Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Twitter Muhabbetleri

tülvent

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...

Bora Mesut PALAS ‏ @borastronaut

cam silmek için kullanılan bir ürüne "camsil" adını veren yüzeysel bir firmanın tuvalet kağıdına vereceği ismi düşünmek bile istemiyorum.

Kuş Beyinli ‏

Madem adı "ölüm döşeği" yatma, git yatağında yat, sonra yok efem öldüm, ölürsün tabi.

kutup zencisi ‏ @kutup_zencisi

+hocam sizi sevmeyenler varmış, ne diyorsunuz? / fethullah gülen: -olsun, "ZAMAN"la severler...

Adonis Soyadonis ‏ @adonisliyazar

bazı insanların kalbi gece klübü gibi , bi arkadaşa bak çık o kadar kalabalık

Hz.Pîr ‏ @HzPir

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir.. #MevleviSözü

Tekerleklibavul OooO ‏ @tekerleklibavul

Yatsı ile sabah namazı arasında çok boşluk var. Sen bak da araya bi tane sıkıştırıvermesinler.

PopulerTwitler ‏

"Baktıkça güzelleşiyorsa, gittikçe seviyorsun.."

Samet AKAR ‏ @sametakar13

İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş olurlar, anlatabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş..

Syelkenci (Suskun!) ‏ @Sedat_Yelkenci

Sen, susuyordun... Ben, susarken bile seni konuşuyordum...

Engin Çelik ‏ @iceridekiadam

Televizyon izlerken "Haydi çocuklar uykuya" yazısını görüp uyumaya giden çocuğum olursa onu çöpe atarım.

Tunc Cavcav ‏ @tcavcav

Arapca bir ata sozu der ki;“Dostunuz bal bile olsa, hepsini yalamayin”

Doctor Kaan ‏ @Doctorkaan

+Genelde ne dinlersin? -Kafamı dinlerim.+Peki hangi spor dalı ile ilgilenirsin? -Beyin Jimnastiği +Tamam bye

agırtwıt ‏ @eypdmr08

"daglar istedigi kadar kar dolsun sen yuregini sicak tuttugun surece erimeye mahkumdur"

Ozan Türkoğlu ‏ @Hidrojan

Asik oldugun sehirde, asik oldugun insan yok ise; Zamanla farketmeden birinden uzaklasiyorsun.

Özlem ‏ @anoranzayen

ıssız adaya düşsem yanıma imdat çekici alırdım valla kesin bir işe yarar inanıyom

Edebi Alıntılar ‏ @edebialintilar

''Hayata karşı ilk küskünlüğümüz; yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar..!'' (Anton Çehov)

Edebi Alıntılar ‏ @edebialintilar

''Para her kapıyı açar lakin kilitleyemez..!'' (Friedrich Engels)

Mizah&Kitapcümleleri ‏ @Kitapcumlelerii

Ne kadar acıdır başkasının gözüyle bakmak mutluluğa.. ' Shakespeare '

PopulerTwitler ‏ @PopulerTwitler

"Alışmaktan korktuğun için; dokunmaktan vazgeçtiğin insanlar vardır..." (La fille sur Le pont)

Çok Özel Sözler ‏ @CokOzelSozler

''Tebessüm bedavadır; vereni üzmez alanı mutlu eder." - Şems-i Tebrizi

Düşünen Adam™ ‏ @DusunenAdam

Hayat bazen kırmadan önce ne kadar bükebileceğini görmek istiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

EFSANEVİ ‏

Sevmedigim biri karsima cikinca, gormezden geleyim derken telefon yerine sigara paketini koymusum kulagima. Aniden karsima cikmayin

Acayip Gerçekler ‏@AcayipGercekler

Parmak izleri gibi dil izleri de, her insan için benzersizdir.

KitapCümleleri ‏@Kitapcumlelerii

Geride bıraktıkların mı var? Boşver..Sana iyi gelen insanların geride ne işi var. ' Elif şafak '

En iyi Tweet ‏@enniyi

Hayatta öğrendiğim her şeyi 3 kelime ile özetleyebilirim: Hayat devam ediyor. |Robert Frost|

Çok Özel Sözler ‏@CokOzelSozler

"Şimdi beni uçurumdan atsan, düşene kadar aklımdaki tek şey; sırtıma değen ellerin olurdu." - Ahmet Telli

En iyi Tweet ‏@enniyi

Biz kaybetmeye ilkokul'da silgimizle başladık.

Laf Kırıntıları ‏@Laf_Kirintilari

Güle Sormuşlar: Neden dikenlisin? - Beni yalandan değil gerçekten seven tutabilsin diye.. (Can Yücel)

yazanadam® ‏@yasaral

Seni öyle bi görmezden gelirim ki; hergün aynanın karşısına geçip, var olup olmadığını kontrol edersin..

ilker YILDIRIM ‏@Director1973

" Seni Seviyorum " hava ile temas edince bozuluyor, dudaktan dudağa fısıldanmalı.

gaf ebesi ‏@gafebesi

"Eğer birileri seni geleceğinde görmüyorsa, onları geçmişte bırakmanın vakti gelmiş demektir." (Elif Şafak)

canerkarauc ‏@canerkarauc

@Seytanitweet Kadını güzel yapan Allah, sevimli yapan şeytandır. :P

hüs ‏@erebosss

büyüyünce işsiz olacaktım, babam bırakmadı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türk Gençliği

3 ağaç kesilmesin diye evini taşıtan Mustafa Kemal ATATÜRK gibi bir liderden, yeni köşkü uğruna 3 bin ağaç kestiren Erdoğan gibi bir lidere!

MüjdatGznHayranları ‏

İzmir gavur İzmir olarak nitelendiriliyor çünkü... Henüz medeniyete alışamadık. Türkiye'de medeniyet İzmir'dedir. Okan BAYÜLGEN

Hayat Felsefesi ‏

Basit olan güzeldir ancak kimse değerini bilmez.

Türk Gençliği

Mustafa Kemal ATATÜRK. Aç bak tarihe, bulamazsın başka tek cümlelik destan!

Black ‏

Mezuniyet Töreninde DİPLOMA'larımızı neden YUVARLAYIP verdiklerini şimdi daha iyi anladım ! ♌

Hanzadeee ‏

Kalbiyle bağlantısını kaybetmiş bir insana "tecrübeli" denir.

Black ‏

Bazen kulaklarımı tıkayıp ''Seni Seviyorum'' diye haykırmak istiyorum... Söylemeye cesaretim var da cevabını duymaya cesaretim yok...

Black

'' Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heycan, biraz da salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte... ''

Black ‏

'' Çok günah işledim, korkuyorum.. 'Ayaklarının altına al beni anne' ! Cennete gitmek istiyorum... ''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

a33.gif

PopulerTwitler ‏

Aşk namaz kılmaya benzer; niyet ettikten sonra etrafa bakılmaz...

PopulerTwitler ‏

Bir kadın atasözü der ki; anlamsız trip yoktur, onun sebebini anlayamayacak kadar gerizekalı erkek vardır

fayntenks ‏

sabah sabah hiç güleceğim yoktu, hala da gülmüş değilim.

Bora Mesut PALAS ‏

cam silmek için kullanılan bir ürüne "camsil" adını veren yüzeysel bir firmanın tuvalet kağıdına vereceği ismi düşünmek bile istemiyorum.

Kuş Beyinli ‏

Madem adı "ölüm döşeği" yatma, git yatağında yat, sonra yok efem öldüm, ölürsün tabi.

kutup zencisi ‏

+hocam sizi sevmeyenler varmış, ne diyorsunuz? / fethullah gülen: -olsun, "ZAMAN"la severler...

Adonis Soyadonis ‏

bazı insanların kalbi gece klübü gibi , bi arkadaşa bak çık o kadar kalabalık

Hz.Pîr ‏

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir.. #MevleviSözü

Tekerleklibavul OooO ‏

Yatsı ile sabah namazı arasında çok boşluk var. Sen bak da araya bi tane sıkıştırıvermesinler.

PopulerTwitler ‏

"Baktıkça güzelleşiyorsa, gittikçe seviyorsun.."

Samet AKAR ‏

İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş olurlar, anlatabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş..

Syelkenci (Suskun!) ‏

Sen, susuyordun... Ben, susarken bile seni konuşuyordum...

Engin Çelik ‏

Televizyon izlerken "Haydi çocuklar uykuya" yazısını görüp uyumaya giden çocuğum olursa onu çöpe atarım.

Tunc Cavcav ‏

Arapca bir ata sozu der ki;“Dostunuz bal bile olsa, hepsini yalamayin”

Doctor Kaan

+Genelde ne dinlersin? -Kafamı dinlerim.+Peki hangi spor dalı ile ilgilenirsin? -Beyin Jimnastiği +Tamam bye

agırtwıt ‏

"daglar istedigi kadar kar dolsun sen yuregini sicak tuttugun surece erimeye mahkumdur"

Ozan Türkoğlu ‏

Asik oldugun sehirde, asik oldugun insan yok ise; Zamanla farketmeden birinden uzaklasiyorsun.

Özlem ‏

ıssız adaya düşsem yanıma imdat çekici alırdım valla kesin bir işe yarar inanıyom

Edebi Alıntılar ‏

''Hayata karşı ilk küskünlüğümüz; yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar..!'' (Anton Çehov)

Edebi Alıntılar ‏

''Para her kapıyı açar lakin kilitleyemez..!'' (Friedrich Engels)

Mizah&Kitapcümleleri ‏

Ne kadar acıdır başkasının gözüyle bakmak mutluluğa.. ' Shakespeare '

PopulerTwitler ‏

"Alışmaktan korktuğun için; dokunmaktan vazgeçtiğin insanlar vardır..." (La fille sur Le pont)

Çok Özel Sözler ‏

''Tebessüm bedavadır; vereni üzmez alanı mutlu eder." - Şems-i Tebrizi

Düşünen Adam™ ‏

Hayat bazen kırmadan önce ne kadar bükebileceğini görmek istiyor.

Tolga Akpınar ‏

@GeErgen Bazı öldürmeler hayat verir.Bahçıvan ağaçları budamasa dallar gelişir mi?Terzi kumaşı parça parça etmese elbise çıkar mı?demiş Pir.

Çok Özel Sözler ‏

''Aslında bazen, hayatına girenleri düşünmeyi bir kenara bırakıp, kimlerin çıkması gerektiğini düşünmek gerek." - Gore

Vidal

Cebimdeki Kelimeler ‏

"Öyle güzel gülmelisin ki, insanlar seni ağlatmaya utanmalı." Gabriel Garcia Marquez

PopulerTwitler ‏

Baş parmağıyla işaret parmağını birleştirip, ağzına sokarak ıslık çalanlara saygım sonsuz.

Ely Art ‏@eLywart

Sıkı giyin, ben yokum..

söz gebesi ‏

Sen benim tellerime hangi notayi isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum SEVGiLi...

Mizah&Kitapcümleleri

İnsan sevdiği kadar affeder. ' Rochefoucauld '

agırtwit ‏

"zaman senin omrunden caliniyorsa bilki en iyi ilac o degildir"

Emre ARISOY ‏

Keşke ilişki başlamadan önce,karşı tarafın kafasının üstünde 'bunu mu sevmek istediniz?' diye bir uyari görünse.

A. ‏@ornekadam

Bazen içten bir sarılma yüz seni seviyorum'a bedeldir.

EnİyiTwitler ‏

"Sessizlik, en büyük haykırıştır." (La Vita è Bella)

çok tatlıyım ‏

uyurken arkanızdan sıkı sıkı sarılan bir sevgili bulursanız, hemen evlenin onunla. az kaldı onlardan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

c_kelimeler

Sözleriniz yürekten gelmedikçe, hiçbir zaman iki kalbi birleştiremezsiniz..[goethe]

TwitCambazi

"Bir erkeğin bir kadına söyleyebileceği en güzel söz "Bir daha ki seveceğim kız, bizim kızımız olacak" demesidir..." -M.Mungan

kofiakofo

sapık mısın, geç. vergi dolandırıcısı, geç. sınav şifrelerin mi var, geç. yazar mısın, dur. öğrenci misin, dur. insan mısın, ÖL! burası T.C

ilksenokte

Her gece, sabahları sürekli ertelemek isteyeceği alarmı kurmak yerine asla ertelemek istemeyeceği hayaller kursa insan, ne çabuk uyanır.

SeYiRDeYiM

"Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omuzuna ağır gelir..."

hakanshener

ne zaman yumsam gözlerimi sen saklanırdın ve hep senden saklanmaya çalıştıkça sobelenirdim. yaşadığımız hep bir saklanbaçtı,benim kaybettiğim

hakanshener

yaşamdan kopardığımız gecelerle, değiş tokuş edelim suskunlukları...

c_kelimeler

"İnsanlar işine gelince değil de vicdanına değince iyilik yapsalardı; bugün çıkar ilişkileri değil, gerçek sevdalar yaşanırdı..."

AdamBovary

O şarkı benim. Siz başka şarkı dinleyin.

TwitCambazi

"Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler, ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır." Oğuz Atay

c_kelimeler

Mezardakilerin pişman olduklari şeyler için, dünyadakiler birbirlerini yiyorlar...[Goethe]

c_kelimeler

Pişman değilim yaşadıklarımdan, Öfkem belki de yaşayamadıklarımdan...[N.Hikmet]

GlumnessBoy

Gözlerine bakmaya cesaret edemeyen hallerimi… Seni gördüğüm anda yaptığım tüm saçmalıkları…Sadece seni özleyen yüreğimi…

DusunenAdam

Korktuğun kadar kaybedip, inandığın kadar kazanıyorsun.

c_kelimeler

"Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız, bu vicdanınızın sadakasıdır." [Mevlana]

Ssizofrenik

Erkeklerde ortalama ömür 71, dedem ise 90 yaşında. Yani tam 19 yıldır kaçak yaşıyor. Kendisini ihbar etmeyi düşünüyorum.

kafamagoreyim

ÖNEMLİ DİPNOT: Yemek yerken boğazınıza takılan lokma sizi öldürmez ama 'Helal helal' diyerek sırtınıza yumruk atan o öküz öldürür

cokozelsozler

"Bir ilişkiyi kadın başlatır, kadın bitirir. Genelde başlatan ve bitiren aynı kadın değildir." - Gabriel Garcia Marquez

oyemadafaka

Allahin gucune gitmesin de bence Arapca en boktan dil,ama simdi allah seviyor yani bende allahi cok seviyorum canim allahim

c_kelimeler

"Ölüyüm ama mezarda değilim, Diriyim fakat hayatta değilim..."

dahanediyeyim

Pişman olacağından adın gibi emin olduğun hataları, çaresizliği iliklerine kadar hissettiğin zaman yaparsın.

TwitCambazi

"Bil ki mutlu son diye bir şey yoktur çünkü bir şeyde "son" varsa orada mutluluk yoktur."

Bob Marley

libahnihas

Lokantalarda dahi tek kişilik masa yok.. Bazen her şey sizinle oynar..

keremimo

Kızların en büyük hayali ideal erkeği bulmak değil, şişmanlamadan istediği kadar yemek yiyebilmektir.

c_kelimeler

"Bir budalanın varlığına verilecek yanıt, sessizliktir...."

TwitCambazi

"Yanında olduğum zaman değerimi bilmezsen; Değerimi bildiğin gün beni yanında bulamazsın." Necip Fazıl Kısakürek

c_kelimeler

"Benim yalnızlığım insanlarla doludur...."

c_kelimeler

"Nur içinde yat kalbim, Ben katilini çok sevdim...."

Kitapcumlelerii

Sevmek, Mutluluğumuzu Bir Başkasının Mutluluğuna Bağlamaktır. ' Gottfried Leibniz '

TwitCambazi

"Bana yalan söylemeni isterdim oysa ki. Çünkü insan ancak; kaybetmekten korktuğu bir şey için yalan söylerdi." -V. Hugo

TwitCambazi

"Dilediği kadar uzaklaşsın. Bulunduğu yerde değil, aslında hep düşlendiği yerdedir insan." J. C. Grange

c_kelimeler

"Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor...."[M.Twain]

c_kelimeler

BAŞAK: Belki de en sevdiğim sakarlığın, gözlerime takılıp yüreğime düşmendi.

c_kelimeler

"Bazen insan öyle özlenir ki.. Özlenen bilse, yokluğundan utanır..."

pinarayazz

Ben kendime söz geciririm de, içimdeki çocuk firlama… Yarım bırakılan hayallerimin ziline basıp basıp kaçıyor

ayzeknivtin

bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa,ölmüş olabilir bi kontrol et abi!

c_kelimeler

"Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın. Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini şaşırmayasın..." [MEVLANA]

c_kelimeler

Benim gibisini bulamaz demissin haklısın senin gibi şerefsizi mumla arasam bulamam.

c_kelimeler

BOĞA: Bana benden iyisini bulamazsın diyen sevgilim... Ne gemiler yaktım ben, kıçı kırık bi sandalın lafı mı olur ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Twitter Beklenen Düzenlemeyi Açıkladı

Twitter'ın yöneticileri, geçmişte yazılan tweet'leri ulaşılabilir hale getirmek için harekete geçti.

Dakikada ortalama 98 bin tweet atılan Twitter’da bundan sonra herkes geçmişte yazılan mesajları da görebilecek.Twitter’da şu an yazılmış son 3200 tweet herkes tarafından görülebiliyor ancak uzak geçmişe gidilmiyor.

Twitter’da geçmişte yazılan mesajların görülebileceğinin duyulmasıyla birlikte kullanıcıları da panik sardı. Kullanıcılar eski tweetlerini silmek için harekete geçti.Yeni yapılması planlanan arşiv sisteminde indirilebilir dökümanlar ve database dosyaları olacak.

Cumhuriyet Haber Portalı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Holallalaaaa Papa 16. Benediktus'un da artık bir twitterı var.

Kendisi şu ara Twitter'ın en yeni popüler üyesi...

Katolik Hristiyan aleminin ruhani lideri Papa 16. Benediktus'un twitter ismi @pontifex ve işte bu da kendisinin ilk mesajı;

“Sevgili arkadaşlar, sizinle Twitter yoluyla iletişime geçmekle çok mutluyum. Cömert cevaplarınız için teşekkürler. Hepinizi bütün kalbimle kutsuyorum”

Bu mesaj 9000'den fazla kez retweet edildi ve devamında Papa şu twiti yayınladı;

'İnanç yılını' günlük hayatımızda daha iyi nasıl kutlayabiliriz?

Dualarımızda İsa'yla konuşarak, İncil'de dediklerini dinleyerek, ihtiyacı olanlarda onu arayarak."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
G.Saray ile Real Madrid Twitter'da kapıştılar!

Bu gece oynanacak olan Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçı öncesinde G.Saray ile Real Madrid Twitter'da karşı karşıya geldi.

Galatasaray ile Real Madrid arasında oynanacak olan çeyrek final ilk maçı öncesinde iki takım resmi Twitter hesaplarında kapıştılar.

Real Madrid, "Hatırladınız mı? 2001'de biz çeyrek finaldeydik" tweetine karşı G.Saray da "Hatırladınız mı? 2001'de sizi 2-1 yenip Süper Kupayı almıştık" diye tweet attı.

Bu akşamki dev karşılaşma öncesi iki takım sanal alemde birbirlerine göndermeler yaparak maçın ne kadar çekişmeli geçeceğini gösterdi.  

fft16_mf3162846.Jpeg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, bugün oynanacak Real Madrid - Galatasaray maçında sarı kırmızılı takıma destek çıktı.

Instagram'ı çok aktif kullanan Uzerli, tüm Türliye'nin heyecanla beklediği maç için bugün iyi dileklerini dile getiren bir fotoğraf paylaştı. 

İşte Meryem Uzerli'nin paylaştığı o fotoğraf...

meryemgs_1074312608515c2936f3758.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

T.C.Oktay Kaynarca :

Bence milletin parasını bi de bu seromoni için harcamasınlar.. Heyet gitti heyet geldi .Ne gerek var Boğazda yerleştirin bi eve Öcalanı

T.C.Oktay Kaynarca :

Çıksın sabah yerel kıyafetli korumalar eşliğinde boğaz havası alsın , direktiflerini akşam üstü rakısı ve balık eşliğinde versin milletvekillerine

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Kafa Yazar ‏@ kafayazarlar20 dk

"Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır." /Can Dündar/

twitolojist ‏@ twitolojist21 sa

Beraber film izlesek, ben filmden çok seni izlesem?

Özel Sözler ‏@ OzelSozler24 dk

"Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü; çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini." - William Butler Yeats

Özel Sözler ‏@ OzelSozler 24 dk

"Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü; çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini." - William Butler Yeats

Ece Temelkuran ‏@ ETemelkuran31 dk

Dikili'nin her zaman başkanı kalacak olan sevgili Osman Özgüven, hoşgeldin! Sen geldin memleket daha güzel!

Muhammet Akdemir ‏@ akdemirr34 dk

Günlük planım ; Kalkış , kahvaltı , can sıkıntısı , can sıkıntısı , can sıkıntısı , akşam yemeği , can sıkıntısı , can sıkıntısı , yatış.

Odun Adam ‏@ OdunuzAga1 sa

Samimi ol diyorum, hemen yavşak oluyor.. Samimilik ve yavşaklık ayrı şeyler; karıştırmayalım..

En Kral Tweetler ♕ @

Gönül hissetmezse kulak duymuş neylesin? Kalp sevmedikçe el dokunmuş neylesin ? >> Hz. Mevlana

twitolojist ‏@ twitolojist1 sa

Şahsen ben bugünün işlerini yarına bırakırım. Yarının işlerini de öbür güne böylelikle hiç iş yapmam. Deneyin,bence süper oluyor.

Fırat ‏@ cinadamfirat3sa

Sen istiyor iyi bir gelecek, verecek o zaman bana gençliğini. -MEB

Fak'Dı'...! ‏@ ytntr42dk

Kadın ile erkek arasındaki en büyük fark beynin yeri.. Tüm sorunlar bu yüzden...

MatmazelDuygu ‏@ MatmazelDuygu1 sa

Her elde edilmesi zor hatunun geçmişinde ona ... etmiş biri vardır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Hükümetin Alkol Yasağına Twitter'dan Rekor Tepki

Metin Uca ‏@MetinUca
Sorun Reyhanlı’yı alkol yasağı ile unutturmaya çalışmaları değil senin oy verirken ne Reyhanlı’yı ne de alkol yasağını unutmaman kardeşim

PuCCa ‏@PuCCaa
Tek sorunumuz alkoldu zaten, simdi refaha ciktik.. Kadin cinayetleri; okuma yazma orani; cocuk tecavuzleri; issizlik hepsi cozuldu ohh be!

Fırat Çetin ‏@pakiteysis
Zaten karısını döverek öldürüp, 13 yaşındaki kız çocuklarına tüm kasaba tecavüz edenler hep 22′den sonra alkol alıyordu, iyi ki yasakladınız

resul ertaş ‏@resulertas
Saat 22:00′den sonra alkol satışını yasaklayan zihniyet ne içiyorsa asıl ondan içmek lazım. Belli ki iyi kafa yapıyor.

Onuralp Elgin ‏@dantelektuela
İçinde ne olduğu belli olmayan içecek ve yiyecekler yerine içkiye saldırıp gençliği koruyoruz naraları atmak rahatsız ediyor.

zaferalgoz ‏@zaferalgoz
Gece saat 22 den sonra ALKOL YASAK…Kim kazançlı çıkar bu isten???Tabii ki KARABORSACİLAR.Millet Saturune gidiyor nelerle uğraşıyoruz…

Selami İnce ‏@selamiince
AKP o kadar halkın sağlığını düşünüyorsa mesela asgari ücreti milletvekili maaşı seviyesine çıkarabilir. Alkol yasaklamayla olmaz o iş

Hasip Kaplan ‏@HasipKaplan
alkolde makul tüm düzenlemeleri destekledik,trafik makul sebepler ,alt kom.üst.kom.uzlaştık bu son dakika önergeleri samimiyetsizlik

Balçiçek İlter ‏@Balciceki
Nedir bu apar topar geçirilen alkol yasası? Dünyadaki bütün araştırmalar yasakla olmaz diyor peki nedir bu orantısız güç, nedir bu öfke?

Mehmet Coskundeniz ‏@@askdoktoru
Alkol yasağını unutmak için içmeye karar verdim.

T.C. Bedri Baykam ‏@meettheturk 
Getirilen alkol yasakları,AKP nin türban çıkışlarını demokratlık göstergesi sanabilmiş tüm saftirik liboş 2. Cumhuriyetçilere Hayırlı olsun!

CHP online ‏@CHP_online 
“Her bir bireyin yaşam tarzının teminatı biziz”,“Kimsenin yaşam tarzına müdahale etmeyiz, edilmesine de müsaade etmeyiz” Kim demiş olabilir?

Ali Demircali ‏@AliDemircali 
AKP’nin verdiği önergeye göre,içki satışı artık 22.00 ile sabah 06.00 arasında perakende olarak yapılamayacak.Bu diktatörlük değil de nedir?

Kubilay Tümen ‏@kubilaytumen
Saat 22′den sonra alkol satışının yasaklanması kişilerin sosyal hayatına ve özgürlük alanına faşist müdahaledir. Umarım yanlıştan dönülür.

Koray Peközkay ‏@koraypekozkay 
Saat 21′den sonra haydariyi de yasaklasınlar… Yoksa ben kendimi tutamam, haybeye iki sene hapis yatmiym…

omur gedik ‏@omurgedik
Haydi gel içelim diye bir şarkı da vardı ama!

nazli ilicak ‏@Notredamedesion
Saat 22den sonra bira bile satılmayacak Bunu normal karşılayamayız Evde davet veriyorsun bira ya da şarap bitti.. Ne yapacaksınız?

Akasya Asıltürkmen ‏@Akasyaa
Restaurant ve barlarda yasak değil ama herhalde. G. Afrika’da da yasaktı. Pazar günleri ise tam gün yasaktı içki satışı marketlerde

eksihabermas ‏@eksihabermas
Kürtaj ve alkol konularındaki iktidar eleştirisi sadece Uludere ve Reyhanlı üzerinden olursa zamanlama dışında yaptıkları doğru iması çıkar.

SelimÇiprut ® ‏@SelimCiprut
Alkol kullanmayan adam bile bu yasaklardan sonra alkole başlayacak,olacak olan bu…

Gökhan Vots ‏@GokhanVots 
Her kadeh bir Reyhanlı’dır…

ahmet mümtaz taylan ‏@taylan1789
İçkinin aklına değmediği insan kaldı mı memlekette? Alkol sektörü trilyon harcasa bu etkiyi yaratamazdı… Alkolün altın yılları başlıyor…

Meral Akşener ‏@meral_aksener
Yeni kutuplaşma konumuz “alkol kullanımı” asıl sorunların üzerini örten yeni şalımız hayırlı olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1.
13931Retweet
 mehmeturgut16604
RT
Hepimizin
bildiği nedenlerden ötürü duyduğum rahatsızlık nedeniyle NTV'de yayınlanan
Mehmet Turgut'la FalanFilan programına son veriyorum.
03.06.2013
16:10Retweet

2.
8326Retweet
 okanbayulgen9955 RT
Sayın
Basın Mensupları! Ölüm ve yaralanma haberleri geliyor. İnsanlara doğru bilgi
aktarmak için hemen canlı yayınlara başlanmalı!
03.06.2013
01:02Retweet

3.
7531Retweet
 okanbayulgen9073 RT
Büyük
kanallar haber merkezlerini harekete geçirmeli! Karanlıkta bırakırsanız bu Kaos
çok daha büyüyecek! Kimin ne yaptığı belli değil!
03.06.2013
01:05Retweet

4.
7442Retweet
 dilaraeldas8435 RT
Cok
sevdigim, yillardir calistigim kanal NTV'yi, okulumu biraktim. Istifa ettim.
Sanirim simit satmam gerekecek.
03.06.2013
13:06Retweet

5.
7388Retweet
 okanbayulgen8967 RT
Basın
şu anda!Yarın değil!Canlı yayınlara başlamalı! Arabuluculuk yapmalı! Halkın
sesine kulak vermeli! Siyasi,halk,polis barışını
sağlamalı
03.06.2013
00:17Retweet

6.
7256Retweet
 levent_kazak8743 RT
bir
başbakanın, ülkesindeki isyanı bastırmak için kendi seçmenini sokağa dökeceğini
söylemesi suçtur, iç savaşa teşviktir.. #tayyipistifa
03.06.2013
12:39Retweet

7.
6973Retweet
 ahmethc8304 RT
cumhurbaşkanı
bugün konuşmazsa ne zaman konuşacak... cumhurbaşkanı'nın görevi köprü ismi
açıklamak değildir. @cbabdullahgul
02.06.2013
23:59Retweet

8.
6668Retweet
 selcukerdem7929 RT
Taş
atmayalım, espri atalım, orantısız zeka kullanalım!
03.06.2013
16:19Retweet

9.
6342Retweet
 AlucardTurkiye5862 RT
@okanbayulgen
@eceerken @memetalialabora szdn szn giblrdn sorulck hesplar!
#24saatiçindeistifaet RTÜK'ten Halk TV'yehttp://t.co/IAJHW4yMN0
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Özcan
Aşkın ‏@maykozcan3
dk
kaç
günden beri direniyoruz perişan olduk mk...kiralık toma arıyoruz neyse parası
verelim haksızlık yapmayn lan #direngeziparkı #direnizmir

kamuran
önal ‏@kuaforkamuran9
dk
Bu
yüzden izmir,in kızları bu kadar güzeller, yüreklerinde vatanı ve atatürk
sevgisi var. GÜZELİM ÇÜNKİ GAVUR İZMİRLİYİM... #direnizmir

Gezigen ‏@ota_boca_salcha
11
dk
Gündoğdu'ya
gidecek İzmir Halkı'nın dikkatine. Bugün kitabınızı evde okumayın, İzmir'in
ömürlük manzarası ile Kordon'da okuyun #direnizmir

İsmail
mi Abi ? ‏@MRTEZR
12
dk
#direngeziparkı #direnankara #direnizmir #occuypgezi Bu söz sadece Esad
için miydi acep? Yoksa biz yanlış mı anladık?

Caner
Türkmen ‏@Cnrtrkmn12
dk
İşte
biz kötü günde hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz T.C. vatandaşıyız! #direntürkiye #direnistanbul #direnizmir #direnankara

Mehmet
Öksel ‏@kucukesnafmemo15
dk
Izmirde
eli sopali saldirganlar polismis(!). Ah be kardesim desenize bastan tamam
sorun(!) yok o zaman. #direnizmir

davras ‏@tombrax1
20
dk
TOMA1
Su depona biraz Talcid ve süt karıştır. gençler bişi denicek #direnizmir #direngeziparki

mete
baydoğan ‏@metebydgan22
dk
tava
çatlayıncaya kadar ampul patlayıncaya kadar... #direnizmir #BizDeğilPolisEveDönsün #EylemVakti

The Last
Çapulcu ‏@canimnaber24
dk
Doğduğumdan
beri üzerime yapışan enerjisizliği şu direnişle attım. #direnankara #direngeziparki #direnizmir #direntumiller #boykotmedya

bahar
aksu ‏@SpriNg_033525
dk
tayyipin
ampulüyle değil Atamın gözlerinin mavisiyle aydınlanırız biz tayyipppp #1MİLLETUYANIYOR #direngeziparki #direnizmir

Çapulcu ‏@cansugokce_
28
dk
biber
gazından kafam kıyak diyip kolay soru soran canım hocam, seni çok seviyorum! #direnizmir

günalcirdi ‏@gnlcirdi
31
dk
simdi
esim dostum beni yastayim saniyor FAS'tayim hickimse bilmiyorrr
soz
muzik : rte #direnizmir #direngeziparki

Hursel
Cay ‏@koaservat35
dk
İstesek
neti keserdik demiş arınç. Hala anlamamışlar geriler. İşte bu yüzden
alanlardayız. #occupturkey #direnizmir

mirzatataç ‏@mmiirrzzaatt
37
dk
"Tayyip!!
Bizler gibi 3er çocuk daha istermisin? " #direngeziparkı #direnantrikot #direnizmir

Burak
Amanlar ‏@herkesebipopi
40
dk
Sıksana
sıksana biber gazı sıksana. Maskeni çıkar, jopunu bırak delikanlı kim bakalım.
#direnantalya #direnizmir #direnbesiktas

gaye
abun ‏@gaye_abun40
dk
Annemin
bugunku nasihati: -gaye sacini topla,sacindan tutarlarsa suruklerler. #direnizmir
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Özge
Büyük ‏@ozgebuyuk6
sa
Bazıları
Anıtkabiri'i yıkarız demişti.Tamam, kovayı bezi verelim,merdivenlerden başlayın
yıkamaya. İyi yıkayın, kontrol etcez #direniyoruz

Uluç
Burak Kurt ‏@Ulay355
dk
BİZDEKİ
BU AĞAÇ SEVDASI ZAMANINDA ASTIĞINIZ FİDANLAR İÇİN...!!!! #BuMilletBuOyunaGelmez #direnizmir

Hatice
Denizhan ‏@HtcDnzhn
7
dk
Tayyip
tayyip kalksana, Gaz bombası atsana, Şeriat hayali elden gidiyor, Tomalarla su
sıksanaaaa #direnizmir #direnankara #direngeziparkı

Gülçin
Eriş ‏@metogirll3
dk
gercekten
de cok marjinaliz. bildigin ders calisiyoruz gundogduda. #direngezi #direnizmir pic.twitter.com/wPB0t0MyPk

EsisOcakDışı ‏@esisreis3
Haziran
Boynumdaki
kravat boğazımı hiç olmadığı kadar sıkıyor bugün. Elbet akşam olur. #direnbesiktas #direnankara #direnizmir

Çapulcu
Onur ‏@1925_onur
55
sn

5
ağaç için savaşmak 5 torba kömür için domalmaktan iyidir.. #EylemVakti #Direnİzmir

Çapulcubey Ege
Akkuş ‏@VivereEstMori4
dk
Bugün
bol bol kurufasülye yiyip, yarın polise gaz bombası atmayı düşünüyorum. #direnizmir #eylemvakti #occupyturkey

Gözde ‏@Gozde_289
dk
#direnizmir
Küçükken ışıkları yakıp söndürdüğümde annem yapma AMPÜLÜ PATLACAKSIN DERDİ ŞİMDİ
ANLIYORUM NE DEMEK İSTEDİĞİNİ..

Mert Yıldız
Çapulcu ‏@malifalitiqo37
dk
Alkolikler
, ayyaşlar , çapulcular olarak #direniyoruz

çapulcu
bapsungur ‏@bapsungur8
sa

Bu
günlerde nasılsın sorusunun yanına direniyormusun hala sorusunu da ekler olduk!
çok şükür çapulcuyuz. #direniyoruz #direngeziparki

Gülşah
Kaya ‏@gulsahky29
Şubat 12
243.
gün! Üstünü örtüp para almadık, emek çalmadık. Kupa iade edip oynamadık, adam
satmadık. Lobi yapmadık, kayıp belgemiz yok. #direniyoruz

Sebati ‏@birazspinozist
6
sa
Biz
90'lar ne ara bu kadar yaratici olduk(:? Direnmek yaramis resmen. #direnankara #direnistanbul pic.twitter.com/Y4omqcYwRP

ayça
örer ‏@aycaorer31
Mayıs
Devlet
şafak operasyonlarına alışıktır, idamları sabaha karşı yapar, evleri sabaha
karşı basar, Gezi'ye sabaha karşı girer. #DirenIstanbul

ayça
örer ‏@aycaorer
31
Mayıs
Biz
çocuklarımıza onurlu bir gelecek bırakacağız, siz AVM. #DirenGeziParkı #DirenIstanbul

İKİ
AYYAŞTAN BİRİ ‏@erhndmr
1
dk
Polisler
bu kadar korunucağına babaları biraz korunsa bu olaylar olmazdı ne cektin be
polis : ) #direngezi #direnistanbul #bubirsivildirenis

Samet
Yankın ‏@SmTyNkN3
dk
Kask
numaraları neden silindi? Ben silmedim yaa kuzenim silmişşş #direnistanbul

Berat
Öztarhan ‏@BeratOztarhan
16
dk
Bence
hep beraber Davosa yerleselim. Oraya gelmem demisti. #direnistanbul #direngezi #direnturkiye

çapulcunun
teki ‏@solmazcicek1
sa
çirkin
basbakan yoktur, az ayran vardir. #gazageldik #direntürkiye #dictatorerdogan #direndersim #direnistanbul

T.C Özlem
Gülmez ‏@ozlemgulmezz
1
sa
Ülkede
milli gelir çok yükseldi kişi başna 2 Toma düşüyor #direnistanbul #direnankara #direnhatay #direniskenderun #direnısparta #direnbursa
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

-Arkadaşlar Taksim'e anneler gitmiş, ayakkabıları çıkarmadan girebiliyo muyuz? Kesin bilgi verin acil.

-Anneler varsa ben çekiliyorum arkadaşlar, bu yaştan sonra "Bak Nurten'in oğlu nasıl tekmeliyor biber gazını, biraz örnek al" filan çekemem.

-EVLADIM SPREYİ İDARELİ KULLANSANA YARIN DA YAZARSIN!

-Gezi'de anneler orantısız şefkat uyguluyor!

-Anneler sorarsa duvarlardaki küfürlü şakaları biz yazmadık beyler, sabahçılar yazmış diyelim. Kimse satış yapmasın.

-Çadırların üzerine dantel sermek isteyen anneler direnişe geçti! ''Dantel sermek hakkımız! Söke söke öreriz!'' sesleri yükseliyor...:))

-Gezi Parkı'na gelen anneler sert konuştu: "Terli terli direnmeyin, hasta olursunuz!"

-"Arkadaşlar soğuk su içenler revire gitmesin.!!! Anneler orda pusuda bekliyor,gelene terlik atıyor.!!"

-Bugün gezi rahat uyuyacak anneler evlatlarının üzerini örtecek.

-Tayyipten yeni açıklama: Sevgili anneanneler lütfen kızlarınızı ve torunlarınızı evlerinize çağırın.

-Terlikle yüz metreden kafaya nişan alabilen anneler de meydanda, şimdi onlar düşünsün.

-Arkadaşlar Taksim'e anneler gitmiş, ayakkabıları çıkarmadan girebiliyo muyuz? Kesin bilgi verin acil.

-Anneler çocuk, çocuklar ''DEVRİM'' yapar!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.