Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şu anda ne düşünüyorsunuz ?

angel_25

Önerilen İletiler

• Cevaplar 738
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

insanların içlerinde kötülüğü nasıl barındırabildiklerini düşünüyorum, herhangi bir insanın canını nasıl acıtabiliyorlar, acıtırken ne düşünüyorlar?

yeryüzünde yaşayan herhangi bir insanın sizi Allah'a şikayet edeceğini, ona yaptığınız kötülüğün hesabını verme zamanının da geleceğini düşünse insanlar, hala bu kadar kötü olabilirler miydi acaba?

bugün de ne kadar ağır şeyler düşünüyorum ya... allaallaaaaaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insanların içlerinde kötülüğü nasıl barındırabildiklerini düşünüyorum, herhangi bir insanın canını nasıl acıtabiliyorlar, acıtırken ne düşünüyorlar?

yeryüzünde yaşayan herhangi bir insanın sizi Allah'a şikayet edeceğini, ona yaptığınız kötülüğün hesabını verme zamanının da geleceğini düşünse insanlar, hala bu kadar kötü olabilirler miydi acaba?

bugün de ne kadar ağır şeyler düşünüyorum ya... allaallaaaaaaa :)

hem çevrım dışı olup hemde ıletı nasıl yazığını düşünüyorum :lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım acıyor. Babam Kanser ve durumu ağır ama ben sorumluluklarım olduğundan kendi evime gitmeliyim iş çıkışı. Acımı nasıl olurda yok ederim. Bunu düşünüyorum...

hiç çok sevdiğiniz ama aynı zamanda çok ama çok üzdüğünüz birini kaybetme noktasına geldiniz mi hayatınızda nasıl diner bu acı bilen bana yardım etsin.....

ya pardon. yazmamalıydım belki de.... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım acıyor. Babam Kanser ve durumu ağır ama ben sorumluluklarım olduğundan kendi evime gitmeliyim iş çıkışı. Acımı nasıl olurda yok ederim. Bunu düşünüyorum...

hiç çok sevdiğiniz ama aynı zamanda çok ama çok üzdüğünüz birini kaybetme noktasına geldiniz mi hayatınızda nasıl diner bu acı bilen bana yardım etsin.....

bu duruma çok üzüldüm ama naparsınız hayat işte... sürprizlerle dolu, bu sürprizlere maalesef açık olmalıyız..babanıza Allah'tan şifa dilerim..tabikide bende sevdiklerimi kaybettim..hemde çok küçük yaşlarda ve gözümün önünde babaannemin vefat ettiğini gördüm.. o anı anlatmak istemiyorum hem çok korkunç hemde anlatınca içim acıyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel kardeşim, Allah sabırlar versin sanada babacığına da, ne diyeceğimi şaşırdım. :( Acil şifalar diliyorum. acını paylaşmanda önemli keşke elimizden birşey gelseydi. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hepiniz sağolun bugün kendimi daha iyi hissediyorum :)

Kaybedeceğini bilmek ve o anı ümitsizce beklemek çok acı...

neyse işim, eşim, çocuklarım, arkadaşlarım ve sizler( Ki aranıza yeni katılsam da) Dayanma gücü veriyorsunuz... TEŞEKKÜRLER :wub:

vE Gelelim şu anda ne düşündüğüme.... DİYETTEYİM ( yENİ BASLADIM. bUGÜN) aMA MANTI YEMEK İSTİYORUM . Kayseri mantısı hani şu bi kaşığa kırk tane sığanlardan. Sarımsaklı yoğurt ve tereyağı soslu :devil:

accımmmm ben :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.