Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gloria

Önerilen İletiler

Bir mini dizi önerisi daha: A Young Doctor's Notebook: Genç Bir Doktorun Anıları... Toplam süresi 80 dakika olan yirmişer dakikalık 4 bölümden oluşan bu dizi aynı zamanda ünlü Rus yazar Mikhail Bulgakov'un kısa hikayelerinden uyarlanmış. Hem eğlenceli hem izlemesi güzel bir dizi... Ayrıntılı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada birkaç tane de başlayıp devamını getiremediğim diziler var, izleyenler eğer devam edin derse edeceğim aksi takdirde şu ana kadar pek ilgimi çektikleri söyleyenemez.

Person of Interest konusu itibariyle enteresan aslında.. Üstelik oyuncuları da tanıdığımız kişiler. Lost dizisinin kötü karakteri Benjamin ve ünlü oyuncu Jim Caviezel oynuyor bu dizide... Çok zengin bir adamın oluşturduğu bir bilgisayar programı, tehlikede olan ya da potansiyel tehlike olan kişileri buluyor, ve bu kişi üzerinde başlayan sıkı takiple tehlike yok edilmeye çalışılıyor.

Haven da güzel başladı ama niyeyse beni bir türlü kendisine çekmeyi başaramadı. Olaylar her ne kadar sıradan olmasa da oyunculuk sıradan herhalde olmuyor olmuyor...

Bir de şu eski dizi Nip Tuck ı izlememiştim ben onu izleyeyim dedim ama o da olmadı bir türlü..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam kuzenimle Arrow isimli bir diziyi izlemeye başladık. Bakın işte bu fena sardı... Dexter'in başka bir versiyonu diyebilirim bu dizi için... Devam edersem bu dizi için de bir yeni başlık açacak gibi görünüyorum.

Konusu kısaca bildiğimiz zengin bir ailenin züppe çocuğu bir tekne kazası geçirir, herkes onu öldü zanneder o 5 yıl sonra geri döner. Ama gidişi her ne kadar sessizmiş gibi olsa da dönüşü muhteşem olur. Kendisi artık bir çeşit Robin Hood olmuştur :)

Arrow-Promo-The-CW.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Revolution izleyeceğim ben bu hafta başlayacağım izlemeye, çok merak ediyorummmmm..

Tanıtımlarında şu yazı geçiyor:

"Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Supernatural ile rüştünü ispatlayan Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor. Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak." (NTV)

Dün izlemeye başladım..İlk üç bölümü peş peşe izledim hoşuma gittiği için, devamın da nolur bilemiyorum..smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Bu arada birkaç tane de başlayıp devamını getiremediğim diziler var, izleyenler eğer devam edin derse edeceğim aksi takdirde şu ana kadar pek ilgimi çektikleri söyleyenemez.

Person of Interest konusu itibariyle enteresan aslında.. Üstelik oyuncuları da tanıdığımız kişiler. Lost dizisinin kötü karakteri Benjamin ve ünlü oyuncu Jim Caviezel oynuyor bu dizide... Çok zengin bir adamın oluşturduğu bir bilgisayar programı, tehlikede olan ya da potansiyel tehlike olan kişileri buluyor, ve bu kişi üzerinde başlayan sıkı takiple tehlike yok edilmeye çalışılıyor.

Haven da güzel başladı ama niyeyse beni bir türlü kendisine çekmeyi başaramadı. Olaylar her ne kadar sıradan olmasa da oyunculuk sıradan herhalde olmuyor olmuyor...

Bir de şu eski dizi Nip Tuck ı izlememiştim ben onu izleyeyim dedim ama o da olmadı bir türlü..

Bunların hiçbirine devam edemedim :D  Hepsi yarım kaldı, sıkıldım ben yaniii..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yeni bir dizi daha

Vikings (Vikingler) - 2013 yapımı bu dizi bu aralar bölümlerini heyecanla beklediğim dizilerden birisi.. Bazen biraz kaba, biraz vahşice gelebiliyor ama yine de izlemekten kendimi alamadığım bir dizi... Dizi, History Channel tarafından hazırlanmış Kanada, irlanda ortak yapımı bir dizi.. Adından da anlaşılacağı üzere Vikinglerden ve onların yaşam biçimlerinden bahsediyor.

bjorn_gyda_2_shot_0022-1_595_slogo-150x1earl_chair_0006_595_slogo-150x150.jpgearl_siggy_0016_595_slogo-150x150.jpgfloki_white_0179_595_slogo-150x150.jpg
jessalyn_gilsig0003_0_595_slogo-150x150.king_aelle_gray_0083_595_slogo-150x150.jlagertha_black_1_ts_0078_595_slogo-150x1lagertha_house_0014_595_slogo-150x150.jp
lagertha_white_1_0078_0_595_slogo-150x15ragnar_black_ts__0055_0_595_slogo-150x15ragnar_grey_0124_595_slogo-150x150.jpgragnar_white_0097_595_slogo-150x150.jpg
rollo_grey_0272_595_slogo-150x150.jpgrollo_grey_0406_595_slogo-150x150.jpg rollo_white_0066_595_slogo-150x150.jpgv-1_08082012_jh-0277_595_slogo-150x150.j

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir de Cult var. O da fena gitmiyor, ilginç konusuyla insanı kendine bağlıyor.

Oldukça popüler bir televizyon şovu olan Cult, hayali suç olaylarını ekrana getiren bir yapımdır. Araştırmacı gazeteci Jeff Sefton, programa takıntılı bir şekilde hayran olan kardeşi Nate, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca programı araştırmaya başlar.

Programın yapım ekibinde çalışan Skye ile beraber programın çılgın izleyici kitlesini, programda yer alan suçların gerçek hayatta işlendiğine inanarak araştırmaya başlarlar..

cultz.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam kuzenimle Arrow isimli bir diziyi izlemeye başladık. Bakın işte bu fena sardı... Dexter'in başka bir versiyonu diyebilirim bu dizi için... Devam edersem bu dizi için de bir yeni başlık açacak gibi görünüyorum.

Konusu kısaca bildiğimiz zengin bir ailenin züppe çocuğu bir tekne kazası geçirir, herkes onu öldü zanneder o 5 yıl sonra geri döner. Ama gidişi her ne kadar sessizmiş gibi olsa da dönüşü muhteşem olur. Kendisi artık bir çeşit Robin Hood olmuştur smile.png

Bir geri bildirim yapayım, dizi şu an itibariyle 20. bölümünü yayınladı, birkaç bölüm sonra sezon finali yapacak. Ben gerçekten çok seviyorum bu diziyi.. Çooook heyecanlandırıyor beni, çok beğeniyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Şimdi ben iyi bir Supernatural izleyicisiyim, bu diziyi izlediğim tüm dizilerden kat be kat daha çok seviyorum. Malum geçen haftalarda kış dizilerinin hepsi sezon finali yaptı Supernatural da bunlardan birisi... Şöyle bir baktım, koskoca 8 sezon devirmişim :)

E bu yaz nasıl geçecek peki? Yaz aylarında izlediğim pek dizi de yok, True Blood falan...

Pekiiiiii Supernatural'ı birinci sezondan itibaren yeniden izlemeye başladım desem :D 1. sezon 5. bölümdeyim ve sanki ilk defa izliyormuş gibi heyecanlanıyor, eğleniyor, ürküyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

..

orada burada gezip

abuk subuk lakırdılar ediyorkene

bazen "borç ödeme günü" nden

bahsediyordum..

"yevmiddin" yane..

dîn ya da bi başka telâffuz ile; deyn

-bi insanın zimmetinde olan şeyler,

-ödemesi gereken borcu,

-aldığı krediler,

-bazen sübvansiyonlar,

anlamlarına geliyor..

din günü;

kişinin ona verilmiş olan emanetlerin karşılığını

ödeme zamanı olarak anlaşılabilir..

kısa keseyim;

ve bi önermede bulunayım bare;

article-0-07BA1DE1000005DC-29_468x286.jp

Yönetmen: Miguel Sapochnik

Oyuncular: Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga

Liev Schreiber, Carice van Houten

Senaryo: Eric Garcia, Garrett Lerner

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Yapım Yılı: 2010 (111 dk)

Yapım Ülkesi: ABD, Kanada
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Repo Men

Filmin Özeti:
Yakın bir gelecekte yapay organların üretimi mümkün
hale gelmiştir.
Bu sayede insanlar gerçek organ nakli olmadan da
yaşamlarını sürdürebilmektedir.
Öte yandan, çok pahalı olan bu yapay organları alırken
yapılan anlaşma gereği, eğer ödemeler düzenli yapılmazsa
firma organları geri alma hakkına sahiptir..

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ismini hatırlayamadım ama ülkemizde uyarlaması olan galip derviş dizisinin abd versiyonu bence harika... 

Monk isimli diziden bahsediyorsun sanırım, güzel eğlenceli bir dizi evet...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..

The Prisoner (2009) - 6 Bölüm

MV5BMTc3NzUyNjgyN15BMl5BanBnXkFtZTcwNjA5

Ian McKellen , Jim Caviezel , Hayley Atwell

Kaçırılan ve "Köy" olarak bilinen uzak bir adaya gönderilen

bir hükümet ajanı hakkında 1960'lardan kült favori serisi için

bir güncelleştirme..

** **

yukarıda ve dizi hakkında yapılmış olan yorum

dizinin içeriği hakkında hiç bi fikir vermiyor..

izleyin ve görün..

dünyanızı yeniden betimleyin..

çünki sizi izliyorlar..

"hiç bi şey göründüğü gibi değil!"

250px-Rover.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni dizim THE TOMORROW PEOPLE...

Henüz 1. sezonda ve daha 4 bölüm yayınlandı ama dizinin her saniyesi çok heyecanlı ve son derece güzel. İzlerken yerinde duramıyorum o derece işte... Bilimkurgu sevenlere şiddetle öneriyorum ve biraz da dram var içinde...

Hani diyeceğim odur ki 1 bölüm izleyin bırakamayacaksınız, abartmıyorum 1 bölüme gerek yok ilk 5. dakikasında zaten bırakamayacağınızı anlıyorsunuz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • Admin

Ooo bu akşam The Walking Dead'i izlemeye başladım. Ama ne izleme öyle böyle değil yani, oturdum ve 6 bölümlük birinci sezonu bitirdim artık yarın da ikinciyi bitiririm bu hafta sonu hepsini bitiririm. Çooook iyiymiş, niye bu zamana kadar bekledim anlamadım...

Gayet güzel smile.png

fringe,supernaturel,the walking deads,prison break ve lost.

Fringe, The Bing Bang, the walking dead

Yukarıdaki diziler kaçmaz.

http://www.turkish-media.com/forum/videos/view-4616-walking-dead-zombi-sakasi/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İzledim çok tatlılar :D ama en sevdiğim kahramanı korkutmuşlar, hani en korkusuz olanını :) kahkaha.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.