Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

"GÜLER ZERE ÖLÜRSE TÜRKİYE EKSİK KALIR"

Ahmet AY

Önerilen İletiler

Biz sayın desin veya desteklesin demedik,

Yeşil kirli ve kanlı iş ve cinayetleri vatan için değil sadece kötü emelleri için yapmıştır. Kaldı ki vatan işleri Yeşillere kalıdığı için onbinlerce insan kanı aktı. Bu işi hukuk ve yasalar çerçevesinde çözmeye kalksaydık ne yeşil ne de kanın kırmızısına iş kalırdı.

Hangi ülkede terör hukuk ve yasalar ile düzeltilmiş ?

Adı üstünde TERÖR ,Terörle mücadeledele statejilerinde ise aynı takdik kullanılır..!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hangi ülkede terör hukuk ve yasalar ile düzeltilmiş ?

Adı üstünde TERÖR ,Terörle mücadeledele statejilerinde ise aynı takdik kullanılır..!

Madem yapilan straji dogru ise, neden yaptiklarini kabul etmiyorlar?

Bakin simdide JITEM'i red ediyorlar? Kimden korkuyorlar veya cekiniyorlarda yaptiklarini inkar ediyorlar?

Dogru olduguna inandigim bir eylemin sonuna kadar arkasinda olurum, ama bunu koskoca bir devlet yapamiyor. Demekki var bir cürüklük yaptiklari iste.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Terörle mücadele eden bir birimin istihbarat toplamaması düşünülemez. Adı JİTEM konmuş olsa da, adı konmamış olsa da jandarma istihbarat yapar. Yapması son derece normaldir. Yapmaması son derece anormal olurdu. Çünkü istihbaratsız adım atmak doğru değildir. Ancak istihbaratla terör olaylarını haber alır ve önlersiniz. Hiç bir şeyle kör dövüşü mücadele edilmez. Hele terörle mücadelede bir istihbarat, bin kötülüğü önler. Bir bombalamayı haber alır, bir bombacıyı yakalar, bin kötülüğün önüne geçersiniz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakin simdide JITEM'i red ediyorlar? Kimden korkuyorlar veya cekiniyorlarda yaptiklarini inkar ediyorlar?

Dogru olduguna inandigim bir eylemin sonuna kadar arkasinda olurum, ama bunu koskoca bir devlet yapamiyor. Demekki var bir cürüklük yaptiklari iste.

Ne yani devlet ben terörist çanakçılarını öldürttümü diyecek ?

Jitem yanılmıyorsam 1993 yılında adı jandarma istihbarat olarak değiştirildi o nedenle 1993 yılından bu yana jitem diye bir birim yoktur ,olmayan bir şeyi terörist zihniyetleri memun etmek için varmı desinler !

Bunu gündeme getirenlerde bilinçli olarak yapmaktadır,bu gerçeği bilenler biliyor bunu anlayan anlıyor siz merak etmeyin.

1993 yılından beri olmayan jitemi kime kabul ettirmeye çalışıyorsunuz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demirefe

Gönderi Tarihi: Bugün, 23:12

Terörle mücadele eden bir birimin istihbarat toplamaması düşünülemez. Adı JİTEM konmuş olsa da, adı konmamış olsa da jandarma istihbarat yapar. Yapması son derece normaldir. Yapmaması son derece anormal olurdu. Çünkü istihbaratsız adım atmak doğru değildir. Ancak istihbaratla terör olaylarını haber alır ve önlersiniz. Hiç bir şeyle kör dövüşü mücadele edilmez. Hele terörle mücadelede bir istihbarat, bin kötülüğü önler. Bir bombalamayı haber alır, bir bombacıyı yakalar, bin kötülüğün önüne geçersiniz...

İşte bu mantıkla terörü bitirmek itedikleri için bu memlekette 27 yıldır 60 bin insan öldü."İnsan dönüp bir bakar acaba nerede bir terslik var" diye. Ama ölen Anadolu çocuğu; savaş çığırtkanlarını değil ki...

Evet, terör yanlıştır, suçtur, kötüdür, çözüm değil; ancak teröre sadece şiddetle cevap vermek onu azdırmaktan öteye bir işe yaramadı ve ya-ra-maz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlışlık tabii var. Yanlışlık terör örgütünü besleyip, giydirip, maaş bağlayıp silahlandırıp lejyoner olarak kullanan emperyalist güçlere taşeronluk yapmak...

Yıllardır niye bitmedi, beslemeye devam ettiler. Nasıl bitecek, artık kan ticareti ile ellerine bir şey geçmeyeceğini efendileri de, kan tüccarları da anlayacaklar, zaten anladılar, bitirecekler de, başka çareye bakıyorlar...

Akıllarına gelen çarenin ilk adımını kanlı cani uşakları apoyu paketlemekle attılar. Truva atını önce bir içeri soktular, sonra gelsin açılım saçılım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlışlık tabii var. Yanlışlık terör örgütünü besleyip, giydirip, maaş bağlayıp silahlandırıp lejyoner olarak kullanan emperyalist güçlere taşeronluk yapmak...

Yıllardır niye bitmedi, beslemeye devam ettiler. Nasıl bitecek, artık kan ticareti ile ellerine bir şey geçmeyeceğini efendileri de, kan tüccarları da anlayacaklar, zaten anladılar, bitirecekler de, başka çareye bakıyorlar...

Akıllarına gelen çarenin ilk adımını kanlı cani uşakları apoyu paketlemekle attılar. Truva atını önce bir içeri soktular, sonra gelsin açılım saçılım...

Kan ve şiddet dışında bir öneriniz var mı?

Yani insanlarımız artık ölmeden nasıl bir çözüm bulabiliriz sizce?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Istihbaret ile yasa disi bir olusumu bir tutamayiz. Tabiiki güvenlik gücleri istihbaret olmadan sonuca ulasamaz, ama burada bahsedilen sizin ve bizim anladigimiz istihbaret birimi degil, yasal olmayan bir birimim gene yasalara aykiri eylemleri.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yani devlet ben terörist çanakçılarını öldürttümü diyecek ?

Jitem yanılmıyorsam 1993 yılında adı jandarma istihbarat olarak değiştirildi o nedenle 1993 yılından bu yana jitem diye bir birim yoktur ,olmayan bir şeyi terörist zihniyetleri memun etmek için varmı desinler !

Anlasilmistir önceki ismi Hasan di sonra Kel hasan olarak degistirildi. Isimler önemli degil birim önemli. Demekki böyle bir birim var, sadece makyaj degistirilmis.

Devlet'in suc isleme lüksüde yoktur iznide. Devlet milleti temsil eder ve kanun disina cikamaz. Eger Devlet " terörüst canakcilarini" kanuna aykiri sekilde yok ettiyse bu bir suctur ve itiraf etmesi gerekli. tabii bu demokratik devlet anlayisi icin gecerli. sizin nasil bir devlet anlayisiniz var bunu bilemem.

"terörüst canakcilarinin" sucunun ölüm ile cezalandiracagini devletmi yoksa mahkemelermi karar verir?

Bu zihniyet ülkeyi günümüze kadar tasidi ve yarardan fazla zarari oldu. Halada zarar vermeye direniyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cok güzel bir aciklama, terörü besleyenler 30 yil ülkemizde olaylarin yasanlasina sebeb oldular ve simdi gene onlar bu olayi bitirecekler. Biz ülke ve millet olarak en yaptik sorgulayan yok. Ezberlerimizi ne zaman birakirsak cözüme ulasaimiz kanisindayim. Hala ayni ezber, yok efendim ülkeyi dis gücler bu hale getirmisler, falan filan. Yok Apo'yu bize paketlemisler.

imse ülkedeki olaylarda dis kaynaklarin etkisini inkar etmiyor. Insanoglunun var olusundan beri hep ayni olmustur, bazi ülkeler bazi topluluklarai kendi cikarlari icin kullanmislardir. Ama önemli olan bunun bilincinde olup dis güclerin eline koz vermemektir. Yillardir inkar ve yasakci politikalar uygulayarak bu zemini bizzat bizler hazirlamisizdir. Önce kendi hatalarimizi görüp düzeltelim ve sonra baskalarina dil uzatalim. 85 yildir cözülmeyen sorunlarimizi devamli hali altina atarsak, insanlari zorla sen susun busun yaparsak verem hastaliginin virusunu etrafa yayariz ve salgin hale geldikten sonrada bas edemeyip sucu baskasinin üzerine atip isin icerisinden tereyagindan kil ceker gibi cekiliriz.

Apo'nun getirilisi Apo, türkiye ve dis güclerin ortak antlasmasi sonucu olmustur. Biz bunu dahi anlayamiyoruz. Bize anlatilan hikayelere kaniyoruz. Bu oyuna en basta icimizdeki sözümona en keskin devlet büyükleri TSK de dahil ortak. Her hükümet kendisine verilen görevi yapmaya calisiyor. Ecevit ve Bahceli Apo'yu asmaktan kurtarma görevini üstlenip onun icin özel bir hotel (Imrali) yaptirilmasi ve oradan politikaya katkida saglamasini düzenledi, simdiki hükümette günümüzde yasadigimiz görevleri üstlendi. Yarinki hükümette diger gerekli görevleri üstlenecek.

Aha buraya yaziyorum, yarim ister Baykal gelsin ister Bahceli PKK konusunda bugünki konustuklarinin tam tersini yapacaklar. Ama yaparkende bizlerin gözünü boyayacaklar ve yaptiklarina bir kilif uyduracaklar.

Yok aslinda birbirimizden farkimiz ama biz Osmanli bankasiyiz reklami aklima geldi yazayim dedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok aslinda birbirimizden farkimiz ama biz Osmanli bankasiyiz

Sanmayın bu görüşe katılmıyorum. Tamamen katılıyorum. Adını saydığınız partilerin hiç birine oy vermeyi aklımdan bile geçirmiyorum.

Benim oy vereceğim parti şimdiye kadar meclise hiç girmemiş olacak. Siyasette yeni bir yapılanmanın şart olduğuna inanıyorum. Bu kadar hızlı biçimde yenilenme ihtiyacı duyulması aslında acı ama, gereklilik bu şekilde. Daha meclisin silinip süpürülüp kalıntılardan temizlenmesinin üzerinden o kadar da çok zaman geçmedi, buna yeniden ihtiyaç duyulması için geçen sürenin bu kadar kısa olması iyi bir şey olmasa da bu bir zorunluluk.

Hangi partiymiş bu diye sormayın, daha önce açıkladım. Doğrudan parti ismi vermek pek hoşuma giden bir şey değildir. Hiç bir görüşe yüzde yüz angaje olmak yapıma uygun değildir. O yüzden ikide bir belirtmek istemem.

Herkese kişisel tavsiyem: Oy vereceğiniz parti meclise hiç girmemiş, hak ve eşitliği savunan, ulusal onuru savunan, emperyalizme ödün vermeyen, dogmaya sığınmayan, dini siyasete alet etmeyen, başı dik, alnı açık, Atatürkçü bir parti olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkese kişisel tavsiyem: Oy vereceğiniz parti meclise hiç girmemiş, hak ve eşitliği savunan, ulusal onuru savunan, emperyalizme ödün vermeyen, dogmaya sığınmayan, dini siyasete alet etmeyen, başı dik, alnı açık, Atatürkçü bir parti olsun...

Yukarida belirttiginiz özelliklere bire bir uygun bir parti olmadi ve olacagindanda fazla ümitli degilim ve olsa dahi malesef marjinal kalir.

Türkiye malesef Osmanliyi yiksada ayni aliskanliklarini devam ettirdi siyasette. Yani köklü bir devrim yapilmadi, yüzeysel kaldi. O yüzden ülkemizde paarti saltanatligi ön pilanda, iktidara gelen veya meclise giren partiler 100% bir seyhin desturunu almak zorunda. Almayanlarin akibeti belli. marjinal bir parti olarak hayatlarini sürdürüyorlar.

Ülkede köklü bir degisikligin yapilmasi sart. Devlet degim millet ön pilana cikmali. Ülkenin sahibide devlet degil millet olmali ve devletin görevi sadece milletin elcisi olmali. Bizim böyle bir sisteme kavusmamiz sart ama cok mesafe almamiz gerekli. Hele birde önümüzdeki statücü rejim savunucularini, yani yenilige karsi olanlari hesaplarsak yakinbir zamanda hedefimize ulasacagimiza hic inanmiyorum.

Önce vatandasin kendisini aydinlatmasi ve ezberden vaz gecmesi gerek.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlasilmistir önceki ismi Hasan di sonra Kel hasan olarak degistirildi. Isimler önemli degil birim önemli. Demekki böyle bir birim var, sadece makyaj degistirilmis.

Devlet'in suc isleme lüksüde yoktur iznide. Devlet milleti temsil eder ve kanun disina cikamaz. Eger Devlet " terörüst canakcilarini" kanuna aykiri sekilde yok ettiyse bu bir suctur ve itiraf etmesi gerekli. tabii bu demokratik devlet anlayisi icin gecerli. sizin nasil bir devlet anlayisiniz var bunu bilemem.

"terörüst canakcilarinin" sucunun ölüm ile cezalandiracagini devletmi yoksa mahkemelermi karar verir?

Bu zihniyet ülkeyi günümüze kadar tasidi ve yarardan fazla zarari oldu. Halada zarar vermeye direniyorlar.

Ne yani çanakçılar için Jandarma gibi bir kurumun istihbarat birimi olmasınmı?

Yine anlamazdan geliyorsunuz, JİTEM diye birşey yok olmayan bir şeyi yaratmaya çalışmayın.

Jandarmanın istihbaratı vardır senin birim dediğin istihbarattır ve jandarma gibi bir kurumda'da olması şarttır.Devlet teröristleri öldürerek suç işlemiş olmuyor terörle mücadele böyledir.Öldürmesen ölürsün.

Devlet durup duruken kendi vatandaşını neden öldürsün sizi yada beni neden öldürmüyor ? hiç düşündünüzmü?

Sizin devlet anlayışınızdaki ülke neresi öğrenebilirmiyim.

Sizce hangi ükleyi bu konuda model alalım ! Yaşadığınız ülke almanyamıydı ,Almanyayı model alsak nasıl olur?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz bunu dahi anlayamiyoruz. Bize anlatilan hikayelere kaniyoruz. Bu oyuna en basta icimizdeki sözümona en keskin devlet büyükleri TSK de dahil ortak. Her hükümet kendisine verilen görevi yapmaya calisiyor. Ecevit ve Bahceli Apo'yu asmaktan kurtarma görevini üstlenip onun icin özel bir hotel (Imrali) yaptirilmasi ve oradan politikaya katkida saglamasini düzenledi, simdiki hükümette günümüzde yasadigimiz görevleri üstlendi. Yarinki hükümette diger gerekli görevleri üstlenecek.

Aha buraya yaziyorum, yarim ister Baykal gelsin ister Bahceli PKK konusunda bugünki konustuklarinin tam tersini yapacaklar. Ama yaparkende bizlerin gözünü boyayacaklar ve yaptiklarina bir kilif uyduracaklar.

Yok aslinda birbirimizden farkimiz ama biz Osmanli bankasiyiz reklami aklima geldi yazayim dedim.

Siz bunu anlamıyorsunuz ama biz yıllardır bunun farkındayız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Herkese kişisel tavsiyem: Oy vereceğiniz parti meclise hiç girmemiş, hak ve eşitliği savunan, ulusal onuru savunan, emperyalizme ödün vermeyen, dogmaya sığınmayan, dini siyasete alet etmeyen, başı dik, alnı açık, Atatürkçü bir parti olsun..."

Böyle bir parti hep vardı ve % 1,5 cıvarında oy aldı bu halktan. ATATÜRK'ü siyasete alet etmek rantabl değil artık.

Yeni, kuşatıcı, halka değer veren, özgürlükçü, demokrat ve adil dağılımı esas alan parti daima kazanır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ergenekon adında uydurulan ve muhalifleri susturmak için kurulan sözde örgütün üyesi olduğu iddia edilen Kuddusi Okkır daha suçunu bile öğrenemeden öldü, sözde aydınların sesi çıkmadı, Kürtçülerin sesi çıkmadı, kimsenin sesi çıkmadı Güler Zere'de kim?

Eğer Kürt olursa cezaevindeki kişi ne suç işlerse işlesin hatta isterse terör suçlusu olsun farketmez mutlaka sahip çıkanları olur ama eğer Atatürkçü biriyseniz sadece ölürsünüz ve adınızı kimse anmaz hele Avrupa'nın hiç sesi çıkmaz!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yani çanakçılar için Jandarma gibi bir kurumun istihbarat birimi olmasınmı?

Yine anlamazdan geliyorsunuz, JİTEM diye birşey yok olmayan bir şeyi yaratmaya çalışmayın.

Jandarmanın istihbaratı vardır senin birim dediğin istihbarattır ve jandarma gibi bir kurumda'da olması şarttır.Devlet teröristleri öldürerek suç işlemiş olmuyor terörle mücadele böyledir.Öldürmesen ölürsün.

Devlet durup duruken kendi vatandaşını neden öldürsün sizi yada beni neden öldürmüyor ? hiç düşündünüzmü?

Sizin devlet anlayışınızdaki ülke neresi öğrenebilirmiyim.

Sizce hangi ükleyi bu konuda model alalım ! Yaşadığınız ülke almanyamıydı ,Almanyayı model alsak nasıl olur?

Öncelikle bir konuya aciklik getirelim.

Devletin istihbaret yapmasina kimse karsi degil. Güvenlik güclerininde teröre karsi mücadelesine ve bu mücadele sirasinda silahli catisma sonucu öldürmelerede kimse karsi degil.

Konu buda degil. Karsi gelinen binlerce insanin (süpheli veya gercek suclularin) yasal olmayan yollardan yakalanip mahkemeye teslim etmeden öldürülmeleri.

Siz "devlet burada terörüstleri öldürerek suc islemis olmuyor teröröle mücadele böyledir. Öldürmesen ölürsün" demekle kimi kast ediyorsunuz acik degil. eli silahli ve devlet güclerine silahla karsi koyanlardan bahsediyorsaniz eyvallah derim cünki, onlar teslim olmak yerine silahla karsi koyuyorlar. Ama birilerinin evini, isyerini basip tutuklayarak veya kacirarak bir yerlere götürüp sonrada piyasadan kayboluyorsa, yani öldürülüp herhangi biryere atiliyor veya gömülüyorsa bunun adi asla hukuk devleti olamaz.

Devlet ne yapiyorsa hukuk icerisinde olur. Kimse teröre destek verenler cezalandirilmasin demiyor, ama cezayi kim verecek?

Mahkemeler devletin bir birimi degilmi? Her istihbaretin dogrulugunu nasil garantileyeceksiniz?

Sanigin sucunu sadece mahkeme kanitlar ve deliller dogrultusunda verir. Irak savasinda istihbaretlerin ne denli güvenilir oldugunu tüm dünya gördü.

Ve istihbaretin yanlislari orada günümüze kadar en azindan 150 bin insana mal oldu. Bizde ise 20 binlere yaklasti.

Devamli bana anlamazdan geldigimi söylüyorsunuz. Iyi düsünün ve görün kimin anlamazdan geldigini.

JITEM vardir ama dogal olarak inkar ediliyor. Inkar dogal bir tepkidir. Her suclu yaptigini inkar eder. JITEM'in kurucularida bu pisigoloji ile yaptiklarini inkar ediyorlar.

Benim devlet anlayisimdaki özel bir devlet yok. Ben sadece vatandaslarini koruyan onlara karsi hukukun üstünlügünü savunan ve uygulayan bir devlet arzuluyorum.

Cok mu fazla bir istegim var dersiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her devrimci başlangıçta marjinaldir. Önemli olan marjinallik değil, inanmaktır. Tek oy veren ben de olsam, doğruya oy veririm. Başka veren olmamış, ona sonra bakarım... Herkes başta "benden başka veren olmaz" diye düşünürse, kimse vermemiş olur. Belki de bu düşünceyle ne değerleri harcadık, ne biliyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

"Herkese kişisel tavsiyem: Oy vereceğiniz parti meclise hiç girmemiş, hak ve eşitliği savunan, ulusal onuru savunan, emperyalizme ödün vermeyen, dogmaya sığınmayan, dini siyasete alet etmeyen, başı dik, alnı açık, Atatürkçü bir parti olsun..."

Böyle bir parti hep vardı ve % 1,5 cıvarında oy aldı bu halktan. ATATÜRK'ü siyasete alet etmek rantabl değil artık.

Yeni, kuşatıcı, halka değer veren, özgürlükçü, demokrat ve adil dağılımı esas alan parti daima kazanır.

Hulki cevizoğluna oy verecewktim adam partiden istifa etti.

İnşallah kendi bünyesinde düzgün bir parti kuararda destekleriz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünya da 7 milyar insan var. Çoğalmak için katlettiğimiz hayvanın haddi hesabı yok. Bırakın bi insan da hayatta kalsın ya. Güler Zere'nin ya da başki hiç bi insanın, kürkü için avlanan bi fok balığından daha fazla değeri yok benim için. Fok balığı da yaşasın, ne kadar katil de olsa, yaşamayı haketmese de Güler Zere de yaşasın. Bişeyleri düzeltebilecekse amip de yaşasın, hatta anayasa da amip kültürünü koruma kanunu da çıkaralım. bırak ya. iyice komediye çevirdiler ülkeyi. hiç bi ulusla bu kadar dalga geçilmemiştir. utanalım. şaman alevi etrafında topluca utanalım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünya da 7 milyar insan var. Çoğalmak için katlettiğimiz hayvanın haddi hesabı yok. Bırakın bi insan da hayatta kalsın ya. Güler Zere'nin ya da başki hiç bi insanın, kürkü için avlanan bi fok balığından daha fazla değeri yok benim için. Fok balığı da yaşasın, ne kadar katil de olsa, yaşamayı haketmese de Güler Zere de yaşasın. Bişeyleri düzeltebilecekse amip de yaşasın, hatta anayasa da amip kültürünü koruma kanunu da çıkaralım. bırak ya. iyice komediye çevirdiler ülkeyi. hiç bi ulusla bu kadar dalga geçilmemiştir. utanalım. şaman alevi etrafında topluca utanalım.

Sayın Buckminster balıklarla insanları bir tutanlara sözümüz "hoşça bakın zatınıza"dır. Size değil.

Tatlı canınızı üzmeyiniz.

Ha ülke tarihinde görülmemiş güzelliklere doğru yol alıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Buckminster balıklarla insanları bir tutanlara sözümüz "hoşça bakın zatınıza"dır. Size değil.

Tatlı canınızı üzmeyiniz.

Ha ülke tarihinde görülmemiş güzelliklere doğru yol alıyor.

Söz konusu yaşam olunca yaşayan hiçbi canlı ötekinden daha az önemli değil. Kafamızdan dinler uydurup kendimiz doğanın hakimi tanrının da halifesi kıldık diye kaplumbağadan çamdan çimden daha önemli değiliz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Memleket iyiye gidiyormus...duyda inanma...

Tekel iscileri 33 gündür grevde,Hastalar ilac bulamiyor,parasi olmayan, yandi hastane kapilarinda,IMF sayesinde borcumuz katliyor ama ülke iyiye gidiyormus...En düsük emekli ayligi 600 küsür lira ama ev kiralari en ucuzu 400-500 lira arasinda degisiyor ama ülke iyie gidiyor.Evet ülke iyiye gidiyor,bu nedenle ülkenin Sultani da Arap kardesleriyle kucaklasmaya gidiyor,ne de olsa Araplarin gözünde Türkiye'de bir Sultan var.Birarada padisah olmustu.

Ülke iyiye gidiyor,teröristler mecliste ve Ankara'da,sehit ettikleri askerlerin serefine baris konferanslari veriyorlar.Ülke iyiye gidiyor.Istanbul Kültür baskenti secildi,ülke iyiye gittigi icin 8,5 milyon lira harcandi Kültür baskenti olamk kolay degil.Ülke iyiye gidiyormus.ODTÜ ormaninda 5 köpek iki tilki zehirlendi.Zehirleyenler insaniz diye yasamaya devam ederken o hayvanciklara kiydilar.Allahin yarattigini sevmeyen Allahida sevmez.

Kimse kendinden baskasini kandirmaya calismasin,Ülke karanliga gitmektedir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Memleket iyiye gidiyormus...duyda inanma...

Tekel iscileri 33 gündür grevde,Hastalar ilac bulamiyor,parasi olmayan, yandi hastane kapilarinda,IMF sayesinde borcumuz katliyor ama ülke iyiye gidiyormus...En düsük emekli ayligi 600 küsür lira ama ev kiralari en ucuzu 400-500 lira arasinda degisiyor ama ülke iyie gidiyor.Evet ülke iyiye gidiyor,bu nedenle ülkenin Sultani da Arap kardesleriyle kucaklasmaya gidiyor,ne de olsa Araplarin gözünde Türkiye'de bir Sultan var.Birarada padisah olmustu.

Ülke iyiye gidiyor,teröristler mecliste ve Ankara'da,sehit ettikleri askerlerin serefine baris konferanslari veriyorlar.Ülke iyiye gidiyor.Istanbul Kültür baskenti secildi,ülke iyiye gittigi icin 8,5 milyon lira harcandi Kültür baskenti olamk kolay degil.Ülke iyiye gidiyormus.ODTÜ ormaninda 5 köpek iki tilki zehirlendi.Zehirleyenler insaniz diye yasamaya devam ederken o hayvanciklara kiydilar.Allahin yarattigini sevmeyen Allahida sevmez.

Kimse kendinden baskasini kandirmaya calismasin,Ülke karanliga gitmektedir.

saygilarla

Ülke iyiye gidiyor Ülke, tarihinde ilk defa terörle mücadele edenleri tutuklayıp,pkk teröristlerini hapishanelerden çıkartıp ,üstelik meclise soktu , ülke iyiye gidiyor çünkü, türklüğe hakaret serbest oldu,hakraet edenler nobel ödülleri aldı ve demokrasiyede bu kadar yaklaştı !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her zaman söylediğim gibi: Damat Ferit hükümetine rahatlıkla rahmet okuyabilirsiniz, hiç sakıncası yok! :)

Osmanlının en hasta, yıkılmak ve parçalanmak, leş kargalarının istilasına uğramak üzere olduğu zamanlara da çok rahatlıkla rahmet okuyabilirsiniz, bunun da hiç sakıncası yok.

Milli mücadeleyi engellemek, Atatürk'ü yok etmek ve ülkeyi mandaya mahkum kılmak isteyen Sevr uşaklığı zihniyetine rahmet okumayın, çünkü ölmedi, yaşıyor!

Aşağılanmanın adının zafer, diktanın adının demokrasi, bölücülüğün adının barış, ihanetin adının hizmet konduğu görülmemiş bir dönem yaşıyoruz. Bu dönem her karanlık çağa rahmet okutur, bundan emin olun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.