Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski sevgiliye geri dönülmelimi?

kriptex1000

Önerilen İletiler

eskı sevgiliye dönmek,çok konuştuk yıne dıyeceğim dönen sevgili daha ıyısını bulamadığı içindir..

zamanında vermediği değeri şimdi verse ne olur kı,aynı sevgi yakalanabılırmı.ha aynı sevgi yakalanır dersenız amenna

Sedelina, canım ben burayı okuyunca açıkçası daha fazla içimdekileri sana aktarmak istedim..Yani senin burda olaya katı baktığını düşünmüştüm ama sonra yazdıklarından aynı şeylere doğru adım adım gittiğimizi görüyorum..

Şunu demeliyimki, asla dönmem, eski eskide kalmıştır gibilerinden yazanlara sözüm benim..Asla yapmam dediklerimi zamanı gelince illaki yaptığımı gördüm ben..Büyük konuşmamak gerektiğine inanıyorum..

"benım kasdım da bu,keşke herkes unutamayıpta,sevıpte değerini anlayıpta dönse.."

Bunu söyleyerek zaten dediklerimi seninde kabul ettiğini görüyorum..Teşekkürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın ama sevdiğim insanıda aldatabilirim demek yani böyle bişeyi bile düşünebiliyo olmak bana çok abes geldi yaaa... -_- Yani o yazının başına aldatacak olsam yazmakla bile böyle bir düşünceyi destekleyebileceğinizi kanıtlar gibisiniz..

Yani o yazıya karşılık yok arkadaşım böyle bişey olamaz demek yeterli olabilirdi..

Evet işiniz gitgide zorlaşıyor.. :D Yazdıklarınızdan tatmin olmadım.. ^_^

bu tamamen bir yanlış anlaşılma. o konuya girip baktım yazdığıma ve birşeyi gördüm. benim yazdığım yazıyı hayal et de yanlış anlamış. ve ona karşılık bir cevap yazmışım. aslında o cevap bu konuyu aydınlatıyo ama hakikaten çok yanlış anlaşılabilecek bi yazı yazmışım. ama şunu söyleyebilirim ki bunu kastetmemiştim :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne güzel yaa kriptex1000 canım

aynı sevgiyi yakalayabilenler olsun tabi birlikte

ben eski 5 yıllık olanla bir olmayı artık düşünmüyorum

çok acayip güzel jestler yapardı süprizlerle doluydu ama şu an düşünüyorum da

hiç bir beklentimi karşılamıyor

hele son beni aradı artık içime su serpildi

daha başka mutlu edebilecek biri elbet olacak

mutluluk herşeyden önemli

bunu biliyorum

saglık mutlulukk.. paradan vs herşeyden önemli

bir 5 lirayla gidip cay içip simit yedirip mutlu edenler de var

aynı gün 50 lira harcayıp güzel yerlere götürüp yine mutlu edemeyende var

mutluluk daha önemli ya.. onlayken de hep bunu derdim mutlu etcek biri baska derdim.

aah ah sağlık mutluluk para başarı. hepsi isalah allah versin kalbimize göre.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu tamamen bir yanlış anlaşılma. o konuya girip baktım yazdığıma ve birşeyi gördüm. benim yazdığım yazıyı hayal et de yanlış anlamış. ve ona karşılık bir cevap yazmışım. aslında o cevap bu konuyu aydınlatıyo ama hakikaten çok yanlış anlaşılabilecek bi yazı yazmışım. ama şunu söyleyebilirim ki bunu kastetmemiştim :blushing:

Emre_s; tamam bu bir yanlış anlaşılma diyorsanız öyledir..Hangi konu başlığında yazdığınızı hatırlamıyorum ama hani siz bir konuya değinmiştiniz, insanlar çelişkili yazabiliyor diye..Demek sizde yazabiliyormuşsunuz öyle değilmi? -_-:) Sakın yanlış anlamayın bişeyleri kanıtlamak değil asla amacım..Ama aslında şu sanal ortamda hiçbir zaman yüzyüze konuşmak gibi olmuyor, yani hisler,gözler,duygular aktarılamıyor tabiki..Bazen şaka olarak söylediklerimiz ciddi anlaşılabiliyo..Konuşurken vurgulamalar çok önemli ama burda sadece harfler,kelimeler,cümleler...Ben çoğu zaman eski sevgilimle, msnde konuşurken veya mailleşirken çoğu şeyi yanlış anladığımızı gördüm..O yüzden bir müddet sonra ciddi konuları oradan pek konuşmamayı tercih ettik ikimizde..

Sizde inanıyorumki aldatmak yanlısı bir insan değilsiniz..Sadece aktarmak istediklerinizi tam olarak aktaramamışsınızdır..Böyle bişeyi hiçbir insan isteyemez..Size inanıyorum.. :);)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne güzel yaa kriptex1000 canım

aynı sevgiyi yakalayabilenler olsun tabi birlikte

ben eski 5 yıllık olanla bir olmayı artık düşünmüyorum

çok acayip güzel jestler yapardı süprizlerle doluydu ama şu an düşünüyorum da

hiç bir beklentimi karşılamıyor

hele son beni aradı artık içime su serpildi

daha başka mutlu edebilecek biri elbet olacak

mutluluk herşeyden önemli

bunu biliyorum

saglık mutlulukk.. paradan vs herşeyden önemli

bir 5 lirayla gidip cay içip simit yedirip mutlu edenler de var

aynı gün 50 lira harcayıp güzel yerlere götürüp yine mutlu edemeyende var

mutluluk daha önemli ya.. onlayken de hep bunu derdim mutlu etcek biri baska derdim.

aah ah sağlık mutluluk para başarı. hepsi isalah allah versin kalbimize göre.

Amin canım..Umarım Allah herşeyin hayırlısını verir hakkında.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelinacım, meliskoocum :):clover: burdayım geldim, herşey yolunda çok teşekkür ederim..Merak edilmek,özlenmek ne kadar güzel bişeydir..

Sizleri seviyorum ;):hug:

hoşgeldin,bayanın erkekle erkeğinde bayan dışında bır cınsıyetle pek konuşmadığı şu sanal alemde boyle tatlı bayanlara ılk burada rastladım.buda güzel sanal ortamdan bır bayanla da muhabbet edebılmek :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoşgeldin,bayanın erkekle erkeğinde bayan dışında bır cınsıyetle pek konuşmadığı şu sanal alemde boyle tatlı bayanlara ılk burada rastladım.buda güzel sanal ortamdan bır bayanla da muhabbet edebılmek :wub:

Senin gibi düşünmemiştim açıkçası Sedelina..Belkide şu yüzden,ben ilk kez bir forumdayım ve diğer forumları hiç bilmiyorum..Daha öncede yazmıştım sanal alemde ilk tecrübem benim bu forum..Ne msn nede chat yapmadım daha önce tanımadığım kişilerle..Galiba çok şanslıyım, bu forumda çok güzel bikaç dostluk kurdum buda bana yeter zaten.. -_-:)

Amaç zaten güzel paylaşımlar öyle değilmi..Yoksa karşı cins veya hemcins diye bir ayırım yapmak çağdaşlık gereği değildir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Böyle iyisiniz.. sanal olmadan birarada olsanız herşey havada uçuşur. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

rastgele buldum bu başlığı nette dolaşırken ve sırf bu konu için üye oldum, benim başıma geldi okuyun:

ocak ayı, tanıştık 4 ay beraberlik sevdim sevildim, aşık olduk, sorunları çoktu psikolojisi bozulur insanın, onunda bozuldu, boşuna ayrılık oldu aramızda. bir ay sonra aradı, barış imzaladık -prensibim asla dönmem kimseye- bir hafta devam ettik kaldığı yerden bu sefer tamamen sustu hiç bir bağlantımız kalmadı, benim için hava hoş kimseye dönmem ben güçlüyüm bu konularda sildim telefonu, resimleri altı ay geçti içimde hiç istek yoktu ona karşı nerden hatırladı da msn imi tekrardan ekledi:

Ben: söyleyeceğin birşey var sanırım eklemişsin?

o: arkadaşımı özledim ekleyememmi?... istiyorumki nefret etmeyi ama edemiyorum. neyse ben yokken işyerindeki bir erkek vardı, onunla çıkmış onu sevmiş, oda buna bir hafta önce seni istemiyorum deyip bitirmiş, bana bunları anlatıyor konuşurken, normalde kimeseye dönmem hatta şu an çıldırmış olmam lazım, sonra birden hayatın çok kısa olduğu, birgün ölceğimiz falan filan bunlar aklıma geldi, saçma tabi bunların kararımla alakası yokki seviyomuşum, adam gibi sevmişim, tekrar kabul ettim şu an ikimizde yeniden birlikteyiz, hani denize bakarsınız bazen çarşaf gibi dümdüz ve huzurlu olur yaa, hah! işte öyleyim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

merhaba

ben yeni üye oldum bu siteye, açıkcası üye olmamın sebebi fikir sormak istemem :)

ben 9 ay çıktıım bi oglanı aldattım, ya aslında aldatmadım ama öle algılandım,, sadece çok yakındık başka bi oglanla ve insanlar bunu aldatmak olarak algıladılar.

ve sevgilim benden ayrılmak istediini söledi yani açıkcası beni terk etti.

şimdi okulda konuşmuoruz ve arkadaşlarım bile bana tavır aldılar.ve ben bu durumdan nefret ediyorum.

ve galiba su anladımki be eski sevgilimi seviorum.

ona geri donmek istiyorum ama bunu nasıl yapıcamı bilmiorum. yada yapmalımıyım kararsız kaldım.

bana yardım edebilecek biri varsa lütfen cvp yazsın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Merhabalar Sevgili kriptex1000,

Bende şuan sizin o zamanki yaşlarınızdayım, ve konu başlığınızdaki durumun içerisinde olduğum için ,yaptığım arayış beni buraya getirdi. Konu başlığı altındaki tüm yazıları okunca şunu gördüm 8-9 sene önce yapılan yorumlar ne güzelmiş, insanlar birbirlerinden fikir alışverişi yaptıklarında ,açıklayıcı ,anlaşılır ,içinde hakaretin olmadığı sadece fikir paylaşımı yapmak adına forumları kullanıyormuş. Şuan ile karşılartırılamaz bile,herşey seviyesiz ,anlaşılmaz. İlişkiler ,aşklar herşey sadece karşılıklı fayda anlayışı üzerine kuruluyor artık.Hiç birşeyde samimiyet, sıcaklık yok gibi. Şunu merak ediyorum acaba döndünüzmü eski sevgiliye. Neden merak ediyorum derseniz çünkü bende aynı durumdayım. Çok sevmeme rağmen terkeden bendim, çok özel sebeplerden ötürü. Aslında beni seviyordu, değer veriyordu ilişkiyi kurtarmak için çabalıyordu ama yeterli olmadı işte ve bir gün bitti... Ben hayatıma hiç bir kadını sokmadım bu zaman diliminde çünkü unutamadım onu, ama o bunu yaptı yeniden birini sevdi. ve sonra bir gün telefonuma bir mesaj geldi  ondan. Nasılsın dedi. Aradan epey bir zaman geçmişti, ben ancak kendimi yavaş yavaş toparlamaya başlamışken ,bu mesaj alt üst etti gene beni. Şimdi ne yapacam ne edecem bilmiyorum. Çok karmaşık duygular içerisindeyim, hem seviyorum hem nefret ediyorum. Çünkü artık eskisi gibi olamayız ,sadece ben ve o yok artık ,aramıza birini soktu bir yabancıyı. Belki onda aradığı sevgiyi bulamadı yada belki başka nedenler ,ama nasıl olursa olsun nasıl yapacam ,nasıl yeniden eskiye döneceğim hiç bir şey olmamış gibi. Diyeceksiniz terkeden sendin o yüzden böyle bir sonu düşünmüş olman gerekmezmi diye belki. Evet ben terkettim ama ayrılık nedenlerim vardı,onları şimdi burda yazamam çünkü anlatsam çok sürer. Ama sadece şunu söyliyeyim basit nedenler değildi benim için. Yani öyle eften püften nedenlerden ötürü ayrılık kararı almamıştım. Bugün akşam üzeri görüşeceğiz ,nasıl davranırım ne söylerim bilmiyorum, kafam o kadar karışık ki. O yüzden nette yaptığım araştırma beni buraya getirdi ve geçmişte yazdıklarınızı okudum. Acaba dedim eski sevgiliye tekrar dönüp mutluluğu yakalayabildinizmi. Foruma giriyormusunuz  okuyormusunuz bunları bilmiyorum ama olurda günün birinde buraya gelirseniz yazın lütfen,yazın ki yıllar sonra birileri okuduğunda onlara rehberlik etsin. Çünkü her zaman diliminde insanların unutamadığı ve dönmek istediği birileri hep olacak. Hoşçakalın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam görüştük eski sevgilimle, keşke hiç gitmeseymişim. Resmen  dağıldım. Sevdiğim kadın elerimden kayıp gitmişti çünkü, hemde buna sebep bendim. İlk gördüğümde ne yapacağımı bilemedim.  Hani biriyle ilk buluşmanız olur ya işte öyle bir heyecan, bir tedirginlik vardı üzerimde. ilk gördüğümde ne yaparım ne derim diye düşünürken, o beni görür görmez sımsıkı sarıldı, eskiden sarıldığı gibiydi hiç birşey değişmemişti sanki, aynı sıcaklık, aynı huzur, aynı koku.. oturduk sonra. Önce havadan sudan sohbetler, neler yaptığımızı işlerimizin nasıl olduğu gibi biraz daha rahatlatmaya dönük sohbetler işte. Aslında o konuşuyor ben hep gözlerine içine bakıp, kendime aynı soruyu soruyordum ,neden yaptın neden bu kadar sevdiğin birini bıraktın. Ama cevaplarda sorusu kadar zordu işte. Derken zaman akıp gidiyor tabi, hani vardır ya bazen zamanı durdurmak istediğiniz anlar olur, işte bende hep onu istedim. Zaman dursun ve hiç yanımdan gitmesin istedim Bu kadar kendimi bırakacağımı hiç tahmin etmezdim, ne bilim biraz daha soğukkanlı olurum diye düşünmüştüm gelmeden önce. Malasef duygularını dizginlemek zormuş heleki karşında bir zamanlar kendinden bile çok değer verdiğin biri varsa. Tabi zaman ilerledikçe konu neden onca zamandan sonra tekrar mesaj atmasına sonra görüşmemize geldi. Hani dedim kafasında ne vardı acaba, tekrar berabermi olmak istiyordu, yoksa sadece son bir ayrılık buluşmasımıydı ,Kafam sürekli bunlarla meşguldü. Çünkü ayrılırken hiç yüz yüze oturup konuşmadık, kimseninde yaptığını sanmam ,çünkü cesaret edemezsin gözlerinin içine bakıp seni terkediyorum demeyi. Bende yapamamıştım zamanında, sadece telefon görüşmelerindeki soğuk ilgisiz tavırlarla bunu belli edip sonra bir kaç tane duygusuz mesajla ilişkiyi bitirmiştim. Ama zaman zaman derdi hani gün olur ayrılırsak iki medeni insan gibi oturup konuşalım ve öyle ayrılalım derdi. Birbirimizi ilerde iyi hatırlayalım diye. Daha öncede belirtiğim gibi  yeni bir ilişkiye başladığını biliyordum o yüzden kafamda hep oda vardı. Hani niye gelmişti acaba mutlumu değildi onunla, neden bir insan hayatına yeni birisi varken eski sevgilisiyle buluşmaya gelir, kafasında ne vardı ne yapmaya çalışıyordu bunları anlamaya çalışıyordum. Dayanamadım sordum tabi neden dedim ,neden bu kadar kısa sürede hayatına birini soktun, ben yapamadım yapamazdımda. cevabı gayet basit oldu, o an ben düştüm ve o kişi benim elimden tuttu beni kaldırdı, hayata yeniden dönmemi sağladı dedi. işte bu cevap o kadar şeyi anlatıyordu ki , artık başka birini sevdiğini anladım, artık ben hüzünlü anlarda hatırlanacak adam olmuştum. Yıkıldım tabi ,kafam allak bulak olmuştu. Ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilemedim. Tabi zaman ilerlemişti ,gitmesi gerektiğini söyledi. Sandalyeden kalkmak istemedim, çünkü kalksam artık o yok olup gidecekti sanki, bir daha olmayacaktı, ama farkındaydımda aslında çoktan elimden kayıp gitmişti. onu kendi ellerimle başkalarına göndermiştim.. Kalktık sonra ordan ,yürüdük biraz ,ama ben kendimde değildim o an kafam darma duman. Az ilerde bir yere çöktüm kala kaldım öyle, ne yapacağımı ne edeceğimi bilemez olmuştum. Böyle bir sonu haketmemiştik ikimizde çünkü. Gitmem gerekiyor dedi artık, sustum ben. başım önümde ne yapacağımı bilemez oldum. Kalktı ve sonra yavaşça uzaklaşmaya başladı benden,  ardından baka kaldım sadece. Derken dönüp birden bana doğru hzlı hızlı gelmeye başladı, ne yapmaya çalıştığını anlamadan sarıldı bana, hüngür hüngür ağlamaya başladı omuzumda, O an nefesim kesildi, ayaklarım sanki yerden kesildi. Dakikalarca ağladı omuzumda, ben sadece göz yaşlarını temizleye bildim usulca, şok geçiriyordum sanki. Biz neden böyle olduk diyebildim yavaşça kulağına, o sustu ve ağlamaya devam etti. Anladım o an beni çok sevmişti, unutamamıştı ama bir daha benle olmayacağınıda biliyordu, birinin hayatında olup olmaması meselesi değildi olay. Daha derinlerdeydi yapamazdı tekrar benimle, aynı acıları yaşamayı kaldıramazdı artık, bırakmalaydı beni ,bırakıp yoluna devam edebilmeliydi... Neden bu kadar özel anlarımı paylaştım derseniz, gün olurda benim durumuma düşerseniz diye size yol göstersin fikir versin diye. Hala ruh gibiyim çünkü, ama yazarken rahatladığımı hissediyorum,nasıl atlatırım nasıl unuturum bilmiyorum insanın içi acıyor yüreği sızlıyor. Zaman alacak ama unutulabilinmeli ,en doğrusu bu çünkü. Çok büyük bir ders aldım hatalarımdan ama bedelinide çok ağır ödedim hatalarımın. O yüzden siz siz olun eskiye dönmeyin bir daha ,dönmeyinki her ikinizde huzur bulabilsin. Unutamazsınız kolay kolay ama toprak atın üzerine  kalsın bir yerlerde..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Eski sevgilim benden ayrildi hic sebepsiz bir nedenle bir aksam ansizin beni arama mesaj atma dedi bende aynen oyle yaptim sonra bana anneler gununde annene dikat et dedi aradi konustuk fln aylar sonra bir defa mesaj yazdi konustuk seni gormek istiyorum dedi bulustuk sana sarilabilirmiyim dedi tamda kacarken siki siki sarmastik sonrada bir kac gun sonra onu baska bir kizla sevgili olmus el elle gidiyorlarken gordum neyapmaliyim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Geri dönüsler bazi özel sartlarda daha saglam bir gelecegi hazirlar.Eger ayrilik basit bir nedenden ve iki tarafin inadindan geri adim atmamasi nedeniyle olmussa ve de birliktelikte gercekten iki tarafida ceken nedenler var idiyse bu nedenlerle tekrar geri dönüs ve beraberlik olabilir.Eger ayrilmak icin olusan neden ciddi bir temele dayaniyorsa ikinci bir deneme bence ilerde ayni sonucu doguracagindan bitmisse bitmesi daha hayirlidir bence.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar eski sevgiliniz yaklaşık 6-7 ay sonra size geri dönmek yeniden başlamak isterse, veya bu daha uzun yada daha kısa bir zaman olabilir, geri dönmek ne kadar doğrudur?

Yada şöyle olsun hangi şartlarda geri dönülebilir veya dönülemez?

Yada bunun bir koşulu varmıdır?

Bunu yaşayan arkadaşlar varsa tecrübelerinden yararlanmak istiyorum..Neler oldu başlarına neler geldi..Kötümü oldu yada iyi mi oldu..

Yaşamayan arkadaşlar ise sizlerinde fikirleri önemli tabiki..

Teşekkürler.. rolleyes.gif

Çok güzel düşünceler taşıyorsun!! Kalbi bu kadar temiz olan bir insanın gerçekten onun istediği ya da hakettiği gibi biri ile olamaması gerçekten üzücü..

Bu konu ile ilgili inan haftalardır araştırma yapıyorum. Yerli ve yabancı kaynaklardan istatistiklere ve karakter analizlerini okuyorum. Psikolojik yaklaşımları inceliyorum. Bu konudaki kanı, genelde tekrar birlikte olmanın yanlış olduğu.. Ve bunun vicdanen rahatlatıcı sebepleri var. İlk olarak senin gerçekten fedakarlık ettiğini ve sizin ilişkinizde üzerine düşeni yaptığını varsayıyorum. Bu açıdan yaklaşırsak senin değerini bilmeyen birine tekrarbir şans vermen senin iyi kalpli olduğunu gösterirken karşındakine de seni daha da değersizleştirme düşüncesi verebilir. Ya da aksine (Eşeğini kaybedip geri bulan köylü hikayesindeki gibi) sana daha önce olmadığı kadar değer vermesine de sebep olabilir. Bunu sen dahil kimse anlayamaz.. Benim önerim psikolojik destek alman, hatta onun almasını sağlaman. Hep söylenen bir söz var, "eğer birlikte olacağın insan "o" ise, kesinlikle birlikte oluyorsunuz zaten eninde sonunda. Ben şahsen iki kişinin yaşadığı bir ilişkide belli bir süre sonra soluk alması gerektiğine inanıyorum. Bir süre kendi hayatınu yaşamalı, özlemeli, uzaktan bu ilişkiyi ve karşısındakini bir çeşit değerlendirmeye almalı. Bunu insanlar gerçekten yaşamalı ki, hayatında olduğu insan dışında başkalarının da yaşadığı bir dünya olduğunun farkına varsın ve içinde bulunduğu, çok istediği bu ilişkiyi tüketmesin. Buna genelde hepimiz karşı çıkarız, ya o arada beni unutur ve başkalarına göz çevirirse ne olacak kaygısı ile.. Biraz acımasız bir yaklaşım ama zaten iki gün ayrılık, hayatının adamını ya da kadınını, bunu başka kişilere ilgi göstermek ya da en azından denemek için fırsat olarak görüyorsa bu kişi ile zaten bir arada olmaman gerekiyordur.. Taş bas bağrına, kesinlikle geçer ve sen senin değerini bilen, sevdiğin sevildiğin, "acaba gönlü başkasına kayar mı" diye şüphelenmediğin biri ile sonsuza dek mutlu olursun..

Unutma!! Heryerde başarısız olabilirsin, huzursuz olabilirsin, işinde problemin olabilir, yanlış anlaşılmalara sebep olan ve başkalarına inandırmakta güçlük çekeceğin bir durum içinde bulabilirsin kendini. Ama evde, annen babandan daha fazla şey paylaştığın en yakınınla kesinlikle huzurku olmalısın.. Ya da en basit bir şekilde, zaman zaman yaş ya da başka durumlardan dolayı kendini kötü hissettiğinde, depresyona girdiğinde, Allah korusun sağlığın kötüye gittiğinde yanında olacak, sana destek olacak, şüphe duymadan yanında olacak biri gerekli insana hayatında. Ve bu kişi muhakkak ki karşına çıkacak..

Anladığım kadarıyla sen konuya duygusal yaklaşıyorsun. Zaten gönül ilişkisinde başka bir şekilde yaklaşman beklenmez. Sonuç itibarıyla ben, ayrılık sebebini göz önünde bulundurmak suretiyle, ikinci bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Elbette daha önceki gibi bir birliktelik olmayacaktır bir süre. Ama hayat karşımıza öyle olaylar ve değişik durumlar çıkarıyor ki, kötü anlamda yaşadıklarınıza takılmayarak, bu tür anıları arkanızda bırakarak çok daha birbirinize bağlı bir ilişki yaşamamanız hiç de imkansız değil..

Başarılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam tanimiyorum ben sizleri ama fikrimi soylemeyi dusundum.Hayatta daha neler olmaz? Eski devgili gelmisse ne olmus yani ona daha bir sans vermek denemek kotuluk degil.Belki o sevgililerinden en iyisi olarak sizi secmistir.Daha bir sans vermenizi istiyorum.Ben de siz gibi ayni durumdayim ve denemek icin daha bir sans verdim.Yani eger o sizi anlayip hatalarina uzuluyorsa affetmekle insan kucelmez dogrumu.Eger o siz icin bisey yapmasa karar sizin kaybedecek neyiniz var.Sonucta hepimiz bir erkekle evli olacagiz o yuzden hic uzulmeyin.Ve ona korkmadan bir sans verin.Yani baska arkadaslarda benden uzulmesin.Ben sadece fikrimi soyledim.Hayat sizin tabii.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Benimde kafam karışık fikir alıyım diye baktım iyice kafam karıştı. Ayrıldık birbirimize laflar ettik ve o benden ayrıldıktan hemenn sonra başkasıyla çıkmaya başladı biz 4 ay kadar çımıştık o kızlara 3 ay felan çıkıp ayrıldılar sonra bana mesaj attı son bir kez şans ver dedi sana dönecektim ama o kız beni oyaladı dedi seni ne yaptıysam unutamadım dedi ben de onu unutamadım ama aklıma ettiği laflar ve o kızla olan resimlerini hatırladıkça tekrar başlayamıyorum ama unutamıyorumda...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.