.

Yalniz, 20 seneden beri kahveyi,suyla degil de; sutle icerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kahvemiz, gunde en cok ictigim seydir. Nedense onun tadini ve verdigi her ne ise onu, baska hic bir sicak/soguk icecekte bulamam. Yemekten sonra, sohbette, v.s. onu yudumlarken, dusuncemi dusundurtmek ve kendimi sorgulamak, her zaman beynimin numenal yeti degisim ve gelisimine yardimci olmustur.

Yalniz, 20 seneden beri kahveyi,suyla degil de; sutle icerim.

Malesef kahveye bir şey katamıyorum... hele süt asla... o zaman kahve içmediğimi sanıyorum... ama çevremdeki herkes hemen hemen sütle içiyorlar. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Malesef kahveye bir şey katamıyorum... hele süt asla... o zaman kahve içmediğimi sanıyorum... ama çevremdeki herkes hemen hemen sütle içiyorlar. smile.png

"Bir sey katamiyorum" derken, su disinda mi. Yoksa kafe zaten sade icilebilir. Ben "sut" derken, su yerine olarak soyledim. O yuzden "katmak" degilde, kahveyi "sut iler yapmak" soz konusu. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

"Kahvenin yaninda" degil; kahvemizi sut ile yapiyor ve "sulu" yerine, "sutlu" kahve iciyorum. smile.png

Tamam şimdi oldu. Türk kahvesini mi su yerine sütle yapıyorsunuz yoksa diğer filtre kahvelerimi yapıyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam şimdi oldu. Türk kahvesini mi su yerine sütle yapıyorsunuz yoksa diğer filtre kahvelerimi yapıyorsunuz?

Sadece kahvemizi su yerine, sut ile yapiyor ve iciyorum. Diger kahveleri ise sade yani "sutsuz" icerim. Suya, sut katmam. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben dukan a başladım ama hastayım aynı zamanda ama olsun yine de yapcam o yüzden sadece çay kahve içiyorum aralarda... Bol bol işime yarar bugünkü çaylar kahveler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben dukan a başladım ama hastayım aynı zamanda ama olsun yine de yapcam o yüzden sadece çay kahve içiyorum aralarda... Bol bol işime yarar bugünkü çaylar kahveler

hadi bakalım dayaklıksın neysee... 3 kg mı varmışta sinirli1.png vercekmişte siz sıskalara uyuz oluyorum 3 kg mın hesabında birde... ye gitsin bişi yok sendeee... original.gif
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Genç kız kahvesi yaptırıyorum size, fotografını çekeyim ekleyeceğim birazdan buraya..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkurler Radya iyi geldi... smile.png

afiyet olsun..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@evrensel-insan siz de sağolun, merhaba hoş geldiniz..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.