Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kedicik Nerede?... Bakalım Ne Kadar Dikkatlisiniz...

Siyah_Beyaz

Önerilen İletiler

Görülen bütün bu eşyaların arasında bir kedicik var üstelik çok da sevimli smile.png

Kedi nerede?.. Hadi bakalım onu bulup sevebilecek misiniz?..

Hadi Kolay gelsin... smile.png

kedi-nerde--kedi-bulmaca-1286212.jpg

Size bir ip ucu: Kediciğin sırtında gri hareler var ve gözlerinin etrafı da siyah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şu küçük resimde gördüğün sarı ile işaretli yerdeki o beyaz şey kedi... Zorla buldum, hemen yanıbaşında bir köpek de gördüm ona odaklanınca kediyi bulmam iyice zorlaştı... ama buldum sonunda...

kedinerdekedibulmaca128.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk resimdekini hemen görememiştim ama...Bunu gördümmmm, gördümmmmm...smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

thereisacatinthisphoto4.jpg

findcat14.jpg

thereisacatinthisphoto2.jpg

ben bu alttakini bulacağım diye neredeyse kafayı yiyordum... Ne biçim saklanmış alla allaaaa

thereisacatinthisphoto2.jpg

bunları bulabildim şimdilik ama diğerlerinden ümidi kesmiş değilim. Yalnız o köpek diye aradığımız aslında o havlunun üstünde yatan kocaman beyaz şey değil mi? Bildiğin köpek işte mavi havlunun üzerine başını koymuş kıvrılmış uyuyan yaniii... O köpeğin kendisi değil mi zaten?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demotivation.us__A-Riddle-Where-is-the-dog.jpg

Bir az da köpekçik arayalım...

Evet yaaa, buradaki köpek şu mavi havlunun üzerine kafasını koymuş, orada öyle mışıl mışıl uyuyan tatlımsı ve beyaz renkli şey... ama ciddi çoook tatlı... smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

126313,xcitefun-5-animals-most-2.jpg

Yukarıdakileri buldum ama buradakini bulmak imkansız...

Yüzü aynı tavşana benziyor bunun, bu tavşan dimi, şu angora tavşanı denilen tavşanlardan? Kediyi mi soruyorsun yoksa tavşanın kendisini mi bulmamızı istiyorsun? Burada bu tavşan dışında ayrıca bir de kedi mi var?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

En basit olan buymuş ama en zor da bunu buldum, hiç tahmin etmedim bu renklerde bir kedi olabileceğini... Bir de şu çamaşır askılığının üzerinde olan garfield e benziyor ya (ya da ben benzettim bilemiyorum :unsure: ) ona da takıldım biraz ondan sanırım bulmam gecikti :D

theresacatinthisphoto36.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

126313,xcitefun-5-animals-most-2.jpg

Kedi köpeğin ağzında...gri bir kedi, :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.