Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HANGİSİNİ ÇOCUKKEN YAPMADIK Kİ...? (:

Aries

Önerilen İletiler

1- Gazoz şişesini calkalayıp calkalayıp fışkırtmak

2-İstop oynarken tutulan rengi bulmak uğruna verilen savaşta sokaktan geçen insanlarin ustune atlayip 'tuttum tuttum' diye bagirmak.

3- Bisiklet sürerken elleri bırakıp akrobatik hareketler yapmak ve neticede yere yapışmak .

4-Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

5-Namaz kılan anneannenin uzerine cikip atcilik oynamak

6-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu terlik yemek.

7-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını görmek için aradan içeri bakmak

8-Kafayı balkon demirleri arasına sıkıştırmak.

9-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek

10-Yoldan akan suyun önüne çerden çöpten baraj kurmak

11-Mandalinanın kabuğunu yanındaki arkadaşının yada kardeşinin yüzüne sıkmak

12-koltuk minderlerinden ev yapmak.

13- Kapı aralarına tırmanmak

Hiç aklımdan çıkmayan; abim minderlerden yatak yapar yazın o kavurucu sıcağında battaniyeyi çıkarır minderler okyanusta sandal olur minderlere yatıp battaniyeyi üzerimize örter.Bir de sakın başını ayağını çıkarma der. Köpekbalıkları bizi yemesin diye korkuturdu forgiveme.gifkahkaha.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çocuklugumda oturdugumuz evin çevresi boş tarla bakımından zengindi,,,,haliyle çukurlar vardı ara ara...laughing.gif adananın kışı bol yağışlı olur original.gif her yagmurda her dolan çukurda 1çocuk bulabilirdiniz blush.png hiç üşümeden yüzdünü sanan minnacık akıllar islik.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bizim sokak yokuştu, inşaatlardan bulduğumuz mermer parçalarına evden gizlice aldığımız sabunları sürer,birine oturur diğerlerini de ayaklarımızın altına alıp yokuştan aşağı kayardık..bir müddet sonra da yol sabundan bir iz olarak görünürdü. Üzerinden yürüyerek kimse geçmezdi :D Hele bir de yaz yağmuru yağdımı yol köpük olurdu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Conker'cim, bunu okuduğum an kendimi bihuş hissettim..Senin için derin kaygılara düştüm..

Umarım bu sende bütün ömr-ü hayatına yayılan deruni bir çocukluk travması yaratmamıştır..

Zira ben şu andaki çok dengeli ruhsal hayatımı, çocukken basıp kaçmış olduğum bol miktardaki zile borçluyum çok şükür sleep.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.