Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Video: Vatan Şaşmaz' lı Metrobüs Reklamı

Önerilen İletiler

İsim: Vatan Şaşmaz' lı Metrobüs Reklamı

Dizin: Reklam ve Film Müzik Videoları

Ekleme Tarihi: 24 Nisan 2012 - 12:24

Gönderen: Radya

Kısa Açıklama: İşte Vatandaşı Çıldırtan O Video

Geniş Açıklama:

İstanbulluları şaşırtan metrobüs reklamı

İETT’nin, İstanbul ulaşımının çağdaşlığına vurgu yaptığı reklam filmi, son günlerde adından en çok söz ettiren reklamlardan biri oldu. Vatan Şaşmaz özel aracına binmeyip "bomboş" metrobüse itiş kakış olmadan rahatça binip oturarak yolculuk yapıyor. İstanbullular ise bu boş metrobüs nerede, hangi durakta yorumunu yapıyor...

Birkaç örnek: “Bu seneki cannes film festivalinde fantastik filmler dalında bence büyük şansı olan filmdir. keşke gönderselerdi ödül kesin bizimdi.” (İtü Sözlük, nicmickistemiyorumben)

“Kazandığı paralarla metrobüs almış kendisine. Kıskandım” (Alkışlarla Yaşıyorum, muka)

““Vatan Şaşmaz ve diğer tüm ‘çağdaş’ insanları Zincirlikuyu’da görmek isteriz” (Alkışlarla Yaşıyorum, bycnr)

“Ben ilk kez bu reklam sayesinde metrobüs koltuğu gördüm.” (Ekşi Sözlük, limon kimyon zorro)

“Az sonra başına bi teyze dikilecek ve biraz sağa sola bakınıp kalkacaksın yerinden vatan, şaşmaz kuraldır bu.” (Alkışlarla Yaşıyorum, awni)

Milliyet

Video Linki: Videoyu Görüntüle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.