Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadının yaşça büyük olması ilişkilerde sorunlar doğururmu

meleklerdengeldi

Önerilen İletiler

arkadaşlar merhabalar sizlere sorularım olucak ben 56 yaşıma geldiğimde kendimden 16 ve 17 ve 15 14 13 12 11 10 yaş küçük insanlarla çıkmak isterim ve onlarla sevgili olmak isterim bu benim istediğim ama ben 56 ve 54 53 56 57 yaşlarındayken çok bakımlı bir kadın olursam çok güzel olursam uzun boylu olursam adam benimle çıkarmı ben aşkta yaşı kesinlikle sorun etmem aşkta yaş bana öre çok uzak ama neden toplumda hep erkekler büyük oluyor yai hep evliliklerde ilişkilerde hep erkekler büyük oluyor kadınlar 3 v4 5 13 yaş küçük oluyorlar nedeni nedir bunun ben yaşlı bir adamla çıkmam ve sevgili olmam 56 yaşındaykende ve adamı kendime aşık edebilir miyim ve aradaki yaş farkını sorun etmem ve ben 56 ve 57 yaşında iken 39 yaşında bir adamla evlenmek isterim. Onun dediklerini istediklerini karşılayabilirim ve yaşadığı topluma saygı duyarım saygım sonsuzdur

erkekler olgun kadınlardan hoşlanıyormuş diye duydum doğru mudur Ben erkeğin istediği gibi davranırım. O zaman sorun olur mu aramızda ve annesi ve babası tepki ben bazı insanlara sordum bazısı dediki ben 39 yaşında olsam kendimden büyük olgun bir kadınla çıkmam ve kadın kendine bakmaz dedi ve biriside dediki toplum içine nasıl çıkıcaksın adamın ailesini ancak rest çekip ikna edebilirsin yani eğer malkın mülkün varsa paran varsa adamla evlenmene izin verir ailesi dedi ve biriside dedi psikolajik ve fizyoljik olarak olmaz dedi ve biriside dedi sen 56 yaşında olsan adamda 39 yaşında olucak o zaman adamın yanında annesi gibi durursun dedi yani bütün bunlar ben 56 yaşındayken 39 yaşında bir adamla evlenmieceğim anlamınamı geliyor bazılarıda dediler anneleri babaları sorun eder diye göze çok batarsınız diye bazılarıda dedi hiç kimsenin ailesi buna izi vermez dedi ben çok bakımlı olsam kendime dikkat etsem ve iyi kalpli olsam anlayışlı olsam ve ailesine ve kendisinin görüşlrinede sagı göstersem ve adamın çocukluklarını görmezden gelsem yinedemi olmaz neden ailesi izin vermez

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar merhabalar sizlere sorularım olucak ben 56 yaşıma geldiğimde kendimden 16 ve 17 ve 15 14 13 12 11 10 yaş küçük insanlarla çıkmak isterim ve onlarla sevgili olmak isterim bu benim istediğim ama ben 56 ve 54 53 56 57

.

.

.

olsam anlayışlı olsam ve ailesine ve kendisinin görüşlrinede sagı göstersem ve adamın çocukluklarını görmezden gelsem yinedemi olmaz neden ailesi izin vermez

B) takdir ekşicilerden, karar sizden.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de gayet ciddi cevap verdim.

demek istediğimi kısaca anlatmak istedim, anlaşılmamış özür dilerim.

bana bir sorudan çok bir çıkış yolu aramak olarak geldi yazdıklarınız, sadece siz yaşayın ve görün demek istedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir adamda bana şunu yazdı 39 ile 56 olmaz..

bunu 39 da istemez..başlarda ister gibi görünsede zamanla(kısa zaman)istemez..

aile ,toplum,tüm tanıyan tanımayn buna bunu der..

mesela sen... tam objektif olarak cevapla..

senin oğlun böyle bir duruma gelse.. ne dersin?

adam bunu yazdı baan ben adamın başını almam adamı kaçırmam adamın beynini çalmam ben yinedemi olmaz ya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D bence erkekte kadında bakımlı olmalıdır, yas sorun olmadı bnım ıcın , umarım ılerde de olmaz ..
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

yani adamın ailesi eğer bana derlerse sen oğlumuzla kesinlilkle evlnemezsin oğlumuzdan çk büyüksün asla iz,in vermeyiz derlerse ne yapıcam ve adam benimle yine evlenirmi evlenmezmi ben 56 ve 57 yaşında değilim bir adamda dedi bana bugün ya o erkek ailesine güveniyordur ondan seninle evlenemez yada güveneni yoktur kendine dedi ve benim kuzenim var kuzenim var isminin baş harfi ö sordum ona senin 39 yaşında bir oğlun olsa oğlunun kendisinden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla çıkmasına aşk yaşamasına evlenmesine izin verir misin dedim oda hayır kesinlikle ölürümde vermem izin öldürsünler beni hayatta izin vermem dedi ya böyle düşünenler olursa ben o anneleri nasıl ikna edicem eğer kendime bakarsam çok bakımlı bir kadın olursam eğer kişisel temizliğime bakarsam çok güzel görünürsem yinedemi olmaz terbiyeli konuş benimle hakaret edemezsin bana ve çoğu erkek maddi çıkar ve menfaat için çıkarmış yani ben 56 yaşındayken 39 yaşındaki adamlarında elinde maddi özgürlükleri tabkide oluaktır o zamanlar o adamlar bana bakmazlarmı bennden hoşlanmazlarmı benimle evlenmezlermi eğer kendime kişisel olarakda baksam spor sdolarında vücudumu korusam fit olmaya çaışsam yinedemi olmaz neden bu iş o kolay değil anlamadım bazı erkekler biz maddi çıkarımız yokyur biz olgun kadınlarla evleniriz çıkarız diyorlar eee ya adam maddi durumuma bakmazsa eğer maddi özgürlüğü varsa adamın ben geleceği ve ileriyi düşünen insan olduğum için bunlarıda göz ardı etmemek istedim ve sormaya başladım araştırıyorum hep eğer ben evlenirsem erken yaşda ben 56 yaşındayken veya 57 yaşındayken kocam ölürse ve boişanma söz konusu olur ise ondan bütün bunları düşüüyorum hayatta yalnız kalmamak için bütün bunlar düşünüyorum benim param olsa adamınde maddi özgürlüğü olsa neden parama bakkasınki allah allah hem adamın maddi durumu kötü ise tamam bakabilir ama duygusal bir bağ oluşmazmı aramızda duygusal bir yakınlaşma sizce olamazmı yani her şey olan bu dünyada budamı olamaz neden insanlar bu kadar ön yargılı nedden kültür bakımından etkilermişim ben adamı o zamana kadar cildim çökmezse güzelliğimi koruyabilirsem yinede güzel olur muyum yani yinede etkileyebilir miyim çevremdeki 39 yaşındaki erkekleri ve çok kendimi korusam şimdiden cilt kremleri sürsem olmazmı belki yaşlıykende bana adamlaer aşık olucaktır allah aşkına yaş farkı sorun mu çıkartır neden ben büyük olunca kıyamet mi kopucak 39 yaşında bir adamı sevmicek miyim onunla duygusal bağım olmucakmı onun ailesi izin vermezse belki yaşlanıykende güzl olucam allah bilebilir bunu belki yaşlıyken yaşımdan göstermicem ama o zaman eden erkekler olgun bakanlar için bakımlı ve güzel çekici olursalar diyor neden nedenini söyler misiniz kim diyor bir olgun kadın genç bir erkeği bilgiliği ile kültürü ile etkleyebilir diye belki güzel çekici olabilirsem yinedemi olmaz 39 yaşındaki adamın ailesi çevresi ve arkadaşları toplum çevresi bunu kaldıramazsa ne olucak adam o zamandamı benden ayrılır ve adam sizce toplum çevresine aile çevresine akrabalarına söz geçirebilirmi o zaman adam beni terk mi edebilir ve ne gibi sorunlar çıkar ya adamın ailesi kızarsa sen 39 yaşındasın diye 56 yaşında veya 57 yaşında kadınla nasıl evleneceksin o senden 16 ve 17 yaş büyük derseler yine adam o konuda toplumu ve çevresini ailesini düşünmezmi ve dinlemezmi yinedemi benimle evlilik kararı almazmı ve benimle ömür boyu mutlu bir yaşam mutlu bir evlilik sürdüremezmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ve neden işim zor ve ve bir şimdi bir adamda yazdı ama ülkemiz bunu kaldırıcak bir potansiyelere sahip değildir ve adamın yalnız olması gerekir sen o yaşda ien seninle evlenebilmsi için veçocuk istememesi gerekebilir dedi ve ailesi dedi nedir şimdi bu ben o yaşlarda iken 39 yaşındaki bir adamla evlenirsem bütün inanlar bana karşımı çıkıcak bütün insanlar bana hesapmı sorucaklar kızgın gözlerlemi bakıcaklar ve ve adam da şöyle dedi bir adamda şunu yazdı bana ben 39 yaşındayken kendimden 15 yaş büyük biriyle ilgilenmem ve evlenmemde.maddiyat çok önemli değil.39 yaşına kadar gelmiş insan,yeterince geçimle hayatın geri kalan kısmınıda idame ettirebilir.bence siz bu sorularınıza cevapları hep aynı şekilde almışınızdır.aradki yaş farkını 3-4 deseniz sorun yokta 15-16 yaş çok fazla.hem 39 yaşınada iken ve hayatımın en verimli çagında iken 55 yaşında verimliliğini %20 lere düşürmüş bir bayana evet diyebilmem için ya hayattan bir beklentimim kalmaması lazım.kusura bakmayın ama meyve bile yerken buruşuk,çürümeye yüz tutmuş meyveyimi yersiniz yoksa dalından yeni koparılmış taze bir meyveyimi tercih edersiniz.39 yaşınadki bir adam kendinden küçük birini,55 yaşınadki bir kadından da yine kendinden küçük birini tercih eder ama bu ilişki dostluktan öteye gidemez.benim şuanda 42 yaşında bir bayan arkaşım var.benden tek beklentisi taze kanımdan faydalanmak benim ise onun olgunluğundan tecrübelerinden faydalanmak.ama ilişki sadece bu kadar.sonunda evlilik olmaz.neyse siz ne istiyorsanız onu yapın, yada başka soru sorun.

ve ya bu adam gibi düşünenler olursa ve düşüenenler olurmu eğer ben hayata pozitif bakarsam iyi geçinirsem eğer mutlu olursam hayattan zevk almasını bilen bir kişi olursam o zaman o yaşlarda iken ben 39 yaşındaki adamlar bana bakarlarmı ve evlilik yaparlarmı benle ve günümüz şartları bunu kaldırmaz.39 yıl beraber yaşadığım ailem tarafından dışlanırım, ülke geleneklerimiz hayatımı bunaltır.ya ülkeyi terkedersin yada hayatı terkedersin.evlilik dışında kısa bir sürel, her türlü aşk yaşanabilir ama konu evliliğe gelince emin ol,kimse peygamber değil.hem evlilik o aşıkıda bozar.düşünsene adam 45 yaşlarında iken kadın 62 lari geçmiş ve tamamen bitmiş olacak ve adam bu seferde kendi akranlarına gözünü kestirecek ve kadınına olan aşkını bitirecek dedi ve beni o yaşlarda iken 39 yaşındaki erkeklerde tercih ederlermi ve aileleride tercih etmezse nasıl ikna ederim ailesini vede kendime baksam ve adama fiizksl ve kişisel özelliklerimden bahsetsem o adamlar benden etkilenirlermi ve beni tercih ederlermi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
Misafir Hapı yutmuş

Neden olmasın ben 24 yasında bir erkeğim ve kendimden 17 yaş büyük bir kadına ilgi duyuyorum öyle cok cokta bakımlı alımlı biri değil bununla ilgisi yok zaten öyle istesem 19 22yaş arası cıtır dolu ama o kadın gecsin karsıma bana ömür boyu birseyler anlatsın isterim bana isterim açılmamda imkznsız gibi duruyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

yani adamın ailesi eğer bana derlerse sen oğlumuzla kesinlilkle evlnemezsin oğlumuzdan çk büyüksün asla iz,in vermeyiz derlerse ne yapıcam ve adam benimle yine evlenirmi evlenmezmi ben 56 ve 57 yaşında değilim bir adamda dedi bana bugün ya o erkek ailesine güveniyordur ondan seninle evlenemez yada güveneni yoktur kendine dedi ve benim kuzenim var kuzenim var isminin baş harfi ö sordum ona senin 39 yaşında bir oğlun olsa oğlunun kendisinden 16 ve 17 yaş büyük bir bayanla çıkmasına aşk yaşamasına evlenmesine izin verir misin dedim oda hayır kesinlikle ölürümde vermem izin öldürsünler beni hayatta izin vermem dedi ya böyle düşünenler olursa ben o anneleri nasıl ikna edicem eğer kendime bakarsam çok bakımlı bir kadın olursam eğer kişisel temizliğime bakarsam çok güzel görünürsem yinedemi olmaz terbiyeli konuş benimle hakaret edemezsin bana ve çoğu erkek maddi çıkar ve menfaat için çıkarmış yani ben 56 yaşındayken 39 yaşındaki adamlarında elinde maddi özgürlükleri tabkide oluaktır o zamanlar o adamlar bana bakmazlarmı bennden hoşlanmazlarmı benimle evlenmezlermi eğer kendime kişisel olarakda baksam spor sdolarında vücudumu korusam fit olmaya çaışsam yinedemi olmaz neden bu iş o kolay değil anlamadım bazı erkekler biz maddi çıkarımız yokyur biz olgun kadınlarla evleniriz çıkarız diyorlar eee ya adam maddi durumuma bakmazsa eğer maddi özgürlüğü varsa adamın ben geleceği ve ileriyi düşünen insan olduğum için bunlarıda göz ardı etmemek istedim ve sormaya başladım araştırıyorum hep eğer ben evlenirsem erken yaşda ben 56 yaşındayken veya 57 yaşındayken kocam ölürse ve boişanma söz konusu olur ise ondan bütün bunları düşüüyorum hayatta yalnız kalmamak için bütün bunlar düşünüyorum benim param olsa adamınde maddi özgürlüğü olsa neden parama bakkasınki allah allah hem adamın maddi durumu kötü ise tamam bakabilir ama duygusal bir bağ oluşmazmı aramızda duygusal bir yakınlaşma sizce olamazmı yani her şey olan bu dünyada budamı olamaz neden insanlar bu kadar ön yargılı nedden kültür bakımından etkilermişim ben adamı o zamana kadar cildim çökmezse güzelliğimi koruyabilirsem yinede güzel olur muyum yani yinede etkileyebilir miyim çevremdeki 39 yaşındaki erkekleri ve çok kendimi korusam şimdiden cilt kremleri sürsem olmazmı belki yaşlıykende bana adamlaer aşık olucaktır allah aşkına yaş farkı sorun mu çıkartır neden ben büyük olunca kıyamet mi kopucak 39 yaşında bir adamı sevmicek miyim onunla duygusal bağım olmucakmı onun ailesi izin vermezse belki yaşlanıykende güzl olucam allah bilebilir bunu belki yaşlıyken yaşımdan göstermicem ama o zaman eden erkekler olgun bakanlar için bakımlı ve güzel çekici olursalar diyor neden nedenini söyler misiniz kim diyor bir olgun kadın genç bir erkeği bilgiliği ile kültürü ile etkleyebilir diye belki güzel çekici olabilirsem yinedemi olmaz 39 yaşındaki adamın ailesi çevresi ve arkadaşları toplum çevresi bunu kaldıramazsa ne olucak adam o zamandamı benden ayrılır ve adam sizce toplum çevresine aile çevresine akrabalarına söz geçirebilirmi o zaman adam beni terk mi edebilir ve ne gibi sorunlar çıkar ya adamın ailesi kızarsa sen 39 yaşındasın diye 56 yaşında veya 57 yaşında kadınla nasıl evleneceksin o senden 16 ve 17 yaş büyük derseler yine adam o konuda toplumu ve çevresini ailesini düşünmezmi ve dinlemezmi yinedemi benimle evlilik kararı almazmı ve benimle ömür boyu mutlu bir yaşam mutlu bir evlilik sürdüremezmi

Siz bence yalnız kalmaktan korkuyorsunuz. Yalnız kalmamak ve her isteğinizi karşılıksız bırakmayacak biri istiyorsunuz. Birinin size mutlaka mezara kadar eşlik etmesini istiyorsunuz. Yalan yok bende çoğu zaman düşünüyorum olsa diye . Genç kızların burnu havada , uçuyorlar. Biraz olgun bayan her konuda yere basan isteklerde bulunur. Sadakat saygı ister. Bende olgun biri ile olmak isterim ömür boyu. 15e kadar fark olabilir sanki. Ama toplum konusunda birşey düşünmedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.