Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tuttu tuttmadi :)

GÜLSÜN

Önerilen İletiler

:blushing: yok hic kendim yapmadim :sweatingbullets: Bir gun yapcam belki kisa dogru yaparim bu sicakta yenmez. Annem yapiyordu ben yiyiyordum bak soru bile sorarim manti ile ilgili ki bizden sonralari tuttu tutmadi diyebilsin.

hic kendin manti yaptin mi ? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 2,9b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yok yapmadım lucı... :)tutmadı...

sen hıc evlendın mı?evlendıysen bu kacıncı evlılıgın. :)

ya az once enteresan bır olay yasadım. msn yı actım bırı benı eklemıs.bende baktım kı tanıyor muyum dıye.baktım yok ayca dıye bırını tanımıyom kı :) dedım belkı forumdan dır.kaydettım sordum kımsınız dıye ben tanımıyorum dıye. o da dıyo bende sızı tanımıyorum.haydaaa o nasıl oluyo anlamadım kı. :) kız da dıyo kı ben sızı hıc kaydetmedım kı.ıkımızınde tek ortak farkı benım ımzamdakı yazıyı msn sınde kullanması.bı baglantı da kuramadım gıttı :)

neyse sonra dedım bı karsıklık olmus sanırım msn nızı sılıyorum dedım. ve sıldım.sdızce boyle teknık bır hata olabılır mı acaba. ne onun ne benım bu konudan haberımız var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hic evlenmedim valla :sweatingbullets:

hic nisanlandin mi?

MSN de tuaflik oluyor galba biri de bana yazmisdi bende tanidik diye ekledim dedi senin ismim yazdim sen ciktin dedi ama benim gercek ismimi yazmis bende MSN ismimi kullanmiyordum........ :unsure: sildim onu nasil gercek ismimle beni buldu dahada anlamadim tanidik degil di.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aklimda yoktu ama yinede istemedi :lol: gecenlerde ictim ama sutlu arkadaslar bosna taraftanlar ...

jon bana yardim edermisin (bak cok nazik sordum ;) ) Turkiye diye konu actim icinden bir tanesi ni cevaplaya bilirsen sevinirim bende bak senin icin sabahtan kalkip nobette gitcem :lol:

annenenin yemeklerini ozledin ayniden :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taabiki cevaplarim ama cevabimi begenirmisin orasini bielemem :unsure:

benim yerime niye nobete gidiyosun ki ben nobet tutmuyorum :D

bu soruyu annem sormustu izindeyken yok anne hic ozlemedim dedim kafama vurdu bi tane ama seni cok ozledim deyip durumu kurtarmistim :lol:

su an muzik dinliyosun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cevaplari beyenmeme gerek yok zaten denisik fikirler lazim :D

Benim ablamlar hep geldinde annem onlarin istediklerini yapiyordu artik beni bir bucuk sene gormicek artik hergun ne istersem yapar heralde :lol:

hayir dondurma yiyordum.

Istanbul'u seviyorsun istanbul gibi yer dunyada yok diye dusunuyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

denisik fikirler diyosan ben hepsine cevap yazayim o zaman cok denisik fikirlerim var :P

sen ne diyon kargoyla bile yemek gonderir annen senin :D

evet cok seviyorum istanbulu cok guzel tam yasanacak yer burasi.ama burda yasamak icin benim ne param var nede arabam :lol:

yarin sabah erken kalkacaksin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bulundugum bina komple klimali sicak etkilemiyo sabahtan aksama kadar burdayim zaten :blushing:

hatta klima yuzunden komutanin bi tane cicegi kurudu bugun herkez seferber oldu cicegi kurtarmak icin ama kurtaramadik szilere omur :D

komutan bi farkedrse bende sizlere omur olurum :lol:

benim simdi cikmam gerek makami sole bi kontrol edip kogusa gidecem iyi geceler dilerim sana :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.