Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

asiyenasılkurtulur

arman

Önerilen İletiler

amanın di....

yaw ben bu topiki unutmuştum,unutmakla kalmayıp bi de bu topikler hakkında bi ton laf edecektim az daha utanmadan bi de.vıyyy...

neyseciime,walla bendeniz şu sıralar,amanın ellerim ayaklarım,sigara tablası gibi kulaklarım durumundayım...

üstüne bi de gen. md.le kavga ettim,tam onu telefonda babama şikayet ediyodum ki , kafamı bi çevirdim,bana bakıyo...ehi...

ne kadarını duydunuz dedim?

-seni kovmaya yetecek kadar duydum dedi...

umarım yalan söylemiyodur,çünküm benim çok pis kovulasım var...

konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

ben ''kendimi işten nasıl kovdurturum? '' konulu bi seminer istiyrum,mümkün mü?

selametle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kesik-işaretleri-atıyorum-araya..çünküm-klavyenin-boşluk-tuşu-çalışmıyor... :stuart: ..

demek-attırmak-istersin-kendini-işten...eden-bulurda-attırmak-ister-gibi..aslına-bakarsanız..bende-atılmak-istiyorum..atıl-olmak-istiyorum..ama..ama-iştee..

kulakların-kül-tablası... :lol: ...ben-gülüyorum..hala-gülmekteyiiimm...canın-çıkmaya-asiyeee... :lol:

not;müdürüne-selam... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alınız-işte.gülmeyiniz-komşunuza-ki-kendisi-çok-sevdiğim-komşumdur-dirseklerimiz-temastadır(figgaro-sizden-bahsediyorum)

bi-de-selamını-ilettim-müdüre-

tam-babama-şikayet-ediyodum-gen.müd.ü-telefonda-bana-böle-böle-yaptı-diye-kafamı-bi-çevirdim-bana-bakıyo.

ne-kadarını-duydunuz-dedim.

seni-kovmaya-yetecek-kadarını-dedi.

yaw-ben-bunu-hanginize-anlattımdı?

neyse-ne.kovmadı-hala...kovmuyo...

belki-bir-sevda-türküsünde-vurulurdum

gel-künyemi-al-dağlardan

kar-yağıyor-bu-gece

öyle-beyaz-ki-şehir

anlamak-bir-ömür-sürer

hayat-niye-kirlenir...diyolar-şarkıdaki-adamla-kadın

pis-melankolğim-ben-bu-akşam

dokunmayın-ağlatırım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

yahu ne fan'ı ne kulübü taylan bey evladım... bendeniz en kötü kadın oyuncu dalında altın ahududu ödülü almaya en yakın adayım yahu...

bi iki arkadaşım var saolsunlar,arada gönlümü alıyorlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan Teyze, fun kulubünü de oluşturduğuna göre artık bizi de tanımazsın. Nerde İzzet Altınmeşe, nerde Belkıs Akkale?

Nazan benim canım ciğerim..

Eğer bir fan clup'a varsa bilelim.

Ben birinci üyesi olucam...

Seni çok sevdim dünyalar güzeli nazan.....

Bu kadar hayır hesanat olsun artık :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teker teker gelin yahu....

1.marcusçum canım ciğerim...bendeniz sizin de pek iyi tahmin edeceğiniz gibi ve dediğimde inat ettiğim gibi fan clubu sevmem olanı da sevmem seveni de sevmem... dolayısı ile kapatalım artıkın bu sevimsiz bahsi...

2.hatıratlarımda çok önemli yer teşkil eden canımın içi akıl küpü taylancım bey...hastayım ben az biraz üzerinize afiyet...

3.pek sayın şovalye insanı...bakınız daha önce özel mesaj marifeti ile de dediğim gibi eminim çok komik birisinizdir kendi çapınızda lakin ben dediklerinizden pek bişey anlamıyorum.

2 yerden istifa ettim şimdiye kadar oralarda da pek şovalye tanıdığım olmadı. oyun oynamak istemiyorum. dolayısı ile isterseniz level atlıyalım ve muhabbetin ''aaa? sen miydin o ?'' kısmına geçelim zira ben çok sıkılmaya başladım. ha ben sıkılınca ne oluyo merak ediyorsanız yukarıdaki arkadaşlara danışabilirsiniz...

saygılar hürmetler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Şimdi şöyle oldu yoldaşlar,

Ben dün gece 3 adet hatun ile beraber Antalyanın Ecnebi müzik yapan tükkanlarından birine gittim ki yaş olarak 3. sıradaydım, genç sayılırdım yani.( bu cümlenin önemini ilerleyen satırlarda anlayacaksınız...)

Girince dedim ki tamam burası güsel yer, gençliğimi hatırlatır, 80’ler-90’lar, geçtik oturduk koltuklara, sonra saat 23:00 civarı böyle yerlerin geleneği bize yaslanmak için yüksek bi masa gösterdiler,itaat ettik garson abiye,geçtik gösterdiği yere...

Tesadüfen tanıştığımız çalgıcıların hem çalıp hem söyleyebilen ekip başına dedim ki,’’siz çıkmadan bizim bi şarkı isteğimiz olacak, bi bakıverin, eğer çalamayacaksanız; değiştirelim güzelim şarkı zayi olmasın’’ dedim. Yazmıştım bi peçeteye gösterdim, (ki cenazemde çalınası türküler listesine ekledim ben bu güzel türküyü ilgilenenlere duyurulur)

Neyse ‘kırmızı buğday’ bas ve elektro gitarla çalınabilen bi şarkı değil dedi bana abi... sanırım bıyık altından gülüyordu, bak şimdi daha net hatırlıyorum...

Yazdık işte bi şarkı ‘seninle ya da sensiz’ sever idim gençken, baktım hala seviyormuşum. Sonra birden tanıdık bi sima gördüm gibi geldi, netekim yanılmadığımı aynı şarkıya eşlik edişinden anladım ki kendisi, neredeyse forum üyelerinin 2/3’üne kelime kelime övgüler yağdırıp bendenizi ıslak kedi yavrusu gibi görmezden gelip yetim bırakmış olan Taylancım Bey idi. Neyse dedim, ben de kendisine kafi derecede ayıp etmiş bi şahsiyet olarak, ‘’nerdesin kız sen? Arıcam diyosun aramıyosun...’’ konu başlıklı fırçayı da göze alarak, yanına süzüldüm. Bi müddet masadakilerin bize manasız gözlerle bakmasını sağlayacak ama ikimizin çok eğlendiği ‘tanışabilir miyiz?’ geyiğinden ve akabinde paşa paşa fırçamı yedikten sonra kendimi genç hissettiğim kızlar masasına geri döndüm.

Sonra ne mi oldu? Şu oldu: Birden çalgıcı abiler ‘Laura Brannighan’ adlı ablanın ‘Self-Control’ isimli şarkısını çalmaya başladılar ve ben şarkının ortalarında yarenim insan Tülün’ün uyarısıyla kendime geldim: -‘Kızım şarkıyı ezbere bildiğini belli etmesene?’ Hayıııııııııııırrrrrrrrr.!!!!!!!! Şarkının bitmesine bi kaç kuple kalmıştı ve bişeyler yapmak için artık çok geç kalmıştım... Hahaaaaaaaahyyyyyyyyyırrrr.... Evet ben..!!!

ooo-ooo-ooo-ooo- you take my self you take my self control...

Artık olan olmuştu,tüm boyanmama,süslenmeme rağmen 80’ler ve 90’lar da ilk gençliğimi yaşadığım ve retro suyuyla vaftiz edildiğim ortaya çıkmıştı... Yenilmedim,kendi kendime bi sonraki parçaya şartlar ne olursa olsun eşlik etmek için söz verdim. Alkolün etkisi mi yoksa benim balık hafızam mı emin değilim, şimdi sadece bi sıfat tamlaması hatırlıyorum şöyle bişeydi sanırım’eski köprünün altında’...

Yahu 70 ve 80 yılları arasında doğmuş ve bu şarkıyı bilen biri varsa elime mum diksin... Bilmiyorum , bilmiyorum...

Koşarak Taylancım bey’in masasına duhul oldum yine, dedim ben self control’ü ezbere biliyorum, içime su serpen bi açıklaması oldu kendisinin: ‘’üzülme, dönemin şartları bunu gerektiriyordu, hepimiz biliyoruz !’’ dedi sağolsun.

Ama dedim ‘’daha bitmedi, akabinde çalan şarkıyı bilmiyorum...’’ ah ki yarenler kendisi yüreğime kara saplı bi bıçak saplayarak şu cümleyi zerk eyledi beynime : ‘’ben nakaratını biliyorum...’’

Bu sabah anladım ki ben artık yaşlıyım...

Ooo-ooo-ooo-ooo

You take my self-control...

Bitti, şimdilik...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olayı bir de kale arkası kamerasından izleyelim.

Saatler 23.00'ü 2-3 bira geçerken ecnebi müzikler çalınan tükkana giriş yaptık. 4 kişilik masamızda sahneyi saat 8 yönünde sırtlayarak konuşlandım. Dışarda nem %83,69742 iken klimatize edilmiş tükkana gelmenin süper fikir olduğu konusunda hemfikirdik. Aşağı yukarı böyle konularda aramızda saçmalaşırken sahne ile aramda bir ışık hüzmesi farkettim. Ne olduğu konusunda çeşitli fikirler saniyeler içinde aklımın çeperlerinde sekiyordu. "Lan yoksa öldüm mü, yok ölmedimse böylesi güzel bişey insan olabilir mi, anaaaa olm bu yaklaşıyo layn şimdi naaapcaz?" diye düşünürken masaya beklenen bomba düştü. "Tanışabilir miyiz?" diyordu. Düşünün o kadar saçmalamaya meğilli bir an'dı ki, merhaba dedim, benim adım Nazan Teyze. (yuh yauuuu, Taylan Abi diyecektim. Düşün o kadar güzel bişey sevgili okur. Neyse devam et, kimse anlamadı :) )

Şoku çabuk atlatıp "fırça mode on" pozisyonuna geçtim. Sağ-sol kroşelerle ışığı dağıtınca, o da masasına yönlendi.

Bu arada sana övgüler yağdırmayan ölsün. "Çok güzeldi" sevgili okur, umduğun bildiğin sandığın gibi değil....!

Biterken, "Eski Köprünün Altında" o kadar da güzel bir şarkı değil, istersen nakaratını bırak adını bile unuturum Nazan Teyzecim. (Devamı Neyzen'dedir, isteyene)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amanın... ben ki nazan isminin narsist teriminden türediğinin en güzel kanıtıyımdır, kendim yazsam ancak bunu yazardım, pek bi müteşekkirim, bunlar ne güsel laflar taylancım bey abi...

ayrıca o sizin güzelliğinizdir diyerek bozacı ve şıracı konulu nefiz atasözümüzü de yad etmek isterim...

allah eksikliğinizi göstermesin....

etkisinden bir haftadır kurtulamadığım retro şeysi icabı:

sıradaki şarkı tüm güney afrikalılar,ege ünv. hastanesi onkoloji ana bilimdalı, taylan abi ve sevenleri için gelsin:

mori kante- yeke yeke

gülmeyin ben bunu da ezbere biliorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O cümleler herhangi bir kaynaktan apartılmış, spor olsun / laf olsun diye söylenmiş cümleler değildi. An'ın verdiği hissiyatla dökülmüştü. Size kompliman borcum olmadığını da bilirsiniz yılların vermiş olacağı tecrübe ile.

Ancak şu ezberinizdeki repertuara hastayım.

Neyzen'de farklı performansınızı da görmek dileğiyle. Biterken Depeche Mode "Little 15" çalıyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

nazan kankası,

kurtaramadığım üstüne üstlük benide yanında sürükleyen asiye insanı;

şarap içelim, kendimizden geçelim... neyzende teke zortlatmasına oynayıp, ecenebi müzük yapan barlarda funk eşliğinde halay çekelim... bu sahilde - bu sahilde malaklar gibi yatalım... esmer kıvırcık bir kız bebek yapıp kariyeri bi yana bırakalım... yanlış otobüse binip kaybolalım... çocukluğu sahilde geçmiş insanlar olmamıza rağmen güneşe çarpılıp olimpos tanrılarına raks edelim ehu... bizi bizden fazla ciddiye alanlara bakıp bakıp şaşıralım... yeryüzünün hanımı, savaş tanrıçası iştar adına önce tanrıçalar olduğunu unutan hemcinslerimize çemkirelim... kanka ahalisi ile birlikte acil durum toplantısı yapıp voltran voltran voltran diyelim...

ha bi de taylan biladeri kaçırıp zorla imza alalım ehuehue

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alla alaaa :unsure: ..taylancım biraderim..sankim yeryüzü tanrıçalarınca cendereye getiriliyorsun gibi.. :lol: ama şuu sahildeki malaklar hadisesi pekte hoşuma gittii..biz ki bir avuç çukurova genci çamurda camız ımsı yatışlara hasretiz..çucukluk depreşmesi iştee..şimdilerde kokonaların şifalıdır diyerekten çamurları fersah fersah vucutlarına sürmeleri yüsünden camıslar dağlara kaçmış..bizde ofiste şeftalili tang içmekten vüvudumuzdaki tenimizde lekeler çıkmıştır pembemsi pembemsi durumudur..by by..abim benim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alla alaaa :unsure: ..taylancım biraderim..sankim yeryüzü tanrıçalarınca cendereye getiriliyorsun gibi.. :lol: ama şuu sahildeki malaklar hadisesi pekte hoşuma gittii..biz ki bir avuç çukurova genci çamurda camız ımsı yatışlara hasretiz..çucukluk depreşmesi iştee..şimdilerde kokonaların şifalıdır diyerekten çamurları fersah fersah vucutlarına sürmeleri yüsünden camıslar dağlara kaçmış..bizde ofiste şeftalili tang içmekten vüvudumuzdaki tenimizde lekeler çıkmıştır pembemsi pembemsi durumudur..by by..abim benim..

figgarocum... sanırsam taylan bey abi yerine kankam insanı alegria hamfendünün yazısına cewap yazmışınız...

emme yine de pek merci bien, düşündükleriniz için...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

figgarocum... sanırsam taylan bey abi yerine kankam insanı alegria hamfendünün yazısına cewap yazmışınız...

emme yine de pek merci bien, düşündükleriniz için...

yavaşş yavaşş gelmelii ama ...parmak ucunda..hemde mandalıyken dış kapının..ekürin insanını tanımıyom..yazısında görünce taylan birader lafını dalmışım iştee bodoslamadan..ölee iştee..gelme üstümee asiyee.. :blushing::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam.. :) ..haklısın valla..şizoidliğin dışa vurumcu dili kesilmeli.. ;) küçükken kafamın üstünden geçen kamyon tekeri..valla tüm suç onun..tekerin.. :blushing: ben annemi istiyoomm..babamın sonradan kesipte pilav yaptırdığı o küççük civcivimide.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bak..benden başka sana yazan yook..ee hayat iştee..nelere gebe..şimdi sana bi klip gönderiyom..bu filmde salma hayek te oynuyordu yanılmıyorsam ..güzel kadındır.. :) ..hadi al sende tahta kaşıklarını eline..oynama vakti şimdi.. :P

http://www.youtube.com/watch?v=lK4GcGG7ekQ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak..benden başka sana yazan yook..ee hayat iştee..nelere gebe..şimdi sana bi klip gönderiyom..bu filmde salma hayek te oynuyordu yanılmıyorsam ..güzel kadındır.. :) ..hadi al sende tahta kaşıklarını eline..oynama vakti şimdi.. :P

http://www.youtube.com/watch?v=lK4GcGG7ekQ

saolasın valla billa... herkesi küstürdüm sanırsam...

-ver elini çekerek

-ben sana küserek...

neyse...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Ahh bu iyiler... İyi kişiler gerçeği hiç söylemezler.

* Bu türlü iyi olmakta, ruh için bir nevi hastalıktır.

İyilerin saflığında dipsiz bir kurnazlık vardır. ;)

fazla nietzsche okuyorsun anladık..fazla kitlenme derim sana.."bir uçurum dışarı bakar gibi bakma helede foto-n sanalsa.."..neyse..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

gızz asiyee..bak saa şiir gönderiyom..arkamdan sövme ama haa..mahluklu bişiiii..zaten ben konuştim Ran amcaynan..sennen ben muafmışızz.. :D

DÜNYANIN EN TUHAF MAHLUKU

Akrep gibisin kardeşim,

Korkak bir karanlık içindesin, akrep gibi.

Serçe gibisin kardeşim,

Serçenin telaşı içindesin...

Midye gibisin kardeşim,

Midye gibi, kapalı rahat...

Ve sönmüş bir yanardağ ağzı gibi korkunçsun kardeşim,

Bir değil,

Beş değil,

Yüzmilyonlarlasın, maalesef koyun gibisin kardeşim...

Gocuklu celep kaldırınca sopasını,

Hemen katılıverirsin sürüye,

Ve en önde adeta mağrur koşarsın salhaneye,

Dünyanın en tuhaf mahlukusun yani,

Hani şu derya içre olup,

Deryayı bilmeyen balıktan daha tuhaf.

Ve bu dünyada bu zulüm senin sayende,

Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer,

Ve şarabımızı vermek için, hala üzüm gibi eziliyorsak,

Kabahat senin,

Demeye de dilim varmıyor ama,

Kabahatin çoğu senin, canım kardeşim.

Nazım Hikmet RAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.