Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Şeytan ayrıntılarda gizlidir..;)

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

Bence senin verdiğin cevap da çok mantıklı çok güzel bir cevap, tebrik ediyorum sen aklını mantığını zekanı falan kullanarak verdin cevabı ben de bilgimi kullanarak verdim... Bence ikisi de doğrudur bu cevapların... Daha iyisi can sağlığı...

Bu nassssııııı? unsure.gif Muhalefet yok stuart.gif

Soruyu soran bunlara da itiraz ederse bir ara punduna getirip dövelim, kendisini ötekileştirelim, yüzüne apo maskesi geçirip Taksim meydanının ortasına bırakalım smile.gif

Bence bunlara gerek kalmayacak bak görürsün :) Benim aklıma daha mantıklısı gelmiyor... Senin cevabın da çok güzel bir cevap benimki de öyle iyi.gif Biz bitirdik bu işi deli.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence bunlara gerek kalmayacak bak görürsün :) Benim aklıma daha mantıklısı gelmiyor... Senin cevabın da çok güzel bir cevap benimki de öyle iyi.gif Biz bitirdik bu işi deli.gif

daha da olmadı, işyerini öğreniriz, ben bir aralar bomba imalatına ilişkin iki kitap okumuştum, hala bir yerlerde duruyordur onlar, basit ve işlevsel imalatlar mümkünmüş :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha da olmadı, işyerini öğreniriz, ben bir aralar bomba imalatına ilişkin iki kitap okumuştum, hala bir yerlerde duruyordur onlar, basit ve işlevsel imalatlar mümkünmüş tongue.gif

Hayır!!! provokasyonlara gelmeyeceğim efenimmmm stuart.gifdevil.gif Hiiiç o taraklarda bezim yoktur benimmmshuriken.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yalan söyleyeyim, Gloria'nın bu soruyu da doğru cevaplayacağını biliyordum..:) Tebrik ederim Gloria..:clover:

Evet, Amerika'da saat yönünün tersine dönen atlıkarınca, İngiltere'de saat yönüne dönmektedir..Bunu farkeden Zeynep hanım ev sahibesinin yalanını ortaya çıkartmıştır..

Şimdi gelelim Genç Üye arkadaşımıza..Eğer cevabını dün görseydim kendi cevabımı da açıklayarak senin cevabını doğru kabul ederdim..Zira doğruluğundan emin olmamakla beraber cevabının mantığı aradığım cevabın mantığı ile birebir örtüşüyor..Bu sebeple seni de ayrıca tebrik ederim arkadaşım..:clover:

Katıldığınız için teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yalan söyleyeyim, Gloria'nın bu soruyu da doğru cevaplayacağını biliyordum..:) Tebrik ederim Gloria..:clover:

Evet, Amerika'da saat yönünün tersine dönen atlıkarınca, İngiltere'de saat yönüne dönmektedir..Bunu farkeden Zeynep hanım ev sahibesinin yalanını ortaya çıkartmıştır..

Şimdi gelelim Genç Üye arkadaşımıza..Eğer cevabını dün görseydim kendi cevabımı da açıklayarak senin cevabını doğru kabul ederdim..Zira doğruluğundan emin olmamakla beraber cevabının mantığı aradığım cevabın mantığı ile birebir örtüşüyor..Bu sebeple seni de ayrıca tebrik ederim arkadaşım..:clover:

Katıldığınız için teşekkür ederim..:clover:

Al işte, ben dedim, eski üye şovenizmi, apaçık bir ırkçılıkla karşı karşıyayım. Mağdurum, haksızlığa uğradım, emeğim çalındı, sömürüye son vermek adına bir daha katılmayacağım, küstüm, oynamıyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.