Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tuttu tuttmadi :)

GÜLSÜN

Önerilen İletiler

• Cevaplar 2,9b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

tutmadi her iki haftada belki bir kere pilav yiyorumdur haftada birkere de makarna. benim aile hep fast food yiyor ya :angry:;)

isini denistirmek istiyorsun ama bu sene eski icinle devam edip seneye yenisine bas vurcaksin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oku oku en iyisi valla. Bende burda arada sirada okuyorum :P

Ilk piskoliji okudum kolejde hafta sonu Unideydim amerikan tarihi ve politik ve kulturle ilgili

son baharda bakalim ne olur derslere yazilmadim aslinda yazilmam lazim gec bile kaldim tuh

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yas 30 emeklılıge 5 yıl kalmıs :)

hanı nerde kım yapmıs hazır mı....

ya sımdı olacaktı kı ... of off :( bana mantı yapanın 1dk lık kolesı olurum sozunu unutmayalım arkadaslar lutfen :)

not:yuksuk corbasına da razıyım.mantısı bol olsun lutfen :)

hatta kardes payı yapacagım bunu yapana.suyu sana mantıları bana :)

alttakı bana nıye hala mantı yapmadın.acıktııım ama :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amnııııııııınnnnnnnn :) matı. sımdı ekranı yalıyacam valla :) tesekkur ederım angel sen olmasan kım yalattacaktı ekranı bana :)sayende tertemız oldu

kıs pul bıberı bız yagda kavuruyoz gıt kavur gel bakım kosss :) yogurda gerek yok ben yogurtsuz yıyom :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amnııııııııınnnnnnnn :) matı. sımdı ekranı yalıyacam valla :) tesekkur ederım angel sen olmasan kım yalattacaktı ekranı bana :)sayende tertemız oldu

kıs pul bıberı bız yagda kavuruyoz gıt kavur gel bakım kosss :) yogurda gerek yok ben yogurtsuz yıyom :)

yagda mi kavuruyorsunuz? ben sadece bakaldam aliyorum hazir hic yagda kavurmadan daha saglikli boyle :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.