Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski sevgiliye geri dönülmelimi?

kriptex1000

Önerilen İletiler

eger kalbınden hala atamamıssan

hala bıseler hıssedıyosan

pısmanlık duyuyosan tabıkı

Ben bu forumlara çok aktif bir şekilde katılmıyorum ve zaten daha çok yeniyim..

Ancak ben şunu anlamaya başladım ki, insanlar inanın çok katılaşmaya başlamış..He bu şu demek değil tabiki, salak yerine konulup sömürülmeyecek kadar hepimizin aklı var mutlaka..Ama bu kadar katılaşmak niye, bu kadar hoşgörüsüzlük kalıplaşmış bir tabirle şu üç günlük dünyada niye? diye sormadan edemiyorum..

İnanın sizin gibi düşünüyorum...eğer kalbinden daha atamamışsan..neden olmasın..

Bu forumları okurken aslında sevgi,aşk,ilişki kavramlarını geçtimde neden insanlar bu kadar taşlaşmış ona takılmaya başladım inanın bana..Bu beni inanın üzdü..

Hatalar insanlara mahsustur ama şans verilmedikçe belki bizim için çok değerli birini sırf inadımız için, sırf bazılarının söyledikleri kalıplaşmış cümlelere inanarak kaybedebiliriz..

Hoşgörü en güzel şey bence..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

brawo kriptex dünyada senin gibilerinin olduğunu biliyordum :) millet genelde başkalarının hakkında konuşacağı şeyler için hareket ediyor dediğin gibi kendi kitabını yazan pek az kişi var onlarada deli deniliyor :) ben o deli denilenlerin daha akıllı olduğunu düşünüyorum

Teşekkür ederim taş yürekli ama bunları takdir edilmek için yazmadım kesinlikle..

Deli akıllı konusuna gelince mutlaka insanların kendilerince sebepleri vardır, ben kimseyi kınamıyorum ve burada konuşulanlara kesinlikle saygım var..Sadece insanlar kendilerininde hata yaptıklarını hatırlamaları lazım diye düşünüyorum..Hangi birimiz herşeyi doğru yaptığını söyleyebilirki..

Belki bazen bu kadar hoşgörü bizi sonuçta felaketlede karşılaştırabilir ama iyi niyetle yapılan hiçbişeyin sonuçları kötü olsada bizden bişey eksiltmeyeceğine inanıyorum..Kendi şahsi görüşüm bu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya zaten pat diye ayrılmıyorsun ki ,bir çok şans veriyorsun,deniyorsun olmuyorsa ayrılıyorsun..Adam yokluğundan boşluğa düşüp geri dönmek yanlış tabiki..Bence o oran ilişkilerde değil evliliklerdedir,evlilikte geri dönüş çok oluyor çoğu zamanda tutuyor doğrudur...

sanırım bunu okumamışsınız.. :D

size gelince..

herkes kendi hayatını yaşar..evlenip aynı evde yaşamamışsınız...

bu nedenle birlikte yaşadığınızda sorunlar yaşanacağını görmemişsiniz..

sevgililik ilişkisi yüzeysel bir ilişkidir..

ben bu adamla evlendiğimde mutlu olurum..evliliği geçin...yada ben bu adamın yanında mutlu oluyorum

diyorsanız.. gidin yanında mutlu olun..herşeyi boşverin..

ben mutlu olabileceğim insanın yanında olmak için koşul şart aramam..

espiri katayım biraz...

sevdiğim kadın evli bile olsa..boşatırım onu ..yanında olurum... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sanırım bunu okumamışsınız.. :D

size gelince..

herkes kendi hayatını yaşar..evlenip aynı evde yaşamamışsınız...

bu nedenle birlikte yaşadığınızda sorunlar yaşanacağını görmemişsiniz..

sevgililik ilişkisi yüzeysel bir ilişkidir..

ben bu adamla evlendiğimde mutlu olurum..evliliği geçin...yada ben bu adamın yanında mutlu oluyorum

diyorsanız.. gidin yanında mutlu olun..herşeyi boşverin..

ben mutlu olabileceğim insanın yanında olmak için koşul şart aramam..

espiri katayım biraz...

sevdiğim kadın evli bile olsa..boşatırım onu ..yanında olurum... :D

He hatırladım şimdi örnek verdiğiniz cevabı pardon o zaman :(:)

Evlilik olsun,sevgili olsun bence bir şans verilmesi doğru olan..

Bu başlığı açarken bazı tereddütlerim vardı benimde zaten laf olsun diye bir başlık açmadım açmamda..Ama yazılanlardan ve diğer başlıklardan da okuduklarımdan sonra fikirlerim daha da netleşdi açıkçası..

Herkes hata yapabilir, herkese ikinci bir şans verilmelidir...

Şimdi kendimi düşünüyorumda bende çok hatalar yapmışım..Eğer bu hatalarım ve yanlışlarımla gömüleceksem diye düşündüğümde bu bana çok ağır geldi..

Biz insanlar genelde hep kendimize yontuyoruz, ben hata yaptıysam karşımdaki affetmeli ama bana hata yapıldığında ben asla affetmem..Bu böyle kabul edelim artık...Veya kendi hatalarımızı genelde görmeyiz ama kendimizi karşımızdakinin yerine koyabilmeliyiz bazen..Neler hissediyor, o insanı hayatı boyunca hatalarıyla müebbet hapis etmek yerine onu kazanmalı derim..Evet sonunda hatalarında ısrar ediyorsa yapacak bişey kalmamış demektir ama en azından denemeli...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

BEnım de eski 5 yıllık bir sevgilim var su an aradan 7 ay gecmıs durumda ve sanki onda bana karşı yeniden kıvılcımlanmalar hissediyorum ben onu kaybettiğimden beri çok değiştim bir yıgın hatamı gördüm eger o da hatalarını görmüşse bana dönmesi çok güzel olucaktır. Ama bir olay var ki 5 yıl çıkıp da ayrılabildiyse gözünü bıle kıpmadan gidebildiyse bir yıgın evlilik vaadleri verip bunu yapabildiyse sonra yeniden yapıyor olabilir. Ya ılerde cocugumla beni bırakırsa ? ondan beklenmıycek bır hareket degıl artık bu ömrümün sonuna kadar sevicem hayatımın kadınısın sözlerinden sonra beklenıcek bır hareket hemde.. e sımdı ne olacak tükürdüğümüzü mü yalıycaz aslında bir kere bıttıyse bıtmıstır ondan iyisini mi bulamıycam da dönücem bu o demek..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne alaka sen birzamanlar sevdiğin erkeği tükürükle anlatıyorsan senin sevme yeteneğinin olmadığını ve bu konuda yorum yapma hakkınında olmadığını düşünüyorum ve cevabınla ilgilenmiyorum

Taş yürekli kardeş yanlış anlaşma oldu diğer forumda kalan konuyu kapatalım istersen

sana yeşil dal uzatayım bir daha uzatmam haberin olsun

ayrıca yazıyı yazan konuyu acan kriptex senın konuyla ilgilenmemen pek alakalı değil yani

herneyse

al bak yeşil dal ? :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEnım de eski 5 yıllık bir sevgilim var su an aradan 7 ay gecmıs durumda ve sanki onda bana karşı yeniden kıvılcımlanmalar hissediyorum ben onu kaybettiğimden beri çok değiştim bir yıgın hatamı gördüm eger o da hatalarını görmüşse bana dönmesi çok güzel olucaktır. Ama bir olay var ki 5 yıl çıkıp da ayrılabildiyse gözünü bıle kıpmadan gidebildiyse bir yıgın evlilik vaadleri verip bunu yapabildiyse sonra yeniden yapıyor olabilir. Ya ılerde cocugumla beni bırakırsa ? ondan beklenmıycek bır hareket degıl artık bu ömrümün sonuna kadar sevicem hayatımın kadınısın sözlerinden sonra beklenıcek bır hareket hemde.. e sımdı ne olacak tükürdüğümüzü mü yalıycaz aslında bir kere bıttıyse bıtmıstır ondan iyisini mi bulamıycam da dönücem bu o demek..

Meliskoocum dediklerinde doğruluk payı çok fazla..Evet 5 yıldan sonra gidebildiyse yine gidebilir veya sen gidebilirsin..Biliyomusun hayat çok garip..Ben bu ayrılığı yaşadıktan sonra çok düşündüm..Günlerce gecelerce, düşündüm düşündüm düşündüm..An geldi içinden çıktım, an geldi tekrar kördüğüm oldum..Hayatıımda beni bırakacağını bir an olsun düşünmediğim adam beni bıraktı..Ayrılırken tam 4,5 saat sarılıp ağladık..Neyse ama şu varki ben sonunda şunu anladım, insanlar gün ve gün hatta an ve an değişebiliyolar..Bunu kabul etmeliyiz artık..İçinde yaşadığımız hayat ve koşullar bizi ordan oraya sürüklüyor..İsteklerimiz ve beklentilerimiz değişebiliyor..Bende çok değiştim, bu olay beni çok olgunlaştırdı..Ve kendimi çok daha iyi hissediyorum şimdilerde..Evet acı çektim ama kazanımlarımda çok oldu açıkçası..

Bence eski sevgilin olmasada yeni biri olsa bile bunlar başımıza gelebilir yani bir anda seni bırakıp gidebilir veya sen gidebilirsin..Bence olaya yeni yada eski diye bakmayı bırakalım derim..Çünkü yenide bir eskide bir..Hatta bana göre eskiyi tanıdığımız için (kaldıki ben insanların değiştiğine inanıyorum) belki ikini şansta fikrimizin daha da netleşeceğini ve bunu denemekte fayda olacağını düşünüyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden ayrıldığına bağlı. ayrıldıktan sonraki iki tarafın tutumuna bağlı.barışırken tarafların ne kadar özveri gösterdiğine ve neden tekrar birleşme konusunda uzlaştıklarına bağlı. eğer taraflardan biri diğerini utandıracakbişey yapmışsa ve bu yüzden ayrılık olmuşsa 2 cihan bir araya gelse o 2 kişi biraraya gelmemeli. taraflar ayrıldıktan sonra birisi neden ayrıldıklarını bile düşünmeden kendisini yeni sevgilerde bulmuşsa veya ikiside aynı yolu seçmişse bu şekilde de birleşme olmamalı. eğer taraflardan birisi bir arkadaşın dediği gibi beni senden başka anlayan ve şımartan olmadı, en azından şimdilik bulamadım, senle biz yine devam edelim bulunca ben yine kaçalım düşüncesindeyse bunlarda tekrar birleşmemeli. ama sebep sadece basit gururlar,kıskançlıklar,ufak tefek geçimsizliklerse bu insanlar ayrı kaldıkları zamanlarda birbirlerinin kıymetini anlamışlardır zaten. ve birbirlerine geri dönüşlerinde çok daha anlayışlı ve geçimli olcaklardır.

fakat doğruluğuna yürekten inandığım ve defalarca kez tecrübe etmişliğim bir atasözünü paylaşmak isterim.

CAN ÇIKAR, HUY ÇIKMAZ!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emre yazdıklarına katılmamak elde değil..Evet ayrılmanın biçimi, şekli, ayrıldıktan sonra yaşananlar ve asıl önemlisi tekrar biraraya gelirkenki niyet çok önemli..

Şunu da çok güzel söylemişsin, ayrıldıktan sonra birbirlerinin kıymetini anlamışlarsa sonrası çok daha güzel olacaktır diye..

Ama şu var, evet atasözlerimiz çok güzeldir..Hatta çoğu zaman bende kullanırım bazı yerlerde..Doğruluk payıda çok vardır..Zaten tecrübe edilmiş şeylerdir..Ben bazen şöyle düşünüyorum, bir insan bir hata yapar ama o hatadan o kadar büyük ders almıştırki bir daha asla yapmamaya yemin eder..zaten o hatası yüzünden günlerce gecelerce uyumamıştır..O insan asla yapmaz artık onu..O zaman ne olacak yine "can çıkar,huy çıkmaz" mı diycez..

Soruma cevap verirsen sevinirim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili kriptex1000 öncelikle yaptığı hata önemlidir. her hata affedilemez bence. her insanın bazı değerleri vardır. ben kendimden örnek vererek çıkacam. benim için vazgeçilmez değer sadakattir. ama tek taraflı değil. sadakat görmek için sadakat etmem. saygımdan dolayı sadakat ederim. ama bunun karşılığınıda beklerim. bulamadığım takdirde bu benim olmazsa olmazım olduğu için sonradan erip rabia da olsa farketmez. bunun geri dönüşü yoktur. bunun dışında bütün hataları affederim ve eğer hala bişeyler hissedersem tabiki de birleşebilirim. yani bazı hatalar karşısındakinin değerlerine göre çok önemlidir. benim tanıdığım bir çiftin boşanma sebebini söyleyim. erkek, eşi çocuğunu dövdü diye boşandı. birbirlerini de çok seven bir çiftti kanımca. demekki o adamın da olmazsa olmazı oymuş. geleyim atasözüne. huyla anlık davranış farklı şeylerdir. eğer eşinizin huyunda yalan, dayak, horlama, konuşurken tükürme, sürekli küfretme, tembellik gibi huylar varsa bunlar istediğiniz kadar ara verin değişecek özellikler değildir. bu yüzden geri dönüş mantıksız olur. ama eşiniz(veya sevgiliniz) beyaz çorap giyiyo diye ayrılmışsanız bu huy değil davranıştır. renkli çorap giymeye başlar ve barışırsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili kriptex1000 öncelikle yaptığı hata önemlidir. her hata affedilemez bence. her insanın bazı değerleri vardır. ben kendimden örnek vererek çıkacam. benim için vazgeçilmez değer sadakattir. ama tek taraflı değil. sadakat görmek için sadakat etmem. saygımdan dolayı sadakat ederim. ama bunun karşılığınıda beklerim. bulamadığım takdirde bu benim olmazsa olmazım olduğu için sonradan erip rabia da olsa farketmez. bunun geri dönüşü yoktur. bunun dışında bütün hataları affederim ve eğer hala bişeyler hissedersem tabiki de birleşebilirim. yani bazı hatalar karşısındakinin değerlerine göre çok önemlidir. benim tanıdığım bir çiftin boşanma sebebini söyleyim. erkek, eşi çocuğunu dövdü diye boşandı. birbirlerini de çok seven bir çiftti kanımca. demekki o adamın da olmazsa olmazı oymuş. geleyim atasözüne. huyla anlık davranış farklı şeylerdir. eğer eşinizin huyunda yalan, dayak, horlama, konuşurken tükürme, sürekli küfretme, tembellik gibi huylar varsa bunlar istediğiniz kadar ara verin değişecek özellikler değildir. bu yüzden geri dönüş mantıksız olur. ama eşiniz(veya sevgiliniz) beyaz çorap giyiyo diye ayrılmışsanız bu huy değil davranıştır. renkli çorap giymeye başlar ve barışırsınız.

Çok komiksin emre ya... :D "konuşurken tükürürse" demek , inan çok güldüm..süperdi..

Evet haklısın tabikide, sadakat çok önemli..Amaaaaa sanki bir yerde kadınlar aldatılabilir gibisinden bişeylermi hatırlıyorum ne???? yoksa karıştırıyomuyum.. :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben aldatılan kadınların bunu erkeklere nazaran biraz daha kolay sineye çektiğini bunun sebebinin de osmanlıda ki 1 erkek/ 4 kadın kanununda alışkanlık olarak kaldığını söyledim. hiçbir zaman erkeğin aldatmasını haklı göstermedim. eğer yaptıysamda yanında mimik falan vardır. şakayla söylemişimdir yani. böyle bişey mümkün olabilirmi. opel fabrikasında çalışan birisi nasıl mercedese biner. benim için çok önemlidir sadakat. ayrıca konuşurken tükürenlerden nefret ederim. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben aldatılan kadınların bunu erkeklere nazaran biraz daha kolay sineye çektiğini bunun sebebinin de osmanlıda ki 1 erkek/ 4 kadın kanununda alışkanlık olarak kaldığını söyledim. hiçbir zaman erkeğin aldatmasını haklı göstermedim. eğer yaptıysamda yanında mimik falan vardır. şakayla söylemişimdir yani. böyle bişey mümkün olabilirmi. opel fabrikasında çalışan birisi nasıl mercedese biner. benim için çok önemlidir sadakat. ayrıca konuşurken tükürenlerden nefret ederim. :D

Konuşurken tükürenlerden bende nefret ederim ama bunu daha önce hiç düşünmemiştim.. :D

Bak diğer bir konu başlığı altında yazdıkların;

"ben ayrılmayı düşünmediğim birinide aldatabilirim. insanın triblex villası da olsa dışarı çıktığı zaman tek katlı apartman dairelerine imrenebilir. fakat döndüğü zaman kendi evinin dışardaki bütün evlerden daha iyi olduğunu anlar. sorun:kendi evinin kıymetini anlayana kadar dışardaki evlerde ne kadar zaman geçirdiğidir."

sen benim ensemde gezicen ya bende karşılık verim dedim.. :huh::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Konuşurken tükürenlerden bende nefret ederim ama bunu daha önce hiç düşünmemiştim.. :D

Bak diğer bir konu başlığı altında yazdıkların;

"ben ayrılmayı düşünmediğim birinide aldatabilirim. insanın triblex villası da olsa dışarı çıktığı zaman tek katlı apartman dairelerine imrenebilir. fakat döndüğü zaman kendi evinin dışardaki bütün evlerden daha iyi olduğunu anlar. sorun:kendi evinin kıymetini anlayana kadar dışardaki evlerde ne kadar zaman geçirdiğidir."

sen benim ensemde gezicen ya bende karşılık verim dedim.. :huh::P

bir kere bu bir savaş ilanıdır. ikincisi bu cümleyi yazarken ki tek hatam başına iki kelimelik bir cümleyi yazmamam. başına ''aldatacak olsam'' yazmam gerekiyodu. orada arkadaşın birisi ayrılmayı düşündüğüm birisini aldatırım çünkü nasılsa ayrılacağım için zaman kaybetmem demişti. bende ona karşılık insan ayrılmayacağını düşündüğü birini de aldatabilir tezini savunma adına böyle bir cüle yazdım. ancak eksik yazmışım. yalnız şunu söylemeliyim. müthiş takip. biraz önce siz oltayı atınca bütün yazdıklarımı kontrol edip işallah çelişkili yazılarım yoktur diye düşündüm. ve sizin bulduğunuz bu yazıyı gördüm. bu yazıyla karşıma geleceğinizi biliyodum :D ama bence sizde bütün yazılarınızı kontrol edin. ve çelişki varsa editleyin.çünkü savaş bayraklarını çektim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir kere bu bir savaş ilanıdır. ikincisi bu cümleyi yazarken ki tek hatam başına iki kelimelik bir cümleyi yazmamam. başına ''aldatacak olsam'' yazmam gerekiyodu. orada arkadaşın birisi ayrılmayı düşündüğüm birisini aldatırım çünkü nasılsa ayrılacağım için zaman kaybetmem demişti. bende ona karşılık insan ayrılmayacağını düşündüğü birini de aldatabilir tezini savunma adına böyle bir cüle yazdım. ancak eksik yazmışım. yalnız şunu söylemeliyim. müthiş takip. biraz önce siz oltayı atınca bütün yazdıklarımı kontrol edip işallah çelişkili yazılarım yoktur diye düşündüm. ve sizin bulduğunuz bu yazıyı gördüm. bu yazıyla karşıma geleceğinizi biliyodum :D ama bence sizde bütün yazılarınızı kontrol edin. ve çelişki varsa editleyin.çünkü savaş bayraklarını çektim :D

Demek öyle savaş ilan ettiniz..Tamam o zaman tarayın bakalım..Ne bulacaksınız.. -_-

Öyle benimde gözümden kolay kolay kaçmaz...Yani yazdıklarınızda sizde çok dikkatli olun bi kere..

Hem nefesim ensenizde deyip ilk olarak siz beni kışkırttınız napim..yoksa aklımda böyle bişey yoktu ki benim.. :unsure::):P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'kriptex1000'

haklı gibi.

cunku emre_s aldatırım gibisinden konuşmuş triblexim olsa da dükkanlara gecekondulara bakarım ama yine de havuzlu tribleximden vazgeçmem demişti

ilk başında aldatıcak olsam kelimeleri yoktu bende okumuştum ne kadar rahat bir arkadaş böyle demiştim.

Hani böyle düşünüyorsan kendi fikrin tabi ama erkekler aldatabiliyorsa bilindiği üzre bayanlar da aldatabiliyor.

en iyisi temiz toplum değil mi ? fikrimce...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'kriptex1000'

haklı gibi.

cunku emre_s aldatırım gibisinden konuşmuş triblexim olsa da dükkanlara gecekondulara bakarım ama yine de havuzlu tribleximden vazgeçmem demişti

ilk başında aldatıcak olsam kelimeleri yoktu bende okumuştum ne kadar rahat bir arkadaş böyle demiştim.

Hani böyle düşünüyorsan kendi fikrin tabi ama erkekler aldatabiliyorsa bilindiği üzre bayanlar da aldatabiliyor.

en iyisi temiz toplum değil mi ? fikrimce...

meliskoocum teşekkür ederim yanımda olduğun için... :P:D şaka şaka... :sweatingbullets:

ama sende benim gibi düşünmüşsün..aynen şaşırdım..

Ya bende hala emre_s nin ne demek istediğini anlayamadım açıkçası..Eğer buraya tekrar girerse biraz daha açıklayıcı olabilirmi lütfen??

kendimi garip hissetmeye başladım çünkü... :D neden anlayamadım diye.. :unsure::lol: yanlış yorumda yapmak istemem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski sevgiliye geri dönülmez <_< Dönüldüğü takdirde tükürdüğünüzü yalamış olursunuz...Bu da onun işine gelir...Kendini birşey zanneder..Havalara girer...Hata üstüne hata yapmaya devam eder..Nasıl olsa bir defa affettiniz yaa bunu fırsat bilir...

Eğer eski sevgiliniz geri dönmek isterse <_<

Hadi canım başka kapıya demek en doğrusudur.. Bu vakite kadar aklın nerdeydi sanki :angry: Hem yapacağını yap...Terk et git..Sonrada yalvar yakar gel barışalım mutlu mesut olalım de ...Yok yaaa ciddimisin :huh::lol:

Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı diye bir söz vardı sanırım yanlış yazamadıysam <_<

Olmaz kardeşim olmaz eski sevgiliyle tekrar birlikte hiç birşey olmaz olamaz -_-

Çok mu ters konuştum :unsure::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok çok kötü yapmadın.. :D

Aslında haklısın aslında ama ben içinde bulunduğumuz şartlar ve ayrılma nedenlerini de göz önünde tutarak karar verilmesinden yanayım..Yani bir anda kesip atmaktan yana değilim açıkçası..

Yani insan kendi yaptıklarını da düşünmeli ve kendi hatalarını da görmeli diyorum ben aslında..Çünkü ortada bişey varsa bu tek bir kişinin suçu değildir, iki tarafında haklı ve haksız yanları vardır..Bazen bir taraf daha çok yanlış yapabilir tabiki..Ama şu varki eğer çok seviyorsan, ilk kez bu kadar aşık olmuşsan, bazı hatalarını da görebiliyosan ve karşındaki insanla çok uç sebeplerle ayrılmadıysan eğer ben bir kez daha şans verilmesinden yanayım açıkçası..

Örneğin tabiki beni aldattıysa, yalanlar söylediyse, kötü işler peşindeyse vs. vs. bu tarzda şeyleri affetmekten bahsetmiyorum ben..Ama bazen insanlar birbirlerini yanlış anlayıpta ayrılabiliyolar..Veya anlık krizlerle terkedebiliyolar.. Bahsettiklerimi anladın sanırım tatlım..

İşte bu saydıklarımdan ötürü, ben şans vermekten yanayım diyorum..

Bunlarda benim görüşlerim..Açıkça ve net.. -_-:)

Bide şu var, iki tarafta çok pişman ve istekliyse bu olmalıdır yoksa asla bir çözüm olamaz, hatta o vakit hayatlarını daha da kötüye sürüklemekten ve zaman kaybetmekten başka bişey yapmamış olurlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.