Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Karikatürler bölümüne gayet güzel sekilde ulasmak kolay olurken. FOTOĞRAFLAR resimler bölümüne.. Neden ulasmak o kadar zor

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

ACABA

Karikatürler bölümüne gayet güzel sekilde ulasmak kolay olurken. FOTOĞRAFLAR resimler bölümüne.. Neden ulasmak o kadar zor.. bunu anlamakda zorluk cektigim gibi, fotograflari ulasmakda o kadar ZOR zorluk cekiyorum! cektigim aci ayri bir tartisma konusu..

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana katılıyorum kardeşim

kesinlikle haklısın.Geçen Foto fotoğraflar bölümünü bulmak için sekiz takla attım ben

kimseye acı çektirmeye hakkınız yok hele ki Efendi kardeşime

çözüm lütfen :clover:

kesinlikle bunu izahat etmeye calisiyorum :clover: daha öncede bunalima girmistim cözüm diye olmadi :)

bakalim bu bunalimdan tekrar ne sonuc cikacak, inaniyorum fotograf severlere umutlu bir mesaj cikar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnanın yazdıklarınızı birkaç kez okudum ama nereye tam ulaşamadığınızı anlamadım arkadaşlar.. :)

Sorununuz;

-Resimlerin yeri ile mi ilgili..? (ki o başlıkları bulundukları yerlere sizler açıyorsunuz..)

-Resimlerin geç açılmasıyla ilgili bir problem mi yaşıyorsunuz..?

Ama bu arada ulaşım konusunda hiç üzülmeyin.. :) Chatmaster öyle çok çalışıyor ki yakında inanamayacağınız donanımlara sahip olacağız.. :clover:

Ulaşım mesela;

Işılanacağız arkadaşlar! istediğimiz her topiğe anında ışınlanacağız..O kaddar yani.. :D:P

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Bastet

Biz belkide ulaşamadığıza ulaşmak için kullanıyoruz bu yöntemi :D

belki çok kolayca ulaşıyoruz ama bulaşamıyoruz birilerine ...

:lol:

öyle sorarsanız böyle felsefe yaparım size :P

şimdi benim anladığım kadarıyla Efendi dostum karikatürlere ulaşmak için ayrı bir yer yapılmış diyor neden biz bi resime fotoya ulaşmak isterken bu kadar zor oluyo onu anlamıyoruz diyo.

Yani karikatürde bu resim başlığının altında olsun o zman ayrıcalık yapılmasın o zaman mı diyoo :D demiyooo ben diyorum

foto fotoğraflara gireyim dedim geçen yemin ederim "ARA" bölümü olmasa üyeliğimi iptal ettirecektim :P

şimdi chatmaster gelecek diyecek ki.Sayın Godzilla ve Sayın Efendi Türkler zaten fotoğraf sanatı diye bir başlık ve onun alt sekmeleri var ayrıca ilginç gülünç kominçç resimler bölümü de var eee daha ne istiyorsunuz.Öyle her isteyene ayrı sekme açarsak nolur bizim forumun hali diyecek.

aahha da yazdım buraya

ama belki de ben bu kadar yazdım ama Efendi dostum başka bişey diyor :deli:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Güzel İnsanlar,

Fotoğraflar veya karikatürler veya diğer resimler bizim siteden değil ki!!!!!!!!!!!!!!!

Onları linkliyorsunuz. Eğer bir resim linklendiği siteden açılma zorluğu çekiyorsa, o resmi eklediğiniz sayfada açılma zorluğu çekecektir.

Siz niye habire Admin'in tartışma başlıkları altında resim ve karikatür eklenmesine izin vermediğini bile anlamammışsınız gibime geliyor.

9-Resim gönderme, kötü ve yasadışı, genel ahlak kuralları, toplumsal norm ve değerlere aykırı olmamak koşuluyla serbesttir. Biz resim barındırma işlemi yapmıyoruz ama linkleme serbesttir. Bunun nasıl yapıldığını yardım bölümlerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Resim ekleme konusunda sizden birkaç isteğimiz var. Resim olan iletiden alıntı yaparken, resmi alıntılamamaya özen göstermenizi istiyoruz. Böylece forumun daha hızlı ve verimli çalışmasına katkıda bulunur, gereksiz tekrarlamaları ve görüntü kirliliğini önlemiş olursunuz. Ayrıca başlık içeriğine uygun olmayan resim veya çok fazla sayıda resim göndermeyiniz. (Çok fazla sayıda resim gönderilen başlıklar en az sayıda okunan başlıklardır çünkü yükleme uzunluğu çok zaman almaktadır.) Ayrıca şiddet, ve vahşet içeren resimlerin gönderilmesi kesinlikle yasaktır. Lütfen telif hakları bölümünü okuyunuz: DMCA KURALLARI

Ekletmiyor çünkü bu resimlerden bir tanesinin bulunduğu gazete, dergi, veya internet sitesi problem yaşıyorsa sizin browser (tarayıcı) ekranında görüntülemeye çalıştığınız sayfa açılma veya ulaşım zorluğu çekecektir.

Bizimle ilgili bir sorun değil.

Bence linklemek istediğiniz resmi kopyalayarak İmageshack yükleyin ve oradan linkleyin çünkü onlar genelde açık ve hızlı yükleniyor..

Not: Sevgili Bastet konunun bizim siteyle bir ilgisi yok.

Sevgiler smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ortada bir anlaşamama var ya da derdimizi anlatamama var galiba

benim söylemek istediğim LİNKlerle alakalı bişey değil.Banane resim hiç açılmasın isterse :) -sorun o BÖLÜM e ulaşmak !-

ben chatmaster ı okudum kendimden utandım yani bu kadar mı anlatamadım bi olayı dedim :D ya işin ilginç yanı bastet te chatmaster gibi anlamış alla allaaa :D

neyse artık belli oldu anlaşamayacağız.ha gerçi çok da mühim değil benim açımdan ben Efendi dostumu üzmeyin diye dedimdi .

not: bugün siteye giremedik bir ara.temizlik vardı galiba :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ortada bir anlaşamama var ya da derdimizi anlatamama var galiba

benim söylemek istediğim LİNKlerle alakalı bişey değil.Banane resim hiç açılmasın isterse smile.gif -sorun o BÖLÜM e ulaşmak !-

ben chatmaster ı okudum kendimden utandım yani bu kadar mı anlatamadım bi olayı dedim biggrin.gif ya işin ilginç yanı bastet te chatmaster gibi anlamış alla allaaa biggrin.gif

neyse artık belli oldu anlaşamayacağız.ha gerçi çok da mühim değil benim açımdan ben Efendi dostumu üzmeyin diye dedimdi .

not: bugün siteye giremedik bir ara.temizlik vardı galiba tongue.gif

Gene anlatamamışsın sen... :)

Chatmaster başlığa cevap veriyor sana değil... ;)

Öncelikle bölüme ulaşamamak diye neyi ima ettiğini bir açıklasan iyi olacak.

1. Bölüm dediğin neresi?

2. Ulaşamama dediğin şey ne?

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gene anlatamamışsın sen... :)

Chatmaster başlığa cevap veriyor sana değil... ;)

Öncelikle bölüme ulaşamamak diye neyi ima ettiğini bir açıklasan iyi olacak.

1. Bölüm dediğin neresi?

2. Ulaşamama dediğin şey ne?

Saygılar

yafuu kalsıınnnn şekerlerrr ben vazgeçtim.ulaşıyorum bi sorun yok derdim yok tasam yok.Siz haklısınız teşekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnanın yazdıklarınızı birkaç kez okudum ama nereye tam ulaşamadığınızı anlamadım arkadaşlar.. :)

Sorununuz;

-Resimlerin yeri ile mi ilgili..? (ki o başlıkları bulundukları yerlere sizler açıyorsunuz..)

-Resimlerin geç açılmasıyla ilgili bir problem mi yaşıyorsunuz..?

Ama bu arada ulaşım konusunda hiç üzülmeyin.. :) Chatmaster öyle çok çalışıyor ki yakında inanamayacağınız donanımlara sahip olacağız.. :clover:

Ulaşım mesela;

Işılanacağız arkadaşlar! istediğimiz her topiğe anında ışınlanacağız..O kaddar yani.. :D:P

Saygılar

Sayin Bastet

O başlıkları bulundukları yerlere evet bizler aciyoruz vede öyle olmasi gerekiyor.

Sorun her basligi istedigin yere acamazsin :)

Onun icin ilk FOTOĞRAFLAR la ilgili basligi mi

Düşündüren Resimler - Karikatürler

Güncel Fotoğraf ve resimleri ekleyebileceğiniz ve düşündürdüğüne inandığınız resimlerin anlamları hakkında yazabileceğiniz bir dizin... Günün Karikatürü ve diğer karikatürler...

Bölümüne actim CÜNKÜ orda Güncel Fotoğraf ve resimleri ekleyebileceğim yer oldugundan vede FOTOĞRAF bölümü olarak göze carpan ilk yer oldugu icin... vede actim actigim baslik daha sonra farkina vardigimda mizah bölümüne tasinmis.. bir yanislik oldugu düsüncesinde kaldigim icin iki ücbaslik daha göndermistim onlarda mizaha tasinmisti ve anladim ki benim fotograflar mizah bölümüne ait..

Hizli resimler göndereceksin onlarda felsefe bölümüne ait..

iste zorluk burda basliyor.. denemekde yarar var o bölüm´e bir fotograf göndermek icin yola cikin..

ilk sorun herseferinde mizah bölümüne iki üc kere pas geciyorsunuz fotograf bölümünü ariyorsunuz ya? ondan sonrasi godziinin dedigi gibi taklalar atiyorsun.. fotograf sevgiside agir basinca agir geliyor.

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin Bastet

O başlıkları bulundukları yerlere evet bizler aciyoruz vede öyle olmasi gerekiyor.

Sorun her basligi istedigin yere acamazsin :)

Onun icin ilk FOTOĞRAFLAR la ilgili basligi mi

Düşündüren Resimler - Karikatürler

Güncel Fotoğraf ve resimleri ekleyebileceğiniz ve düşündürdüğüne inandığınız resimlerin anlamları hakkında yazabileceğiniz bir dizin... Günün Karikatürü ve diğer karikatürler...

Bölümüne actim CÜNKÜ orda Güncel Fotoğraf ve resimleri ekleyebileceğim yer oldugundan vede FOTOĞRAF bölümü olarak göze carpan ilk yer oldugu icin... vede actim actigim baslik daha sonra farkina vardigimda mizah bölümüne tasinmis.. bir yanislik oldugu düsüncesinde kaldigim icin iki ücbaslik daha göndermistim onlarda mizaha tasinmisti ve anladim ki benim fotograflar mizah bölümüne ait..

Hizli resimler göndereceksin onlarda felsefe bölümüne ait..

iste zorluk burda basliyor.. denemekde yarar var o bölüm´e bir fotograf göndermek icin yola cikin..

ilk sorun herseferinde mizah bölümüne iki üc kere pas geciyorsunuz fotograf bölümünü ariyorsunuz ya? ondan sonrasi godziinin dedigi gibi taklalar atiyorsun.. fotograf sevgiside agir basinca agir geliyor.

Saygilar

Efendim

acaba bir almanca bir de ingilizcesini mi yazsak bu yazdıklarının :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.