Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nice yaşlara rina'm

Aries

Önerilen İletiler

57534687.jpg

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara can arkadaşımmm kocaman öpüyorummmm clover.gifhug.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara can arkadaşımmm kocaman öpüyorummmm clover.gifhug.gif

wub.gif Canım Ariesimmmmm...

İyiki varsın iyi seni tanıdım, sana söz olsunn yüzümdeki gülücükler hiç eksik olmayacak Allahım sağlık verdiği sürece..Çok teşekkur ediyorumm sabah güneşimmmm dilerim hep güzelliklerde hep iyiliklerde buluşuruz...wub.gif bir kucak dolusu sevgi yolluyorum öpüyorum hayatımmwub.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rinaaaaaaaaaaaaaa kapa telefonunu seni arıyorum meşgul çalıyo bi saattir be güzelim...

Şimdi kutlamakta geçiktim diye bi yığın laf işiticem zaten en iyisimi önce buradan kutlayayımm...(valla unutmadım,sabahtan beri çok yoğundum sadece,yoksa aklımda...:))

Doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu yaşlara hep birlikte...:opucuk:

happy_birthday-1700.gif

Bak bu resmi senin için saklıyordum....:kahkaha:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rinaaaaaaaaaaaaaa kapa telefonunu seni arıyorum meşgul çalıyo bi saattir be güzelim...

Şimdi kutlamakta geçiktim diye bi yığın laf işiticem zaten en iyisimi önce buradan kutlayayımm...(valla unutmadım,sabahtan beri çok yoğundum sadece,yoksa aklımda...smile.gif)

Doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu yaşlara hep birlikte...opucuk.gif

happy_birthday-1700.gif

Bak bu resmi senin için saklıyordum....kahkaha.gif

:)stuart.gif SEN ARADIN YAAA BİR SAAT TELDEEtongue.gif CANIMSIN TEŞEKKURLERR GÜZEL ARKADASIMMM BENİMMMwub.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.