Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DİPNOT

Önerilen İletiler

Önemli olan kağıttan kaplanın arkasında olanlardır.

Açarmısın sayın y.yılmaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İMAM değil HOCA efendi..bi yanlışlığı düzeltelim izninizle.. :D

İMAM iman edilen her söylediğine AMİN denilen..hoca ne olaki..hoca efendi..hocadan efendi olmaz..hoca MUAVVİYENİN yezidin çırağıdır vesselam.. :D

Saygıya değermi bilemem fakat sayın Fethullah Ağlayan gelsin kendisine anlatayım bu gezegende yaşadığı GERÇEĞİ..gelsin salya sümük anlattığı hayali hakkın gerçeğini,HAKİKATİNİ, göstereyim kendisine..benimde sevdam bu işte..:) gelsin yeterki TÜRKİYE,ye.. :D

Dayı, :)

Bulmuşsun bakıyorum beleş ''Aile İmamlığı ''nı, seçmişin hemen ağlayan hocaefendi hazretleri haşmetmeaplarını... :P:D

Sunayım heman saygılarımı. :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Can raşit canım raşit..:)

Aile imamı sadece cenazede ön plandadır..birde yasal olmayan nikahlarda ZARF,ı alırlar.. :D (zarfın içinde birkaç yüzlük(dolar yada TL) yoksa o nikahtada zayıflık vardır.. :D )

Not: Bu forumdanda şutlayacaklar en sonunda..konuları sulandırdık oldukça.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.konuları sulandırdık oldukça.. :D

Millet davaları sulandırıyor, biz yapmışız çok mu? Hem ironi yapmazsak, espri yapmazsak bu günlere nasıl katlanırız, mazallah kanser, verem neyin oluruz sonra Allah korusun( burada kulak çekilip(kendi kulağı baskasının değil), üç kere masaya vurulacak).

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim nutkum tutulmakla kalsa iyi, artık bu kepazelik karşısında tümden donup kaldım ya! Bu rezaletin eşi menendi görülmüş değil, böyle bir çukur, yerin dibi çirkef olamaz yahu!

ÖSYM açıklaması kanımı dondurdu! Bilgisayar sorularda yeterince harmanlama yapamamış! "Şifre görme özürlülere" açıklamasından sonra şimdi bu!

Bu bir kabus mu, uyanmak istiyorum! Ya böyle bir şey nasıl olur, yahu bu yeri yerinden oynatır, bu skandal filan da değil, bunun tanımı yok yahu! Yorum yapacağım, boşa gider. Başka bir şey yapsan Nisan geldi ya, yağışlar başladı derler bu yüz yoksunu, utanmazlar kümesi!

Diğer yanda kafes'ten tutuklu yargılanan (bu ülkede çocuğa toplu tecavüz edenler tutuksuz yargılanıyor) iki önemli komutanı aklayan rapor, beraat etmelerini önlemek için kasıtlı olarak balyoz dosyasına konulup gizleniyor. Hızlarını alamayıp bu komutanlardan birini balyozdan da yargılamaya kalkışılınca rapor tesadüfen ortaya çıkıyor.

Buna rağmen HÂLA RAPOR YERİNE GÖNDERİLMİYOR VE TUTUKLULUK DEVAM EDİYOR!

Koskoca ülke de sus, pus!

"Çatla Sodom Gomore, patla Bizans ve Roma" Sizler melaike imişsiniz, size bin kere taş çıkartan, size bin rahmet okutturan bir "cemaat" türedi artık! Rahat uyuyun, adı ahlaksız ve entrikacı olarak sizden çok anılmaya layık olanlar türedi, rahat uyuyun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

espri yapmazsak bu günlere nasıl katlanırız, mazallah kanser, verem

Tansiyon ve baş ağrısı yaptığı kesin. Bazen insan keşke bir odun, bir taş kadar duyarsız ve sorumsuz olabilseydim diye düşünmek istiyor. Böyle tiplere imreniyor mu, evet ya, valla bazen imreniyorum. Adam sağır gibi, her tarafı, sadece kulakları değil. Ne duymuş, ne görmüş, ne de biliyor. Bu tipleri star haber çıkarıyor hani... Gıpta ile bakıyor muyum bir an gelip, evet valla bakıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uzun zamandır yazdıklarını takip ediyordum farkındaysan..bundan sonra daha titizlikle takipteyim hemşomu..:)

Dayicuum, senin uşaklar çöprünün altina avize asmişlar, çöprü alti işil işil işildayi, üsti zifiru karanluk, ha bu işe ne deyisun? :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.