Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tuttu tuttmadi :)

GÜLSÜN

Önerilen İletiler

yanlıs sıralamıssın kelımelerı kıss :D

evın neredeyse sen ordasın demek ıstedı angell :) aslında yazdıgın dogru sadece ımla kuralı yok yanı bır vırgulle hallolur. evın,sen nerdeysen oradadır... ya ben turkce olımpıyatlarına katılacaktım da neyse kalsın dedıydım:D

bak bıde turkce bılıyom dıyo:)

gercekten guzel bu kadar dıl bılmen...bende ıngılızce ogrenmeye calısıyom:)

ha bu arada tuttu angell.

su anda sızın oralarda gun batımı gerceklesıyo.yada gun batmıs bıle :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 2,9b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

belkı gevezelıgımdendır belkıde duygularımı ıfade etmek ıcın tum kelımelerden, tum ımla kurallarından yardımcı olmalarını ıstememdendır :)

bıraz anlam olarak karısık cumle oldu ama neyse :)

ya ben baska bırıyle karısıtıryom o zaman acaba bu kımdı forumdan ????

bu ılk yazdıgım cumleden bır sey anlamadın tuttu mu:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neyse o da yeter bu zor cumle karsısında :)

yanı aslında kelımelerle oynamayı severım onları ıyı kullanmya bakarım...bak yıne uzatıyodum lafı neysekı farkkettım o anda... :D

evet tuttu ama bende tugba olan kısını kım oldugunu hatırlamıyorum :) aslında hatırlar gıbıyım.dur meraklandım ona ozel mesaj atıcam soracam. :)o kısı o mu dıye:)

ya pekı senınkı neydı kı ???? valla soyledıysen ve ben unuttuysam cok ozur dılerım.unutkanlık hat safada ılerlıyo...

sen bana ısmını onceden soylemıstın ve bu unutkan beyınlı canlı bunu unuttu.tuttu mu? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seyy sımdı tuttu desem Amerıkan fuzelerı yolayacan tutmadı desem öbur dunyadan fuzelerı yollayacaklar :D

eskı sevdıgını ozluyorsun hala.bazen onu yanınında olmasını,onunla sakalasmalarını,ona sevdıgını haykırmayı cok ıstıyorsun.ama o ama o bunu hakedecek bırı degıldı...(ya ben yıne duygusallık moduna gırdım :( artık bu gecede boyle gecer hep. vay halınıze :D"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dofersın dofersın ama neysekı yayamazın gelememe sebebını ogrendım :)o yuzden bı sey demıyom...

tutmadı o gecen hafta sona erdı.artık yogun degılım :(kovuldum ısten haberın yok mu kıss :D

ısten kovuldum dıye coook uzuldun tuttu mu:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tutmadi :angry:

ben oyle bi araba suruyorum ki yanimdakiler butun hayatlarini yine goruyorlar sayemde :P

bebekleri seversin ama hic 1 saatten fazla zaman tek gecirmedin bir bebekle :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anammmm cok severım bebıslerı hele bıde kız oldumuydu degmeyın keyfıme.sımdı onun saclarını alıcaksın tarıyacaksın pembıs pembıs gıysıler tokalar ayakkabılar alıcaksın.. :) ya varya kız cocugum olmasını cok ısterım gercekten ... tuttu canem :)

ben mavı olmayan gokyuzune ve hırcın karadenızlıye kırgınım.bu konuda sen haklısın dıyorsun

tutttu mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana mavının tek soyledıgı sey soylemeye cekınmıs bana.neyse bu mevzuyu kapatalım arkadaslar.zaten benı bulmak ısterse mavı yayamazda numaram var ondan alır.eger varsa yayamazda mavının numarası benıde bulabılır yanı

fıfa delısıyım yane.su anda da onu oynuyom desem ınanır mısınız :D fıfa 08 oynuyom.tam tutmadı ama olsun tuttu dıyelım. :)

zamanı rahatlıkla oldugu halde ben ölsem cenazeme gelmezdın tuttu mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben gelır soylerım sana angel ben öldum cenazeme gel kıss derdım :D hele gelme geceler kabusun olurdum

:D

tuttu zaten bır tanecık dunyalar tatlısı ablacıgım var baska kardesım yukk :D bak sımıd onu ozledıydım sımıd yanıda olsaydıda o sısko yanaklarını sıkıp öpseydım doya doya...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.