Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Şiir Üzerine Özlü Sözler

Aries

Önerilen İletiler

• 9 ay sonra...

İnanıyorum söylediğini candan söylediğine,

Ama bugünkü karar yarın bozulur çok kez.

Kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak,

En çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak..

Kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak,

En çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak..

Madem ki bu dünya bile yok olacak bir gün, sevginin bitmesine insan neden üzülsün?

Aşk mı kaderi kovalar, kader mi Aşkı?

Daha kimseler çözmedi bu bilmeceyi.

Hamlet..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Misafir asya cımbız

eğer birinden ayrılmak istiyosan haklı olarak tabi şu yazdığımı kopyala yapıştır :

• sana söylemek istediğim bazı şeyler var seni artık hissedemiyorum hikaye gibisin bi varsın bi yoksun çünkü artık uzaksın bana önceleri bu şekilde değildi daha heycanlı daha istekli ve aynı zamanda gerçekten beni sevdiğinin hissetiriyordun. şimdi bana ne kadar seni seviyorum desende artık inanamıyorum inamak istiyorum ama olmuyo çünkü içinden gelerek söylemediğini hissediyorum. ve eğer niyetin benden ayrılmaksa bunu açıkça söyle soğuk davranmana gerek yok. bu şekilde bunu yaparak beni daha çok üzdüğünün farkında deilsin. ben atmasam mesajda atmıcan ben konuşmasam sende konuşmuycan.eğer bu şeyleri yapmaya devam edeceksen şimdiden söylüyüm ben yokum. sana hayatında başarılar ve mutluluklar dilerim bunları içten yazıyorum bunu da bil. ben beni gerçekten sevecek arada mesafelerde olsa özlediğinin hissetirecek bana güvenecek beni üzmeyecek birine ihtiyacım var.önceden bana hastalığıma ilaç oluyodun şimdi olmuyoo yapamıosun bahanelerine sığınıyosun aşkı bitiren mesafeler deil bahanelerdir bunu hiç bi zaman unutma eğer olurda başka bi kıza yönelecek olursan lütfen onu sevdiğini onu özlediğinin ona güvendiğini hissettir kıza yazık olur sonra. ben birşeyden çok eminim kendimi üzdüğüm kadar kimseyi üzmedim bu hayatta. ben haklı olsam bile sen üzülme die ben özür dilerdim hep.gördüğün gibi ben böyleyim bi süre sabrederim kafamı kurcalayan şeyden emin olduğum zaman herşey bitmiştir nasıl hissediyorsan öyledir herşey mutluyken cennet mutsuzken cehennemdir ve bunları bana en iyi sen öğrettin....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.