Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SİGARADA BULUNAN 4000 ADET KİMYASAL NELERDİR?

meral

Önerilen İletiler

SİGARANIN İÇERİSİNDE 4000 ADET KİMYASAL MADDE BULUNDUĞUNU VE BU MADDELLERİN SİGARA ÜRETİCİLERİ TARAFINDAN AÇIKLANMADIĞI İÇİN TÜKETİCİLERİN YETERİ KADAR BİLGİLİ OLMADIKLARINI FARK ETTİM. SİZLER SİGARANIN İÇERİSİNDE BULUNAN 4000 ADET KİMYASALIN NELER OLDUĞUNU, HANGİ HASTALIKLARA SEBEP OLDUKLARINI VE SİGARAYA BAŞLADIĞINIZ ZAMAN, DİĞER BAĞIMLILIĞA SEBEP OLAN MADDELERDE OLDUĞU GİBİ BİR BAĞIMLI OLDUĞUNUZU VE SİGARAYI BIRAKMANIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ.

BU MADDELERİN BAZILARI, NAFTALİN, SİYANÜR, KATRAN, ASETON AMONYAK V.B.

BU KONU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SİGARANIN İÇERİSİNDE 4000 ADET KİMYASAL MADDE BULUNDUĞUNU VE BU MADDELLERİN SİGARA ÜRETİCİLERİ TARAFINDAN AÇIKLANMADIĞI İÇİN TÜKETİCİLERİN YETERİ KADAR BİLGİLİ OLMADIKLARINI FARK ETTİM. SİZLER SİGARANIN İÇERİSİNDE BULUNAN 4000 ADET KİMYASALIN NELER OLDUĞUNU, HANGİ HASTALIKLARA SEBEP OLDUKLARINI VE SİGARAYA BAŞLADIĞINIZ ZAMAN, DİĞER BAĞIMLILIĞA SEBEP OLAN MADDELERDE OLDUĞU GİBİ BİR BAĞIMLI OLDUĞUNUZU VE SİGARAYI BIRAKMANIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ.

11508[/snapback]

İÇMEYİN DERİM.. AM BENDE AŞIRI TRYAKİYİM NAPSAK BİLMEM..

SAYGILAR....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Antepten sigaranin hikayesi

Antepte toplanan tütünler koca magaralarda bekletiliyormus sonra da üzerindeki farelerle birlikte kepcelerle toplaniyor o kadar cok fare oluyormus ki ayiklanmasi imkansizmis bu yüzden tütünler ve fareler hep beraber kardes kardes kiyma makinesinden geciriliyormus

iyyy sigara icenler fare lesi iciyor yani.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
bu sigara denen çocukken büyüklerimden görüp özenerek başladığım iğren ölüm makinesinden hemen kurtulmam lazım boşuna dememişler ''parayı el dumanı yel alıyor'' diye  en kısa sürede bırakmak istiyorum bana yardımcı olabilecek bir insan yokmu bu konuda

19849[/snapback]

kesin kararini ver

seref sözü ver

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mesela katran var asfalt yapımında kullanılan siyah yapış yapış madde.sonraa sigar dumanında mesela karbondioksit bi de monoksit olanı,idam gazı,çakmak gazı,aseton,asetik asit,bir sürü asit var hepsini bilemem de naftalin,mumyalamada kullanılan bi asit var o ,nikotin...

bunlar bi kaç tanesi annem bıraksın diye çok uğraştım.ona her gün bu maddeleri sayardım.ama bırakmadı.

bağımlılık yapan nikotin maddesi. bu kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
ahh birde babama anlatabilsem bir türlü bıraktıramadım adama yaww

bu yazinin üzerinden yaklaşık 2 sene gecmis Erbay, merak ettim birakti mi baban, yoksa sen baban`a baka baka alisdinmi .. yani sendem i basladin sigara icmeye...

büyüklerden görerek alisiyoruz kimi zaman deniliyor`da, o yüzden sordum :clover:

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.