Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DİYET Mİ ÖDÜYORUZ?

yazarömerbekirkazan

Önerilen İletiler

DİYET Mİ ÖDÜYORUZ?

Bir haftadır dünya ve Türkiye Hıristiyan Katoliklerin ruhani lideri olan papanın ölümü konuşuluyor. İlk önce tüm Katoliklerin başı sağ olsun. Bu olay ilk bakışta gayet normal bir olay gibi gözüküyordu. Ama her şeyde olduğu gibi Türkiye bu olayı da abartmayı başardı. Sırdan ve normal bir şey olan 85-90 yaşına gelmiş bir dini liderin ölümünü abartarak sıra dışı bir olaymış gibi lansa edip Türkiye yi hiç mi hiç alakadar etmeyen bir ölümü yansıttılar. Hatta daha da ileri giderek bayrakları yarıya çektiler. Peki bu yapılanlar Türkiye’yi ne kadar bağlayıp alakadar ediyor? %99 u Müslüman olan bu ülkede bu ölümün yasını neden tutturdular. Sadece Türkiye nüfusunun %1 ini mutlu etmek için mi? Yoksa birilerine diyet borcumuzu ödemek için mi? Yani ağca’nın diyetini %99u Müslüman olan Türk milletine mi ödettiriyorlar? Bu milletin dini inançlarına saygısızlık değil midir? Müslüman milletin ekranında Hıristiyan milletinin liderinin cenaze törenini yayınlamak ne kadar dini ahlaka sığıyor? Bu ülkede17 ağustos 12 Kasım depremlerinden sonra 50,000’i geçik ölen vatandaşlarımız için yas ilan edilmemişti. Hangi ülke bu ölenler için bayraklarını yarıya çekip Türk milletinin acısını paylaştı? Soruyorum size hangi Hıristiyan ülkesi? SAYGILARIMLA...

NE OLDU BİZE BÖYLE KİMLERİN KUKLASIYIZ

Ömer Bekir KAZAN

09/04/2005

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygı değer TBMM üyeleri doğal afetler konusuna katılıyorum ve bu yardım eden ülkelere türk milleti adına bende şükranlarımı diliyorum yanlız yukarıda belirtilen diyet ödeme konusu gelince doğal afetle bunu bir tutmayın diyorsunuz belki doğrudur ama hatırlayınki yıllar önce bu kişiler bize karşı birlik olup çanakkale savaşında bize karşı birleşen konseydir.şimdi bir adamın işlediği bir suç veya işlemek zorunda bırakıldığı bir suçun bedelini o zamana kadar hiçbir katoliklerin lideri olan papaların ölümünde görülmemiş şeyler neden bu papanın ölümünde böyle şeyler görüldü bayraklar neden yarıya indirildi merak ediyorum SAYGILARIMLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.