Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KİTABA İHTİYACI OLAN OKULLAR...

Önerilen İletiler

Selamlar...bu forumda olmasada farklı bir forumda uzun süredir kitap kıyafet yardımı yaptım..nasıl yaptım bulunduğum yerde herkeze esnafa söyledim kulaktan kulağa çabuk ulaştı MUŞ'a bayagı kitap ve kıyafet yardımı oldu tek sorun ilk önceleri ben kargo ücretlerini üstlenmişitm ama olay büyüdügü için beni aştı orada karşılıyan forumdan arkadaşlar ödemeyi üstlendi ama sonunda tıkandık...izmirde ellerinde kitapları olan çocuklar var bana yegenim tarafından haber verildi buradan bana ulaşırsanız kargo ücretini ödeyebilirseniz yönlendirebilirim..bundan sonrada toplıyacagım şeyleri yönlendirmeye çalışıyırım...sevgiyle kalın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar...bu forumda olmasada farklı bir forumda uzun süredir kitap kıyafet yardımı yaptım..nasıl yaptım bulunduğum yerde herkeze esnafa söyledim kulaktan kulağa çabuk ulaştı MUŞ'a bayagı kitap ve kıyafet yardımı oldu tek sorun ilk önceleri ben kargo ücretlerini üstlenmişitm ama olay büyüdügü için beni aştı orada karşılıyan forumdan arkadaşlar ödemeyi üstlendi ama sonunda tıkandık...izmirde ellerinde kitapları olan çocuklar var bana yegenim tarafından haber verildi buradan bana ulaşırsanız kargo ücretini ödeyebilirseniz yönlendirebilirim..bundan sonrada toplıyacagım şeyleri yönlendirmeye çalışıyırım...sevgiyle kalın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayın tekinicar yazmışsınız ama ne nerede oldugunuz,ihtiyaçlarınızın tam anlatımı size ulaşılabilecek bir adres tel v.s ve kargo ücretini karşılıyabilecekmisiniz ?size yolıyacaklarda küçük bir ögrenci toplulugu olucak...saygıyla sevgiyle kalın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

sayın tekinicar yazmışsınız ama ne nerede oldugunuz,ihtiyaçlarınızın tam anlatımı size ulaşılabilecek bir adres tel v.s ve kargo ücretini karşılıyabilecekmisiniz ?size yolıyacaklarda küçük bir ögrenci toplulugu olucak...saygıyla sevgiyle kalın...

merhabalar haala yardımlarınız devam ediyor mu acaba ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhaba,

Elinizde çocuk kitabı mevcut ise kargo ücretini ödemek kaydı ile alabilirim. Muğlada bir okula kütüphane oluşturuyoruz çünkü. Eğer başka yardım edebilecek forum üyesi arkadaşlar var ise bana burdan ulaşabilirler mi lütfen. Sevgiyle kalın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba Arkadaşlar, Ben Van'ın Çaldıran İlçesinde Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okunun bir öğretmeniyim.. OKULUMUZUN BİRÇOK YÖNDEN EKSİĞİ BULUNMAKTADIR VE BİZ ÖĞRETMENLER OLARAK BİR KÜTÜPHANE OLUŞTURMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ. FAKAT KARGO ÜCRETİ KARŞILAMAYA DA YETERLİ DEĞİLİZ. OKUL İÇİN ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ. SİZ DE BİZİM İÇİN BİRŞEYLER YAPMAK İSTERSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ. OKULUMUZ MERKEZİN BÜYÜK OKULU FAKAT ÖDENEĞİMİZ OLMADIĞI İÇİN MADDİ SIKINTILAR YAŞAMAKTAYIZ.. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba Arkadaşlar, Ben Van'ın Çaldıran İlçesinde Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okunun bir öğretmeniyim.. OKULUMUZUN BİRÇOK YÖNDEN EKSİĞİ BULUNMAKTADIR VE BİZ ÖĞRETMENLER OLARAK BİR KÜTÜPHANE OLUŞTURMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ. FAKAT KARGO ÜCRETİ KARŞILAMAYA DA YETERLİ DEĞİLİZ. OKUL İÇİN ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ. SİZ DE BİZİM İÇİN BİRŞEYLER YAPMAK İSTERSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ. OKULUMUZ MERKEZİN BÜYÜK OKULU FAKAT ÖDENEĞİMİZ OLMADIĞI İÇİN MADDİ SIKINTILAR YAŞAMAKTAYIZ.. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM..

arkadaşım bende öğretmenim 2-3 takım ansiklopedi birazda kitap gönderebilirim..hala ihtiyacınız varsa..kargo ücretinide öderim..özel mesajınızı bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

selam arkadaşlm siirtin pervari ilçesi ormandalı köyünde öğretmenlik yapmaktayım.okulumuz bu sene 8 yıllık oldu. birden çok ihtiyacımız var. ama en önemlisi şimdilik kitap okulumuzda kütüphanelerimiz boş bize kitap yardımı özelikle 100 temel eser yardımı yaparsanız çok seviniriz..şimdiden tşk ederiz yardımlarınızı 4 gözle bekleyecez .ama bizimde durumumuz yok eyer kargo ücretinide karşılarsanız bu seferlik çok sevinirm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

gerçi Siirt pervarideki arkadaşımın ihtiyacı daha acildir. onun ve onun gibi olan diğer arkadaşların ihtiyaçları karşılandıktan sonra benim okulumunda kütüphanesindeki kitap sayısını artırmak istiyoruz yardımlarınız varsa kargo ücretini (sadece PTT kargo geliyor) seve seve üstlenmeye hazırız!

Eruh İMKB YİBO ERUH / SİİRT

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

gerçi Siirt pervarideki arkadaşımın ihtiyacı daha acildir. onun ve onun gibi olan diğer arkadaşların ihtiyaçları karşılandıktan sonra benim okulumunda kütüphanesindeki kitap sayısını artırmak istiyoruz yardımlarınız varsa kargo ücretini (sadece PTT kargo geliyor) seve seve üstlenmeye hazırız!

Eruh İMKB YİBO ERUH / SİİRT

Merhaba,

Elimde çok sayıda ilk-ortaöğretim ders, kaynak, hikaye kitabı var. Almak isterseniz PTT ile kargoya verebilirim. Kargo ücretini karşılıyor musunuz?

Saygılar

Hülya Yuvalı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

merhabalar haala yardımlarınız devam ediyor mu acaba ?

merhabalar..çok uzun zaman oldu kusura bakmayın ...destekler kesildigi için artık neyazık ki yardımcı olamıyorum ama o tür bir paylaşım olursa direk olarak size ulaşacagım..iyigünler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Misafir zile.kuzalan.ilkoku

Tokat zile ilçesi Amasya sınırında dağlık ormanlık bölgede ulaşımı şehirle zor olan toplam mevcut u 10 olan tek sınıfı birleşti rilmis sinifli zile-kuzalan ilkokulu çocuklarına 1234, sibif hikaye kitabı ihtiyacimiz defter kalem ve okul çantası ayakkabı ihtiyacimiz vardır Hasan Nazlı 1234-a sınıf Öğretmeni

Tarih: Düzenleyen: Admin
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.