Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bebeğim benim...

güzelyaz

Önerilen İletiler

• Cevaplar 50
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...

Peki ya bigün biri seni aldatirsa.. yok simdi kadin erkek iliskisini demiyom... Aman bosver mi dersin...

Ben demem.. bos zamanimda oturur ölcer bicerim.. niye böyle oldu?? Hatam var mi falan diye...

Ama tabi ki öncede dedigim gibi senin saydigin özellikler genellikle Tas kalplilerde var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir ßL@D€-RUNN€R

benim kalbim seni ilgilendirmez sevdiğim ve beni seven kişileri ilgilendirir...

arkadaşlıklarımı o kadar sağlam temeller üzerie kurarım ki asla yıkılmaz....

hatalarımdan ders çıkarmak umrumda deil ben buyum beni seven böyle sever...

yerinde çekerim restimi ki herkes ağırlığımı bilir...

;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim kalbim seni ilgilendirmez sevdiğim ve beni seven kişileri ilgilendirir...

arkadaşlıklarımı o kadar sağlam temeller üzerie kurarım ki asla yıkılmaz....

hatalarımdan ders çıkarmak umrumda deil ben buyum beni seven böyle sever...

yerinde çekerim restimi ki herkes ağırlığımı bilir...

;)

Ay kalbini kirdim... ya pardon o zaman.. Yanlis anlama ya... Bide bana ben cabuk alinmam demistin...

Ama bak o zaman senin kalbin beni ilgilendirir cünkü bende seni seven biriyim... Taman mi???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir ßL@D€-RUNN€R

sevdiğin için saol :) bende severim seni

ama bi şeyi ihmal etmişsin o göz kırpmasını nie yaptım :D alınmadığımı gostermek için :D

kalbimde kırılmaz çeliktendir ancak içerden girip yıkabilirsin ve anahtarına sahip olan yıkar onun anahtarıda başkasında :D

tamammmmmmmmmmm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben internet üzeri dostluga pek inanmazdim.. hep normal hayata tanisdigimi kisilerle chatlesirim.. ama bu site herseyi degistirdi.. Sende bu sitede benim icin özel dostlardan birisin.. hem zaten sayisi 5 i gecmez sevdiklerimin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

benim çii anne oldu,nine oldu ve en sonunda rahmetlide oldu :( şimdi dışarda yavrularını görüyorum sanki çii gelmiş gibi.ahh hatıralar resimler ve bu yazılar kaldı çiden bana...sanmayın yaşlılıktan öldü daha gençti benim kedim ama iyiler uzun yaşamazmış ya benim kızımda öyle oldu malesef :noexpression:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sevgili güzelyaz, sanki bir romanın sayfaları gibiydi! Okudum okudum... ''Çi'' yi...:)) Gözümde canlandırdım.. Görmeden İçim çekti onu, okşamayı... Ama kaçınılmaz son, ister istemez üzdü beni.

:(

Tam da şu an MİA, hoop diye gelmez mi kucağıma.. ''mırrr mııırrr'' canım benim. Yumuşacık tüylü, hiperaktif, tatlı MİA' m benim... Kedisiz bir yaşam, bir ev... Düşünemiyorum.

MİA

dsc1095r.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili güzelyaz, sanki bir romanın sayfaları gibiydi! Okudum okudum... ''Çi'' yi...:)) Gözümde canlandırdım.. Görmeden İçim çekti onu, okşamayı... Ama kaçınılmaz son,

biliyormusun tülvent benim kızımında tüyleri uzundu:(renkleri çok özeldi yaa...dilerim seninki uzun yaşar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mia mia miaa özlemişim onu...:)

Mia benim kızım suşinin kızkardeşi...Suşinin annesinin bu yıl ki yavrularından.Onu görünce çılgına dönmüştüm, öyle tatlı bi yavruydu ki...Kendim sahiplenemeyeceğim için Tülvent'e gösterdim, görünce onun da dayanamayacağını biliyordum çünkü...:stuart:

Güzelyaz bak bu da benim kızım suşi...:)

74242_167937973235896_100000590831573_420805_696514_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mia mia miaa özlemişim onu...:)

Mia benim kızım suşinin kızkardeşi...Suşinin annesinin bu yıl ki yavrularından.Onu görünce çılgına dönmüştüm, öyle tatlı bi yavruydu ki...Kendim sahiplenemeyeceğim için Tülvent'e gösterdim, görünce onun da dayanamayacağını biliyordum çünkü...:stuart:

Güzelyaz bak bu da benim kızım suşi...:)

ne güzel yaa,bakışlarıda çok tatlı :wub: artık hepten aile olmuşsunuz siz bayıldım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.