Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Zebercet Röportajı

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kim bu Zebercet (daha önceki rumuzu ile asiyenasılkurtulur)? Aslında birçok insanın önce bir 'ah yinemi o' diye içinden hafif bir 'üffffffff' dediği bir şahsiyet. Kafasındakini patır kütür önünüze seren, bunu yaparken kendine özgü az gelişmiş pardon çok gelişmiş 'GırGır' kültüründen etkilendiği anlaşılan ve cici mi cici, neşeli mi neşeli, bıcır bıcır bir forum üyesi. Aşağıda forumda bize yansımasının dışında kendinden özel düşüncelerini bulacaksınız. Unutmayın aşağıdaki olaylar tamamen eğlence amaçlı oluşturulmuş bir olaydır ciddiye almamanızı ve ZEBERCET'e özel mesaj göndermemenizi tavsiye ediyoruz....

Zebercet Hakkında:

Blog - 'Ne ölü ne sağ bir yaşamın' anti-kahramanı

Profil: http://www.turkish-m.../1914-zebercet/

smile.gif İyi Eğlenceler

Blogunda “Haftanın Erkeği” olarak seçtiğin kişilerle 1’er hafta geçirme fırsatın olsaydı neler yapardın? Bu arada sorunun cevabını verirken blogdaki sırayı takip eder ve ayrıntılarıyla anlatırsan seviniriz.

Orlando Bloom : Kesinlikle Onunla Truva filmini bi daha çekerdim…. Alem Helen görsün… Efendime söliim; akademi oyunculuk görsün… Di mi ya?

Johnny Depp : Onunla da bi yerlerime dövme yaptırırdım. Ama hani o böle yanımda dursun filan, elimi tutsun, evet evet tutsun o elimi… J

Sean Connery : valla o ne isterse onu yapardım… hatta şimdi arasın, Zebercet topla çantayı gel desin; yerim hazır TeHaYe nokta kom’dan…

****Hopdedix (Obelix) : Onla böle köyde oturup kuzu çevirme filan yerdim heralde, soona o böle sırtında filan taşırdı beni, şaraptır filan böle bi yeriz içeriz,meyveler, sıcak su banyoları, yelpaze sallayan zenci abiler, eheuheueh….nöbetçilerrr….ehueheuheu…

*****Haluk Bilginer : Ben tesadüfen bi programda görmüştüm, boşandıktan sonra Zuhal Olcay ile ilk defa karşılaştılar ve onun gözünün içine baka baka

Söylemişti ‘yalnızlığım’ şarkısını… içim titrediydi… ben öle oturayım o 1 hafta bana şarkı söylesin… ‘çökertme’ filan da olur , ‘tombul tombul memeler’ de olur… olur yani….

İngilizce’de “guilty pleasure” diye bir deyim vardır. Bu deyim, yaptığının kötü bir şey olduğunu bile bile yapmaktan kendini alamadığın ve yaptıktan sonra da kendini çok kötü hissettiğin durumlar için kullanılır. Şimdi sen de bize yaşadığın 3 tane “guilty pleasure” deneyiminden bahseder misin?

- Çikolata yiyorum ben deli gibi; suçluyum evet…

- Özcan Deniz dinledikten sonra oluyo bi de bana öyle şeyler…

- Bi de akşamları karşı evin penceresini dikizliyorum. Bazen ama yani nadiren tongue.gif ama çok eğlenceli… evet evet…

- Nerde bi cam ayna filan görsem kendime bakıyorum bi de, saçıma popoma filan tongue.gif

Eğer aşkın gözü kör ise, o halde seksi bir kadın iç çamaşırı markası olan “Lingerie” neden bu kadar popülerdir? Bize açıklar mısın?

Yeteri kadar kör diil demek ki… biggrin.gif

Eğer 5 kişiden 4'ü ishalden muzdaripse, bu durumda 5. kişi sence ishalden zevk mi alıyordur?

Soruyu tam anlayamadım, vak’a tecavuz mü, ishal mi?

En sevdiğin 5 koku hangisidir?

· ben lisedeyken (sene 1928) daha fotokopi makinası icat edilmemişti. Sınav kağıtlarını saman kağıda basarlardı ispirto ile. Böle Facit benzeri bi düzenek vardı, silindire bağlı bi kol, onu çevirirdin... Koyarlardı öyle önümüze ispirto ile çoğaltılmış kağıtları… oh mis gibi de kokar, böle acaip de bi kafası olur onun… yaw neden lisede hep bütünlemeye kalıyorum diyodum ben de be L

· yağmurdan sonraki toprak kokusunu severim bi de (ee.. nassı diyo fransızlar;klişee…)

· Annemin kokusunu seviyorum bi de…

· D&G layt bulu… (tü allah beni kapitalist etsin işallah…)

· Taze pişmiş Zeytinyağlı Kurufasülye kokusu… (seviyorum… evet…)

En sevdiğin 5 dokunuş hangisidir? (Sana karşı)

· Bileğimin içi

· Hani bi de bebek alırsın kucağına da uykusu gelince başını yerleştirir böle boynunla omzun arasına, orda öyle nefesi dokunur boynuna; onu seviyorum bi de…

· Kadifenin bana dokunuşu, böle yumuşak, sıcak, battaniye mesela, züper…

· Hani babam saçımı tararken bi de böle tarağın arkasından sol eli takip eder… yumşacık böle…kadifeden daha yumuşak... (özledim evet) L

· Yemek yerken saçım ağzıma girer; böle nazlı yarim o perçemi tutar yanağımdan kulağımın arkasına takar…piyuvvv…içim gıcıklandı bak şimdi… tongue.gif

En sevdiğin 5 dokunuş hangisidir? (Karşındakine karşı)

· Böle flörte yeni başlamışsın misal : aa? saatine bakayım derken yannışlıkla (olmuş gibi) bileğine dokunmak…(ulan bilek fetişizmi diye bişey icat ediyo olmayayım ben?)

· Böyle bi şeyden emin olmadığımda,kafam karıştığında filan sırtımı nazlı yare dayamak…

· Taze yakalanmış balığa dokunmayı seviyorum bi de,böle pıtı pıtı elinin içinde, ıslak kaygan, sonra hoop suya… (şarkısı var bunun ‘elimden sanki minik bir balık kayıp gitti….’)

· Küçük Kardeşimi öpmeyi seviyorum bi de böle sulu sulu tongue.gif nefret ediyo benden…

· Gözüne dokunmak gözümle… kimse bilmezken… anlamazken…

En sevdiğin 5 yer ismi neresidir?

- Galicia – İspanyanın Kuzeyinde bi bölge, bizim karadeniz gibi acaip böle sabah 8.de hava daha sisli,puslu, şaane…

- Cunda – Açıklama gerekmiyor sanırım.

- Gökçeköy – Babamın köyü, manisaya bağlı,yörüklüğümü damarlarımda hissettiriyor.

- Eski Foça – Gençliğim geçti peh…

- İstiklal Caddesi – Nazlı yarimi hatırlatıyor…

En sevdiğin 5 ses hangisidir?

· Cama vuran yağmur sesi ( biri yanımda oturan iclal aydın’ı alabilir mi burdan?)

· Böle hararetli bişeyler yazarken kalavyeden çıkan çıtı pıtı sesi… bayılıyorum….

· Yasmin Levy sesi

· Topuklu pabuçların parkede çıkardığı ses

· Bi de ateşte yanan çıra sesi…

Mouchette sorusu:

"Seninle gurur duyuyorum" cümlesini sana en son söyleyen kişi kimdi? Neden söylemişti?

* kaybetmeden tam 1 ay önce işimle ilgili bi gelişme olmuştu, böle beceremem dediğim bi işin altından kalkmıştım. Babam söylemişti... Şu vakitten sonra BM barış elçisi olsam farketmez gerçi; daha da kimseler söylemez heralde... L

ve radyanın sorusu?

İdeal erkeği tanımlar mısın?

yok şekerim öle bişiy… Hollywood kurmacası halüsinasyon o…

ama mesela bi enrico macias filan var olabilir yani hani prototip hesabı ya da enrico macias’ın az biraz genç olanı, illaki kafası çalışanı… evet evet, ideal erkeği ben yoğururum yeter ki azcık kafası çalışsın…

Radya'dan bır soru daha...

"Keşke" kelimesi sana ne ifade eder?

Pek bişi ifade etmiyo aslında genelde ; tüh be… te allaamm… alla beni kahretmesin,kafama tüküreyim ve bilimum argoyu içinde barındıran şeyler kullanıyorum. Sevmem bi de böyle ; ben hiç keşke demem, hiç pişman olmadım diyenleri de, yeri gelmişken söyliim. Ben hep çok keşke dedim, çok pişman oldum… sertab erenerin de dediği gibi : ‘aslolan aşktır…’

Bu da Figgaro'dan

Ona sorun bakalım, heyecanını yitirmesine sebep neler olabilir?

- Heyecanım? Hiç yitmez… (şarkısı var bunun ‘Bu su hiç durmaz…’)bazen bi komşuya ya da bi arkadaşına uğrar,geç kalır… genelde o sıralar ben de yatakta olurum, onu beklerim çıkmak için, valla billa, sırf bu yüzden bu hafta 3 gün saat 12:00’de gittim işe tongue.gif

İsimsiz bir üyemizden sana:

İzmirli gazeteci Nedim Atilla da, Nokta Dergisi’nde kendisi ile yapılan röportajda,

“İzmirli kızlar gerçekten güzeldir, ebedi bir güzelliktir onların ki... Son yııllarda uluslararası güzellik-mankenlik yarışmalarda derece alan 9 kızın 8’inin İzmirli olması da bunu kanıtlıyor zaten… Bence bunun nedeni olağanüstü, olağan-dışı melezleşme ile açıklanabilir. İzmir’de mimari iz bırakan uygarlık sayısı 30’un üzerinde… 30 küsur milletin birbirine dostça karışması... Bir sonraki gelenler, kendilerinden önceki insanların hepsini kesip denize atmadılar ya… Devşirile devşirile bugüne gelindi. İzmir’de 1950’lerde Türkçe’nin yanı sıra 16 dil daha konuşuluyormuş. Rumlar 1922’de gitmiş ama, Hollandalı, İngiliz, İtalyan (bütün çeşitliliği ile: Milanezler, Cenovalılar, Napolililer) Fransız, Rus, Bulgar (Dünyadaki ilk Bulgarca gazete İzmir’de basılmıştır), Hırvat, Sırp kalmış… Daha sonra Balkanların, Ege Adalarının, Midilli, Sakız ve Girit’in bütün seçkin aileleri gelmiş İzmir’e… Uzun süre birbirlerinden kız alıp vermemişler ama bu durum 1960’lardan sonra değişmiş. Zeytinyağı ile doğal yöntemlerle beslenen, yılda üç mevsim yaşayan (İzmir’de kış olmaz. İlkbahar, yaz ve 5 aylık bir sonbahar olur…) birbirine keyifle karışan soyların çocukları. Elbette güzel olacaklar. Peki bu güzel kızlar talihli mi? Kolayca evet demek mümkün değil. Anneannem, ‘Allah insana çirkin şansı versin’ derdi…”

Sen de bir İzmirli olarak Nedim Atilla'nın söylediği bu sözlere katılıyor musun?

Tabii ki, hem de nasıl…J Yine de Aslına bakarsanız bu izmir mevzusu bu kadar göz önündeyken ve insanlara artık bu mevzudan fenalık gelmişken öyle uzun uzun yorum yapmaya gerek yok, zaten bi aralar bişeyler yazmıştım izmirli kadınlarla ilgili. Aradım bulamadım belki admin yardım eder. Neyse diyeceğim bence İzmirliler herkes kadar demokrat,herkes kadar faşist,herkes kadar müslüman, herkes kadar ateist vs. olabilirler. İzmirli kadınlar da diğer kadınlar kadar güzel,çirkin,alımlı,cilveli olabilirler. Ama unutulmaması gerekir ki : NE YAPSAN ÇIKMAZ DENİZİN LEKESİ… J

Mucizelere inanır mısın?

İnanmam mı?Hem de nasıl_? Hali hazırda kendim bi mucizeyken… tongue.gif

İnsanlara güvenir misiniz size güvenmelerini nasıl sağlarsınız?

Güvenirim tabi, neden güvenmiyeyim… İnsan esastır,şarttır,herkes kendince doğrudur, dürüsttür,adildir,her insan kendinin nirengi noktasıdır. Kendime de güvenirim ben mesela… Paranoyak olmam bu konuda…

Bana güvenmelerini sağlamaya çalışmak yerine güvenenlerin benimle kalmasını sağlamaya çalışıyorum… Yoksa ikisi aynı şey mi?

Yaşama sevincinizi nereden alıyorsun? Seni motive eden şey nedir?

Bişi diim mi? pek bi içten cevap vericem ben bu soruya, bu TM/forum ahalisi de daha da beni böyle kalkansız göremez.

Çoğu yerde bahsederim ben, bi tarafımın yörük olmasıyla iftihar ettim hep. Böyle yaz aylarında özellikle , açık havada otururken kafamı kaldırıp gökyüzüne baktığımda bi acaip olurum ben. Gece gündüz farketmez, başımın üstünde dam olmasından hiç hoşlanmadım; hiç bi yaşımda…Sırf bu yüzden, balkonda yatmak istedim hep ya da yazlığın terasında… Görmediğim bişey yerine Kuşa,ağaca, toprağa,yağmura inandım bu yaşıma kadar… gökyüzüne,aya,yıldızlara…. Her sabah yüzümü güneşe dönmeye çalıştım,işte o zaman kanım yürüdü damarlarıma, ancak o zaman anladım nefes aldığımı;belki de iflah olmaz bi yörük olduğumdan kimbilir.?

KENDİ KENDİME SORDUĞUM SOULAR VEYA SORULARIM :

Böle kendi kendime soru sormam gerekiyormuş bu bölümde yarenler, lakin şey oldu hani soru-cevap şeklinde yapmayayım dedim çünkü deli gibi hissettim kendimi ama hani düz yazınca daha güzel olur dedim hem.

Misalen bence tüm zamanların en şahane PC oyunu DIABLO’dur. Hani eğer bilmek isterseniz diye söylüyorum gerçekten keman çalıyorum ben, aslına bakarsanız keman tutuyorum demek daha gerçekçi olabilir şu sıralar, vakit bulamıyorum pek ayıp oluyor çünkü güzelim enstrümana. Ayrıca yemek yapmaktan hiç hoşlanmıyorum, sevgimi filan da katamıyorum ben anlamıyorum da o mevzudan ;ne zaman yemek yapsam evde bir bayram havası…

Bu sıralar işim hayatıma çok yön vermeye başladı ona sinirleniyorum bi de. Aldığım terfinin getirdiği iş yükü yüzünden Bebek sahibi olma şeysini bi kaç ay daha ertelemek zorunda kaldım mesela, kendime uyuz oluyorum bu yüzden.

En sevdiğim dizi karakteri Bar ney. Hani şu annenizle nası tanıştım dizisindeki. Bi de şaşı felek çıkmazı vardı bi aralar orda bi Aysel (derya alabora) vardı. Şahane. Film bi ton var sevdiğim;nostalgia var,Kustarica filmleri var,Torres filmleri var,bi kaç tane Woddy Allen filmi var(hayır yazıyorum,zengin ve entellektüel görünsün diye),Türkan Şoray filmi var 2 tane,bütün ertem eğilmez filmleri var neredeyse…68-79 arası tüm türk fimleri var genelde…Scarface bi de; evet… unutuyodum az daha…

Kızım olursa adını ESME koyacağım,Yılanı öldürseler filmindeki esme,hani şu köyün delisini oynayan Erol Demiröz bağır ır ya meydanda ‘ Esmeeeee… dünyalar güzeli esmeeee….’ Işte öyle güzel bi kız istiyorum,şüphesi olan ya şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun… J

Oğlum olursa AYVAZ olacak. Ketum,saygılı,bilgili,yaratıcı,sır tutan,dost olan bi oğlan. Güzel kara gözleri olacak… J

Ölürsem kabrime gelebilecekler listesi yaptım bi de; listede ismi olmayıp da gelenler için bizzat kendim hortlayıp, uçuklatmak istiyorum kendilerini…

Yaşamındaki en korkunç anı bize tanımlayabilirmisin.

bütün vücuduma minik iğneler batmıştı sanki. bi de dünya ile birlikte korkunç bi hızla dönerken birden bir tek ben duruvermiştim sanki, benden başka her şey dönmeye devam ederken...

Diyelim ki çok seksi görünmen gereken bir günündesin. O halde nasıl giyinir, nasıl bir makyaj vs. tercih edersin?

seksi? hiç düşünmemiştim... bilmem? çok giyinirdim heralde...

Tanıdığın insanların seni benzettikleri ünlü birisi var mı? Varsa bu kimdir?

Monica Belluci smile.gif ben öyle olmasını istiyorum en azından...

Bu zamana kadar yediğin en garip şeyi bize söyler misin?

çinli bi çalışan vardı otelde,memleketinden kıpkırmızı renkte bi şey getirmişti. biraz jöle kıvamında ama değil gibi, sanki kurutulmulmuş et gibi ama jöleli gibi,acı gibi ama ekşi gibi,uyf... unsure.gif

Okuduğun kitaplardaki karakterlerden 1 tanesini hayata getirme şansın olsaydı hangisini seçerdin? Neden?

Gabriel Garcia Marquez'in yüz yıllık yalnızlığındaki Ursula. kesinlikle.

En sevdiğin sebze hangisidir?

enginar.... smile.gif

Asansörde mahsur kalsan en çok kimin yanında olmasını isterdin? Peki yanında olmasını tercih etmeyeceğin kişi kimdir?

olmasını istediğim : javier bardem ///olmasın sakın : okan bayülgen tongue.gif

En sevdiğin karikatür veya çizgi film karakteri hangisidir?

kesinlikle fırat

Eğer öleceğin yeri ve ölüm şeklini seçme hakkın olsaydı, nereyi ve nasıl bir ölüm şeklini seçerdin?

ilkbaharda bi deniz kenarında, ama datça filan ya da kaş ya da eski foça, böyle ahşap bi sandalye,bambu ya da çiçekli minderleri var,oturmuş denize bakarken ölmek isterim.

Tanıdığın 5 kişinin ismini alt alta sıralayıp, onları 5’er kelimeyle ifade eder misin?

Forum şahsiyetlerini sorduğunuzu var sayarak :

-Radya : iyi,anne,güzel(gördüm ben valla çok güzel)makul,dost

-Taylanabi : iyi,kocaman,jöntürk,sahici,keşke

-Mouchette : sıcak,akıllı,garip bi şekilde tanıdık,kahve içilesi.

vallahi başka da kimseyi tanımıyorum sad.gif

Tarihi bir karakteri geri getirme ve ona 1 adet soru sorma şansın olsaydı bu kim olurdu ve ona hangi soruyu sorardın?

Hayır atam sağol varol da neden bu çaba? neden bırakmadın bi ingiliz bi amerikan mandası filan olsaydık?

Eğer bir sirke katılsaydın, görevin ne olurdu ve nasıl bir gösteri yapardın?

hani şu aslanların kaplanların ağzına kafalarını sokan tipler vardır ya onların adı neyse ondan olmak isterdim işte...

Bu kadar, arz-I hörmet ederim. Allah hepinizin müst-e hakkını versin.

Zebercet

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öyle patır kütür ve çoğu zamanda komik şeyler yazıyorsun yazmasına ama sen hisli mi hisli bir kızmışsın yahu :) Omuzlara baş koymalar, çiçekli minderlerde ölmek istemeler, gökyüzüne bakmalar.....

Tanıdığın insanların seni benzettikleri ünlü birisi var mı? Varsa bu kimdir?

Monica Belluci ben öyle olmasını istiyorum en azından...

hadi canım :) ben resimlerini gördüydüm senin forumda bir yerlerde, birine benziyon ama monica değil kesinlikle...dur bak aklıma gelmedi gelince valla billa resminle ekleyeceğim buraya. Bu arada bende Anna Karina..memnun oldum :)

Mouchette : sıcak,akıllı,garip bi şekilde tanıdık,kahve içilesi.

umarım bir gün birilikte kahve içme şansı yakalarız ..

Asansörde mahsur kalsan en çok kimin yanında olmasını isterdin? Peki yanında olmasını tercih etmeyeceğin kişi kimdir?

olmasını istediğim : javier bardem ///olmasın sakın : okan bayülgen

Bardem mi :unsure: ya ne güzel sormuş Admin kim olsun yanında diye bula bula bu adamı mı buldun ...pes yani :)

Burcun ne ? Yaşın kaç ? Boyun kaç ? Kilon kaç ? Hani nerde bu sorular :P

Çok keyif alarak okudum yazılanları , uzun süreler daha allah seni bu forumdan eksik etmesin ...Böyle de bir dileğim var işte :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kızım olursa adını ESME koyacağım,Yılanı öldürseler filmindeki esme,hani şu köyün delisini oynayan Erol Demiröz bağır ır ya meydanda ‘ Esmeeeee… dünyalar güzeli esmeeee….’ Işte öyle güzel bi kız istiyorum,şüphesi olan ya şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun… J

Benim de hoşuma gitti Zebercet cok güzel bir isim

fakat

Oğlum olursa AYVAZ olacak. Ketum,saygılı,bilgili,yaratıcı,sır tutan,dost olan bi oğlan. Güzel kara gözleri olacak… J

Burayı az daha düşün istersen derim.. , valla benim sucum yok.. kitabımın yalancısıyım...ha mutfak la aran iyi değil de yardımcı istiyor isen yanına, o zaman başka tabi ki.. :)

Ölürsem kabrime gelebilecekler listesi yaptım bi de; listede ismi olmayıp da gelenler için bizzat kendim hortlayıp, uçuklatmak istiyorum kendilerini…

Neleri düşünmüşsün... güzel olmuş Zebercet, çok tesekkürler röportaj için... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sean Connery : valla o ne isterse onu yapardım… hatta şimdi arasın, Zebercet topla çantayı gel desin; yerim hazır TeHaYe nokta kom’dan…

:stuart:

En sevdiğin 5 koku hangisidir?

· ben lisedeyken (sene 1928) daha fotokopi makinası icat edilmemişti. Sınav kağıtlarını saman kağıda basarlardı ispirto ile. Böle Facit benzeri bi düzenek vardı, silindire bağlı bi kol, onu çevirirdin... Koyarlardı öyle önümüze ispirto ile çoğaltılmış kağıtları… oh mis gibi de kokar, böle acaip de bi kafası olur onun… yaw neden lisede hep bütünlemeye kalıyorum diyodum ben de be L

Gözün körolmasın,hatırlıyorum bende o kokuyu,burnuma geldi şimdi hatta...

ve radyanın sorusu?

İdeal erkeği tanımlar mısın?

ideal erkeği ben yoğururum yeter ki azcık kafası çalışsın…

Bu cevabı alkışlarım ben...:alkis:

Mucizelere inanır mısın?

İnanmam mı?Hem de nasıl_? Hali hazırda kendim bi mucizeyken… tongue.gif

:laughing::hug:

Yaşama sevincinizi nereden alıyorsun? Seni motive eden şey nedir?

Bişi diim mi? pek bi içten cevap vericem ben bu soruya, bu TM/forum ahalisi de daha da beni böyle kalkansız göremez.

Çoğu yerde bahsederim ben, bi tarafımın yörük olmasıyla iftihar ettim hep. Böyle yaz aylarında özellikle , açık havada otururken kafamı kaldırıp gökyüzüne baktığımda bi acaip olurum ben. Gece gündüz farketmez, başımın üstünde dam olmasından hiç hoşlanmadım; hiç bi yaşımda…Sırf bu yüzden, balkonda yatmak istedim hep ya da yazlığın terasında… Görmediğim bişey yerine Kuşa,ağaca, toprağa,yağmura inandım bu yaşıma kadar… gökyüzüne,aya,yıldızlara…. Her sabah yüzümü güneşe dönmeye çalıştım,işte o zaman kanım yürüdü damarlarıma, ancak o zaman anladım nefes aldığımı;belki de iflah olmaz bi yörük olduğumdan kimbilir.?

İşte bu kalkansız halini daha bi seviyorum ben...biliyorsun ya...

bütün yörük kızları aynı oluyor galiba...ben de baba tarafımdan yörüğüm...Dedemin çok büyük bir bahçasi vardı,ortada altıgen bir havuz...Yazın geceleri,bahçedeki sedirde,kulağımda havuzdaki fıskiyeden şırıl şırıl akan suyun sesi,burnumda dedemin çiçeklerinin mis gibi kokusu,gözlerim yıldızlarda yatmaya bayılırdım...:wub:

Ketum,saygılı,bilgili,yaratıcı,sır tutan,dost olan bi oğlan. Güzel kara gözleri olacak… J

Bende Alp'e hamileyken böyle dua ederdim,ve evet çok güzel kara gözleri var demi...gerçi mavi olma ihtimali yoktu zaten...:D

Bu güzel duyguyu tatmanı tüm kalbimle diliyorum...Allah gönlüne göre versin inşallah...Harika bir anne olacağından hiç kuşkum yok...

Diyelim ki çok seksi görünmen gereken bir günündesin. O halde nasıl giyinir, nasıl bir makyaj vs. tercih edersin?

seksi? hiç düşünmemiştim... bilmem? çok giyinirdim heralde...

nasıl yani çok giyinirsin...tesettür mü...:unsure:

Tanıdığın 5 kişinin ismini alt alta sıralayıp, onları 5’er kelimeyle ifade eder misin?

Forum şahsiyetlerini sorduğunuzu var sayarak :

-Radya : iyi,anne,güzel(gördüm ben valla çok güzel)makul,dost

:blush::flowers:

vee bunu sona sakladım...

NE YAPSAN ÇIKMAZ DENİZİN LEKESİ… J

:clover:

Her satırından ayrı ayrı keyif aldığım bir röportajdı...Ellerinize sağlık...Teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öyle patır kütür ve çoğu zamanda komik şeyler yazıyorsun yazmasına ama sen hisli mi hisli bir kızmışsın yahu :) Omuzlara baş koymalar, çiçekli minderlerde ölmek istemeler, gökyüzüne bakmalar.....

hadi canım :) ben resimlerini gördüydüm senin forumda bir yerlerde, birine benziyon ama monica değil kesinlikle...dur bak aklıma gelmedi gelince valla billa resminle ekleyeceğim buraya. Bu arada bende Anna Karina..memnun oldum :)

umarım bir gün birilikte kahve içme şansı yakalarız ..

Bardem mi :unsure: ya ne güzel sormuş Admin kim olsun yanında diye bula bula bu adamı mı buldun ...pes yani :)

Burcun ne ? Yaşın kaç ? Boyun kaç ? Kilon kaç ? Hani nerde bu sorular :P

Çok keyif alarak okudum yazılanları , uzun süreler daha allah seni bu forumdan eksik etmesin ...Böyle de bir dileğim var işte :clover:

:) terazi; 29,5 tan 30; 1,70 ; 55 oldu mu şekerim?

hisli derken başkanım?

çok teşekkür ederim... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kim bu Zebercet (daha önceki rumuzu ile asiyenasılkurtulur)? Aslında birçok insanın önce bir 'ah yinemi o' diye içinden hafif bir 'üffffffff' dediği bir şahsiyet. Kafasındakini patır kütür önünüze seren, bunu yaparken kendine özgü az gelişmiş pardon çok gelişmiş 'GırGır' kültüründen etkilendiği anlaşılan ve cici mi cici, neşeli mi neşeli, bıcır bıcır bir forum üyesi. Aşağıda forumda bize yansımasının dışında kendinden özel düşüncelerini bulacaksınız. Unutmayın aşağıdaki olaylar tamamen eğlence amaçlı oluşturulmuş bir olaydır ciddiye almamanızı ve ZEBERCET'e özel mesaj göndermemenizi tavsiye ediyoruz....

Zebercet Hakkında:

Blog - 'Ne ölü ne sağ bir yaşamın' anti-kahramanı

Profil: http://www.turkish-m.../1914-zebercet/

smile.gif İyi Eğlenceler

aşkolsun be:(

kim üflüyo bana? hani kim? :shuriken:

bu arada ZEBERCET'e özel mesaj göndermemenizi tavsiye ediyoruz ne demek yaw admincim bey?

o kadar fena mıyım ben yaw? :chris:

elimde sopayla bekliyomuşum gibi :P

Çok teşekkür ederim girizgahınız için, ben de çok eğlendim yazarken, hatta bu kadar eğlenceli bişi çıkacağını da düşünmemiştim itiraf ediim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok eğlenceli bir roportaj olmuş sorular çook güzel, cevaplar ondan da guzel smile.gif

Katkısı gecen herkese soyluyorum;

SUPERSINIZ clover.gif

böle bütün iletilere tek tek post girip kendi günlük ileti rekorumu kırmak niyetindeyim

süperim evet....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Zebercet ben sana uzaktan uzağa biraz gıcık kapıyodum.Halbüküsü sen tatlı bi hatunmuşsun.İyi oldu bu röportajı okuduğum..

sevdim ben seni, valla bak...

öle... ben önceleri pek bi yenmem tadımdan... :P sonra da müptela olursunuz o ayrı.... :zorro:

anlamadığım neyime kıl kaptığın yahu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

El bileği fetişistliğini bilemedim de ayak fetişistliği önemli mevzudur bilindiği üzre

“Tüm kültürlerde ayak bileğinin ince ve zarif olması her zaman estetik görünmüştür” diyen Dr. Hasan Fındık, ideal ayak bileğini şöyle tanımladı: İnce, üzerinde belirgin şekilde toplardamar görüntüsü içermeyen ve keskin kemik çıkıntıları olmayan bilek, estetik olarak algılanır.”

‘Ayak bileği liposuction’ı Türkiye’de de çok tuttu!

Hollywood ünlüleri arasında yaygın olan ‘ayak bileği liposuction’ı artık Türkiye’de. Bir saat süren operasyona en çok hostesler ilgi gösteriyor..

Pek çok kadının kabusu olan kalın ayak bilekleri artık dert değil! Yurt dışında uzun zamandan beri uygulanan ve Hollywood starlarının yoğun ilgi gösterdiği ‘bilek liposuction’ı Türkiye’de de çok ilgi görüyor. Estetik Cerrah Dr. Hasan Fındık, “Özellikle hostesler ve etek giymek zorunda olan kadınlar ayak bileklerini inceltmek istiyor” dedi. Cosmopolitan dergisinden Özge Zeki’nin sorularını yanıtlayan Dr. Fındık, ‘yarış atı gibi’ ince bilekli olmak isteyen hanımlar için operasyonun inceliklerini anlattı.

YAĞ DOKUSU AZALIR

* Ayak bileği operasyonları nasıl yapılıyor?

Ayak bileğinin inceltilmesinde kullanılan tek yöntem, bu bölgedeki yağ dokusunun azaltılmasıdır. Bilek bölgesindeki derinin altında bulunan yağ dokusunun hücreleri eritilir ve vücuttan atılması sağlanır. Veya bu erimiş hücreler basınç uygulanarak uzaklaştırılır. Ayak bileğini daha estetik ve narin göstermek için uygulanabilecek yegane yöntem budur.

* Operasyondan önce inceltilecek bölgeler çizilerek mi belirleniyor?

Operasyondan önce ilk yapılan şey; bacak ile birlikte ayak bileği yapısını incelemektir. Ayak bileğinin inceltilmesine gerek var mı, var ise bacağa da bir uygulama yapmak gerekir mi bakılır. Daha sonra işleme alınacak bölgeye yönelik çizimler uygulanır ve prosedür başlar.

* Ne kadar sürüyor?

Operasyon yaklaşık bir saat yarısı yağ hücrelerinin lipolizi için harcanır. Bu işlem lokal anestezi altında gerçekleştirilir.

HOSTESLER YAPTIRIYOR

* Ne kadar yağ alınacağına nasıl karar veriyorsunuz?

Ne kadar yağ alınacağı, tamamen bacak yapısıyla ilişkilidir. Ayak bileğinin kalınlığında rol alan yağ miktarı, operasyonun sınırlarını belirler.

* Hastanın sosyal hayata dönmesi ne kadar zaman alıyor?

Operasyondan hemen sonra kişi sosyal yaşamına dönebilir. Yürüyüş faydalıdır ama ayakta hareketsiz durmak önerilmez. Çünkü bilekte şişlik oluşturabilir. İşlemden sonra 15 gün ayak bileğinin üzerinde varis çorabı gibi baskılı giysiler kullanılması tavsiye edilir.

* Türkiye’de bu operasyonu kimler yaptırıyor? Hangi yaş grubu bileklerini inceltmek istiyor?

Bu operasyonu daha çok 20-30 yaş arası estetik trendlerini yakından takip eden kadınlar yaptırıyor. Büyük kısmı manken, hostes ya da etek, yüksek topuklu ayakkabılar giymek mecburiyetinde olan iş kadınla rından oluşuyor.

Kaynak: Sabah Günaydın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 4 ay sonra...
  • Admin

El bileği fetişistliğini bilemedim de ayak fetişistliği önemli mevzudur bilindiği üzre

Bu fetişlik olayı başlı başına bir konu bence... herşeyin fetişi var şimdilerde... Özellikle fetişliğin fetişliğide var... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.