Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gloria

Önerilen İletiler

Dexter%202-424142.jpeg

Bu diziyi "izle bak mutlaka" diyen çok arkadaşım oldu,Bende merak ediyorum artık, ilk fırsatta başlıyacağım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Henüz izlemediğim bir diziyi önermek doğru değil belki ama, öneren arkadaşımın zevkine güveniyorum ve şu an benim izleyecekler listemde kendileri..

DOWNTON ABBEY

DowntonAbbey.jpg

Dizinin konusu:

Grantham Kontu Robert Crawley'in malikanesinde ailesiyle ve çalışanlarıyla yaşadığı, mutlu ve huzurlu olduğunu düşündüğü bir hayatı vardır. Ama bu hayatlar, 15 Nisan 1912 itibariyle bir daha eskisi gibi olamayacak şekilde değişir. Ünlü transatlantik Titanic buzdağına çarparak batar ve gemiyle birlikte Crawley ailesi iki ferdini kaybeder. Daha doğrusu iki varisi...

earl-countess-of-grantham-610-1.jpg

Robert ve eşi Cora Crawley

İngiltere'de kadınların miras ve ünvan haklarının olmadığı bir dönem... Yıllar önce yapılan bir anlaşmayla Lord Grantham'ın eşi Cora'nın sahip olduğu mallar da (Downton Malikanesi dahil) Lord'un mallarına eklenmiş. 3 kızı (Mary, Edith ve Sybil) olduğu için mirasını bırakabileceği kimsesi olmayan Lord Grantham, zamanında mirasçı olarak kendine yakın kuzenini belirlemiş. Ailenin en büyük kızı Mary de aileye yakın diğer kuzenle nişanlanarak evliliği garanti altına alınmış. Ancak Titanic faciası, ailenin geleceğe dair bütün planlarını alt üst edince Downton Malikanesi sakinleri istemeden de olsa kendilerini karmaşık olayların içinde buluverir.

Yeni varisin kimliği ve etkileri, Downton'ın geleceği, Mary'nin belirsiz durumu ve 1. Dünya Savaşı, Downton ahalisi üzerinde etkisini gösteren konuların sadece birkaçı olur.

edith-mary-sybil-crawley-610-1.jpg

Edith - Mary - Sybil

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu diziyi "izle bak mutlaka" diyen çok arkadaşım oldu,Bende merak ediyorum artık, ilk fırsatta başlıyacağım..

Soğukkanlılıkla gerekçesi ne olursa olsun birinin ölümünü izlemek istemem diyorsanız, kanlı sahneler yüreğinizi burkuyor, kan görmeye, birinin parçalara ayrılmasına dayanamam diyorsanız hiç bulaşmayın derim...

Herşeye rağmen seri bir katilin gerekçelerini merak ediyor ve yeri geldiğinde gözlerimi kaparım diyorsanız siz bilirsiniz... smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

hem..

karanlık da değil..

öneririm..rolleyes.gif

Teşekkür ederim konusuna baktım başlıyıcam inş. severim rolleyes.gif

Fringe.jpg

Bu diziye dün başladım devam etmeyeceğim ama biraz bahsedeyim.(spoiler olabilir) Bir uçaktaki, herkesin garip bir şekilde ölümüyle başlıyor. Kasvetli bir havası var. Ayrıca İnsanların yüzlerinin aktığını görmeye hazır olun sick.gif Tüm bunlara rağmen merak uyandırıcı ama korku filmi gibi wacko.png bir bilim kurgu izlemeye razıysanız tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de geçen hafta TEEN WOLF izlemeye başladım, öyle süper değil ama her bölüm heyecanlı finalleriyle bir sonraki bölümü izletiyor, eğlenceli, çerezlik diyelim :)

teen-wolf-afisi.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ooo bu akşam The Walking Dead'i izlemeye başladım. Ama ne izleme öyle böyle değil yani, oturdum ve 6 bölümlük birinci sezonu bitirdim artık yarın da ikinciyi bitiririm bu hafta sonu hepsini bitiririm. Çooook iyiymiş, niye bu zamana kadar bekledim anlamadım...

Gayet güzel :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yeni bir dizi buldum, dün gece izlemeye başladım, çooook güzel, çok beğendim o yüzden hemen tanıtımını yaptım ve sizinle paylaşıyorum.

DEATH NOTE tanıtımı için tıklayabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

fringe269996.jpg

Fringe izleyen yok mu? Ben fırsat buldukça onu izlemeye başladım, benim hoşuma gitti, izlemeyenlere önerebilirim..:)

(Fringe özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve oğlu Peter Bishop'ın doğaüstü ve ileri düzey bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatıyor)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dizilerle ilgilenen arkadaşların Touch dizisini atlamış olması garip :)

Yeni sezon önümüzdeki günlerde yayınalnmaya başlayacak. Dizinin izlediğim her bölümünde 'hadi be bu kadar da olmaz' diye hayretlere düştüm. Aslına çok basit bir anafikri var. Bir dokunuş, bir gülümseme, bir anlık duraksama bile başka insanların hayatlarını değiştirebiliyor. Aldığımız her nefesin bir önemi var. Hiçbirsey bosuna değil. Olağanüstü bir kurgu oyunculuklar çok iyi ilk bölümden itibaren içine giriyorsunuz hikayenin ve kendi yaşamınızı gözden geçiriyorsunuz.

İzleyin ve izletin derim naçizane tavsiyem :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu diziye dün başladım devam etmeyeceğim ama biraz bahsedeyim.(spoiler olabilir) Bir uçaktaki, herkesin garip bir şekilde ölümüyle başlıyor. Kasvetli bir havası var. Ayrıca İnsanların yüzlerinin aktığını görmeye hazır olun sick.gif Tüm bunlara rağmen merak uyandırıcı ama korku filmi gibi wacko.png bir bilim kurgu izlemeye razıysanız tavsiye ederim.

Alla alla nasıl görmemişim ben bunu..biggrin.png bazen bakar kör oluyorum..aptalkafam.gif

Sadece Walter Bishop için bile izlenir..Çok matrak bi adam..kahkaha.gif Kafamı dağıtmama çok yardımcı olmaya başladı bu dizi..smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dexter beni öldürüp bitiriyor, iyiki de izlemeye başlamışım, şu sıralar en sevdiğim dizi oldu :) Tabii Supernatural'dan sonra :)

Bu arada jeneriğinin çok güzel olduğunu yukarıdaki iletilerimden birinde de söylemiştim ya bir de Dahsin isimli bir jenerik müziği yapmış bizimkiler... O da Dexter'ın türkçe versiyon jeneriği gibi.. Çok eğlendim tavsiye ederim :)

Dexter'ın Türkçe versiyon jeneriği için bakınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dizilerle ilgilenen arkadaşların Touch dizisini atlamış olması garip smile.png

Yeni sezon önümüzdeki günlerde yayınalnmaya başlayacak. Dizinin izlediğim her bölümünde 'hadi be bu kadar da olmaz' diye hayretlere düştüm. Aslına çok basit bir anafikri var. Bir dokunuş, bir gülümseme, bir anlık duraksama bile başka insanların hayatlarını değiştirebiliyor. Aldığımız her nefesin bir önemi var. Hiçbirsey bosuna değil. Olağanüstü bir kurgu oyunculuklar çok iyi ilk bölümden itibaren içine giriyorsunuz hikayenin ve kendi yaşamınızı gözden geçiriyorsunuz.

İzleyin ve izletin derim naçizane tavsiyem smile.png

Touch diyorsun, ben rastlamadım bu filme hiç, ama merak ettim şimdi sen yazınca.. Bir bakayım bu akşam falan fragmanlarına...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Revolution izleyeceğim ben bu hafta başlayacağım izlemeye, çok merak ediyorummmmm..

Tanıtımlarında şu yazı geçiyor:

"Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Supernatural ile rüştünü ispatlayan Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor. Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak." (NTV)

121108-revolution1.hlarge.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Lost in Austen - Austen Dünyasında Kaybolmak çok güzel bir mini diziydi. Zevkle izledim. Öneririm. Ayrıntılar için linke tıklayabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.