Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ha ha ha. Görmeyeceğimizi sandınız değil mi!

Odris

Önerilen İletiler

sayın admin,

forum ahalisi zaten bir şeyleri beğenme konusunda çok cimri smile.png

durum böyleyken bir de beğeni sınırlaması neden yapılıyor.

örneğin ben çok beğendiğim bir kaç konu olduğunda bu paylaşımları yapan arkadaşları "gönülden" takdir etmek, onlara sarılmak, sırtlarını sıvazlamak istiyorum, fakat bir de bakıyorum..o ne? "

"Ha ha ha. Görmeyeceğimizi sandınız değil mi!!!! Bir günde verebileceğiniz pozitif REP sayı limitine ulaştınız."

haydeeee..! napıcam ben şimdi?

saygılarımla smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ama genede diğer insanlarında düşüncelerini alalım bakalım ne düşünüyorlar ondan sonra bir karar vereilim diyoruz bir süre önce bunu denemiştik ve bir limiti olması gerektiğine karar vermiştik çünkü bizim insanımızda taraf tutma duygusu beğenme güdüsünün önüne geçmişti o başlıkları bulursam buraya ekleyeceğim ....

Saygılar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi sayın admin, o zamanı ben çok iyi hatırlıyorum. o uygulamada yan tarafta en çok rep alanlar teşhir ediliyordu ve üyeler bunu bir oyun gibi algılayıp eğlenceye vurmuşlardı. bence o uygulamayla suyu çıkmıştı işin. yoksa kötü bir şey de değil diye düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

şimdi sayın admin, o zamanı ben çok iyi hatırlıyorum. o uygulamada yan tarafta en çok rep alanlar teşhir ediliyordu ve üyeler bunu bir oyun gibi algılayıp eğlenceye vurmuşlardı. bence o uygulamayla suyu çıkmıştı işin. yoksa kötü bir şey de değil diye düşünüyorum.

Tamam doğru hatırladım.... Oki o zaman açalım.... :)

Teşekkürler...

Saygılar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel gelişmeler bunlar,

emeğinize sağlık,

başarılarınızı dilerim.

Çok teşekkür ederim.

Çok faydalı bir bilgiydi

Çok interaktif bir çözüm oldu

derin dünya devletini falan karıştırmadan baya güzel güzel çözdünüz meseleyi, tebrik ederim

ama tabi yanii herşeyi de derin dünya devletinden beklememek lazım canım ama yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel gelişmeler bunlar,

emeğinize sağlık,

başarılarınızı dilerim.

Çok teşekkür ederim.

Çok faydalı bir bilgiydi

Çok interaktif bir çözüm oldu

derin dünya devletini falan karıştırmadan baya güzel güzel çözdünüz meseleyi, tebrik ederim

ama tabi yanii herşeyi de derin dünya devletinden beklememek lazım canım ama yani...

wassat.gif

alla allaa...napçaz biz böyle yaa...

derin dünya devleti yok sayın gloria. tüm dünya devletlerinin gayet "sığ" olduğu felsefesiyle hareket ediyoruz. haydi hep beraber...hoobaaa...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Efendim.... smile.png açılmıştır... istediğiniz kadar beğenin ayrıca Freyja adminimiz isteği doğrultusunda misafirlerede açılmıştır ama misafirlerlere limit konulmuştur...

Misafir limit nedeni: Arama motoru robotlarının devamlı tıklamasını önlemek içindir...

Saygılar smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendim.... smile.png açılmıştır... istediğiniz kadar beğenin ayrıca Freyja adminimiz isteği doğrultusunda misafirlerede açılmıştır ama misafirlerlere limit konulmuştur...

Misafir limit nedeni: Arama motoru robotlarının devamlı tıklamasını önlemek içindir...

Saygılar smile.png

teşekkürler sayın admin. sayın freyja'ya da teşekkürler. saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şu anda beğeni hakkımı kullanabiliyorum...

Eskiden daha ilkinde "ha ha haaa" diye bir uyarı geliyordu....

Hadi ikincisinde gelse anlayacağım... Acaba ne üç kağıt yaptık acaba diye hayıflanmıyor değildim hani...

Sevgili Rua ; Hak verilmez alınır lafına güzel bir örnek oldu sorunu gündeme alışın....

Saygı ve sevgilerimle...

Hakkımızı teslim eden sevgili admine de ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Sevgili Admin ve Sevgili Rua, her ikinize de teşekkürler

İyi geceler, saygılar smile.png

Gloria'ya katılıyorum gayet güzel bir uygulama oldu biggrin.png Başarılarınızın devamını dilerim smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şu anda beğeni hakkımı kullanabiliyorum...

Eskiden daha ilkinde "ha ha haaa" diye bir uyarı geliyordu....

Hadi ikincisinde gelse anlayacağım... Acaba ne üç kağıt yaptık acaba diye hayıflanmıyor değildim hani...

Sevgili Rua ; Hak verilmez alınır lafına güzel bir örnek oldu sorunu gündeme alışın....

Saygı ve sevgilerimle...

Hakkımızı teslim eden sevgili admine de ....

saygılar, sevgiler sayın GeceKuşu clover.gif

Sevgili Admin ve Sevgili Rua, her ikinize de teşekkürler

İyi geceler, saygılar smile.png

Gloria'ya katılıyorum gayet güzel bir uygulama oldu biggrin.png Başarılarınızın devamını dilerim smile.png

saygılar sayın Freyja :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygılar, sevgiler sayın GeceKuşu clover.gif

Senden bir ricada bulunsam sevgili Rua;

Seni anlıyorum ama yine de bir daha ki sefer "Sayın"lı konuşmasak diyorum sence de uygunsa...

Çünkü saygı araya mesafe koyunca değil ama sevgiyle yoğurulunca daha bir anlam kazanıyor bence...

İnsan önemsedikleri kişilerle bu anlamda yakınlık kurmak istiyor ve ifade edebildiysem kendimi "Saygı ve sevgilerimle" derken beklentilerimde anlam kazanmıştır diye düşünüyorum...

Biraz uzadı her zamanki gibi ama neyse...

Saygı ve sevgilerimle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senden bir ricada bulunsam sevgili Rua;

Seni anlıyorum ama yine de bir daha ki sefer "Sayın"lı konuşmasak diyorum sence de uygunsa...

Çünkü saygı araya mesafe koyunca değil ama sevgiyle yoğurulunca daha bir anlam kazanıyor bence...

İnsan önemsedikleri kişilerle bu anlamda yakınlık kurmak istiyor ve ifade edebildiysem kendimi "Saygı ve sevgilerimle" derken beklentilerimde anlam kazanmıştır diye düşünüyorum...

Biraz uzadı her zamanki gibi ama neyse...

Saygı ve sevgilerimle

memnun olurum sevgili gecekuşu. :) saygı ve sevgilermle clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.