Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan?

Önerilen İletiler

• Admin--

Selamlar,

Wall Street Institute:

Eğer görsel zekanız diğer zeka türlerinize oranla daha baskınsa kesinlikle Wall Street Institute öneririm. Fiyatı biraz yüksektir, tarzı çok sıradışıdır. Tamamıyla kendi kendinize çalışırsınız, öğretmenler bu kursta sadece size rehberlik ederler, ders vermezler... Burada sizler hem öğrenci olursunuz hem de kendi kendinizin öğretmeni.... Zaman sınırlaması yoktur, istediğiniz zaman gidersiniz, istemediğiniz zaman gitmezsiniz. Kursa gitmek istemiyorsanız evden online da çalışabilirsiniz... Dediğim gibi sistem biraz sıradışıdır ama eğer siz görsel bir öğrenciyseniz Wall Street Institute i mutlaka deneyin derim... Bu arada grammar eğitiminden ziyade speaking için daha uygun bir kurstur. Dershaneleri Kadıköy, Taksim, Bakırköy, Şişli gibi oldukça merkezi yerlerdedir.

Wall Street'in en güzel ve tabii en eğlenceli yanlarından birisi de online eğitim sistemi... Online eğitim sisteminin bir parçası olarak chat odaları da var. Sadece Wall Street öğrencilerinin girdiği bu chatroomlarda dünyanın her yanından Wall Street öğrencileriyle tanışabiliyor kendi seviyenizden olan ya da sizin seviyenizin üstünde olan kişilerle arkadaşlık edebiliyorsunuz. Kesinlile önerilir yukari.gif Konuşmaya zorlamak için kendinizi daha iyi bir fırsatınız olamaz emin olun :)

Berlitz

Berlitz bildiğiniz klasik İngilizce eğitimi veren kurslarından birisi yani haftanın belli günleri belli saatlerde gideceğiniz, öğretmenlerin eğitim verdiği kurslar gibi...Eğer siz düzenli olarak gideceğiniz, bir öğretmen yardımıyla İngilizceyi öğreneceğiniz bir kurs istiyorsanız Berlitz ile de mutlaka görüşün çünkü kendi türü arasında en kaliteli eğitimi verenlerden birisi de Berlitz'dir.

Sınıflardaki öğrenci sayısı genelde 10 kişiyi geçmez, bu sayı kimi zaman kayıt yaptıran öğrencilerin ara vermesi veya düzenli gelememesi gibi durumlarla daha da düşer.. Kişi sayısı az olduğu için öğrenme de başarılıdır.

Berlitz'in tek dezavantajı genelde kurumlarla çalışmasıdır. Yani diyelim ki iş yeriniz belli bir fiyat karşılığında Berlitz ile anlaşır ve iş yerinizdeki İngilizce öğrenmek isteyen herkes Berlitz'de İngilizce kursuna başlar. Böylece büyük bir ihtimalle aynı sınıfta birbirini önceden tanıyan bir grup İngilizce öğrencisiyle birlikte kursa devam etmek zorunda kalırsınız. Eğer grup yeterince aklı başındaysa herhangi bir sorun yok ama değilse o zaman cidden can sıkıcı olabiliyorlar.

Oxford House College:

Bu kurs istanbul'da henüz mazisi çok da eski olmayan bir kurs... Açıkçası buradaki eğitimi nasıldır bilmiyorum ama kursun İngiltere, Amerika, Malta vb. yerlerde İngilizce öğrenmek isteyenler için dil kursları var ve çok başarılı... Hatta yurtdışındaki bütün bu kurslar içerisinde ilk 50 ye girebilecek kadar kaliteli eğitim verdikleri söyleniyor. Yurt dışındaki de buradaki Oxford Hpuse College'lerin sahibi aynı diye biliyorum yani es geçmemek lazım... Bir danışın derim. Eğer İngilizce eğitiminize yurt dışında devam etmek gibi bir düşünceniz varsa da bu kurs iyi bir alternatif olabilir.

Benim aklıma gelenler şimdilik bunlar, diğer arkadaşlarımız da belki düşüncelerini yazarlar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Uzun zamandır ben de araştırıyordum, arkadaşlarımın tavsiyesiyle Justenglish'e görüşmeye gittim...olayı çok ciddiye alıyorlar, eğitim konusunda çok net tavırları var. Senden istenileni ve sana vereceklerini açık açık söylüyorlar. Eğitim ortamı da çok kaliteli, türkçe hoclardan gramer, yabancı hocalardan konuşma üzerine dersler alıyorsun. Şirinevler şubesine gidiyorum ben, oldukça memnunum. İstanbulun biçok yerinde şubeleri var zaten, internet sitesinden bilgi alabilirsin ulaşım konusunda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Arkadaslar Taksim'de bir ingilizce kursu var ********** diye. Ben bir sene oraya devam ettim ve su an cok rahat konusabiliyorum.
Callan metodu diye bir sey kullaniyorlar ve tamamen konusma ustune.Oyle tahtada dilbilgisi gosterip sonra bosluk doldurtmuyorlar.
Tavsiye ederim.

Saygilar.

Tarih: Düzenleyen: Admin
Kursu veren kurum artık bulunamıyor bu nedenle yıldızlanmıştır...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar,

direk konuya gireyim. En iyi bildiğiniz ingilizce kursu hangisidir acaba ? Fiyat /performans açısından olursa daha bi iyi olur ama farketmez. önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Eğer ingilizceyi bir miktar biliyorsanız levent de English Club

diye bir merkez var, oraya gitmenizi tavsiye ediyorum. Siz kahvenizi yudumlarken bir yandan da yabancı eğiticiler eşliğinde ingilizce konuşuyorsunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar ben global dil eğitim kurumlarına gittim çok memnunum şu an intermediate (b2) seviyesindeyim çok iyi bir writing listening özelliklede yabancı hocalar eşliğinde speaking egitimi aldığımı düşünüyorum. ki bunuda birçok yabancı arkadaş edinerek görüyorum hepsi çok iyi ingilizce bildiğimi söylüyor. e tabi buda beni gururlandırıyor smile.png verdiğim paranında emeğinde karşılığını aldığıma inanıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaşlar Wall Street Institute şişli şubesindeki kurlarımı devredeceğim birini arıyorum. indirim döneminde satın aldım ve işlerimin yoğunluğundan dolayı devam edemiyorum. elimde 5 kur indirimli olarak mevcut. isteyene istediği kadar kuru devredebilirim. şuanki fiyatından oldukça uygun. ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşsınlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar Wall Street Institute şişli şubesindeki kurlarımı devredeceğim birini arıyorum. indirim döneminde satın aldım ve işlerimin yoğunluğundan dolayı devam edemiyorum. elimde 5 kur indirimli olarak mevcut. isteyene istediği kadar kuru devredebilirim. şuanki fiyatından oldukça uygun. ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşsınlar.

mesaj aratırsanız konuşabiliriz 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu çok iyi bir fırsat, benim şu an ihtiyacım yok ama gerçekten İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlar bu mesajı değerlendirsinler derim. WallStreet pahalı ama cidden iyi eğitim veren yerlerden birisi... Özellikle kelime sıkıntısı olanlar için son derece etkili... Yukarılarda bir yerlerde de söylemiştim, Wall Street biraz görsel hafızaya hizmet eden bir kurstur eğer görsel öğrenmeniz iyiyse bence bu arkadaşla iletişime geçmekte fayda var. Kimse geçmezse benimle bir geç smile.png Özelden kalan fiyatı falan bana yollarsan ilgilenebilirim bir ihtimal.. Kesin söz vermiyorum. Önceliği ihtiyacı olan arkadaşlara bırakmak isterim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar,

direk konuya gireyim. En iyi bildiğiniz ingilizce kursu hangisidir acaba ? Fiyat /performans açısından olursa daha bi iyi olur ama farketmez. önerileriniz için şimdiden teşekkürler

George Academy'yi tavsiye edebilirim....2 günde 1600 kelime gibi programları var...

fiyatları pahalı değil...Tüm dünyada geçerli versant sertifikasının Türkiyedeki temsilcisi...

6 ay genel ingilizce kursuna gittinizmi versant sınavına girebiliyorsunuz...

aldığınız belge tüm dünyada geçiyor...Genelde akademik seviyede eğitim veriyorlar ama her düzeyde genel ingilizce kursları da var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Geçen sene bu konuyu çok araştırdım  sonunda British Side karar kıldım.

Biraz daha pahalı diğerlerine göre ama, eğer ciddi bir yer arıyorsanız tavsiye ederim.

Hocalarının tamamı yabancı benim Sean adlı bir hocam vardı adam harika bir hocaydı. Hala ordaysa özel ders için özellikle bastırın.. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bende kurs araştırıyorum arkadaşlar bir kaç yerle görüştüm genel olarak aynı şeyler söyleniyor ama bakırköyde istanbul lisan merkeziyle görüştüm bende biraz artı etkisi oldu etkinlikleri özellikle bende artı yarattı buraya daha önce giden oldumu bilgisi olan varsa cevap bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oxford street dil okullarına kayıt yaptırdım ingilizce eğitimi alıyorum intermediate seviyesindeyim şuan kendimi rahatlıkla ifade ediyorum yabancı kökenli bir firmada çalışıyorum benim için çok gerekliydi bu kurumu öneririm 5 kişilik grupları da var diğer dil eğitimlerinden de herkes memnundu bakırköy ve kadıköyde şubeleri var görüşmenizi öneririm. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oxford street dil okullarına kayıt yaptırdım ingilizce eğitimi alıyorum intermediate seviyesindeyim şuan kendimi rahatlıkla ifade ediyorum yabancı kökenli bir firmada çalışıyorum benim için çok gerekliydi bu kurumu öneririm 5 kişilik grupları da var diğer dil eğitimlerinden de herkes memnundu bakırköy ve kadıköyde şubeleri var görüşmenizi öneririm. 

taksim de de var bu okulun şubeleri, yukarıda da burasıyla iligli bir tavsiye vardı, şöyle:

Oxford House College:

Bu kurs istanbul'da henüz mazisi çok da eski olmayan bir kurs... Açıkçası buradaki eğitimi nasıldır bilmiyorum ama kursun İngiltere, Amerika, Malta vb. yerlerde İngilizce öğrenmek isteyenler için dil kursları var ve çok başarılı... Hatta yurtdışındaki bütün bu kurslar içerisinde ilk 50 ye girebilecek kadar kaliteli eğitim verdikleri söyleniyor. Yurt dışındaki de buradaki Oxford House College'lerin sahibi aynı diye biliyorum yani es geçmemek lazım... Bir danışın derim. Eğer İngilizce eğitiminize yurt dışında devam etmek gibi bir düşünceniz varsa da bu kurs iyi bir alternatif olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.