Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AYŞE NASIL ÖLDÜ?

gloria

Önerilen İletiler

Ali ile Ayşe evliliklerinin 2. yıldönümünü güzel bir tatille kutlamak üzere yola çıktılar. Yolda arabanın benzini bitince Ali bağajdaki benzin bidonunu aldı. Ayşe'yi arabada bıraktı ve güvenliği için de arabanın bütün kapılarını kilitledi, camlarını kapattı ve anahtarları da yanına alarak benzinliğe gitti.

Bir saat kadar sonra benzini de alıp arabanın yanına dönen Ali, arabanın içinde kanlar içinde yatan Ayşe'nin cesedini ve cesedin başında da daha önce hiç görmediği bağıra bağıra ağlayan birisini buldu. Kapı, pencere veya bağajda herhangi bir zorlama veya darbe yoktu üstelik Ali'nin bıraktığı gibi heryer kapalıydı. Peki Ayşe nasıl öldü?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ali ile Ayşe evliliklerinin 2. yıldönümünü güzel bir tatille kutlamak üzere yola çıktılar. Yolda arabanın benzini bitince Ali bağajdaki benzin bidonunu aldı. Ayşe'yi arabada bıraktı ve güvenliği için de arabanın bütün kapılarını kilitledi, camlarını kapattı ve anahtarları da yanına alarak benzinliğe gitti.

Bir saat kadar sonra benzini de alıp arabanın yanına dönen Ali, arabanın içinde kanlar içinde yatan Ayşe'nin cesedini ve cesedin başında da daha önce hiç görmediği bağıra bağıra ağlayan birisini buldu. Kapı, pencere veya bağajda herhangi bir zorlama veya darbe yoktu üstelik Ali'nin bıraktığı gibi heryer kapalıydı. Peki Ayşe nasıl öldü?

hastayım sizin bu sorularınıza ha :D

bağaj ne demek ? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bağaj değil ya bagaj yanlış yazmışım :D

öneli olan Ayşe'nin nalları nasıl diktiği...

yaw öldürmüş bu çocuk kızceğizi. ondan sonra yok ben benzin aldım daa, olay yerinde yoktum daa, bi geldim bi baktım amanin ne göreyim gık demiş gitmiş deeeee.... hep palavra hep palavra... insanlık ne hale geldi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw öldürmüş bu çocuk kızceğizi. ondan sonra yok ben benzin aldım daa, olay yerinde yoktum daa, bi geldim bi baktım amanin ne göreyim gık demiş gitmiş deeeee.... hep palavra hep palavra... insanlık ne hale geldi.

:D :D

Katil Ali ne olacak işte :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anam sen iyiki de savcı, hakim neyim falan degilsin, valla yakardın suçsuz Ali'nin başını shuriken.gif

Hayır Ali suçsuzdur Hakim Bey!! excl.gifonline2long.gif

"öneli" demişsin öneli ne demekdeli.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anam sen iyiki de savcı, hakim neyim falan degilsin, valla yakardın suçsuz Ali'nin başını shuriken.gif

Hayır Ali suçsuzdur Hakim Bey!! excl.gifonline2long.gif

"öneli" demişsin öneli ne demekdeli.gif

ben farkettim sonradan ama senin böyle bir misilleme yapmana da fırsat vermek istedim. :D

şimdi Ali evladımız, yolda sallanaaaa sallanaa giderken benzin almayaa

Ayşe kızımız havasızlıktan tıkandı kaldı yavrucek.

yoldan geçen duyarlı vatandaş cama tıklayıp Ayşe'ye kapıları açtırdı. Ama kurtaramadı tabi Ayşe'yi. Olayın kendisinde meydana getirdiği ruhsal çöküntüden ötürü hüngür hüngür ağlamaya başladı ki o arada olay yerine Ali geldi.

nassııı??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aptalkafam.gif

Ali'yi bi köşeye çekersek sanırım meseleyi çözerim. Bana Ali'yi bulun.

Tekrar ediyorum Ali'nin olaylarla hiçbir ilgisi yoktur, o zavallı bir kocadan ibarettir sadece... Tatili de zehir oldu zaten Ali'ciğinsad.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Araba üstü açık arabaymış

Yok araba bildiğimiz araba, üstü açık değil, bagajı açık değil, kapıları açık değil, camları açık değil ve hatta kırık da değil...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadın iki yıllık evli olduklarına göre hamileymiş arabada doğururken ölmüş, bebeği de yanında bağırıp ağlıyormuş, Ali gelmese sıcaktan bebek de öteki dünyaya gidecekmiş. Hayır kadın karnı burnunda ne diye tatile giderse. Hadi Allah rahmet eylesin :P

Bu uydu mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadın iki yıllık evli olduklarına göre hamileymiş arabada doğururken ölmüş, bebeği de yanında bağırıp ağlıyormuş, Ali gelmese sıcaktan bebek de öteki dünyaya gidecekmiş. Hayır kadın karnı burnunda ne diye tatile giderse. Hadi Allah rahmet eylesin tongue.gif

Bu uydu mu?

Of course :D:)

Tebrik ediyorum, güzel soruydu ama değil mi? Ben çok beğendim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önel ön süre demek diye biliyorum emme!unsure.gif

Önemli demek istemişti bir kelime eksik olduğundan öneli görünmüş, o başka bir muhabbet :D

Kaptırma kendini o kadar :Ddevil.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ali depresyonda gelemez :D

Doğru cevabı aldım, tekrarlıyorum :)

Kadın iki yıllık evli olduklarına göre hamileymiş arabada doğururken ölmüş, bebeği de yanında bağırıp ağlıyormuş, Ali gelmese sıcaktan bebek de öteki dünyaya gidecekmiş. Hayır kadın karnı burnunda ne diye tatile giderse. Hadi Allah rahmet eylesin tongue.gif

Bu uydu mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

sey simdi bu sorunun cevabı ne ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.