Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski sevgiliye geri dönülmelimi?

kriptex1000

Önerilen İletiler

Kesinlikle Hayır derim eğer terkedilen taraf iseniz bir düşünün sizi sevseydi gidermeydi demekki birşeyleri eksik yaşıyor o kişi ve bu eksiklik sizi üzmus diyelimki geri dondunuz emin olun değişmez aynı şeyi tekrar yapar sizi yarım bırakıp gide arkasına bile bakmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eskiden simya vardi yerini kimya aldi sad.png

eskiden;

herkez kendi ruhunu dinler kendini kesveder kendi hayatina aldigi kisileri ozumser ona bile hissettirmeden onun eksikliklerini orter; ona bile hissettirmeden onun faydasina gayret ederdi 

eskiden simya vardi; kisi sevdigini gostere gostere degil ruhuna gizlice hissettire hissettire baglanirdi - karsidaki kisi de simyaci idi ve gonlune yatan kisiyi bilirdi ! ruyasinda bile gorurdu

simdi kimya cikti ortaya ! 

yok yatagina kalp seklinde cikolaya birakin - yok bugulu aynaya bilmem ne yazin vs vs suni taktiklerle bilgi kirliligine karistik ! 

beynin alt katmanlari bloke edildi algilarin dallari kesildi

eski sevgiliye geri donulur mu ? 

donulebilip donulemeyecegini insan eskiden cok iyi bilirdi sad.png simdi o kisiler hakkinda bilgi sahibi bile olmayan kisilere danisiliyor ise is zora dusmus demek ... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ikinci kez deneyipte başaran görmedim pek..Evliliklerde oluyor çünkü evliliğin bağlayıcılığı oluyor ama ilişkilerde pek rastlanmaz..Tavsiye de etmiyorum anlaşılamamış ki bitirilmiş tekrar yıpranmaya gerek yok..

gerçkten mı yenden olmz mı yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...

Ben ikinci kez deneyipte başaran görmedim pek..Evliliklerde oluyor çünkü evliliğin bağlayıcılığı oluyor ama ilişkilerde pek rastlanmaz..Tavsiye de etmiyorum anlaşılamamış ki bitirilmiş tekrar yıpranmaya gerek yok..

sana katılmıyorum çünkü ben geri döndüm ve çok mutluyum onu daha fazla seviyorum hem de çok ya inanamıyorum. ben özledim galiba onu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

original.gif ben deliler gibi aşığım ve eski sevgilime döndüm tam 4 sene sonra döndük ikimizde birbirimizi çok ama çok seviyoruz. ona bir şanS verdim bence sizde verin mesela sizi seven biri var siz ondan ayrıldınız ondan bir şans istiyor verir miydiniz TABİKİ VERİRDİM ONU SEVDİKTEN SONRA HİÇ BİRŞEY UMRUMDA DEĞİL...original.gif wub.png hug.gif rolleyes.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

)seni  birakip  gittiginde  hiç  duşündumü  ne  hale  girer  diye .ben  onu  unuttum  siz  siz  olun  hic  bir  zaman  affetmeyin  birakın  ne  hali  varsa  gorsun  bir  zamanlar  bana  yaptiğı  gibi  artık  ondan  hayır  gelmez  sad.png wub.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

arkadaşım ben dört sene sevgili olup ayrılan ve aradan bir sene sonra tekrar bir araya gelip evliliğe doğru giden ilşkiye şahit oldum bu kadar katı olmayın ayrılma sebebi de çok önemli.eğer birbirinizi seviyorsanız aşkınıza i şans daha vermeye değer bence 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Eski kiz arkadasim onunla evlilik planları yaparken yani evliliğimize 6 ay kala benden ayrıldı ve benimle birlikte iken başka bir erkekle tanışıp tercihini ondan yana kullandı. Şimdi bu olayın üstünden tam 1 yıl geçti ben ise onun bana atmış olduğu kazigi zor sindirmis biri olarak yaklaşık 8 ayım ağlamakla geçti balık burcu olduğum için biraz dugusalim bu arada 30 yasindayim. :) .30 yaşındaki bir adamı gözü yaşlı bıraktı ben yaralarımı sardım unuttum onu şimdi salya sümük ağlıyor ben hata ettim seni kimlere değişmişim diyerek ağlayıp sızlıyor. Ben kinci biri değilim sırf daha fazla hata yapmaması için bana yaptıklarına rağmen arkadaş gibi yaklaştım ama sanırım bu bile onun umutlanmasina neden oldu ama ben kesinlikle sevmiyorum eskisi gibi ne heyecan ne tutku ne başka birşey sıfır nötr durumdayım yani eski kız arkadaşım hiç de umrumda değil çünkü kendi degerimin farkına vardım.benim gibi birini bulamayacagini da çok iyi biliyorum.kiza yazık oldu ya :)) beni nasıl bu kadar taş kalpli yaptı anlamıyorum eskiden ağladığında kalbimden sanki kaynar sular dokulurdu ama şimdi çok tepkisizim geriye dönüşün mumkunati yok çünkü dışarıda daha güzel bir hayat var ben bu hayatı yakalamışken kimse kusura bakmasın eski yunus olamam. Güzel bir laf var kiminle gülüyorsanız ona aitsiniz demektir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Geçenlerde bir yazı okumuştum..Geri dönenlerin %72 si başarılı oluyor diye..Hiçte yadsınmayacak bir rakam değilmi? Bana garip geldi aslında bu başarı oranı..

Aslında bende şu ana kadar yorum yapan arkadaşlar gibi katıydım bu konuda ama bilmiyorum ya..İnsanlar belirli dönemlerde içinde bulundukları ruh hali içerisinde yanlışlar ve hatalar yapıyor olamazlarmı..????

Yada ne bilim aslında hiçte aklımıza gelmeyecek sıkıntılar yaşayıp bunu karşısındakine yansıtmak istemiyor olamazlarmı..Şimdi hemen hepinizden duyar gibiyim, paylaşılamıyorsa zaten o beraberlik beraberlik değildir gibisinden yorumlar yapıyorsunuz ama... bilemiyorum aslında neden bu kadar katıyız..Evet kopan ip, kırılan bardak..Bunlar doğru, yapıştırırsın ama izi kalır türünden tanımlamalar..İnanın bende aynı tanımlamaları defalarca yaptım..

Bizler neden bu kadar katıyız, hayatmı,şartlarmı bizi bu hale getiriyor..

Peki neden şans vermiyoruz hiçbişeye, neden bu kadar sabitiz..

Açıkçası arkadaşlar inanın bende sizin gibi düşünüyodum ama sanki düşüncelerim biraz değişti gibi..Yaşadıklarımdan,gördüklerimden,çevremden duyduklarımdan..

Hoşgörü kavramı gitgide yokmu oluyor ne? Sakın hemen yanlış anlamayın saflık derecesinde değil tabiii..

sevmek dönüp dolaşıp ona çıkmaktır zaten ve sevmek her seferinde hoşgeldin demktir 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Misafir bir diyabetli sevdim

arkadasşlar eski sevgiliye geri dönüş her iki tarafıda daha temkinli olmaya yönlendiriyor seksi gibi kaybetme korkusu ile sudan sebeplerden bahsedilmiyor yargılanmıyor  ama şunuda söyleyeyim ki hiç bir şey eskisi gibi olmuyor sadece role dönüşüyor... ama gidiyor. bir şekilde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

dostum şu benim isim en güzel sana gider smile.gif doğrusunu istersen ben böyle şeyleri hiç düşünmemiştim aklıma bile gelmezdi sevgi kavramı sende biraz farklı galiba yoksa benmiyim anormal ben sevdimmi çıkarsız seviyorum çünkü maksat yalnız kalmamak değil sevdiğim insanın yanında olmak ondan birşeyler koparmak değil onun için fedakarlıklar etmek bu böyle değilse sevmeninde bir anlamı kalmıyorki yanlış düşünüyorsun arkadaşım cix cix mad.gif

NE GÜZEL ANLATTIN TEBRİİK EDERİMM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar eski sevgiliniz yaklaşık 6-7 ay sonra size geri dönmek yeniden başlamak isterse, veya bu daha uzun yada daha kısa bir zaman olabilir, geri dönmek ne kadar doğrudur?

Yada şöyle olsun hangi şartlarda geri dönülebilir veya dönülemez?

Yada bunun bir koşulu varmıdır?

Bunu yaşayan arkadaşlar varsa tecrübelerinden yararlanmak istiyorum..Neler oldu başlarına neler geldi..Kötümü oldu yada iyi mi oldu..

Yaşamayan arkadaşlar ise sizlerinde fikirleri önemli tabiki..

Teşekkürler.. :clover:

Aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

kopan bir ipi tekrar bağlarsan ne kadar sağlam olur

hadi sağlam oldu diyelim inanalım buna

ama kopan ve bağlanan yer belli olur her zaman

bu da kimsenin hoşuna gitmez

sürekli batar göze

en iyisi bittiyse bitti demek arkadaşım boşverrrr

Kopan bir ipe,sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür,

Ama ipe her dokunuşunuz da, canınızı acıtan tek nokta, yine o düğümdür............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir pişmanolmamakiçin

Geçenlerde bir yazı okumuştum..Geri dönenlerin %72 si başarılı oluyor diye..Hiçte yadsınmayacak bir rakam değilmi? Bana garip geldi aslında bu başarı oranı..

Aslında bende şu ana kadar yorum yapan arkadaşlar gibi katıydım bu konuda ama bilmiyorum ya..İnsanlar belirli dönemlerde içinde bulundukları ruh hali içerisinde yanlışlar ve hatalar yapıyor olamazlarmı..????

Yada ne bilim aslında hiçte aklımıza gelmeyecek sıkıntılar yaşayıp bunu karşısındakine yansıtmak istemiyor olamazlarmı..Şimdi hemen hepinizden duyar gibiyim, paylaşılamıyorsa zaten o beraberlik beraberlik değildir gibisinden yorumlar yapıyorsunuz ama... bilemiyorum aslında neden bu kadar katıyız..Evet kopan ip, kırılan bardak..Bunlar doğru, yapıştırırsın ama izi kalır türünden tanımlamalar..İnanın bende aynı tanımlamaları defalarca yaptım..

Bizler neden bu kadar katıyız, hayatmı,şartlarmı bizi bu hale getiriyor..

Peki neden şans vermiyoruz hiçbişeye, neden bu kadar sabitiz..

Açıkçası arkadaşlar inanın bende sizin gibi düşünüyodum ama sanki düşüncelerim biraz değişti gibi..Yaşadıklarımdan,gördüklerimden,çevremden duyduklarımdan..

Hoşgörü kavramı gitgide yokmu oluyor ne? Sakın hemen yanlış anlamayın saflık derecesinde değil tabiii..

O kadar güzel bir noktaya değinmişsiniz ki. Her şeyin bu kadar çabuk tükendiği ve yok olduğu bir dünyada hala içinizde tükenmeyen hisler varsa kesinlikle peşinden gitmelisiniz. Tabii ki sizi siz olduğunuz için seven ve koşulsuz güvenebileceğiniz bir aşksa sizinki. Bazen insan değeri kaybedince anlıyor. bir taraf istemediği müddetçe elbette ikinci bir şans mümkün olamaz ama neden denemedim diye pişman olmak yerine birkaç günlük çekilecek acı ya da can sıkıntısı çok daha değerli olacaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

arkadslar oniki gün önce bi tanıdık aracılıgıyla biriyle tanıstık ben 26 adan 32 yasında işinde gücünde ilk bulusmada ikimizde etkilendik hergün konustuk gelecege dair planlar yaptık bir ay sonra aileler tanısacaktı ama adam dün bana ben basaramıcam diyip kestirip attı hersey güzek giderken sizde neden olabilir 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ya bilmiyom ki kafam allak bullak sevsem olmaz sevmesem olmaz benim yüzümden hataya gidiyor vicdanım rahat değil kendini hayattan bu kadar soyutlamasi beni üzüyor onu sevmeye gelince o benim en kıymetlim ama ben onu çok üzdüm ve biraz klasik olacak ama benden daha iyilerine layik. Ben kendimden bile nefret ederken onu nasıl sevmeye devam edeyim canım yanıyor ciğerim yanıyor şimdi yalnızlığıma agliyorm dert üstüne dert ekliyoruz kimse bilmez ciğerim yanıyo. Allahım sen yardım et Ya Rabbim. Artık hat safadayim. Neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Olamam çok sevsem de onu bidaha uzemem ben hayatta en çok bir insanı kirmaktan korkarken, şu an herşeyi herkesi darma duman ediyorum. Kendimi öldürmek istesem Allah korkusu var. Ama yoruldum. Yasasam ne yaşamasam ne???!!!! Ahhh cigerimin köşesi ahhh affet sevdiğim affet severek ayrı kaldik. Bütün suç benim biliyorm. Yinede seni çok seviyorum ve çok önemsiyorum çok özledim.... Bi sokak otedesin ama bı o kadar uzak... Suç senin değil sevgili, suç seni seven bu kalbimin.hadi eyvallah?!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.