Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İspanyol bilim adamları tarafından yapılan bir araştırmaya göre kırmızı şaraptan sonra biranın da sağlığa iyi geldiği ortaya kondu.

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

Bira kemikleri güçlendiriyor

13 Ağustos 2009

Bira kemikleri güçlendiriyor

14570113.jpg

İspanyol bilim adamları tarafından yapılan bir araştırmaya göre kırmızı şaraptan sonra biranın da sağlığa iyi geldiği ortaya kondu.

Nature dergisinde yayınlanan araştırmada her gün düzenli bira içen kadınlarda kemik erimesi riski azaldığı görüldü. 48 yaşın üzerindeki 1700 kadının alkol tüketim alışkanlıkları ölçüldü. Röntgenleri de çekilen kadınlara yapılan sağlık taramasından sonra bilim adamları biranın içindeki silusyum maddesinin kadınlarda kemikleri güçlendirdiğini ortaya koydu. Sadece İngiltere’de üç milyon kişi kemik erimesi hastalığından mustarip.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şu adamın önünde ki yemek kaç paradır acaba. iki damla yemek var 75 euro dan aşağı değildir.ben onu yersem açlıktan ölürüm.

yalnız telefon güzelmiş acaba ne marka

bira için hanımlar göbeciğiniz şişsin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şu adamın önünde ki yemek kaç paradır acaba. iki damla yemek var 75 euro dan aşağı değildir.ben onu yersem açlıktan ölürüm.

yalnız telefon güzelmiş acaba ne marka

bira için hanımlar göbeciğiniz şişsin :)

Zannediyorum o bayan´in önünde ki yemek 6.95 euro dan fazla olamaz ama önünde ki handy zannediyorum iyi bir fiyati vardir.. 150.euro civarinda..

Bayanlar bira icerse göbek yapmiyor buda ispatlanmis ve deneyimi vardir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zannediyorum o bayan´in önünde ki yemek 6.95 euro dan fazla olamaz ama önünde ki handy zannediyorum iyi bir fiyati vardir.. 150.euro civarinda..

Bayanlar bira icerse göbek yapmiyor buda ispatlanmis ve deneyimi vardir.

:lol: ben içkiler dahil dedimd, yafuu bak yine ucuz sölemişim

ben cafe&bar Celona dan yola çıkarak sölemiştim :P

nasıııı göbek yapmıyoo dostummm yaaaavvv yapıyooo :unsure::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol: ben içkiler dahil dedimd, yafuu bak yine ucuz sölemişim

ben cafe&bar Celona dan yola çıkarak sölemiştim :P

nasıııı göbek yapmıyoo dostummm yaaaavvv yapıyooo :unsure::stuart:

Iki birayla yola cikarsak böyle bir yemek en fazla frankfurt´un en güzel kösesinde veya tepesinde 12.euro bilemedin 24.euro olsun.. Hessen-Center olsun isterse zeil center olsun bu fiyati gecmez..

yapmaz bayanlar biraya karsi cok enerjik iceriyorlar tabiii kasa kasa icmemek sartiyla günde bir bira iki bira aliskanlik yapar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Iki birayla yola cikarsak böyle bir yemek en fazla frankfurt´un en güzel kösesinde veya tepesinde 12.euro bilemedin 24.euro olsun.. Hessen-Center olsun isterse zeil center olsun bu fiyati gecmez..

yapmaz bayanlar biraya karsi cok enerjik iceriyorlar tabiii kasa kasa icmemek sartiyla günde bir bira iki bira aliskanlik yapar :)

tamam o zman bir gün hessen center da yeriz götürürsün artık :stuart:

bende seni hasan center a götürürüm türkiye de ayran dürüm kebap bol yeşillik hepiiiisssiii 4 TL :D

tabiki kardeşim iki bira şişirmez içsinler güzelleşsinler.güzel olanlar daha çok içip daha çok güzelleşsinler :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam o zman bir gün hessen center da yeriz götürürsün artık :stuart:

bende seni hasan center a götürürüm türkiye de ayran dürüm kebap bol yeşillik hepiiiisssiii 4 TL :D

tabiki kardeşim iki bira şişirmez içsinler güzelleşsinler.güzel olanlar daha çok içip daha çok güzelleşsinler :D

:clover:

Daha ne olsun hasan center türkiye de ayran dürüm :) tamam

tabiki kardeşim iki bira şişirmez içsinler güzelleşsinler.güzel olanlar daha çok içip daha çok güzelleşsinler

:):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bira içen Müslüman modele kırbaç cezası

A.A. 19 Ağustos 2009

8631604.jpg

Bir otelin gece kulübüne yapılan baskında bira içerken yakalanan Müslüman mankene kırbaç cezası verildi. Manken, Malezya'da, İslami kanun uyarınca kırbaç cezasına çarptırılan ilk kadın olacak. Cezası bambu bir kamışla infaz edilecek.

Malezya'nın Pahang eyaletinde bira içerken yakalanan Müslüman kadın manken, kırbaçı cezasına çarptırıldı.

Yarım gün manken olarak çalışan, 32 yaşındaki Kartika Sari Devi Şukarno, geçen yıl Pahang eyaletinin doğusundaki bir otelin gece kulübüne yapılan baskında alkol alırken yakalanmasının ardından, yargılandığı Malezya'daki bir İslami mahkeme tarafından bira içmekten suçlu bulunarak, 6 kırbaç cezasına çarptırıldı.

CEZA İÇİN BAMBU KAMIŞ HAZIR

Mahkemede suçu işlediğini kabul ederek temyiz hakkını kullanmayacağını beyan eden Kartika'nın cezası bambu bir kamışla infaz edilecek.

Konu hakkında açıklamada bulunan Savcı Saiful İdha Sahimi, Kartika'nın, Malezya'da, İslami kanun uyarınca kırbaç cezasına çarptırılan ilk kadın olacağını belirtti.

"EĞİTMEK" İÇİN BU CEZA VERİLMİŞ

Kartika'nın cezasının 24 Ağustos Pazartesi gününden itibaren bir hafta içinde, kadınlar hapishanesinde infaz edileceğini kaydeden Saiful, cezası infaz edilene kadar hapishanede kalacak olan kadın mankenin kırbaçı cezasının infazının ardından "mümkün olan en kısa sürede" hapishaneden çıkacağını söyledi.

Cezanın infazında kullanılacak olan bambu kamışın, erkekler için kullanılandan daha hafif olacağını belirten Saiful, cezanın, cezalandırmaktan çok "eğitmek" amacını taşıdığını vurguladı.

KIRBAÇTAN KİMLER MUHAF

Müslüman olmayanların da, yargılandıkları hukuk mahkemelerince ırza geçme ve rüşvet gibi suçlardan kırbaç cezasına çarptırılabildiği Malezya'da bu ceza, bambudan bir kamışla kalçalara vurularak infaz ediliyor.

Malezya'daki hukuk mahkemelerinde yargılanan Müslüman olmayan kadınlar, çocuklar ve 50 yaşın üstündeki erkekler ise bu cezadan muaf tutuluyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.