Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

peki şu an ne!

modernjames

Önerilen İletiler

peki. ben 30 sene sonrasını ihtimallerini sizlerle paylaştım lakin şu an ki durum 1 e 1 mi?

dünya nüfusunu 100 kişilik olacak oranda küçültseydik.

57 asyalı, 21 avrplı, 14 amerika ve 8 afrikalı.

bunlardan 52 si kadın 48 i erkek olacak. yanı bir erkeğe 1,08333... bu da demek ki 'bire bir'.

89 heteroseksüel. 11 homoseksüel

80 kişi kötü konutlarda yaşayacak

70 i okuma yazma bilmeyecek

1 kişinin bilğisayarı olacak

1 kişi ünivrste mezunu..

su anki durum böyle arkadaşlar ..

tabiki yorumlar yine sizin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ 'death is the will of GOD'

yanliz kalmak elbet korkutucu. hiç yanlızlık duygusu tattın mı? yalnızlık bir metropolde olacagı gibi bir dağın başında da olabilir. ya da herkesin farklı bir dili konuşması ve anlaşamaman. bu da bir yalnızlıktır.(örnekler çoğaltılabilinir.)

ama asıl mevzu benim yalnızlığım değil. bu yazı dizisinin ilk bölümünde ben yapılan bir araştırmayı ele elmış ve forum arkadaşarımızla paylaşmıştım. o bölümde arkadaşın biri geleceği boş ver su an durum biri bir gibisinden seyler yazmıştı. bende hamen araştırdım ve su an ki son durumun istatistiğini cıkardım. baktım ki arkadaş büyük ölçüde doğru söylemiş. yanı birebir.

sanırım konuyu tam anlamak istiyorsan iki bölümü dikkatli okuman gerekecek.

bu arada eğer araştırmalar doğru ise; (1 erk- 3kız) pek yanlız kalınacak gibi olmuyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.