Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mineu

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 223
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Canım mineu'm

seni tanıdığımda hemen sözünü esirgemeyen biri olduğunu anlamıştım, o bakımdan senden çekinmelerini tavsiye ederim, zira solun bayıltıyor, sağın zıbartıyor.

çok şekersin, samimisin, doğalsın, akıllısın, vefalısın ve birde kankinle artık benim için ayrı düşünülemez oldunuz. ikinizide seviyorum, umarım dostluğumuz hiç bozulmaz.

Yakında evleneceksin, hala evlenmekte kararlımısın , bak iyi düşün benden sana tavsiye.

Şaka bir yana umarım seni anlayan bir eşin olur, umarım sende onu anlarsın, ömür boyu sürmesini diliyorum Allah'tan. İnşallah çok mutlu olursunuz. Eğer doğru kişiyi yakalarsan evlilik insanın hayatını anlamlılaştırıyor. Ve senin bulduğuna inanıyorum.

Neyse uzun lafın kısası, bu foruma ve sizlere alıştım. Hemen hergün karşılaşıyoruz.

Sevgilerimi yolluyorum sana ve nişanlına. Allah sizi korusun

ablacım güzel sözlerin ve dileklerin için çok teşekkür ediyorum :clover:

kıss abla kimi bayıltmışım , kimi zıbartmışım :unsure: hiç hatırlamıyorum :rolleyes::lol:

ablacım kankimle olan dostluğumuzun bozulması çok zor :):wub:

abla bi kere daha mı düşünsem acaba :unsure::D

Amin ablacım, Allah razı olsun :clover:

Abla nedense ben hep kankimin sağ tarafına denk geliyorum

ablama katılıyorum kankim , ara sıra sol tarafa geç :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Git biras daha düşünde gel kankim

kıs kankim bir kez daha düşünmeme gerek olmadığına karar verdim -_-:wub:

Allah'ım şu kankilerin haline bak, maşallah nazar değmesin bunlara ya :clover:

bana bakda kankime bakmanı pek tavsiye etmem ablacım -_-:D

Amin :):clover:

Hep bu kankimin yüsünden ablacım :huh: çok dikkat çekiyo

kıss kankim napiyim -_- çok çekiciyim :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıs kankim dua etki bu topic anı defteri :D<_< Çekemiyom gayrı seni çok çekici kankim

kıss kankim yine mi değiştirdin avatarını :unsure::D:lol:

kısım sen benim en kutsal ve manalı olan topiğimi bile mahvediyodun as kalsın ben el koymasaydım -_-:P:D:wub:

çok çekiciyim demii :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

formda cok sevdıgım ınsanlardan bırı.forma ılkgeldıgımde topragım ve senle samımı olmustum.sevecen hanımefendı espırılı canayakın bır kısısın.19 hazırandada evlenıosun cok mutlu ol hep mutlu kal :clover:

Toprağım güneşmi vurdu başına yoksa gündüs gösüyle içkiyi faslamı kaçırdın :lol: 19 Haziran değil 19 ağustos :w00t::lol: Allah seni napsın emi :lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet değiştirdim avatarımı , ama eminim sen yine göremiyorsundur

efet belki şu an göremiyorum ama göreceğim günler belki yarın belki yarındanda yakın :D:lol:

formda cok sevdıgım ınsanlardan bırı.forma ılkgeldıgımde topragım ve senle samımı olmustum.sevecen hanımefendı espırılı canayakın bır kısısın.19 hazırandada evlenıosun cok mutlu ol hep mutlu kal :clover:

teşekkür ederim ahmet kardeşim ;):clover:

ahmetcim bu saatte içme bari :lol: çok ayıp çoooooookkkk -_-:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıs kankim senin yüsünden ağıs tadıyla bir resim bile ekliyemiyorum

kıss kankim ekle sen resmini , çekinme ;)

bana mail atarsın olur biter :lol::wub:

Bu forumda tanıdığım en harika insanlardan biri o..Çok iyi bir dost, çok değer verdiğim Minem..Şimdiye kadar bir kardeşim yoktu ama artık var..Seni tanıdığıma çok seviniyorum..Kalbim seninle..

tşk ederim ablacım :blushing::)

bu sözlere layık olmaya çalışıcam -_-:D bunları duymak çok güzel :) hele de senin gibi bir dostun ağzından :hug:

seni çok seviyorum :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Mine forumumuzun tatlı gelini :clover: inşallah herşey gönlünce olur ve mutluluğun daim olur canım.Artık dönde bizde sana hasret kalmayalım.Seni tanıdığım için mutluyum her ne kadar zamanında gözlerin benden çok çektiysede seni çok seviyorum canım görüşmek dileğiyle :clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Mine forumumuzun tatlı gelini , inşallah herşey gönlünce olur ve mutluluğun daim olur canım.Artık dönde bizde sana hasret kalmayalım.Seni tanıdığım için mutluyum her ne kadar zamanında gözlerin benden çok çektiysede seni çok seviyorum canım görüşmek dileğiyle

tşk ederim güselim yasım :hug: bende seni çok seviyorum :wub:

aşırı bi geveze aplamıssssssss

sensin gevese :lol:

Ömür boyu mutluluklar dilerim Mineu

tşk ederim murticim ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.