Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İngiltere'de Eğitim

sako

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar,

İngiltere'de lisans veya yüksek lisans okumak isteyenler için faydalı olabileceğini düşündüğüm bir üniversite sitesini veriyorum, siteleri Türkçe'ye tercüme edilmiş o yüzden İngilizce bilmeyenler için de anlaşılması kolay olur:

Welcome to the Turkey pages of the UCLan website!

"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır.

-http://www.uclan.ac.uk/information/international/turkey/index.php-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

İngiltere'de eğitim ve yurtdışında eğitim ve dil okulları hakkında bilgi almak için Boa Lingua Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın sitesinden faydalanabilirsiniz.Sitede oldukça detaylı bir şekilde İngiltere'de eğitim, İngiltere'de şehirlere göre yaşam, dil okulları ve okulların tanıtımına dair geniş bir yelpazede, çok çeşitli bilgi bulabilirsiniz. Diğer ülkeleri merak ediyorsanız onlarla da ilgili aynı detaylara ulaşabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İngiltere'de eğitim ve yurtdışında eğitim ve dil okulları hakkında bilgi almak için Boa Lingua Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın sitesinden faydalanabilirsiniz.Sitede oldukça detaylı bir şekilde İngiltere'de eğitim, İngiltere'de şehirlere göre yaşam, dil okulları ve okulların tanıtımına dair geniş bir yelpazede, çok çeşitli bilgi bulabilirsiniz. Diğer ülkeleri merak ediyorsanız onlarla da ilgili aynı detaylara ulaşabilirsiniz.

Boa Lingua'nın facebook sayfasından da yararlanabilirsiniz. Orada da okullar ve programları hakkında detaylı bilgiler bulunuyor ve neredeyse tüm anlaşmalı okullarının fotoğraf albümleri var. Onlar da baya bir fikir veriyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • Admin

Arkadaslar bence manchester en iyisi bu is icin. Cunku bi ogrenci icin her zaman harcamalari cok onemlidir. Manchester gercekten ucuz bi yer oyle ki kiymanin kilosu turkiyede 27 lirayken burda 4 pound gibi cuzi bi rakam original.gif burda ogrencinin fix yemegi kiymali makarna kahkaha.gif

Bizim zamanımızda Türkiye'de öğrencinin fix yemeği Kurufasulye Ekmekti... kahkaha.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.