Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kendime İtiraflar

sleepwalker

Önerilen İletiler

- güzel espri yapıyormuşum öyle dediler geçen ince nokta yakalıyormuşum ama bazen kendim kendimden tiksiniyorum yaptığım espri için.

- zeki olduğumu söylüyorlar ama bazen salaklıklar da yapıyorum.örnek ; bunları yazmak gibi

- çoğu sevdiğimi üzüyorum, seviyorsam nasıl üzüyorum bu kadar..

- sol görüşlüyüm ama pek öyle davranmıyorum.

- miliyetciyim,ülkemi seviyorum ölecek kadar

- seviyorum birini belki şimdiye kadar kimseyi sevmediğim kadar ama belli edemiyorum..seven insan belli eder demi ama ben edemiyorum..

- paraya değer veren insanlardan değilim ama arada param yok diye üzülüyorum..

- çok konuşuyorum ama bazen derdimi bile anlatamıyorum.

- babam sevmiyor beni bende onu sevmiyorum. umurumda bile değil aslında ama birinin babası ölünce kendiminkinin de öldüğünü düşünüyorum ve üzülüyorum..

- en sinirli olduğum anlarda gözümden yaş geliyor.

- çok şeyim olsun istiyorum her insan gibi belkide ama çabalamıyorum bile ..

- dediğim gibi milliyetçiyim öyle sayılırım en azından ama çoğu insanın terörist olarak nitelendirdiği ahmet kaya'yı dinliyorum çoğu zaman..

devamı gelir belki ......belkide gelmez ne dersiniz !..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bana yalan söylendiğinde yutmuş gibi yapmaktan nefret ediyorum ama yine de yutmuş gibi yapıyorum...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Bana yalan söylendiğinde yutmuş gibi yapmaktan nefret ediyorum ama yine de yutmuş gibi yapıyorum...:)

Öyle valla....

İmzam ile de epey uyumlu olmuş...:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bana yalan söylendiğinde yutmuş gibi yapmaktan nefret ediyorum ama yine de yutmuş gibi yapıyorum...smile.gif

haklısın Radya..

aynı durumu yaşıyorum bende ama öyle ortamlar oluyor ki bile bile yalana kanman gerekiyor. ancak ben bu halimden nefret etmiyorum çünkü o anki konjonktür bu davranışımın doğru olduğu kanısını bende oluşturuyor.

bu arada Cesare Pavese'nin yaşam sanatı felsefesine katılmamak elde değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Zeki bir insan olduğumu düşünüyorum ama bazen ciddi anlamda alık oluyorum, bunu nasıl başarıyorum bende bilmiyorum...aptalkafam.gifayakvur.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

- güzel espri yapıyormuşum öyle dediler geçen ince nokta yakalıyormuşum ama bazen kendim kendimden tiksiniyorum yaptığım espri için.

- zeki olduğumu söylüyorlar ama bazen salaklıklar da yapıyorum.örnek ; bunları yazmak gibi

- çoğu sevdiğimi üzüyorum, seviyorsam nasıl üzüyorum bu kadar..

- sol görüşlüyüm ama pek öyle davranmıyorum.

- miliyetciyim,ülkemi seviyorum ölecek kadar

- seviyorum birini belki şimdiye kadar kimseyi sevmediğim kadar ama belli edemiyorum..seven insan belli eder demi ama ben edemiyorum..

- paraya değer veren insanlardan değilim ama arada param yok diye üzülüyorum..

- çok konuşuyorum ama bazen derdimi bile anlatamıyorum.

- babam sevmiyor beni bende onu sevmiyorum. umurumda bile değil aslında ama birinin babası ölünce kendiminkinin de öldüğünü düşünüyorum ve üzülüyorum..

- en sinirli olduğum anlarda gözümden yaş geliyor.

- çok şeyim olsun istiyorum her insan gibi belkide ama çabalamıyorum bile ..

- dediğim gibi milliyetçiyim öyle sayılırım en azından ama çoğu insanın terörist olarak nitelendirdiği ahmet kaya'yı dinliyorum çoğu zaman..

devamı gelir belki ......belkide gelmez ne dersiniz !..

Bir kisinin kendi kendini sorgulamasi ve degerlendirmesi ve bunu isteyerek ve de bilincli yapmasi, gelisim psikolojisinin temelidir. Yalniz burada bilincalti zorlamai yerine, bilincli bir sorgulama gerekir. Aksi bosluga dusmek, kararsizkalmak v.s. anlamindadir. Bu konuda "evrimci ve devrimci sorgulama" basligini okumani oneririm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Diyetteyken koca bir dilim pastayı götürüyorum sonra da diyetimi bozmadım sadece kendimi ödüllendirdim diyip, suçluluk duygumu yenmeye çalışıyorum, bence işe yarıyor, hem suçluluk hissetmiyorum hem de böyle düşününce kilo almıyorum. Beyin kandırılması en kolay organlardan birisi kanımca... Saf yaaaa...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.