Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Twitter Muhabbetleri

tülvent

Önerilen İletiler

dnzerby

çok özledim. allah belamı versin. tabi bundan büyük bela olursa. ok.

harmania

Gercekten bayilmak uzereyken 'bayiliyorum ben' dediğimde, ortam cok güzel ona bayiliyorum sanan @Guncealtindag icin bir alkis alabilir miyiz ♥

FilmReplikleri

''Gerektiği zaman ağlamaktan çekinme. Gözyaşları senin söyleyemediklerini söylemek içindir.'' (A Very Long Engagement)

Guncealtindag

Üşengeçliğinden, küçükken geceleri annesinin yaptığı deprem çantasının içindeki suyu içen birini takip ediyorsunuz.

monvue

ayrıldıktan uzun bir süre sonra 'yaşıyon mu sen ya:)' diye mesaj atan eski sevgililere sesleniyorum; ayrıldık diye ölelim mi?

eddikka

Evlenilecek kız olayım diye sevgilimle eğlenmiyorum artık. Somurtup oturuyorum.

FilmReplikleri

"Bizim aşkımız sonsuza dek yaşayacak, çünkü yarım kalacak."

harmania

Sevgilim Izmir sicaciksin yine isil isil gozlerinle o kadar asigim ki sana ♥

FilmReplikleri

"Seveceksen ölçülü sev ki, sevgin uzun sürsün." (Romeo + Juliet)

FilmReplikleri

"Aşk nedir biliyor musun? Bir kız için dünyadaki bütün kızlardan vazgeçmek ve bundan zerre kadar pişman olmamak." (Adını Sen Koy)

FilmReplikleri

"Bir hiç olmak çok üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak ister." (12 Angry Men)

dritadraz

Bir kadının bakımlı olup olmadığını yüzünden değil, ayakkabısının altındaki kırmızı alarm etiketini çıkarıp çıkarmadığından anlarım!

dipnottv

Erdoğan, muhalefete "nezaketsiz" dedi.

iclal_aydin

Bugun akreple yelkovan arasina takoz mu kondu ne oldu??? Akmiyor sanki zaman...

MetinUca

Nihayet Fenerbahcem'den yonetiminden de ses geldi. Nihayet karanliga bulasmamis sporcularin emegi kirlenmemiş hayallerine sahip çıkıldı.

gafebesi

"Erkek olmak; mükemmelliğini bir çok kαdındα ispαt etmek değil, tek bir kadına mükemmeli yαşαtαbilmektir." Robın Sharma

ceriLevis

karma felsefesi sanki yeni bişey,ulan yıllardır annelerde,teyzelerde olan bişey bu.:''o sana çeyrek taktı,sende ona çeyrek tak'' aha bu işte!

evrimguvenc

A-ha H. Cebeci yine ödememeli arıyor. Açmayayım, o kendi açar zaten.

dussel_cumleler

"Bir kadın sizinle delice tartışabiliyorsa sevinin. Çünkü susmuş bir kadın için, bitmişsiniz demektir.."

vehbiakinturk

yaz dediniz mi gunduz kavun kokusu ve gunes yagi kokusu aksamda mangal kokusu original.gif)

hayat_sahnesi

"Sakın bir erkekten değişmesini beklemeyin. Çünkü kütük tersten okuyunca yine kütük'tür"

ata demirer

eğer bir yaya kırmızı ışığa rağmen karşıya geçmek için sağa sola bakınıyorsa o türkiyede yaşıyordur...buna ezile ezile evrim süreci diyoruz

Fels_EFE

"Aşk diye bişey yaşıyorum. Ne tek taraflı demeye dilim var, ne de karşılıklı olduğuna ispatım." E.Şafak

vehbiakinturk

iyi olmaniz yetmez iyi dusunmeniz gerekir..

IrencBiHerif

demin bir meme gordum kollari ve bacaklari vardi, hesap et yani o derece buyuk

ruhtuzu34 ruhtuzu

Çocukluğumda kıbrıs rum kesimini bir saç traşı biçimi sanıyordum. berber: nasıl keselim, ben: rum kesimi olsun bu sefer eheh!

aynib.kunsuyu

Namazda peceteye "fatiha" yazip hocaya yolladm.Arkasini donunce 'okursaniz cok seviniriz' isareti yaptim.Hala kaciyorum amk, dinde mizah 0.

ozdenishere

erkeklerin ''sadece sarilip uyuyacaz'' sözü ile; kadinlarin ''sadece magazaya girip çikicam'' sözü ölümüne kapisir

uzunmaltepe

Naber Freud, çocukluğun nasıl?

putatriste

'hayatında en az bir aşağılık herifle yakınlaşmadan gerçek kadın olamazsın'

ruhtuzu34 r

İnsan, diğer insanların dünyasını merak eder. ne var ki röntgencilik suçtur. Bu yüzden, dostoyevski okurduk eskiden. şimdi tweet okuyoruz.

hayat_sahnesi

"Ne gerek var kafiyeli cümleler kurmaya.. Özledim işte, o kadar".

Hayat_Felsefesi

"Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.." [M.Mungan]

kafamagoreyim

Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme. Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer.

ruhtuzu34

Sokak lambalarının ışıkları,arabaların parlak sinyalleri,sıra sıra apartmanlar, binlerce sarı pencere.Garip bir izmir gecesi.düşünüyorum!

hayat_sahnesi

"bir kadın BEN AŞKA İNANMIYORUM diyorsa, demek istediği HADİ BENİ AŞKA İNANDIR'dır"...

hayat_sahnesi

" Bir erkek bir kadını övüyorsa o erkek yalnızdır. Eğer bir kadın bir erkeği övüyorsa o kadın aşıktır ''

dussel_cumleler

"Oysa senden tek bir damla istemiştim, Sana kocaman bir deniz sunabilmek için.."

ruhtuzu34

Aptal adamlara senelerce katlanmış kadınların yorgun gözlerine bakın, "bırakman gerektiğini anladığında cesur ol" der bakışları.

GeErgen

Hayattan cok beklentilerim var belki cocuklarimdir beni bunca beklentiye salan,hayaller kurdurtan.Bir dolu meraklarim var,oyle mi? boyle mi?

AveBAveB

Bir insana iki gün ''Nasılsın?'' derseniz; Üçüncü gün o ''Nasılsın?'' sorusunu sizden bekler... Alışkanlık böyle bir şey...

ruhtuzu34

İzmir'de hava öyle boğucu ki şu an @silagencoglu bile "sevişmeden uyumayalım" dediğine pişman.

kutup_zencisi

şampuan reklamlarında neden hep uzun saçlı insanları oynatıyorlar anlamıyorum... kısa saçlı insanlar saçlarını omo'yla yıkıyor sanki...

hayat_sahnesi

En zor meslek bankacılık dimi? Gün boyu milyarları say dur. Akşam olunca BİM' den ucuz yoğurt al eve git.

dussel_cumleler

Her kadın hoşlandığı adamın soyadını aldığında nasıl durur diye içinden söylemiş ya da bir yerlere yazmıştır.

hayat_sahnesi

"Külkedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı."

CAPAKEK

kadının dırdırına, triplerine, mızmızlığına dayanamayan adamın başka bir kadının peşine takılıp gitmesine "bey'in göçü" denir.

dussel_cumleler

"Hiç dokunmadığın birine aşık olabiliyorsan, işte sen aşkı hakediyorsun." [Can Dündar]

hayat_sahnesi

Bir gün Bakırköy'de düşünen heykelin karşısına geçip dicemki ; abi hiçbir şey düşündüğün gibi değil..

kafamagoreyim

İlişkiler artık sms paketi gibi. Ya haftalık, ya aylık ! Ha birde -her yöne olanı var..

mmulteci

saymadım sayamadım senin aldığın canları/ Ne inkar ne itiraf bu yalnızca Jitem!

kafamagoreyim

Maraş dondurmacılarının yaptıkları şakalar, sattıkları dondurmadan daha soğuk.

fragmanwebtr

''Haber göndermenin üç yolu vardır. Telefon, telgraf ve kadınlar.'' ALF

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kafamagoreyim

Balıklar uçsa, kuşlar yüzse, sen de beni sevsen. Mesela yani.

TwitCambazi

Gerçek şu ki; hayalimizdeki insanın, hayalindeki insan değiliz. O kadar! (Can Yücel)

HazretiBen

az önce bir arkadaşımız, genç bir hanımefendiyi karşıdan karşıya geçirdi. Uzaktan gözleriyle eşlik etti ama olsun insanlık öldü mü sonuçta

UcamayanAdam

“Kısa kollu tişörtle balkonda oturuyorum.” - 137 sivrisinek bunu beğendi.

CansuBatu

Tek terlik atışıyla üç çocuğunu da vurabilen kişiye ''bordo bereli anne'' denir.

kafamagoreyim

Belki de - sen bana mecbursun - bilemeyiz.

Hayat_Felsefesi

Herkes sevdiğinin peşinde boşuna koşmak yerine, kendisini sevene evet dese; bitecek bu film . [C. Yılmaz]

UcamayanAdam

öldürdüğümüz vakitler için / 1 dakika saygı duruşu!

TwitCambazi

"Seni sensiz de sevebiliyorum." - Özdemir Asaf

ceriLevis

az sonra safak sezer'le ilgili bir sey yazacagım, durun once bi kapıyı kitliyim..

french_oje

en çok iyelik eklerini seviyorum. çok insani. çok tutkulu. çok can onlar.

hakan alp

kendı pıslıgını ortmeye calısanlar sanlı gs'nin anasının ak sütü gibi helal sampıyonluklarına bulasmaya başladı

hayat_sahnesi

"Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme"...

Ophelliaa

Senden sonra en çok neyi düşündüm biliyor musun? "İyi misin?" sorusuna en kestirme nasıl cevap verebilirim...

Hayat_Felsefesi

''Senin için ölürüm'' dedi.. ''Benim için zaten öldün'' dedim. Cesedini alıp çıktı .

ozlemhepsen

İlerde evladımı şu laptop kadar kucağıma alacak mıyım çok merak ediyorum...

hayat_sahnesi

Kulağımda kulaklık varken "biri bana mı seslendi?" diye düşünmekten şarkıdan bi b.k anlamıyorum...

kafamagoreyim

Bana umutsuzluğun resmini çiz deseler; Misafirlikte çalışmayan bir sifon çizerim.

Ophelliaa

Bir caresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım ...

hayat_sahnesi

Gün gelecek, Pelinsu diye bi babaanne ismi olacak.. İşte biz o gün tükeneceğiz.

kukumela

iki elinle bir kalbi tutamıyorsun.

ruhtuzu34

Bu gece çok yorgunum harbiden... şimdi uyuyayım, yarın sabah erkenden uyanır, ölürüm.

kafamagoreyim

Kendimi senin yerine koysam, orada unuturum.

beyinsiz_adam

Saat 05.38. Herkes uyuyor sanırım. Twitter'ı en çok bu saatlerde seviyorum. Kimse bir şey yazmıyor. Kafa dinliyorum.

angelexile

Teoman dün müziği bırakmış, o da bir şey mi ben bügün 'seni' bıraktım!

kafamagoreyim

Bir kadının en çok "Yok bir şey!" demesinden kork...

sacmalayanadam

Bi gün kötü kokacak şekilde otobüse binicem. Ne güzel lan yanına kimse oturmaz, iki kişilik koltukta rahat rahat gidersin.

Cebimdeki Kelimeler

Aşka inancını kaybetmiş her kadının arkasında, başarılı bir erkek vardır...

Hayat_Felsefesi

Ne kadar silersen sil ! Ya yırtılır defterin ya da izi kalır cümlelerin . [Cemal Süreya]

PopulerTwitler

Kızlar Asla ; < dedikodu yapmazlar sadece fikir alışverişi yaparlar. ee malum alışverişi çok severiz

kafamagoreyim

Türk erkeğinin dünyanın en kıskanç erkeklerinden biri olmasının sebebi; Sevgililerine değil, kendilerine güvenmediklerindendir.[Aziz Nesin]

SS_sizofrenik

"Hayat kötü falan değil, sizin içkiniz bitmiş"....

Hayat_Felsefesi

Aşk, sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, İnsanlar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekler . [C. Palahniuk]

SS_sizofrenik

Kurumuş gibi görünen ojeye narince dokunursun ve parmak izin oluşur ya. İşte o an her şey anlamsızlaşıyor. Her şey.

Cebimdeki Kelimeler

Sen üşürken onun yokluğunda, O senin varlığından bile habersizdir....(marguez)

kafamagoreyim

Nasıl saçma bir ruh halindeyim şu an. Üzerine ketçap dökülmüş baklava gibiyim.

Hayat_Felsefesi

Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek; kalitelidir . [Gorki]

Hayat_Felsefesi

Belki de Tanrı, Seveceğimiz kişiyle tanışmadan, bizi yanlış kişilerle tanıştırıyor. Onu tanıdığımızda daha mutlu olmamız için. [Marquez]

kafamagoreyim

Benim cinsel problemim var; her gece cin görüyorum. tamam lan vurmayın gidiyorum.

Hayat_Felsefesi

Neden hep sonra farkına varıyor insan, ayağına takılan bütün taşları yoluna kendi döşediğinin". [Huxley]

SS_sizofrenik

"Çekici olan kızlara sesleniyoruum: Bırakın o çekici"...

UcamayanAdam

İlişkiler "nasılsın"la başlar, "nerdesin sen"le devam eder, "kimsin sen"le biter.

Cebimdeki Kelimeler

N'olmuş her fırsatta kendimle konuşuyorsam? Bakma sen yanlış söylemiş eskiler; kendi kendine konuşana deli değil, YALNIZ derler [C.Süreya]

kafamagoreyim

Ayrılıktan sonra yapılacak üç şey; hiç, bir, şey

Cebimdeki Kelimeler

"Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin?" [N.Hikmet]

terbiyeliyimben

Aile hekimimiz Kutsi çıktı lan.

MetinUca

Denizden Jet Fadil çıksa binmeyin. Alphan Manas gibi bir girişimciden Jet Fadil gibi şaibeli birine Deniz Taksi şimdi battı be!

kafamagoreyim

Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan. "Sadece seviyorum"

kafamagoreyim

"Birlikte olmayı haketmeyen milyonlarca insan yanyanayken, Ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum?"

PopulerTwitler

Sevmediğim bir şeyi seviyor gibi yapabilirim. Zor olan; sevdiğim bir şeyi sevmiyormuş gibi yapmak. Yok, olmuyor.

Hayat_Felsefesi Yemek koyulurken, "bu kadar yeter" dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye 'anne' denir. Ve o herşeye değerdir. [Oğuz atay]

PopulerTwitler

Hani biz şimdi twitter'a; "İ'm at şurası, İ'm at burası" yazmıyoruz ya. Bizi asosyal sanmayın lan bizde geziyoruz. -bilin yani

kafamagoreyim

"Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak..."

Cebimdeki Kelimeler

Mükemmel biri değilim. ama beni beklemeliydin! buna değerdim...

kafamagoreyim

"Pirinç" Hepiniz okudunuz, okunmuş pirinç oldu. Hadi iyi geceler.

Cebimdeki Kelimeler

Dişilik tek gece işe yarar, kişilik ömür boyu...

Cebimdeki Kelimeler

Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor...(c palahniuk)

kafamagoreyim

Erkeğin kavgada sevgilisine attığı mesaj, içinden gelenlerdir ama kızın attığı mesaj,4-5 kişilik arkadaş grubunun içinden gelendir.

Cebimdeki Kelimeler

Kadının aşka bakışı; "bir sen, bir ben, birde bebek"ken, erkeklerde bu durum; "bir sen, bir ben, birde yedek" tir...(a nesin)

Guncealtindag

Doğru kuaförü bulmak doğru erkeği bulmaktan bile daha zor bence. hmm, belki de daha önemli original.gif))

Cebimdeki Kelimeler

Aşk; makarna bile yapamayan kızla evlenmeyi göze alabilmektir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

c_kelimeler

Eskiden mendiller aşıkların gözyaşlarıyla ıslanırdı Şimdi ise gerçek aşık kalmadığından fabrikadan ıslak çıkıyor... (c.dündar)

KadinAnatomisi

Yasadiklarimdan ogrendigim en onemli sey; seni gercekten seven ve isteyen insanin ne olursa olsun senden vazgecmedigi..gerisi yalan..

gafebesi

"Kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda, birbirine sarılarak uyuyordur." Özdemir Asaf

HUYSUZ_AYI

"Anlatmak istediğim çok şey, konuşmak istediğim tek kişi var...'' (Douglas Noel)

pinkfreud

Evli ve alyans takmayan erkek alnına "Aldatma fırsatı kollayan bir hayvan oğlu hayvanım" dövmesi yaptırsa daha iyi. O da rahatlar biz de.

FilmReplikleri

"Asla etkilendiğinizi belli etmeyin. Sizin piyasa değerinizi düşürür." (Spread)

c_kelimeler

Sevgili dediğin koluna değil, yüreğine yakışmalı....(c. yücel)

Elif_Safak

Aşk ne sahip olduğumuz bir mertebe, ne edindiğimiz bir paye, ne de bize ait bir mal... Aşk özgürlük sever.

Galatasaray Spor Kulübü

Hoşgörü, dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularının her zamankinden daha yoğun yaşandığı Ramazan ayının ardından Bayram’a ulaşmanın sevincini paylaşıyoruz.

Bu duygularla, tüm vatandaşlarımızın ve Galatasaray Camiasının Ramazan Bayramı'nı en iyi dileklerimizle kutlar sağlık, başarı ve esenlikler dileriz.

zaytungnews

Kavak Yelleri dizisinin sona ermesi yurtta dini ve milli bayramlarla kutlandı...

c_kelimeler

İlk bakışta aşık oldun oldun. Yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın...(bob m)

ruhtuzu35

Daha eylül'ün ilk saatlerinde İzmir'de nefis bir gece; ancak bu kadar güzel başlayabilir sonbahar.

someodd

saati kaca kurdun? 9 civari. civari ne len?

ceriLevis

"Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir." demiş Walsch.. ve ne güzel söylemiş!

Fetullah_Gulen

Bu tweeti retweetleyen her 10'uncu kişiye imzalı LouisVuitton seccade, ayrıca kazanamayanlar için benden teselli sureleri!

c_kelimeler

- Benimle mutlu musun?. + Hayır. - Peki neden benimle birliktesin? +Sensizken daha mutsuzum.... (anonim)

kafamagoreyim

"unuttu dediler,hiç sevmedi dediler,yalanmış dediler,bir anlıkmış,aldatıyor,aldirmiyor dediler.." ne pis çevren varmış be Tarkan

c_kelimeler

Bazen insan; Ben iyiyim'' dediğinde gözlerinin içine bakıp iyi değilsin biliyorum diyecek birine çok ihtiyaç duyar...(c dündar)

ceyhunyilmazz

İnkar etmek boşuna "Yokluğun var" Varliğin yok. Aklımdan çıkmaman güzel Ama hep böyle olmaz Hiç gelmezsen, hep özleyemem ki

munirecapar

Sizin hiç varlığı yokluğunuz olan bir aşkınız oldu mu? Ya da içinde 'kal' saklayan bir 'git'iniz? Benim oldu.

c_kelimeler

Vee zıkkımın kökünü bulduk : √(z.ı.k.k.ı.m) = √z.ı².k².m = ı.k √(z.m) (anonim)

Mayoneziseverim

Kovalayan, kaçırır.

Hayat_Felsefesi

Annesinden dayak yediği halde, yine 'Anne' diye ağlayan bir çocuktur aşk. [Cemal Süreya]

c_kelimeler

Başka gezengenlerde de hayat var mı diye merak ederiz, Sanki bu gezegende yaşamayı becerebilmişisiz gibi...(huxley)

Kapitalizm

Ben Kapitalizmim ve yine başardım! Bütün kadınları dolapları tıka basa dolu olduğu halde giyecek hiçbir şeyleri olmadığına inandırdım.

c_kelimeler

Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir...(b dylan)

latiss

Ulan şu hayatta yaz gunu buzluktaki dondurma kutusunda barbunya çıkmasından daha büyük hayal kırıklığı varmı acaba? Ah annanem ahh !!!

c_kelimeler

erkeklerin burcları ne olursa olsun yükselenleri daima ÖKÜZ'dür...(anonim)

kafamagoreyim

"Lan" bir sevgi sözcüğüdür. İnsan samimi olmadığına lan der mi lan? Demez.

c_kelimeler

Koltukta uyuyunca üzerini örtene anne, git yerine yat lan diyene baba, "Heyy cvp vercekmsn" diye 20.smsi gönderene sevgili denir...(anonim)

handealtayli

Bazı insanları tanırken kim olduklarını öğrenirsin, bazılarını tanırken de kim olmadıklarını.

c_kelimeler

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın....[Mevlana/Rumi]

PopulerTwitler

Annelerimiz Twitter kullansaydi nasil olurdu? Cocuklar, terli terli su icmeyin hasta olursunuz.(AlininAnnesi ve+100 kisi daha bunu RT yapti)

c_kelimeler

"Benim olmanı istiyorum . Çünkü ; sen en iyisine layıksın"....(anonim)

akanalp

gazetelerin ilk sayfasında neden ıcındekıler bolumu olmaz ki?

c_kelimeler

Durup dururken, alakasız bir zamanda arayan eski sevgililer ikiye ayrılır: Canı çekenler ve acı çekenler....(c.dündar)

Ra_dya

"Bir off çeksem karşı ki dağlar yıkılır da, gerek yok şimdi coğrafyayı değiştirmeye .."

adem1331

Sen geLmez oLdun..DAVULCU:))

c_kelimeler

Kafasını çalıştıranların kafasını koparırken, kalçasını çalıştıranları baş tacı eden bir ülkeden ne bekleyebiliriz ki..(c dündar)

sokaktakimadam

Tahir olmak da ayıp değil, Zühre olmak da. Ama Satılmış, Gudbettin olmak biraz ayıp gibi, bilemedim.

iclalaydin

Ve tarih tekrar eder!Annem yattigi odadan geldi ve "hani calisacaktin kiminle mesajlasiyorsun bu saatte" dedi:) ben gidiyorum,annem kizdi:)

hakanshener

bir göz bulun bana içinde insan ağlayan...

acimasiztweet

Sıradaki küfür; turistlere insan, kendi halkına yabani hayvan gibi davranan turizm esnafı için gelsin...

TugceOzbudak

Şeytan ona uymam için yalvarıyor. Peki ben çok iyi bı insan oldugum için mi onu kıramiyorum? :smile: adeta bı melek gibi hissediyorum kendimi:)

c_kelimeler

İnsana en çok ne koyar bilir misin? Yan yana oturduğun halde, ona hiçbir zaman 'Seni seviyorum.' diyemeyeceğini bilmek....(c.yücel)

katyaninyazi

Hatalarımdan ders çıkardığımı düşünüyordum; meğer sadece, aynı hatayı yapabileceğim ortam şartlarından bir süre uzak kalmışım.

istiklalAkarsu

Antalya'da sokak köpeği bir kadını tecavüzden kurtarmış.Sonra da açıklama yapmış:Şimdi o tecavüz eden insan ben de hayvanım di mi, peki.

c_kelimeler

Neden mi sevdim seni? ''Çünkü daha imkansız bir ihtimal yoktu''...(c.palahnuik)

ceriLevis

"Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir." demiş Walsch.. ve ne güzel söylemiş!

Hayat_Felsefesi

''Seni kimsenin incitmesine izin vermeyeceğim'' derken, ''Bu işi kendim yapacağım'' demek istediği hiç aklıma gelmemişti. [Elif Şafak]

Ra_dya

"Ayna benim en iyi arkadaşımdır,çünkü ben ağladığımda,o asla gülmez..."Charlie Chaplin

Nazende Afakoğlu

Geçen yolda bi yaralı gördüm"açılın ben tüm yaz Doktorlar izledim"dedim o an böyle bi umut ışığı oldum.Teşekkürler Show tv teşekkürler Kutsi

arzu uzunali

doktorlar dizisini izledikçe güvenim sarsıldı. doktorların böyle eli işte gözü oynaştaysa bana yanlışlıkla kolonoskopi yapılmış olabilir.

Ümit Erdim

Inşallah imralı'daki şerefsizin televizyonu bozuktur da hep show tv açıktır. Doktorlar çilesi çekerde belki hastalıktan kıvranır.

hakanshener

gözlerimi açtım sana uyandım yine.. biraz karnım ağrıdı sanırım yine sana acıktım.suyu her çarpışımda dokunuşların vardı yüzümde..

Twitcambazi

"Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü: Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini." William Butler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayat_Felsefesi

"Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır". [Prison Break]

munirecapar

Gözün dalınca misafir gelir,avucun kaşınınca para gelir, ayağını sallarsan alacaklı gelir,kalbin sızlayınca kimse gelmez öylece kalırsın.

guzeltwitler

Bilinmedik bir hüzün var içimde, bir gariplik. Anladım ki, ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik. [Can Yücel]

kafamagoreyim

Seni seviyorum, ve bunu benden daha iyi yapabilecek biri yok.

EnKomikTwitler

Elinde cep telefonuyla dünyaya gelen kız bebek, evrim tartışmalarına yeni bir boyut kazandırdı... Zaytung

Hayat_Felsefesi

"İşim zor benim, her sabah erkenden kalkıp 'seni seviyorum.." [Ceyhun Yılmaz]

allahcc

12 eylül klasik tweeti: "evreni yarattığımız için pişman değiliz. yaratırken pişman olduğumuz tek evren kenan' dır."

Hayat_Felsefesi

Aşk "Sabır"dır belki, ama asla "Tahammül" değil... [Can Dündar]

Acimasiz

İlişkilerde sıcaklığı ayarlamak; duş alırken sıcak soğuk musluklarını ayarlamaktan farksız. Asla istediğin kıvamda olmuyor.

c_kelimeler

Her insanın aynalara göstermediği bir yüzü ve kimseye söylemediği bir hüznü vardır...(r.sharma)

Hayat_Felsefesi

Bu şehri sevmemin tek nedeni; köşebaşını döndüğümde seninle karşılaşma ihtimalimdir. [Lawrence Durrell]

allahcc

eski sevgilisini unutmak isteyenler, burdan isim yazdırarak fabrika ayarlarına geri dönebiliyorlar.

ceriLevis

is hayatinda cok sey degisti.. misal eskiden isyerinde gammazlık, yavsaklık falan yapana "o.cocugu" derlerdi simdi "profesyonel" diyorlar..

c_kelimeler

"Kolayca akmaz bilirsin bir erkeğin gözyaşları; ama eğer erkek ağlıyorsa, asla sahte olmaz gözyaşları". [Aziz Nesin]

kafamagoreyim

acı gerçek : kavak yelleri bitti diye sevinmeyin.Bir zamanlar doktorlarda bitmişti.

PopulerTwitler Populer

kafamagoreyim tarafından

Mükemmellik şu 3 kelimede; MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ♥

cansinmert

‘’Herkes’’ i herkez yazıyorsan, doğrusunu yazana kadar görüşmeyelim lütfen.

ferhat_gocer

Iyi bir dinleyici ol,kulaklarin asla basini belaya sokmaz

c_kelimeler

Başım önde bu aralar.. Suçlu olduğumdan değil ! Görülmeye değer hiçbirşey kalmadığından...(c ersöz)

kafamagoreyim

Mesafe dediğin nedir ki, bir tren, bir otobüs, bir uçak bileti.

Hayat_Felsefesi

"Neden insanlık hep bende kalıyor? Gidecek kimsesi yok mu? " [R.Sharma]

denemeyanilma

Senelerin sabırlısıyım, hatta sabırda profesyonel sayılırım; lakin kuaförde saç boyatacak tahammüle hala erişemedim.

Hayat_Felsefesi

Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası kaderinin değişeceği yerdir. [Mevlana]

kafamagoreyim

Ne tuhαf değilmi? Herkes insαn olαrαk yαrαtılırken, ortαdα insαn olmαmαsı !

TheGodJr

"Keşke hiç tanışmasaydık" diyebilecek kadar, çok sevmek lazım birilerini.

hakankoksal

En sinir olduğum huyum, kendi kendime konuşurken sözümü kesmek.

Hayat_Felsefesi

“Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın. Ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” [Şems-i Tebrizi]

zaytungnews

Kavak Yelleri oyuncularının gizli gizli buluşup çekimlere devam ettiği iddiaları RTÜK'ü harekete geçirdi...

yunusgunce

kadınlar çiçekleri diil, onlara çiçek alan erkekleri severler.

c_kelimeler

Söylenemiyor çok şey, susmadan...(ö.a)

kafamagoreyim

Karsinda oturur da dokunamazsin ya ona, en uzak mesafe odur aslinda.

sosyetikmaganda

Üç harflilerin adını ağzımıza almazken,''aşk''ı nasıl bu kadar kolay söyleyebiliyoruz?Lakin aşk cinlerden daha fena çarpmıyor mu?

b.krengi

Anlatmak istediğim bütün herşeyi 4 dakikalık bir şarkıda anlatan sanatçılardan dolayı müzik dinlemeyi çok seviyorum.

PopulerTwitler

"Bir kadın sizinle delice tartışabiliyorsa sevinin. Çünkü susmuş bir kadın için, bitmişsiniz demektir.."

Hayat_Felsefesi

Bilinmedik bir hüzün var içimde, bir gariplik. Anladım ki, ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik. [Can Yücel]

ruhtuzu35

Sevene yılan bile dokunmaz.

Darkbatery S.

Bazen öyle bir boşlukta olursun ki çığlık atsan yankısı kulaklarını patlatır.

ferhat_gocer

Çağımızın farkındalık hastalıkları : Gastrit,depresyon! Tedavi : önerisi olan var mı ?

ozguRugzo

teoman müziği bırakmış. nereye bıraktıysa gidip alın, bi daha bulamasın.

umutumuk

öyle görünüyor ki ilerleyen zamanlarda askerde her sabah tıraş olma zorunluluğu kalkacak. ama badem bıyık bırakma şartıyla...

c_kelimeler

Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın....(c dündar)

anamorphian

"Şekerim düştü." dediğimde yenisini alırlardı. Şimdi boş bir sandalyeye oturtup nasıl olduğumu soruyolar.

komikpanda

Biz erkekler, sahip olduğumuz kadınlara değil, sahip olmak istediğimiz kadınlara kibar davranırız. Evet böyleyiz... malız!

musmulafaruk

Çocuk yaştakilerin bile asmak için yargılandığı değil, keşke sadece Tatil Bitti Okul Açılıyor diye kimi çocukları üzen bir ay olsaydın Eylül

Yaziyor

"Yüzde ısrar etme doksan da olur/ insan dediğinde noksan da olur/ Sakın büyüklenme elde neler var/ bir ben varım deme yoksan da olur"

ege_bamyasi

ntv bir gün nbc'ye "burası kastı, msn var mı?" diye sordu ve ntvmsnbc kuruldu.

beyinsiz_adam

Seçmeli din dersini destekliyorum. Çocuklar istediği dini seçsin, dinler ders kitabına reklam verebilsin. "Bizde oruç sadece 2 saat!" gibi.

c_kelimeler

Bu günlerde aklıma gelen başıma geliyor nedense, Birde gönlümden geçen yanımda olsa keşke...(c dündar)

KediZihni

oncelozicer tarafından

"Kediye alerjim var" diyen insanlar asıl bizim onlara alerjimizin olduğunun farkında değiller.

c_kelimeler

Küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde 'ölüden değil, diriden kork' demişti. Zamanla anladım ki; annem yine haklıydı...(c süreya)

Hayat_Felsefesi

'' Dünyanın en büyük cezaevi cahil insanın kafasının içidir!'' [Montaigne]

sherellaaaa

telefonu kapatmayı nekadar istemiyorsan o kadar aşıksındır

c_kelimeler

İsyanlardayım dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı...(Mevlana)

Hayat_Felsefesi

"Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir." [Paul Auster]

Hirsiz

Mesai başladı... Önerebileceğiniz ev ya da iş yeri var mı?

yagmurfalan

#hirsizanot olm çok çöp birikti ya, çıkarken şunları da kapının önüne bırakıverirsin. öptüm.

gecegelenariza

Apartmandaki ışık söndükten sonra ışık sensörü beni algılasın diye Anadolu Ateşinden birkaç figür sunarım..

metinustundag

kalbinizi birine vermeyiniz / vaziyetiniz müsaitse / kalbinize birini alınız!

c_kelimeler

Gerek yok her sözü laf ile beyana, Bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana...(Mevlana)

mesutbahtiyar

Bu ülkenin çocukları toprakta mı yetişiyor? bazılarınıza göre öyle ve lanet olsun sizlere. ölümü kutsayan herkes üzerine alınabilir.

Hayat_Felsefesi

Sevgilisinden ayrılan bir erkeğin suratının rengi değişir, kadının ise saçının rengi. [Can Dündar]

klavyeozurlu .

Google'ın cinsiyeti olsa kadındı kesin; onu mu demek istedin bunu mu demek istedin..

c_kelimeler

İçine rastgele atılmış eşyalardan oluşan çantadaki telefonu, tek eliyle ve bakmadan bulabilen o muhteşem kişiye "kadın" denir..(c dündar)

oncelozicer

09.09.... izmir'in dağlarında çiçekler açar

klavyeozurlu .

"Özledim": "İmkanın varsa kaç gel, sana ihtiyacım var" demektir. Bu yüzden "özledim" diyen bir kadına "ben de" denmez, öğrenin!

migrenimtuttu

Bana yeteri kadar "beğendiği ayakkabının uygun numarasını bulamayan kadın siniri" verin, dünyayı yerinden oynatayım.

Hayat_Felsefesi

"Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü onlar, düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler.'' [C. Süreya]

c_kelimeler

Her seferinde canını acıtsa bile, Hiç kimse ’o’ olamuyorsa, Ve canının yanacağını bildiğin halde yine de seviyorsan, aşk bu işte...(c. dündar)

hamdialkan

Ata Demirer e beraber iki kardesi oynayacağımız bir dizi teklif edeceğim Kıvanç ın dizisine alternatif;"Kuzey yarımküre Güney yarımküre "

Hayat_Felsefesi

"Kulaktan kulağa oynamaya benzer aşk. Sen ona söylersin seni seviyorum diye, o bir başkasına." [Küçük İskender]

anlamli_sozler_

"İnsanın değerini,varlığı değil yokluğu gösterir ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir". [Dostoyevsky]

Berkayoren

misafirlikte tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyen ..un yaşattığı gerilim, Testere serisini geride bırakır.

c_kelimeler

Hiç dokunmadığın birine aşık olabiliyorsan, işte sen aşkı hak ediyorsun...(c.dündar)

altayoktem

bu aşk işi karışık zaten. kaç kişilik olduğu bir yana, kaç kişi bir araya gelse içinden çıkamıyor.

ggzgnc

''belki sen değmez dersin benim için ama...! senin söylediğin her söz gelir benim yüreğime değer...'' (S.Toprak)

c_kelimeler

Eğer unutmak yedi harfi yanyana getirmek kadar kolay olsaydı, biz de beş harfi yanyana getirir mutlu olurduk....(c.dündar)

NaferErmis

Karşındakinin yüzüne düşen saç tellerini dikkatlice alıp yerine koymak…/ Ona olan ilgini daha güzel anlatacak bir ifade bilmiyorum.

MetinUca

Keşke kadına yönelik ayrımcılığı hızlı tren koltuklarında değil de is, şiddet, töre cinayetlerinde gerceklestirip gülünç duruma düşmeseydiniz

c_kelimeler

Erkek şöyle düşünür: İsterse başkasını sevsin, yeterki sevişmesin. Kadın şöyle düşünür: İsterse başkasıyla sevişsin, yeterki sevmesin..(c.dündar)

musmulafaruk

Ben daha çok belgesel tweetleri okuyorum, dizileri pek sevmiyorum.

c_kelimeler

Belki kimse olmayacak senin gibi; ama sende olmayacaksın eskisi gibi....(can dündar)

EnKomikTwitler

Çocuklarının da kendileri gibi tiyatrocu olacağını açıklayan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlere tepkiler çığ gibi büyüyor...

istiklalAkarsu

Ey tokalaştıktan sonra "yanaktan da öpeyim mi acep" stresi yaşatan az samimi olduğumuz insanlar, ömrümüzü yediniz, verem+kanser ettiniz.

K2adir

Twitterda hic kimseyi takip etmeyenleri anlamiyorum,tmm abi cok havalisiniz da sıkıcı degil mi?Ana Sayfanda sadece senin sacmaliklarin falan?

c_kelimeler

Her seferinde canını acıtsa bile, Hiç kimse ’o’ olamıyorsa, Ve canının yanacağını bildiğin halde yine de seviyorsan, aşk bu işte..(c dündar)

ceriLevis

limon toplamaya gideydi iyiydi bu Kıvanç.. imza: diğer erkekler

french_oje

İnsan Mehmet Günsür'ü öldürür mü Allahsız Hürrem! İtirazım var, mümkünse tarihi yeniden yazsınlar.

zaytungnews

Adana Merkez Camii'nde, namazda selam verme esnasında çıkan ''ne bakıyon lan!'' tartışması kanlı bitti...

iceridekiadam

Twitter'ın en güzel yanlarından bi tanesi; henüz akrabaların gelmemiş olmasıdır.

c_kelimeler

Hayat bir masala benzer uzunluğu değil, iyi olup olmadığı önemlidir...[seneca]

evrimguvenc

Sapasağlam adamsın, direneceğine alışsana.

c_kelimeler

Geçmişteki acılarına gülümseyerek baktığın an; Büyümüşsün demektir...(r.sharma)

c_kelimeler

Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme...

metinustundag

insanlar sevgililerine her şeylerini verirler / eşlerine ise daha çok verip veriştirirler!

c_kelimeler

"Beklemek güzeldir, ama doğru durakta".. [Can Yücel]

sokakjargonu

erkeklerin farklı yüzleri ve farklı ruhları vardır, kadınlar hepsini görmeyi denemek yerine sadece birini seçip onunla yaşamayı tercih eder.

guzeltwitler

Boş yere canı yanmaz insanın! Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair, ya da bir fazlalık geçmişten gelen. [Fuzuli]

cokozelsozler

"İnsan vardır söylediği sözlerle büyür, söz vardır ki, söyleyen insan yüzünden büyük görünür." - Ismail Habip Sevük

c_kelimeler

Neymiş, birini seviyorsak serbest bırakacakmışız, dönerse bizimmiş dönmezse hiç bizim olmayacakmış. Güvercin besliyoruz sanki...

CiselOnat

İzmir'i terkedip İstanbul'a yerlesen hic kimsenin akli olduguna inanmiyorum.

oncelozicer

Öyle bi günah vardır ki bazen.. Onun günahı yoktur!

latiss

Sarhos tweeti: kokun olsa 2 saniyede olurdu, 3 kadeh içtim anca oldu.

c_kelimeler

Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; Ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan . [sunay Akın]

kafamagoreyim

Evde yiyecek bişi kalmasa bile klavyemin içindekiler bir ay yeter aç kalmam.

c_kelimeler

Aslında annem seni anlatır dururmuş çocukluğumda, Meğer her masala seni anlatarak başlarmış. 'Bir varmış, Bir yokmuş'.... [Cemal Süreya]

latiss

"acı" ve "anı" arasında harf farkı varmış gibi görünüyor ya, yok lan öyle bişey. Dağılın.

c_kelimeler

Tek kişilik miydi ki bu şehir ? Sen gidince bomboş kaldı...(ö asaf)

Hayat_Felsefesi

Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: "Sen yeterki sev!". [Şems]

guzeltwitler

Ben, söylediklerimden çok sustuklarımda gizliyim. [J. Christophe]

Hayat_Felsefesi

Bir insan en çok kimin yanında susuyorsa, aslında en çok onunla konuşmak istiyordur. [C. Palahniuk]

c_kelimeler

Bekle' deseydin, gelmeyeceğini bilsem bile beklerdim...(ö.asaf)

c_kelimeler

Erkek şöyle düşünür: İsterse başkasını sevsin, yeterki sevişmesin. Kadın şöyle düşünür: İsterse başkasıyla sevişsin, yeterki sevmesin...(c.dündar)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

c_kelimeler

Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. "Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir...(p.auster)

Reçeteyi okunaklı yazan doktor, meslekten ihraç edildi. Zaytung

tansutuncel

Jamiroquai biz seni adam zannediyorduk. grupmuşsun sen

sokaktakiadam

Galatasaray varsa her zaman ''umut'' vardır. Teşekkürler Galatasaray.

c_kelimeler

Karşılıklı sevgi aşkı, Platonik sevgi insanı öldürür....(b. marley)

sokaktakiadam

Şu zamanda hala ''canım sıkılıyor'' diyince ''sıkı can iyidir kolay çıkmaz'' diyebilen mal, şakaysa hiç komik değil, ciddiysen çok komik.

kapakoldu

Sigarayı bıraktırmak için bu kadar uğraşıcağınıza içine yararlı bi şeyler serpiştirin!!!!!

kafamagoreyim

Adının ne kadar güzel olduğunu, ancak sevdiğinin ağzından duydugun zaman anlarsın.

magnifique_t

Kıvanç Tatlıtuğ Olmak Da Zor Lan. Ayrılmak İstediğin Hatuna "Sen Daha İyilerine Layıksın" Bile Diyemezsin Amk

murathanmungn

Niyet ettim 'Seni sevmeye' desem....Allah kabul etsin dermisin?

AkalinDemet

Mesele ne senin benden ayrilman nede benim sana darilmam ne aramamam nede sormamam mesele su ki hala bitmedi sevdam.

sokaktakiadam

Televizyon izlerken Acun'u görünce hayatında bir kez olsun ''bu da ne para kırıyor be!'' dememiş aile bizden değildir.

yenifenomen

Alkolden sonra insanlar 3’e ayrılır;Sevişenler, eski sevgiliye mesaj atanlar ve uyuyanlar .

ozguRugzo

ertesi sabah erken kalkacağı için her yarım saatte bir şimdi yatsam şu kadar saat uyurum diye hesaplayıp yine de uyumayanlar derneği.

cansinmert

"Baktıkça güzelleşiyorsa, gittikçe seviyorsun.."

yenifenomen

Dua ederken,ağlarken,öpüşürken ya da rüya görürken gözlerimizi kapamamızın sebebi en güzel şeylerin gözle değil,kalple hissedilmesidir.

zaytungnews

Serdar Ortaç ve Demet Akalın'ın albüm çıkarmadığı, Sinan Akçıl'ın kimseyle düet yapmadığı mübarek aylar başladı...

nirvanasinem

yalnızlık yanında herkes warken aslında yanında kimsenin olmamasıdır

sokaktakiadam

Bana hayatta kendini her zorluğa karşı hazırlamış birini sorsanız, elektrikler kesilince ''aaaa'' diye tepki vermeyen insanı gösteririm.

ceyhunyilmazz

gözlerine bakarak söyledigim kelimeleri anla. onlar ki, "kirlenmedi" başka kulaklarda.

ozguRugzo

ti diye ses çıkaran bi boru çeşidi varsa allah da benim belamı versin.

ygsmagduru

Şuna bi açıklık getiriyim;hayatınızı yazsanız roman olmaz,otobiyografi olur.Cahiller.

berkan_cesur

dünyanın bir yerinde şuanda adı george ve michael olan iki arkadaş hakan peker'in şarkısından bi haber birbirlerinden borç istiyorlar belki.

sokaktakiadam

17 milyon oy pusulası fazladan basılmış. Çılgın Proje dedikleri asıl bu bence. Bu ne lan.

TwitCambazi

"Dünyanın neresinde olursan ol, bulunduğun yerde değil düşündüğüm yerdesin." J. Christophe

sokaktakiadam

'' Bugün geç oldu yarın uyurum artık. '' - Bir üşengeç.

Sinem_Ozdqr

YalnızLık Kalabalıklar Arasında Sesini Kimsenin Duymamasıdır Oysa Avaz Avaz Çığlıklar atarsın..

AbSurDMaN

Geçen sene aldığım ayakkabı için "zamanla açılır" diyen tezgahtar haklı çıktı, bugün ayakkabım benden hoşlandığını itiraf etti.

sokaktakiadam

Dünyanın en şanslı adamısın İbrahim Kutluay. Karına yanlışlıkla eski sevgilinin adıyla seslensen alınmaz, kavga çıkmaz. Mis.

pembeb.k

Ferhunde karakterli gelinlere karşı validelerin aldığı modaya uygun önlem; 'Geline kaynanasından bir adet denge bilekliği alkışşş!'

patatisbaski

Bazı insanlar hiç yanımda hapşırmasın istiyorum, sırf onlara çok yaşa dememek için.

acimasiztweet

Koltuk yastıklarını düzeltirken dikiş izlerinin görünmemesine dikkat eden kadın ideal kadındır, ötesi yok.

patatisbaski Ahmet

Sevdiceğim bana bağırdığında ''adettendir'' diyerek alttan aldım.

c_kelimeler

Evet belki de haklısın, sıfır'ın gücü yoktur. Ama unutma ki, sıfır'ın kaybedecek bir şeyi de yoktur...(b marley)

selveryildirim

Sadece eve gelip ellerini yıkarken beyaz lavaboya akan o siyah kiri görmeyi seven insanlarla samimi arkadaş olurum ben.

sokaktakiadam

Minibüste inilecek durağa yaklaşırken sizinle aynı yerde inecek olan birinin sizden önce şoföre söylemesidir mutluluk.

patatisbaski

Ben ilkokuldayken, ilkokul arkadaşımı sokakta bulurdum, Facebook'ta değil.

acimasiztweet

Turist anlayışının "bizim ülkemizi bizden fazla geziyorlar anasını satayım" cümlesinin üzerine kurulu bir ülkenin turizm 3.sü olması ilginç.

sokaktakiadam

Yatmadan ışığı söndürecekken karanlıkta yatağın yerini bulamama ve düşme korkusundan yatağa son kez bakıp yerini hesaplayanlar derneği.

ceriLevis

bazı insanlar pazartesi gibi. nefret de etsen görüşmek zorunda kalıyorsun.. bazıları ise cumartesi gibi ''hiç çıkmasa hayatımdan'' diyorsun.

beyinsiz_adam

STV dizilerindeki sis yapan makineden aldım. Sürekli manevi bir hava oluyor evde.

pinkfreud

Biriyle ne kadar birlikte olmaması gerekiyorsa, inadına delice birlikte olmak isteyen cinse kadın denir. Ya da manyak. Bilemedim şimdi.

patatisbaski

'Unut' ise aşk fakirinin ekmeğidir.

c_kelimeler

Hayallerinin pesinden koş , birgün mutlaka yorulacaklardir...(p auster)

"Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiç biri gerçek olmaz. ama bir gün, bir gerçek yaşarsın, hiç bir hayale sığmaz." [P. Auster]

sokaktakiadam

Dünyanın en zararsız insanı msn'de ''ne yapıyorsun'' sorusuna ''hiiç oturuyorum'' diyen insan lan bence. Böyle naif, saf. Ne bileyim.

beyinsiz_adam

Dünya Hitler'in yapacaklarını yıllarca nasil öngörememiş Hayret ediyorum. O bıyıklardan da mi şüphelenmediniz.

karakteranalizi Onur

Söz konusu alkolse bardağa boş tarafından bakarım.

Ritimli Saatler

"Empati yapmayı severim. Bana aşık olanların yerine geçip, kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmışlar."

c_kelimeler

Çok gereksiz şeyleri çok düşünüyorum. Sanırım o yüzden sürekli aklımdasın...(p auster)

sokaktakiadam

İnsanlardaki deprem olunca avizeye bakma güdüsü çağımızda yerini deprem olunca twitter veya facebook'a bakmaya bıraktı.

pinkfreud

Aldatsa ayrılırsın, vursa karşılık verirsin. Ama sana artık aşık olmadığını anladığında hissettiğin çaresizlik kadar yakamaz canını hiçbiri.

beyinsiz_adam

Dün gece sırf şort giydim diye 8-10 tane sivrisineğin saldırısına uğradım. Bağnazlığın bu kadarı. Yazıklar olsun.

qқ Ümt

bir kadın beni 6 saat düşünsün 365 günün hesabını sorarsam şerefsizim be!

AsafVodvil

incir reçeli'nin bu kadar konuşulduğunu annem duysaydı, "ben yapsam, yemezsin ama..." diyerekten beni azarlardı kesin.

AnlamliTweetler

'Hayatta 2 Şeyi İyi Bileceksin; Benimsen Değerimi, Değilsen Haddini...'

K2adir

"twitter hic eglenceli degil, ne var burda anlamiyorum!" diyen arkadaslar, siz uyumaya gidince biz burda delicesine dans ediyoruz

sokaktakiadam

Hülya Avşar'lı Pepsi reklamı halkı toplu intihara sürükleyecek hain bir planın parçası gibime geliyor. Hatta her an kendimi camdan atab..

yunusgunce

doğada hiçbir canlı,başka bi canlıyı,bi kadının başka bi kadını "süzdüğü" gibi süzemez.

beyinsiz_adam

Seçmeli din dersini destekliyorum. Çocuklar istediği dini seçsin, Dinler ders kitabına reklam verebilsin. "Bizde Oruç sadece 2 Saat!" gibi.

beyinsiz_adam

Sevgilimle tartıştık, "Sendede bi gram akıl yokmuş" diye bağırıp gitti. O Kadar uyardığım Halde Dahi anlamındaki de'yi ayırmaması çok koydu.

PuCCaa

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde; şeffaf askılı sutyenler yerlerini, alttan bağlamalı badilere bıraktı. *********liğe hayırlı uğurlu olsun.

siminya

size bir iyi bir kötü haberim var; iyi haber, akasya durağı cuma günü sona erdi! kötü haber, bugün ilk bölümden itibaren yeniden başladı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

:az-uzgun1:

sozgebesi söz gebesi

"Yan gelip yatmıyorlar, Yan yana yatıyorlar..." MiLLETiMiZiN BASI SAGOLSUN !

BeyazYamYam

Herşey hikaye.. Amerikanın 24 askeri ölse şu dakika neler olurdu tahmin bile edemiyorum..

Alex10combr

Bugun Hakkari'de sehit dusen Turk evlatlarinin mekani cennet olsun,Turk milleti'nin basi sagolsun.

CEMiLARAZ

Bir subay şehit oldu diye "Menemen'i yakın" diyen Mustafa Kemal'i özledim. Kimse artik Vatan sağolsun demesin #apoidamedilsin !

rengiin

"ve andolsun ki hiçbir kurşun,hiçbir çelik,hiçbir toprak ve hiçbir vatan daha kutsal değildir insandan!"

yunusgunce

tamam,sigarayı bırakalım,alkolü az içelim,porşeye diil,fiata binelim.

peki sayın başbakan,mayına,kurşuna,bombaya,pusuya,ölüme,acıya naapalım?

cansinmert

Bir gecede 24 şehit veren ülke; içkiyle, sigarayla, ahlak bekçiliğiyle uğraşmaktan insan hayatına değer vermeyi bir kenara bırakmış ülkedir

bestfm984

Best FM ailesi olarak teröre karşı tepkimizi göstermek adına yayınımızı durdurduk. Ankara'dan #UlusalYasilanEdilsin istiyoruz...

TSK_Bilgi_Notu

"Askerî hareket, siyasal faaliyetin ümitsiz olduğu noktada başlar." Mustafa Kemal ATATÜRK, 1922, İzmir.

MuzoChe

"Siz adam öldürmeyi iyi bilirsiniz" dediğin adam, 1 asker için 1027 düşmanını bıraktı. Sen hâlâ intikam çığlıkları atıyorsun #hukumetistifa

secilgokce

PKK'lılar 19 Ekim 2009'da Habur'dan alkışlarla içeri girmişti bu arada...Bugünün tarihi:...19 Ekim....!!....24 şehit..söze gerek var mı??

AhmetCAKIR_

Hemen 2 dag bombalanir,2 ucak tepede dolanir,yalandan 3-5 pkk olduruldu diye haber..Bu filmi yillardir izlioruz sonuda basida ayni

yunusgunce

Şehitler de ölür.Hem de öyle bi ölürler ki!Anneleri bilir en çok ne kadar öldüklerini.Babaları,bebekleri,karıları,nişanlıları bilir!

pakiteysis

Doğ, büyü, büyü, büyü, oku, oku, oku, bitir, hayatının baharı, askere git, 30 gün şınav çek, asker ol, 20'inde tabut olarak annene dön...

okanbayulgen

Memleketin başı sağolsun!Programları durdurmuyoruz! Saklanmıyoruz. Yas tutalım, konuşalım, dinleyelim,çözümler arayalım. Bu gece,yarın,sonra

msemii

SOMALİ İÇİN ÖLDÜK.IRAK İÇİN ÖLDÜK.SURİYE İÇİN YANDIK..FİLİSTİN İÇİN KAVRULDUK . ALLAH İÇİN TÜRK EVLADI İÇİN ÖLME ZAMANI GELMEDİ Mİ ?

herbkubilenadam

Ölümü kutsallaştırırsan gencecik çocukları rahatça ölüme yollarsın.Ölüm kutsal değildir. Ölüm ölümdür.Kutsal olan yaşatandır, öldüren değil.

Evren_Angun

Senin 80 yasinda anan öldü sen metanetini koruyamadin, 20 yasinda evladi ölenden bunu isterken utanmiyo musun?

MetinUca

Sokakta yanınızdan geçip giden nese içindeki genclere daha dikkatle bakın bugün! acısını yaşadığımız tüm genclerde onlar gibi hayat doluydu

MirgunCabas

basbakan yarin yayin yonetmenlerine diycek ki, teror haberlerini abartmayin, sagduyulu olun.. sonra ayni gun 24 cenaze kalkacak..

mukemmelis

Sehit sayisi 52dir.uzulerek soyluorum medya kuruluslari olarak bnu saklioruz,saklamak zorunda kalioruz!oradaki askerlerdn gelen haberlerdr.

AhmetCAKIR_

Şehit Sayısı 52 oldu. Resmi Kaynaklar Tarafından Gizlenmektedir. Bölgedeki Askerlerimizden Gelen Haberdir...

ceyhunyilmazz

ÔNEMLİ DUYURU: TEPKİMİZDİR!!! RADYOMUZ SADECE SİREN BASİYOR VE ARALARDA TÜM PROGRAMCILARİMİZ ORTAK METİN OKUYACAK

GaniMujde

100 bin Kürt Diyarbakır'da yeter artık diye yürüse PKK terör yapamaz."Askeri vesayetten" kurtulma sırası Kürt kardeşlerimizde

yunusgunce

sayın başbakan, sayın bakalım kaç şehit var bugün?sayın başbakan,sayın!

tccankaya

“Türkiye Terör Karşısında Hiçbir Şekilde Sarsılmayacaktır”

Enteldantel

Oğlunun tabutu başındaki bir annenin gözümüzün içine bakarak "Vatanınızı ...yim." demesini bekliyorum.

mesutyar

Bu ateş, bu yangın... Bağrı yanık bir ülke'de kime günaydın denir ki?Milli yas diye bir şey varsa;kimse kusura bakmasın ama bugün o gündür!

Gurdal

Bize tek bir subay için Menemen' i yakan bir Mustafa Kemal gerek!

acimasiztweet

Bu ülke, on binlerce evladını iki kelime içine sığdırdı: "Vatan Sağolsun". Saçma sapan açılımlar yapacağınıza önce bu iki kelimeyi bir açın.

taci_kalkavan

Bir yanda 1 rehin askeri icin dunyayi sallayan bir ulke, diger yanda 24 ananin dunyasini basina yikan bir ulke. bu kadar mi kuculduk be...

SeLimCiprut

Çukurca Jandarma Karakolu 0438 511 28 21 arayin askerlerimize destek olun her telefonda daha da güç topluyorlar moral buluyorlar....

GeErgen

Tum STK lar,yayin kuruluslari,sanatcilar imece usulu toplanalim ayaklanalim.Ispanya bunu yapti bir oldular basardilar bizde basaralim!!

biseydiyo

20 den fazla askerinin öldürülebildiği bir ülkede yaşamanın utancı mı ağır? acısı mı? bilemedim.

birolguven

Hayat devam ediyor diyemeyiz. Böyle devam edecekse, hayat devam etmesin.

MirgunCabas

hayat nasıl devam ediyor, yaptığımız işler nasıl hala anlamlı geliyor, mesela bugün, çok şaşıyorum...

GeErgen

Askerimizi olduren SEREFSIZLER yuzunuz gulmesin,bugun bebekleri oksuz yetim biraktiniz,gencecik evlilerin yuvasini isiklarini sondurdunuz!!

rahsangulsan

Yozgat'ın Söğütlüyayla Köyü'nden geldi ilk anne çığlığı: Biz kurbanımızı bayramdan önce kestik.

OzanKibritci

Şehit kanı, üzerinden reklam yapılmayacak kadar kutsaldır. Kendinize başka reklam malzemeleri bulun, şehitler için sadece susun ve dua edin!

PopulerTwitler

Farkında mısınız? bugün ki gürültünün arasında Deniz Feneri sanıklarının mal varlıklarının tedbiri kaldırıldı...

PopulerTwitler

her şehit haberindn sonra F16 lar kalkıyor pkk kamplarını vuruyor. bu ucaklar şehit kanı ile mi calışıyor?

YasarNuriOzturk Yaşar Nuri Öztürk

AjdaPekkan tarafından

O 24 çocuk! Onların hayalleri, umutları, sevdikleri vardı. O 24 çocuğun ne günahı olduğunu, BDP ve PKK bir açıklasın ya. Çok merak ediyorum.

AjdaPekkan

Evlatlarımızın tertemiz kanlarına değen o pis elleri lanetliyorum. Allah belalarını versin. Yaşasın Türkiye!

PopulerTwitler

feci olan şu ki, 24 çocuk aynı günde değil de günlere dağılarak ikişer üçer ölseydi kimse fark etmeyecekti bile.

pinaratacan

Ben onun bir yerine bir şey olmasın diye bisiklete bile bindirmemiştim. - Şehit annesi.” sozun bittigi yer!

Guncealtindag

Biz bayramda nerelere gitsek diye planlar yaparken, bazı aileler için ne kadar zor geçicek bayram. Ne acı. Ben, gerçekten çok üzgünüm...

Guncealtindag

Başıma bir şey gelecekse de; verdiğimiz oylar, tavizler, canlar yüzünden Türk olmakla gurur falan duymuyorum.

Unutulamayanlar

Ahh bee Anadolu.. Şimdi her köşen ağlayan ANA' DOLU.!

PopulerTwitler

Mustafa Kemal bugün hala yaşıyor olsaydı, başımızdaki çoğu devlet "adamının" suratına tükürmeye bile tenezzül etmezdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

c_kelimeler

"Cebimde yoktu ,Yüreğimden verdim...." [N.Hikmet]

kafamagoreyim

Sevgilim Yoktu Hep İçiyordum, Sevgilim Var Yine Hep İçiyorum. Lan Aşık Olduğum Şey ''Alkol'' Olmasın Yoksa...

latiss

Bazı hisler için de "ertesi gün hapı" icat edilse keşke.

PrezzerLatif

Mantık evliliği yapıp napcan? Karınla oturup satranç mı oynucan?

sshmscns

Başkalarını mutlu etmekten ziyade başkalarıyla mutlu olmayı deneseydik keşke.

Ssizofrenik

baktın olmuyor, bakma o zaman.

c_kelimeler

Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme.

yasirkofoglu

1 Saat Yürüsem 5 Km. Bu Sırada 2 Sigara İçsem 75 Krş. 75 Bölü 5 Desek Kilometrede 15 Kuruş Yakıyorum, Toyota Gibi Adamım original.gif

kafamagoreyim

Sürekli fiziğimle gündeme gelmekten bıktım! - › İsaac Newton

Nesealtindag

"Bütün kadınlar melektir aslında. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler. Hepsi bu!" original.gif) P.Coelho

resulertas

Cadılar Bayramında, "bayramın kutlu olsun" deyip kaynanasının elini öpen adam, idolümsün.

c_kelimeler

Birisi bana Napıyorsun diyince, kısık bir sesle Hiç diyorum. Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum.

PopulerTwitler

Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışan Teyzeye; Yardım Ettim, Sonra Kucaklayıp Denize Attım. Eee Ne Demişler: " İyilik Yap Denize At

sozgebesi

Kalbinizde olup da hiç kimseye anlatamadığınız, Dile getirilmesi imkansız bir şey var ya İşte Allah onu biliyor, üzülmeyin.[M. Menteş|

E. Şafak

"Senin için değildi yaptığım onca şey, Sadece sen zannettiğim kişi içindi..."

c_kelimeler

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında.

yetmislik

Bazen hayatındaki tüm taşlar yerine oturur ve sana yer kalmaz.

gujjar

Bir erkek bir kadın için herşeyi yapmaya hazırsa onu sevmiştir. Bir kadın bir erkek için herşeyi yapmaya hazırsa onu doğurmuştur.

uyumsuzbeyin

Sırtımı dayadım, çoğu şeye göz yumdum. Bazı şeylerin bitmesi için dakikaları saydım. Şu an görüyorum ki hayatı saklambaçla karıştırmışım.

c_kelimeler

Seveni mahçup etmedik ama sevdiğimize, kendimizi sevdiremedik. Çünkü; ya sevmesini bilmedik, yada haddinden fazla sevdik.

geyikterapisti

Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? - Hic böyle bilmezdik, bu ne be böyle? ölü gibi ayol…

GlumnessBoy

Geçmişi değiştiremezsin ama, gelecek daha elinin içindedir. Geleceği satın alabilecek tek şey, BUGÜNDÜR!

c_kelimeler

Küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde; "ÖLÜDEN DEĞİL DİRİDEN KORK" demişti. Zamanla anladım ki; annem yine haklıydı...[C.S]

sherellaaaa

büyümek söylediklerinden çok söyleyemediklerinle yaşamayı öğrenmektir

Anilozann

Bir intihar girişimini ihbar edecektim! Birazdan seni düşüneceğim…

akanalp hakan alp

Isin varsa basinda teknen varsa kicinda otur(anonim)

TwitCambazi

"Başkalarına çamur atmadan önce iki kez düşün! Çünkü ilk önce senin ellerin kirlenecek." Tolstoy

c_kelimeler

"Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey; Değmeyenlere yüreğimin değmiş olması..." [C.Süreya]

Laf_Kalabaligi

"Vicdan, içinizden geçen 'Birisi bakıyor olabilir!' sesidir."

H.L. Mencken

c_kelimeler

"Aslında hayatın en güzel anı; Herşeyden vazgeçtiğinde, Seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır...." [balzac]

beyinsiz_adam

Bugün 8-10 arkadaş sigara zamlarını protesto için Taksim'e yürüyecektik, Kabataş'ta nefes nefese kalıp tıkandık.

Guncealtindag

Bazı insanlar bir heves kestirilen kısa saça benziyor.

styleboom

Hrant'i öldüren 18lik Samast kendi "rizasiyla" beceremeyecek kadar cocuk,13 yasindaki kiz 26 kisiye RIZA gosterecek kadar yetiskin!

twitburc

Yuregım gerçek sevgi ararken gerçekler içinde boguldum diyor İKİZLER!

TwitCambazi

"Biz başka severdik.. O sebepten "başka" sevemedik." -Nazım Hikmet Ran

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iceridekiadam

Eğer bir kadın susuyorsa... Dur bi' dakika öyle şey mi olur lan?!.

PopulerTwitler

Dur bakayım; çok tatlı çıkmışsın, hayatımdan.

HzMevlana

Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir!

HzMevlana

Kendimi var sayarsam, ben yokum! Fakat kendimin yok olduğumu anladığım zaman varım!

iceridekiadam

Televizyonu icat eden kişinin; "Ben bunu yapacağım ama bunu hangi aptal izler ki?" dediğini biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz. Öğrendiniz.

zekienesakkan

İsteyen Ekşi Sözlük'ü kapatabilir. Sağ üstte tuşu var. #

Rite_In_Ya_Face

Kürtler var, Aleviler var, dinsiz kitapsızlar var, homoseksüeller var, vicdani redciler var, komünist bile var lan ! #turkiyekapatilsin

mesutbahtiyar

Memeler kapatılmasın yeter.

cokozelsozler

"Seni sevmeyene asla sabır gösterme. Çünkü sabrının adı yüzsüzlük, fedakarlığın adı eziklik, sevginin adı kişiliksizlik olur." - Boris Vian

iceridekiadam

Bazen, sabahları yüzümü yıkamak için sıcak suyu açtığımda, ısınmasını beklerken aynağa baktığım an gibi yaşamak istiyorum. Mal gibi. Bomboş.

Ophelliaa

Mutlu olmayı hakeden o kadar çok insan var ki, tedirginim sıra bana gelmeyecek diye...

Ophelliaa

Biz ona ölelim, onun umurunda olmasın. İşte aşkın adaleti!

sozkovasi

İnsan birisi yüzünden değil birisiyle birlikte yaşlanmalı. [Zor Ölüm]

EnKomikTwitler

El kızartmaca oyununda hızını alamayan iki genç, soluğu karakolda aldı... Zaytung

PopulerTwitler

Şarkılar bu kadar güzel olduğu sürece kim eski sevgilisini unutabilir ki?

ardakofoglu

5 dakika Twitter'a bakayım da 3 saat geçsin.

c_kelimeler

Yalnızlığına iyi bak, sahip çık. Kaç kişinin emeği var onda kimbilir...(O.Atay)

resulertas

Bilim adamı olsam ömrümü "kombili evde duş alırken, mutfakta musluk açıldı diye suyun aniden soğuk akması" problemini çözmeye adardım.

asipislik

Yeni korku filmi projem : "Sessizlikte kendi kendine çıtlayan pet şişe"

EnKomikTwitler

Mahsun Kırmızıgül'ün Töre'yle İlgili Bir Tane Daha Film Veya Dizi Çekmesine Tahammülü Kalmayan Aşiretler, Barış Yemeğinde Bir Araya Geldi.

c_kelimeler

Son bir şans daha verme, sevgine layık olmayana. Merak etme, aşk yürek işidir ve yüreği olmayanın kalbi kırılmaz nasılsa...(O.Atay)

c_kelimeler

Beklenen hep geç geliyor; geldiği zaman da insan başka yerlerde oluyor...(O.Atay)

sozgebesi

Aşka Inancını Kaybetmiş Her Kadının Arkasında, Başarılı Bir Erkek Vardır. . .

denemeyanilma Gökçe B.

Üşenmeye bile üşeniyorum.

erdilyasaroglu

Time'a kapak olmak kadar, Penguen'e kapak olmamak da önemli.

ciceksepeti

Gayri resmi açıklama: Sanatçı Doğuş'a herhangi bir şekilde sponsor değiliz ama daha iyi bir çiçek seçimi yapması için yardımcı olabilirdik:)

suyorumcusu

Erdoğan Time'a "Erdoğan's Way" diye kapak olmuş. Deprem vergilerini sorduğumuzda da "Erdoğan's Double Way" bize kapak olmuştu.

iceridekiadam

"Kızlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar." dediler, gittim kızları gıdıkladım. Suç bende mi? Hayır.

ceriLevis

bir baklava çalan çocuğa 6 yıl hapis, bir insan parçalayan çocuğa(!) 24 yıl hapis.. yani nedir; insan hayatı = 1 porsiyon(4 adet) baklava..

fayntenks

iki tane birbirini aramayan arkadaştan ilk önce hangisi "lan hayırsız hiç arayıp sormuyorsun" derse, o hemen otomatikman hayırlı insan olur.

iceridekiadam

Sen bana <3 yazarsan, ben sana 3 neyden küçüktür diye sorarım. Duygusuzum ya hani ben.

ufukkpt

Doğuş ve hilal cebeci kadar dikkat çekmedi 27 Öğretmenin ölmesi... Dikkatinizi çekebilmek için çıplak mı intihar etmeleri gerekiyordu !!!

NaferErmis

Eski sevgilim, “seni sandığımdan daha çok sevdiğimi anladım,” diye mesaj atmış. Sandıkla aralarında ne geçtiyse artık…

iceridekiadam

2 bayram arası düğün olmaz. "Ne yani? Ben hiç evlenemeyecek miyim?" - Deli Şükrü

allahcc

bazen perde astıktan sonra perdeyi yanlış kornişe taktığınızı görürsünüz,bir şeyler hissedersiniz,işte cehennemde hep öyle hissediyorsunuz.

ihtivarecetesi

Tek bir öğretmen bütün dersleri öğretemiyorsa , tek bir öğrenci bütün dersleri nasıl öğrensin ?

PuCCaa

Adele gibi yuzum ve sesim olsa ben de ..tumun kapladigi metrekareyi umursamazdim valla... Hatunun surat bebek gibi, varsin poposu olsun

iceridekiadam

Balığın içine demir yerleştirelim ve onu martıya yedirelim. Sonra da büyük bi mıknatısı martıya doğru tutup martının peşinden uçalım.

pinkfreud

Bazı insanlar o kadar nefret dolu ki, "Seni kim sevmedi de böyle oldun?" diye sorasi geliyor insanın.

allahcc

sıradaki parça, "allaha inanmıyorum ama bir güç var" diyenler için gelsin: "tanrı istemezse yaprak düşmezmiş."

iceridekiadam

Aşık olduğu kişiyle sevgili olanlar ve bu soğukta onunla beraber ısınan kişiler Dünya'nın en şanslı insanlarıdır. Net.

iceridekiadam

En iyi ressam bile çizemez, gülüşünü... -Çizemiyosa en iyi ressam değildir o, uzatma!..

sipsili_marpuc

#uykubenimicin "Geç buldum,erken kaybettim.." türküsünün gerçek anlamıdır

iceridekiadam

Okul, sadece canım istediğinde gittiğim bi' yer olsa o kadar çok severim ki varya...

allahcc

sevgili kullarım o bir saksı değil, doğuş'un bir parçası(yaratılış meselesi). yanlış anlaşılma olmasın.

iceridekiadam

Herkesin sırf "biri" okuyor diye yazamadığı twitler vardır.

french_oje

ikinci şansa inanmıyorum. ikinci şans, "gel bi daha mıç ağzıma, ilki az oldu" demek çünkü.

iceridekiadam Engin

Bu soğukta tişörtle duruyorum, bi' de çorap giymiyorum. Hep bu yüzden grip oluyorum zaten ben. İçime annem kaçmış, pardon.

iceridekiadam

Babam bana küçükken "sıpa" derdi. Sırtı ağrıdığında sırtına çıkarak ona masaj yapardım. Masajın adı "sıpa masajı" olurdu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yasabenimle

Eğer bir kadın susuyorsa, kesin türk dizisi izliyordur.Biraz bekleyin, reklamlar girince konuşmaya başlar.

EnKomikTwitler

Su altı dunyasının sakinleri suskunluklarını bozdu: "Suyun altında değil, içinde yaşıyoruz!" Zaytung

Pashaamm

Hangi insana sorsanız muhakak bi aşk acısı çekmiş, Karşılığında oda bir diğerine çektirmiştir, Bana bunu ilk başlatan Hayvan'ı bulun..

c_kelimeler

"Herşeyin bir sonu vardır ama en mutlu son HAFTASONU'dur...

Kitapcumleleri

Kadınmış derler adamı deli eden. Sen ne dersen de, yine kadındır deliyi de adam eden. ' Can Dündar '

semihcansun

Merhaba sarhoş. Şimdi o eski sevgiline yazdığın enteresan içerikli mesajı sil ve telefonu cebine koy. Yarın bana teşekkür edeceksin.

Kitapcumlelerii

Deli sormuş deliye, Aşk nedir diye ? Deli gülmüş deliye, Ben niye delirdim diye .. ' Yılmaz Odabaşı '

Kitapcumlelerii

Aşk yalansa, neden bu kadar gerçek aşk acısı ? ' Ceyhun Yılmaz '

istiklalAkarsu

Parası neyse verelim, Google Translate'i bi İngilizce kursuna yazdıralım.

suyorumcusu

Turistlerin av tüfeği alması yasaklanmış. Çok iyi oldu. Gelip düğünlerimizde havaya ateş açıyordu maganda İngilizler, Fransızlar falan.

istiklalAkarsu

Tek takipçisi olmasına rağmen hesabına kilit vuran insana sesleniyorum, "abi napıyorsunuz içerde siz?"

c_kelimeler

Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla...(Cehov)

yasabenimle

"Sana gününü gösterecem!" – Takvim

sozkovasi

Sıcak bir ele ihtiyacın olduğunda diğer elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde. [C Dündar

yasabenimle

İyi geceler canım derdin.Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde. [Özdemir Asaf]

46raporu

aralık'ta aşık olup kasım'a laf soksak ya?

PopulerTwitler

A.Pekkan,ilk aşkımı unutmadım ve hala görüşüyoruz demiş,ablacım hazır görüşüyorken bi sor bakalım Piramitleri aslında kim yapmış

PopulerTwitler

"İçinizdeki mutsuzluğun sebebi benim." - Pazartesi.

arcenciellady

Çok mutluyum, ailem süper, arkadaşlarım mükemmel, işim harika gidiyor, beni deliler gibi seven bi sevgil.. Tamam, kestik. sad.png

NaferErmis

Sevgiliyle ilk öpüşme anını 'sistem geri yükleme noktası' olarak ayarlayabilmeyi #Cokisterim

alicanteee

Nihat Doğan'ın annesi ile babasını kim tanıştırdı bunu da bilmeyi #Cokisterim en azından engel olurdum..

gillerprensesi

Bir gün 112'yi arayıp "Gel vefasız gel vicdansız çağırmazdım ACİL olmasa" diyeceğim.

Hayat_Felsefesi

Kalbe kan pompalamaktan başka görev verince saçmalıyor.

EsinSvr

#Cokisterim Ülkemizdeki kişilerin kendine nihat doğanı örnek alarak onun gibi olmamalarını, Doğuşa özenip çiçek açmamalarını.

c_kelimeler

Hayat bazılarına mutsuz olmakla, duygusuz olmak arasında bir tercih hakkı tanır, daha fazlasını değil...(M.Mungan)

gereksizprofil

hep "napıyosun?" diye sorduğumda, "ne yapabilirim ki sensiz.." diye cevap veren bir sevgilim olsun istemişimdir.

EnKomikTwitler

Haluk Levent'i bu yıl da gözaltına almayı başaran polis, güven tazeledi... Zaytung

erdemmyavuz

"sana karşı boş değilim" demesini istediğim tek varlık evdeki buzdolabı.

ardaerdik

Hayat (biz paylaşınca) sana güzel be Turkcell..

okuyombenya

Feysbuk'ta dini bir paylaşım görüp beğenmeyince, kendimi günaha girmiş gibi hissediyorum.

Bahelee

Nasıl koyduysam zamanında, herkesin dilindeyim –Hayat

FuCCaa

En hızlı SMS atma yarışması yapılsın, Türk Gençliği kabiliyetini gösterebilecek bir alan bulsun.

MR_RTweet

Uykumu serbest bıraktım , dönerse benimdir dönmezse bildiğin s.çtık...

SefaAkyz

Çok gülen kadının gülüşüne inanma, çoğunun yastığı göz yaşlarıyla dolu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

zaytungnews

Türk erkeği "Arabam vardı, sattım" cümlesinin ''Arabam yok'' anlamına geldiğine ikna edilmeye çalışılıyor...

beyinsiz_adam

Maalesef bazı kadınlar kendileri kilo veremeyince "gün" adı altında arkadaşlarını şişmanlatma yoluna gidiyor. Utanç verici.

ceyhunyilmazz

Senin için "bi'şeyler" yapmadiğim halde sevdin ya beni? O sebebten, senin için "her şeyi" yaparim üşenmeden.

zaytungnews

"Sucu kapıyı çalıncaya kadar, damacananın dibindeki suyu boşaltmayanlar" dernekleşme yolunda...

SuperBen_

Yeni yıla "kırmızı don"la giriyoruz şans getirsin diye,kafamıza kuş s.çınca şans oyunu oynuyoruz,peki bu şans hep g.tten gelmek zorunda mı ?

Laf_Kalabaligi

"Belki de haklısın... 'Sıfır'ın gücü yoktur... Ama unutma ki, 'Sıfır'ın kaybedecek bir şeyi de yoktur!" -Bob Marley

ErimAdams

"Cümleden hangi kelimeyi çıkarırsak anlam bozulmaz" diye sorarlardı lisede,ileride neye yarayacak derdik,140 karaktere sığdırmaya yarıyomuş

kucukkene

"ama öğretmenim bahadır'ın daha çok arkadaşı var diye sınıf başkanı o mu olcak?" 10 yaşındaki çocuğun demokrasiye karşı ilk baş kaldırışı.

ekrmkaangnaydn

Kaybettiğini kabullenmek,sevilmediğini farketmekten daha zordur bu yüzden vazgeçmek hep uzun sürer

gereksizprofil H.

"trip atmak" her kızın ata sporudur.

okbyebebek

Ağladıktan sonra uyunan uyku, dünyanın en güzel uykusudur.

semihcansun

Birini severken onunla beraber olmak zorunda değilsindir ama biriyle sevmediğin halde berabersen bu yaptığına yavşaklık denir.

Kitapcumlelerii

Abi insanlığa nerden ulaşabilirim...? -Amacından sap ilk girişte solda.

Kitapcumlelerii

Ardından mırıldandığım şiir Şimdi başkalarının dudaklarında göçebe. ' Murathan Mungan '

c_kelimeler

Yanında seni ısıtacak biri varsa, üşümek gerçekten güzeldir.../cdündar\

KanalD

"Geçmiş unutulmuyor. Unuttuğunu sanıyorsun ama, o hep içinde duruyor. Aklının bir köşesinde saklanıyor." #oylebirgecerzamanki

iyiTweet

"Rüyalar, gecelerin akvaryumudur." /Victor Hugo/

Zeheka

"Şimdi sen o kadar parayı şu saçma şeye mi verdin?!" cümlesindeki ebeveyni bulun.

handealtayli

Keşan Müftüsü Noel Baba'nın işbirlikçisi geyikler için ne düşünüyor acaba?

iceridekiadam

Çayın şekerini karıştırdıktan sonra çay kaşığını bardağın içinden çıkaran insan rahatına düşkün insandır. Çıkarmayan ise "ben böyle iyiyim".

c_kelimeler

80 yaşında bile aşık olanları garipsemeyin. Aptallığın yaşı mı olur ?...-N.Parra-

HzMevlana

Bilmez misin ki cevap vermemek de cevaptır !

c_kelimeler

"İnsanların da yan etkileri var.. Bazıları başını döndürürken, bazıları mideni bulandırabiliyor...."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Twitter'da yüzlerce kişi 'Annelerimizden sık sık duyduğumuz o sözleri, #Anasozleri başlığı altında paylaştı.

uygunsuzprofil

#anasozleri'nden anladığım kadarıyla hepimizin annesi aynı kişi.

nivranar

dünyada iş var deseler doğmayacakmışsın! #anasozleri

melodramtik

bana anne deme! #anasozleri

ilkihsan

"Bak oğlum seninde bacın var. Ona gõre kızlara yaklaş ona göre davran". Der bizim Valide #Anasozleri

nivranar

ben senin yaşındayken…

Hayat_Felsefesi

Bir gün çocuğun olduğunda anlarsın! #Anasozleri

efendi_adam

#Anasozleri Sesini yükseltme benimle konuşurken.. (Tabi bu sırada avazı çıktığı kadar bağırır)

safauysal

Sen daha orda gülmeye devam et, birazdan ben seni tam güldürücem... #Anasozleri

fufus Fuf

#Anasozleri Allah sana senin gibi bir evlat verir insallahh

beyinterk

#Anasozleri nereye koyduysan ordadır.

internettinAbi

Hastalığım veya problemim ne olursa olsun annemin yorumu aynı: "Hep o bilgisayarın başında fazla oturmaktan böyle oldun sen."

2ciftlafimvar

#Anasozleri misafirlere hosgeldin de, teyzenin elini öptün mü?

seldaKISA

seni alacak kisi ikinci gun kapinin onune koyar..bu korkuyla buyuduk biz kızlar original.gif #anasozleri

sLn_t

#Anasozleri Nerdeydin bu saate kadar?! Hiç gelmeseydin

HalilPala03

Annelere göre tüm hastalıkların sebebi içine atlet giymemek #anasozleri

_kuarishika e.

usenin oglu kizi olmaz #anasozleri

EzgiPomakoglu

#anasozleri o tabak biticek !

murat_kahraman

#Anasozleri sabah kalkamıyorsunuz sonra, yatın hadi...

şukriyem

#anasozleri Bir sefer de sorduğum şeyin yerini bilsen original.gif

OzgeMinare

#anasozleri Soyup onune getirmesek bi kere de bi meyve yikayip yiyeyim demezsin..

tghvc

+Anne deme bana, benim senin gibi bir evladım yok -Tamam Zekiye hanım +Ne biçim konuşuyosun anneyle.. terbiyesiz ! #Anasozleri

berrakecem

Gelde yanlarında otur birazcık ayıp ya! #Anasozleri (misafirden, komsudan kaciyorsam bi sebebi var)

lottikz

Bak komsu kızı yemek yapıyomus sen ancak elınde telefon cıt cıt mesajlas

kaan77

Ben 5 dakka komşuya gidiyorum, yarım saat sonra ocağın altını kapat #anasozleri

Evremore

dışarı öyle zıpçık gibi çıkma git üstüne bişey giy #anasozleri

minelbb

Ayy sen eve gelene kadar yasadigim gerilim testere'yle esit..

Gulisso G

"Bir kere de siz yapın da ben yiyim" #Anasozleri

iremmeri

"bak bu odayi bugun de toplamazsan vallahi herseyi tuttugum gibi camdan aşaa" #Anasozleri

latiss

Kaşık kadar kaldı o suratın, yeme sen daha yeme.

erospucocugu

-Off canım sıkılıyor. +Ayağına çorabını giyinmezsen öyle olur tabi.

Bitur_versene

+Anne deme bana, benim senin gibi bir evladım yok -Tamam Nurten hanım +Ne biçim konuşuyosun anneyle.. terbiyesiz !

harikabiriyim Eylül.

amaan daha karşına kimler çıkıcak ne ağlıyosun elin zibidisi/zillisi için #anasozleri

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kitapcumlelerii

Aşk kapıyı çaldığında hemen açma. Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor.

atesyigitt Yiğit Ateş

Bir kadın sizi milyoner yapabilir. Tabi trilyonerseniz.

OkyanusTpaloglu

Şişenin dibini görene kadar güzelsin. Sonra zaten herkes güzel.

iceridekiadam

Sabahları bizi, her defasında aynı numarayla uyandıran kişiye "anne" denir. -Oğlum hadi uyan artık saat 7:30...(Aslında 7 heeehüehüeh)

c_kelimeler Cebimdeki Kelimeler

Soğuktan Üşümenin çaresi sobaya atılan iki odundur. Yalnızlıktan Üşümenin sebebi terkeden bir odundur

TwitCambazi

"Eğer insan kısa cümleler kuruyorsa, uzun yorgunlukları vardır." [bob Dylan]

sseduss

Yerinde olsam bende;beni kiskanirdim o yuzden seni bu seferlik affediyorum bu kiyagimi da unutma

c_kelimeler

Birlikte gülüyorsanız mutluluktur, Birlikte ağlıyorsanız dostluktur; ama birlikte susuyorsanız bu aşktır... (Marquez)

OkyanusTpaloglu

Canı yansa canımızın yanacağı insanlar var ve onlar bunu bilmiyorlar ne kötü.

c_kelimeler

Tüm gücünle sevme, sevgisinden emin olmadığn kişiyi. Ve unutma, Bugün seni terkeden; dün uğrunα ölecekti...(S.Akın)

c_kelimeler

Aşk 'Seni Seviyorum çünkü sana ihtiyacım var' diye başlar, 'Sana ihtiyacım var ...çünkü seni seviyorum' diye olgunlaşır...(E.Fromm)

TwitCambazi

"Gidiyor musun ? Git ! ''Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz '' - Alfred Capus

gujjar

Dün yine bu sabah yattım. Galiba bugün de yarın yatacağım.

c_kelimeler

10'suzum ama… 100'süz değilim..!

OkyanusTpaloglu

Bir erkek keşfedeceği kadını sever, ezberlediği kadını değil. wink.png

PopulerTwitler

Sırf erkeğin yaratılışına karışmasın diye kadın sonradan yaratılmış olabilir.

PopulerTwitler

"susmak" tüm küfürlerin atasıdır.

OkyanusTpaloglu

Yüzde gülücük açması. Sanırım hoş bir hastalığın başlangıcı. original.gif

Hayat_Felsefesi

Evde kedi, köpek beslemekle hayvansever olunmaz. Hayvansever dediğin benim gibi koynunda yılan besleyecek...

#Küçükİskender

ege_bamyasi

eurovision'a haluk levent gitsin. hem bakü'deki hapishaneleri görmüş olur biraz. bir nevi kültür turizmi.

Hayat_Felsefesi

Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız.

cevtohasan

Rus kızlarımı,turk kızlarımı deseler düşünmeden turk kızları derim,çünkü düşünürsem Rus kızları derim ..

gujjar gujjar

Çocukluk, gecenin bir yarısı tuvaletten odana koşarken kimsenin seni yemediğine sevinmektir.

c_kelimeler

Kendi kendime konuştuğum kadar, Kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, Sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler...(B.Marley)

c_kelimeler

Gerçek şu ki; herkes seni incitecek. yapman gereken tek şey; 'acı çekmeye değer birini bulmak...(B.Marley)

metinustundag

bazı hatalar / yanlış hayat bulmuş iyi niyetli hayallerdir aslında!

pakiteysis

Eski sevgililerinizi öyle bir yazıyorsunuz ki, ben adam sizin böbreği çalıp, köprüde dilendirdi falan sanıyorum. En fazla ayrılmışsınız lan.

musmulafaruk

Erovizyona katılacak Can Bonomo için “Türkiye’yi bir musevi temsil edecek” başlığı atan Yeni Akit'e insanlık puanı: ZİRO POİNT!

yunusgunce

neymis, bonomo "museviymiş"! Yahu hadise "müslümandı" da nooldu?

kizlarsozlugu

Bir kızın gerçeği bulup ortaya çıkarma gücünü asla hafife almayın.

c_kelimeler

Tanrım, beni dostlarıma karşı koru, kendimi düşmanlarıma karşı korurum.

PopulerTwitler

Kadınların ''5 dakikaya kadar hazırım'' cümlesi ile; Erkeklerin ''5 dakikaya kadar evdeyim'' cümlesi aynıdır.

terbiyeliyimben

Hani sınav kağıdını öğretmen masasının üstüne bırakırken, çalışkan arkadaşının cevaplarının çok farklı olduğunu görürsün ya.O ne acıdır o.

iceridekiadam

Twitter'ın giriş sayfasında "Bu sitede herkes kendi derdinde..." yazsa çok güzel olur. Çünkü öyle.

EnKomikTwitler

7 dilde "seni seviyorum" diyebilen genç, bir sevgililer gününe daha yalnız girmemek için çalışmalarını sürdürüyor...

PopulerTwitler

Sevgilisinden ayrılan bir Japon dünyanın en acılı insanıdır. Unutabilmesine imkan yok, nereye baksa aynı yüz, kime baksa aynı gözler.

Darkbatery

Aşk, uyuşan koluna rağmen ona sarılıp uyuyabilmektir.

ecesevimm

Can Bonomo için 'Türkiye'yi bir musevi temsil edecek' manşetini atacak kadar contayı sıyırmış Yeni Akit'teki arkadaşlara 'devam' diyorum.

hakankoksal

Kadın çekiştiren bir varlık. Ya straplesini üstten, ya mini eteğini alttan çekiştirir. Bunlar yoksa, başka bir kadını çekiştirir.

Kitapcumlelerii

Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın. 'Marquez'

_zugzwang__

Karşısındakileri çileden çıkarmayı seven insanların kullandıkları dil aynıdır: '' Sessizlik ''

Kitapcumlelerii

Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. ' Osho '

leventtulek

Kredi kartı borcu olanlara tavsiye: "Sarhoştum, hatırlamıyorum" deyin!

Kitapcumlelerii

İyi bir karın mı olmasını istiyorsun? Öyleyse tam bir koca ol! ' Goethe

Hayat_Felsefesi

Tehlikenin farkında mısınız? [ #14subatgelmesin ]

Hayat_Felsefesi

Gece, kadınlarla yıldızları güzel gösterir. #Byron

NeOkusam1

Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir. -Walsch-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

1329653720-nuray-mert-125.jpg

Herkes bu soruyu sordu 'Nuray Mert'in yazısı nerede?'

Nuray Mert'in izin dönüşü yazımı yollayacağım demesine rağmen Milliyet'in yazısında yer vermemesi twitterda en çok konuşulan konu oldu.

Milliyet yazarı Nuray Mert'i önce izine çıkartan, sonra da yazısını yolladığı halde basmayan Milliyet, twitterı karıştırdı. Sosyal medya #nuraymertinyazisinerede sorusuyla çalkalanıyor. İşte Trend Topic olarak günün en çok konuşulan konusu haline gelen Mert vakasını gündeme taşıyan o mesajlar...

Ece Temelkuran

Canınız sıkıldıkça sorun: #nuraymertinyazisinerede ?!

esin sezgin

Pazar günü için yazı gönderdim demişti Nuray Mert. Bekledik, göremedik, bulamadık, okuyamadik. #nuraymertinyazisinerede

Cem Dinlenmiş

Güneşli bir gün, kahvaltıda gazete keyfi, her şey tamam #nuraymertinyazisinerede ?

Neden TT oldu?

Milliyet gazetesi yazar Nuray Mert izne çıkmıştı.1 haftanın sonunda yazısı çıkmayınca Twittercılar sormaya başladı: #nuraymertinyazisinerede

Ümit Alan

Aköz, Alçı, Ardıç, Ilıcak, Kütahyalı;sadece bunlardan ibaret kalacak bir medya, ana akım da olsa kimi ikna eder ki #nuraymertinyazisinerede

Lermontov

#nuraymertinyazisinerede yeni düzenin başbuğu erdoğan işaret fişeği çaktı, medyadaki eski mazlum yeni tetikçi hilal kaplan pası aldı gol

Barış Dağlı

'Hayata Donus Katliami' sonrasi atilan insanlik disi mansetin sahibi Milliyet'e soruyoruz: #nuraymertinyazisinerede ?

Ümit Alan

Pazar pazar, sabah sabah, günaydın yerine sorulması gereken soru: #nuraymertinyazisinerede Çok geç olduğunda günaydın denmemesi için bizlere

m.a kancı

Yanardağ tanrılarına kurban veren kabileler gibiyiz..Bu ay da tanrılar Nuray Mert'i aldı.. #nuraymertinyazisinerede

m.a kancı

#nuraymertinyazisinerede inek içti, inek nerede? yalıya kaçtı, yalı nerede? Kanlıca'da...

Dilek Kılıç

#sendebiliyorsun #nuraymertinyazisinerede? Siz de sorun!

eksihabermas

#nuraymertinyazisinerede sorusu sadece N. Mert ile ilgili degildir, Takrir-i Sukun anlayisiyla hizaya gelmek makbul yazarlik midir demektir.

Gulsah Karadag

#nuraymertinyazisinerede 'şeytan' aldı götürdü!

Berxwedan YARUK

Önce köşenden atarlar,"köşene" çekilmezsen zindana atarlar,olmadı iftiraya boğarlar,an gelir güvercinide vururlar #nuraymertinyazisinerede

Ece Temelkuran

Soruyorum: #nuraymertinyazisinerede ?!

EFKAN BOLAÇ

Gazetecilik ;görmeyenin gözü, duymayanın kulağı, konuşmayanın sesi olmaktır.(A.Şık savunmasından) #nuraymertinyazisinerede

EFKAN BOLAÇ

gazeteci kimdir: güç odaklarının duymak istediğini değil,gördüğünü,bildiğini,gerçekleri anlatandır, yazandır #nuraymertinyazisinerede

elif ılgaz

sustuk, sustuk başka bir ihtmal varmış gibi... Bir kere de şaşırtın be! #nuraymertinyazisinerede

Berxwedan YARUK

#nuraymertinyazisinerede Nuray Mert an itibariyle HDK nin Taksim Hill otelde düzenldiği Ortadoğu Forumunda.18 e kadar devam edecek

Berxwedan YARUK

#nuraymertinyazisinerede big boss'ların korkak masalarında.nüshası halkta #nuraymerttir

tnaNig htBird

#nuraymerte neolacak ?.. Her zaman dik ve onurlu duruşuyla hatırlanacak! Onun olmadığı yerde kraldan çok kralcılar adamız diye geçinecekler.

Ece Temelkuran

#nuraymertinyazisinerede? Siz de sorun!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Twitter, Nedim ve Ahmet'le sallanıyor...

Tepkilerin yoğunlaştığı "#ahmetnedimozgur" etiketi dünya çapında TT listesine girerek katılımın boyutlarını ortaya koydu.

Ahmet Şık ve Nedim Şener'in tahliye edilmesi kararı Twitter'da tozu dumana kattı. TT listesinin zirvesine "#ahmetnedimozgur" etiketi yerleşirken Ahmet Şık, Nedim Şener ve Sait Çakır da listede yer buldu.

İşte Twitter'daki Nedim ve Ahmet coşkusu:

Devlet vatandaşını sevindirmek isterse önce tutuklar, sonra serbest bırakır. Nasrettin Hoca'yı andık mı? Andık! #ahmetnedimozgur

Suçsuz insanların tahliye olmasına üzülenlerin de olduğu bir ülkeyiz. Hala laf sokanlar, manidar iftiralar. Ama yine de #ahmetnedimozgur

Suçsuzların, haksız yere 375 gün yatmasına isyan etmek yerine, tahliyesine sevinecek hale geldik. Bu utanç hepimizin! #ahmetnedimozgur

İddiasını ispat edemeyen savcıya soruşturma açılmalı. O zaman adalete güvenirim. #ahmetnedimozgur

Ahmet & Nedim haberinin sevindirici olmasi kadar, bos kalan koguslarina yeni Kurt gazetecilerin girecek olmasi da uzucu. #ahmetnedimozgur

Darısı içerideki 104 gazetecinin basına #ahmetnedimozgur

2'si tahliye oldu da, kaldı 90! (Doksan!) #ahmetnedimozgur

#ahmetnedimozgur de 375 gün ne olacak?

Delilden sanığa gidilir, sanıktan delile değil. Boş yere 375 gün yattı adamlar.. #ahmetnedimozgur

"Hesap veremeyeceğiz, bulaşıklarınızı yıkasak olur mu?" -Adalet #ahmetnedimozgur

#ahmetnedimozgur ya diğerleri.bütün gazetecilere özgürlük.

"Zararın neresinden dönersen adalettir" ülkesi olduk. #ahmetnedimozgur

Sira Mustafa Balbay'da Sira Tuncay Ozkan'da ve sira diger gazetecilerde... #ahmetnedimozgur

Yetmez ama diğerleri! #ahmetnedimozgur

Bu gece hepimiz aileleriniz kadar sevinçliyiz. Geçmiş olsun! #ahmetnedimozgur

Darısı diğer tutuklu gazetecilerin ve haksız yere tutuklu olanların başına. #ahmetnedimozgur

Arkadaşlarımızı haramilere yedirmedik! Diğerlerini de yedirmeyeceğiz... #ahmetnedimozgur

Ahmet Şık ve Nedim Şener'i bu kadar süre içeride tutanlar gün gelecek hesap verecekler!!! #ahmetnedimozgur

#ahmetnedimozgur darısı tüm toplama kampı mağdurlarına..

Ferhan Şensoy filmine döndü ahmetle nedimin olay 370 gün karşılıgında bi PARDON derler heralde #ahmetnedimozgur

Diğerleri daha mı terörist? #ahmetnedimozgur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hüseyin ünal ‏ @erebosss

sevgili günlük,

adamı katil ederler. yemin ederim adamı katil ederler.

düşünmek desen bunlarda, eleştirmek desen bunlarda, sorgulamak bunlarda, çalıştığının karşılığını alamayınca eylem yapmak bunlarda, eşitlik istemek bunlarda, her türlü acaiplik bunlarda lan.

bi kere zaten şu eşitlik konusunda çok canımı sıkıyolar. eşitlik ne demek ya? sen kimsin lan benle eşit olacaksın? bi kere ben sünniyim. sen nasıl bi alevi olarak, ne bileyim bir yahudi olarak veya (evlerden ırak) bir ateist olarak benle eşit olabileceğini düşünebilirsin lan? seni yakarim. inanır mısın üç gün ceza bile almam. hakim bende, savcı bende, avukat desen kralı bende. ya adam gibi hepiniz sünni olursunuz ya da hepinizin kapısını işaretlerim.

ondan sonra içlerindeki şu 'aydın' geçinen gazetecilere de çok tav oluyorum. bi tanesi vardı onu sokak ortasında öldürttük bizim 'çocuğa', gerisini de balık istifi hapse tıkmaya karar verdim. dur hele. 'gülüm' bi talimat versin de delil ayarlasın bizim çocuklar. bilgisayarına sahte belge atsınlar, telefonlarına isim kaydetsinler. sehven oğlum yaaa ;)

bak unutmadan. sizi kulağını çektiğiminin üniversite öğrencileri. sizi de okuldan kovuyorum. ne lan öyle protesto? neresi burası? otur dersini çalış. ayrıca hepiniz iş bulacaksınız diye bi şey de yok. götünüzden element uydurmayın. 18 sene okuyun, sonra da işsiz kalın. fifi. o protesto yumurtalarını burnunuza sokarım sizin. ya bi de tutmuş 'parasız eğitim' diye pankart açmış. atın la bunu içeri. al bunu al al al al al.

aralarında hala başını örtmeyen, kocasına biat etmeyen, çalışıp para kazanmakta ısrar eden ne idüğü belirsiz, kadın mıdır kız mıdır bilemediğim (burada bıyık altından ince ince gülüyorum hee) dişiler var. onlara da gelecek sıra. 4+4+4 diye bi şey bulmuş bizimkiler. adlarını yazacak kadar öğrensinler ondan sonrası fazlalık. evlendiricez hemen bunları. oldu, geçinemez de boşanırlarsa 250 papel veriyoz oğlummmm. süpper para. ama boşandiktan sonra sevgilisi olmayacak, yoksa alirim paralari geriye.

yaa bi de bunların madencileri mi varmış neymiş, ölmüşler falan. o kadar güzel ölmüşler ki canını yediklerim, insanın diriltip diriltip bi daha öldüresi geliyo lan. hehehe :)

üff gene saçma sapan ülke meseleleri yaaaa. çok sıkıldım..

acuuuuunnnnnn oynat la şu köpeği keyfimiz yerine gelsin köftehor.

kaynak: ekşisözlük

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

- "Karşı komşu arabasını güzelce yıkayıp ağacın altına park etti." -183 kuş bunu beğendi. (naferermis)

- Kızların alışverişteki mantığı Polislerle aynı.. Al bunu al al al..(SozYazdimUlan)

- Bugün biraz kendimi şımartayım dedim, baktım saçma sapan hareketler yapıyorum. Hakikaten de yüz vermeye gelmiyormuşum. (beyinsiz_adam)

- "Darbe olursa sokağa çıkarım" diyen yüzde 66'ya, "son kararın mı?" diye sorsan üçte ikisi joker hakkını kullanmak ister (ceelall)

- Arkadaşlar çok rica ediyorum Twitter'ı amacına göre kullanalım. Sevgilisi olanlar hesabını kapatsın zaten site yavaş (popiliadam)

- Birileri senin arkandan konuşuyorsa ya kıskanılıyorsun demektir ya da tayt giymişsin kızım sen.. (sametakar13)

- İdam edilirken son isteğimi sorsalar annem ordan 'o bişey istemez abisi, evde her şeyi var' der. (yatacakyerimyok)

- Angeline Jolie ve Brad Pitt Türkiye'ye geliyormuş, Ne olur ne olmaz çocukları saklayın, her an evlat edinebilirler! (cuneytozdemir)

- The present perfect continuous tense: Geçmişte olup, etkileri günümüzde hala devam eden. Ulan tense misin gönül yarası mısın vicdansız... (pakiteysis)

- Tuncay Şanlı: "Reebok Stadyumu'nun yedek kulübesi şimdiye kadar gördüklerim arasında en iyisi." (kramponnet)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1338034708-untitled-7.jpg

'Her kürtaj bir Uludere'dir' dedi Twitter yıkıldı!

Başbakan'ın "yatıp kalkıp Uludere diyorsunuz, Her kürtaj bir Uludere'dir diyorum" sözleri Twitter'da tozu dumana kattı...

GAZETECİLER.COM

Başbakan Erdoğan'ın kürtaj karşıtı açıklamaları tam gaz devam ederken söz geldi yine Uludere'ye geldi. Partisinin İstanbul'daki kongresinde konuşan Başbakan "yatıp kalkıp Uludere diyorsunuz, Her kürtaj bir Uludere'dir diyorum" dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi'nde konuşan Başbakan, "kürtaj cinayettir" sözlerini bir adım daha ileri taşıyıp Uludere'ye gönderme yapınca sosyal medyada ilginç yorumlar yapıldı. Twitter, Başbakan'ın sözlerini tiye alan yorumlarla sallanırken gazeteciler de Uludere=Kürtaj açıklamasına kayıtsız kalamadılar...

Faruk Mercan

Başbakan Erdoğan'dan yılın benzetmesi: "Her kürtaj bir Uludere'dir." Kürtaj vakalarında ciddi düşüş beklemek gerekir...

Yıldıray Oğur

Galiba Uludere emrini verenler yerine kürtaj emrini verenler görevden alınacak...

Kürtaj istihbaratı Predatör'den mi Heron'dan mı?

Gündemleri birbirine bağlama denemeleri: Suriye'ye sezaryenle doğum yaptırıyorlar, CHP hep çifte standard and poors...

Basbakan p ise q yu ise karistirmadan dogrudan "uludere cinayettir" dese ya...

Akpli aristolar devrede: kurtaj cinayettir. Uludere kurtajsa, uludere cinayetttir demis aslinda Basbakan

Melih Altınok

Her Kurtaj bir uludereyse, yaptiranlar arasindan "ozur mahiyetinde bir durum yok,hem o cocuk da zina sonucuydu zaten" diyen de cikar simdi

Allah askina, kurtajin parasini da odedik, uzgun oldugumuzu da ima ettik Ama kimse torun delisi anne agziyla konusmamizi beklemesin bizden..

Kurtuluş Tayiz

Başbakan, kürtajı gündeme getirip Uludere'den yırtamayınca yine iyi bağladı: Yatıp kalkıp uludere diyorsunuz, her kürtaj bir uludere'dir!

Özgür Mumcu

Başbakanın son "her kürtaj bir Uludere'dir" ve kürtajın milleti tarihten silme sinsi planına dahil olduğu açıklaması çok ama çok düşündürücü

Balçiçek İlter

Her kurtaj bir uludere midir? Biri bana bu cumlenin kullanilmadigini soyleyebilir mi? Lutfen! Cok ihtiyacim var Alacakaranlik kusagi...

Ertugrul Mavioglu

Bir şey daha öğrendik Başbakan'dan: Uludere katiamı meğer kürtajmış. Yani devlet istenmeyen çocuklarını bombalayarak yok etmiş. İtirafa bak

Aslı Aydıntaşbaş

"Her kurtaj bir Uludere'dir" ne demek?? Hem kadinlara hem Uludere'deki canlara ayip. Yapmayin, olmayin bu kadar gaddar!

Levent Kazak

'her kürtaj bir uludere'dir' demiş rte. yasaklar artık tek tek gündemle harmanlanıp öyle sunulacak sanırım. 'her tiyatro bir poşudur' gibi.

İşte Twitter'daki "Kürtaj da Uludere'dir" çıkışana gelen ilk yorumlar...

"Her kürtaj bir Uludere'dir" diyorsun da kimse tek seferde 35 çocuk aldırmıyor!

150 gündür Uludere cinayettir demedin,kürtaj cinayettir dedin sonra her kürtaj Uludere'dir dedin."Uludere cinayettir" demek bu kadar mı zor?

#YatipkalkipUluderediyecegiz sen de yat kalk kürtaj de, bayrak de, vatan de... hiçbiri umrumzda değil

Kürtaj Terör Örgütü (KTÖ) bunu zaman gazatesi tartışıyor, STV düşünüyor, Akit gazetesi kararlaştırdı şu an itibariyle...

''Her Kürtaj bir Uludere'dir'' açıklamasından sonra Sayın Başbakan'ın Kart,Kurt teorisiyle ilgili açıklama yapması bekleniyor...

O degil de, kimse medyamizi "her kurtaj bir Uludere'dir" baslikli habere nasil bir resim koymalari gerektigini dusunmek zorunda birakmasin.

Demirel 1980'de "Corum'u birak Fatsa'ya bak" derdi. Bu da "Fatsa" ornegi bulamayinca "Uludere'yi birak, kurtaja bak" diyor.

Bu benzetmeye gore yani Uludere'de "istenmeyen unsurlara" kurtaj mi yaptiniz?

Böylece kürtajın, yanlış istihbarat ile 35 kişinin üstüne F-16 ile füze atmak olduğunu da öğrendik. Amerikalı evenjalistler sevinçten uçacak

"Her kürtaj bir Uludere'dir" demiş Başbakan. Haydi öyle diyelim, ee neden kürtajı yapan TSK'ya teşekkür ettin?

Erdogan: "Her kurtaj bir Uludere'dir!" ????!...?..? Sayin Basbakanimizin kafasi karisti biraz galiba bu nasil bi baglantidir?

başbakan'ın "her kürtaj bir uludere'dir" açıklamasından "uludere cinayettir" dışında bir anlam çıkıyor mu? ben uğraştım ama çıkaramadım...

Uludere'ye gidip soylese ya bu cumleyi!!!!

Boylesi 100 yilda bir gelir diyenler hakli.Turk saginin zenofobik, mucahit, sizofrenik ve jinekolojik kollari tek bir bedende tecessum etti.

Her kurtaj bir Uludere'dir" ne icsemde bunu soyleyebilecek hale gelsem? Yok mu oyle bir icecek peki. Padisahim bilir. peki.

Yatiyorsunuz kalkiyorsunuz uludere diyorsunuz diyen RTE biz yatip kalkip uludereyi unutup padisahim cok yasa diyecek kadar aptallasmadik

Başbakan: Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz Uludere diyorsunuz. Her kürtaj bir Uludere'dir diyorum. Kürtaj??? Bir el atılmadık orası kalmıştı.

Uludere'dir yıllar sonra tarih kitaplarına girdiğinde hangi ifadelerle anlatılacak ya da anlatılabilecek mi?Aklım almıyor ağlamak istiyorum.

'her kürtaj bir uludere'dir' dil sürçmesidir canımmm büyütmeyin bu kadar...!!!

süt verdik,tablet verdik,daha ne istiyorsunuz?ananız da alın gidin lan!yalnız Uludere'dir e gitmeyin, orada çok acayip şeyler yapıyoruz

"her kürtaj bir uludere'dir" sözü, mesela, söylem açısından yeni bir cürete, yeni bir narsizma eşiğine işaret ediyor hünkar ve partisinde..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.